Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#54027 Re: Zeničani
A bt, do banke red 
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54028 Re: Zeničani
Jeste li se vi vakcinisali?
Meni bilo mrsko čekat pa sam uzeo Sinopharm pretprošle sedmice. Svakako nisam svjetski putnik koji ode do Pule i zalijepi 700 slika na IG.
Meni bilo mrsko čekat pa sam uzeo Sinopharm pretprošle sedmice. Svakako nisam svjetski putnik koji ode do Pule i zalijepi 700 slika na IG.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#54029 Re: Zeničani
Možeš u Čajna 
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#54030 Re: Zeničani
sakati se nakose oci poslje vackine
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54031 Re: Zeničani
Adidas trenerka
Ovo treba poslat na Slavorum i Squating Slavs in tracksuits
Ovo treba poslat na Slavorum i Squating Slavs in tracksuits
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#54032 Re: Zeničani
poslovan coek nema kad da ostavi telefon....
de nek neko ljakanu javi da su izmislili blutut u medjuvremenu da ne ušine vrat pa da ga i zato moraDNEmo vackinisat

to je to - tacan i zasluzen reprezentativac nekad bivseg grada Zenice sad kasabe kod Kasapovića sa Arnautima i Babinom..... zao mi je sto toliko ne mogu hraknut.....
de nek neko ljakanu javi da su izmislili blutut u medjuvremenu da ne ušine vrat pa da ga i zato moraDNEmo vackinisat
to je to - tacan i zasluzen reprezentativac nekad bivseg grada Zenice sad kasabe kod Kasapovića sa Arnautima i Babinom..... zao mi je sto toliko ne mogu hraknut.....
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54034 Re: Zeničani
Privatnik ukinuo 80% linija, samo dvije ostavio.
90% gradjana Zenice je slavilo ukidanje javnog prevoza jer im je krOlj rekao da oni kradu gorivo.
Sada kada linije nestaju prema svim mjestima kuknjava.
Navedite jedno mjesto sa statusom grada u Evropi bez javnog gradskog prevoza?
Postoji nastamba jedna u srcu Bosne. Kasaburina koja je devastirana za 5 godina od 2016 do 2021 gore nego 92-95.
- -Chesterfield-
- Posts: 6914
- Joined: 04/08/2020 19:22
#54035 Re: Zeničani
Da li kod tebe na onom kartončiću ima QR kod?
Kod mene nema, a i ja sam Sinopharm.
Vidim jučer kod čovjeka AZ isti kartončić, ali ima QR kod.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#54036 Re: Zeničani
Ma taj qr cod je lot vaccine-Chesterfield- wrote: ↑04/09/2021 13:39Da li kod tebe na onom kartončiću ima QR kod?
Kod mene nema, a i ja sam Sinopharm.
Vidim jučer kod čovjeka AZ isti kartončić, ali ima QR kod.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54037 Re: Zeničani

Svi hoce fajzera
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#54038 Re: Zeničani
tugo moja
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54040 Re: Zeničani
Nema ni kod mene.-Chesterfield- wrote: ↑04/09/2021 13:39Da li kod tebe na onom kartončiću ima QR kod?
Kod mene nema, a i ja sam Sinopharm.
Vidim jučer kod čovjeka AZ isti kartončić, ali ima QR kod.
Ti i ja ne možemo putovat
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#54041 Re: Zeničani
Sydnor wrote: ↑04/09/2021 16:21Nema ni kod mene.-Chesterfield- wrote: ↑04/09/2021 13:39
Da li kod tebe na onom kartončiću ima QR kod?
Kod mene nema, a i ja sam Sinopharm.
Vidim jučer kod čovjeka AZ isti kartončić, ali ima QR kod.
Ti i ja ne možemo putovat![]()

Ma to je ovo,nema to veze s putovanjem
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83380
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#54042 Re: Zeničani
Sta ovo nestaje struje
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#54043 Re: Zeničani
Da se pomalo navikavamo...podsjeti me na rat jbt, pola mahale ima pola nema
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#54044 Re: Zeničani
prioriteti imaju klosari nemaju....naci bh drustvo se dijeli na prioritete i klosare
- Hercegoviina
- Posts: 2848
- Joined: 14/02/2013 14:11
#54045 Re: Zeničani
ko je dozvolio danas ove utrke po bulevaru i maltretiranje građanja?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#54046 Re: Zeničani
Sad ce ti @Nivelacija samo da vidiHercegoviina wrote: ↑05/09/2021 16:01 ko je dozvolio danas ove utrke po bulevaru i maltretiranje građanja?
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#54047 Re: Zeničani
Jednog dana će Fudo izgubit selonačelničko mjesto, a zamijeniti će ga neki konjoglavi SDA maloumnik s 3 razreda osnovne škole. A nemojmo se zavaravat da ćemo istrijebiti SDA, jer mentalni kapacitet prosječnog zeničkog birača nije dovoljno velik da si izabere nešto bolje od ove dvije spetičke jame
Pošteni borac za dobrobit Zenice, drug Nivelacija će tog trenutka naprasno prestat s objavljivanjem slika smeća, lošeg asfalta i kerova. Sve će bit savršeno
Pošteni borac za dobrobit Zenice, drug Nivelacija će tog trenutka naprasno prestat s objavljivanjem slika smeća, lošeg asfalta i kerova. Sve će bit savršeno
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54048 Re: Zeničani
Ovo podrzavam, doslo 200 alfista u grad, hotele motele napunili, tu su dva tri dana trose pare, jedu i neka ih.Bobi wrote: ↑05/09/2021 16:26Sad ce ti @Nivelacija samo da vidiHercegoviina wrote: ↑05/09/2021 16:01 ko je dozvolio danas ove utrke po bulevaru i maltretiranje građanja?.
Neka desavanja u mrtvom gradu.
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54049 Re: Zeničani
Plus će i mehaničari imati profita ovih dana 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54050 Re: Zeničani
Čopor zauzeo jos jedan kruzni tok. Idemo dalje
