Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#54027 Re: Zeničani

Post by Bobi »

A bt, do banke red :mrgreen:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54028 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Jeste li se vi vakcinisali?

Meni bilo mrsko čekat pa sam uzeo Sinopharm pretprošle sedmice. Svakako nisam svjetski putnik koji ode do Pule i zalijepi 700 slika na IG.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#54029 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Možeš u Čajna :mrgreen:
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#54030 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

sakati se nakose oci poslje vackine
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54031 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Adidas trenerka :evil:

Ovo treba poslat na Slavorum i Squating Slavs in tracksuits :lol:
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#54032 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

poslovan coek nema kad da ostavi telefon....

de nek neko ljakanu javi da su izmislili blutut u medjuvremenu da ne ušine vrat pa da ga i zato moraDNEmo vackinisat :lol: :lol: :lol: :lol:

to je to - tacan i zasluzen reprezentativac nekad bivseg grada Zenice sad kasabe kod Kasapovića sa Arnautima i Babinom..... zao mi je sto toliko ne mogu hraknut.....
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54033 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54034 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »



Privatnik ukinuo 80% linija, samo dvije ostavio.

90% gradjana Zenice je slavilo ukidanje javnog prevoza jer im je krOlj rekao da oni kradu gorivo.

Sada kada linije nestaju prema svim mjestima kuknjava.

Navedite jedno mjesto sa statusom grada u Evropi bez javnog gradskog prevoza?

Postoji nastamba jedna u srcu Bosne. Kasaburina koja je devastirana za 5 godina od 2016 do 2021 gore nego 92-95.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6914
Joined: 04/08/2020 19:22

#54035 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

Sydnor wrote: 04/09/2021 10:43 Jeste li se vi vakcinisali?

Meni bilo mrsko čekat pa sam uzeo Sinopharm pretprošle sedmice. Svakako nisam svjetski putnik koji ode do Pule i zalijepi 700 slika na IG.
Da li kod tebe na onom kartončiću ima QR kod?
Kod mene nema, a i ja sam Sinopharm.
Vidim jučer kod čovjeka AZ isti kartončić, ali ima QR kod.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#54036 Re: Zeničani

Post by Bobi »

-Chesterfield- wrote: 04/09/2021 13:39
Sydnor wrote: 04/09/2021 10:43 Jeste li se vi vakcinisali?

Meni bilo mrsko čekat pa sam uzeo Sinopharm pretprošle sedmice. Svakako nisam svjetski putnik koji ode do Pule i zalijepi 700 slika na IG.
Da li kod tebe na onom kartončiću ima QR kod?
Kod mene nema, a i ja sam Sinopharm.
Vidim jučer kod čovjeka AZ isti kartončić, ali ima QR kod.
Ma taj qr cod je lot vaccine
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54037 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Image

Svi hoce fajzera
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#54038 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

tugo moja
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#54039 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Raiffeisen je to 😂😂😂
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54040 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

-Chesterfield- wrote: 04/09/2021 13:39
Sydnor wrote: 04/09/2021 10:43 Jeste li se vi vakcinisali?

Meni bilo mrsko čekat pa sam uzeo Sinopharm pretprošle sedmice. Svakako nisam svjetski putnik koji ode do Pule i zalijepi 700 slika na IG.
Da li kod tebe na onom kartončiću ima QR kod?
Kod mene nema, a i ja sam Sinopharm.
Vidim jučer kod čovjeka AZ isti kartončić, ali ima QR kod.
Nema ni kod mene.
Ti i ja ne možemo putovat :-D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#54041 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Sydnor wrote: 04/09/2021 16:21
-Chesterfield- wrote: 04/09/2021 13:39

Da li kod tebe na onom kartončiću ima QR kod?
Kod mene nema, a i ja sam Sinopharm.
Vidim jučer kod čovjeka AZ isti kartončić, ali ima QR kod.
Nema ni kod mene.
Ti i ja ne možemo putovat :-D
Image
Ma to je ovo,nema to veze s putovanjem :D.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#54042 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sta ovo nestaje struje
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#54043 Re: Zeničani

Post by phillie »

_BataZiv_0809 wrote: 04/09/2021 23:46 Sta ovo nestaje struje
Da se pomalo navikavamo...podsjeti me na rat jbt, pola mahale ima pola nema :D
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#54044 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

prioriteti imaju klosari nemaju....naci bh drustvo se dijeli na prioritete i klosare
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2848
Joined: 14/02/2013 14:11

#54045 Re: Zeničani

Post by Hercegoviina »

ko je dozvolio danas ove utrke po bulevaru i maltretiranje građanja?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#54046 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Hercegoviina wrote: 05/09/2021 16:01 ko je dozvolio danas ove utrke po bulevaru i maltretiranje građanja?
Sad ce ti @Nivelacija samo da vidi :D.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4101
Joined: 28/01/2012 11:38

#54047 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Jednog dana će Fudo izgubit selonačelničko mjesto, a zamijeniti će ga neki konjoglavi SDA maloumnik s 3 razreda osnovne škole. A nemojmo se zavaravat da ćemo istrijebiti SDA, jer mentalni kapacitet prosječnog zeničkog birača nije dovoljno velik da si izabere nešto bolje od ove dvije spetičke jame
Pošteni borac za dobrobit Zenice, drug Nivelacija će tog trenutka naprasno prestat s objavljivanjem slika smeća, lošeg asfalta i kerova. Sve će bit savršeno
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54048 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Bobi wrote: 05/09/2021 16:26
Hercegoviina wrote: 05/09/2021 16:01 ko je dozvolio danas ove utrke po bulevaru i maltretiranje građanja?
Sad ce ti @Nivelacija samo da vidi :D.
Ovo podrzavam, doslo 200 alfista u grad, hotele motele napunili, tu su dva tri dana trose pare, jedu i neka ih.
Neka desavanja u mrtvom gradu. :thumbup:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54049 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Plus će i mehaničari imati profita ovih dana :-D
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54050 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »



Čopor zauzeo jos jedan kruzni tok. Idemo dalje
Post Reply