nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#21526 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

STARx wrote: 02/09/2021 13:47 Ja sam ga prvi put primjetio 2019. U sedmici ga sretnem minimalno 2-3 puta. Prelazim dnevno pjeske 3-10 kilometara, nagledam se svega. :D Ni jednom od 2019 do danas nije bio normalan. Na pocetku karijere je bilo samo biciklo uz divlju voznju. Poslije je dodo svjetla, a onda pistu. Postepeno se nadogradjuvo. Volio bih znati razlog tog ponasanja. Jel namjerno radi jer mriz cijeli svijet ili konta da ima prednost.
pa to kad krene gotovo je :lol:
još da "izduv" kakav uradi kad pedala da mu šišti k'o 1.9tdi
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21527 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

mirsek wrote: 02/09/2021 13:44
STARx wrote: 02/09/2021 12:56 Stara sarajevska furka. Kestenje. Datira jos od davnina, a vidi se da vozaci volva gaje stare obicaje. I dedo mu je bio takav. To od vozaca njemackog premiJuma neces vidjeti nikad, sta dosljo i papak zna.
Pun grad tih "mudonja". Neki dan dvojica bruda likova isto kod elektriprivrede, vils, na semaforu iz pravca stadiona u traci za skretanje prema ilidzi. Vjerovatno im bilo mrsko kruziti do dezurne apoteke pa samo skrenu direktno sa semafora lijevo na trotoar i parkira ispred one trafike pored apoteke i obojica izadjose i lagano do apoteke. Bijeli audi a7 ili a6.
To su bolikurci. Tu dezurnu apoteku je sevap zatvoriti. Parkira se stoka u desnoj traci na glavnoj. Nece niko metra pjeske.
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21528 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

black_adrian wrote: 02/09/2021 13:50
STARx wrote: 02/09/2021 13:47 Ja sam ga prvi put primjetio 2019. U sedmici ga sretnem minimalno 2-3 puta. Prelazim dnevno pjeske 3-10 kilometara, nagledam se svega. :D Ni jednom od 2019 do danas nije bio normalan. Na pocetku karijere je bilo samo biciklo uz divlju voznju. Poslije je dodo svjetla, a onda pistu. Postepeno se nadogradjuvo. Volio bih znati razlog tog ponasanja. Jel namjerno radi jer mriz cijeli svijet ili konta da ima prednost.
pa to kad krene gotovo je :lol:
još da "izduv" kakav uradi kad pedala da mu šišti k'o 1.9tdi
Cuninguje biciklo :D Jebem li ga u usta pistu je ciljano trazio najjacu. Kad vrisne cujes ga iz naselja u naselje.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#21529 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakaljin »

EasyMan wrote: 02/09/2021 12:19
kakaljin wrote: 02/09/2021 09:18

A to baska, kad vidi takva auta a imaju jeftine i lose gume.

Neki dan sipam gorivo na petrolu i dolazi tako bijesno auto i da naspe govori onome na pumpi govori naspi mi za cenera. Gleda ga on i gledam ja pa sa tim ne mozes izaci sa pumpe koliko ti auto trosi.

Bitno je imati auto a sto nemas za gorivo i kvalitetne gume to nije problem. Bitno se pokazati i da drma muzika iz auta
A to manje goriva sipaju da su laksi zbog ubrzanja.
Ma ja desetinka sekunde je veoma bitna u gradu :run:
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#21530 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

STARx wrote: 02/09/2021 13:53 Cuninguje biciklo :D Jebem li ga u usta pistu je ciljano trazio najjacu. Kad vrisne cujes ga iz naselja u naselje.
umirem... :lol: :lol: :lol:
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#21531 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by iceman ze »

nedavno vidim Q8 izderao gume valjda špura, pola gume celave, a onda na par suvova Porschea, zimske gume ili izderane, kako ti ljudi ikako udju u saobracaj?! :skoljka:
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21532 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Ne vjerujem da je spura, pa to auto je novo. Nove gume.
DonieBrasco
Posts: 20127
Joined: 31/08/2016 16:09

#21533 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by DonieBrasco »

Ne valja suditi ljude po izgledu ali po Sarajevu kakve lobanje i glavurde voze bjesna auto to je strasno. To qurcenje da izvinete po gradu, parkirnje kod kafica i gdje zeli da blokira jednosmjenu ulicu, da ne pricamo kada dođe policija a jos brze ode,...itd.

I kako se ponasaju u saobracaju je posebna prica.
Last edited by DonieBrasco on 02/09/2021 14:27, edited 1 time in total.
avijon
Posts: 1840
Joined: 20/08/2012 22:10

#21534 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by avijon »

Motordzija levatina sa desne strane obilazio eufor vozilo kod binga na stupu na parkingu i udari ga, stvarno su bolesni ko i biciklisti, zohari pravi
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#21535 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by S4mpion »

Mislim da biciklista sa pištaljkom nije dobar u glavi, taj lik voza bajk po 5-6 sati dnevno, pišteći svakome, ne silazi.
avijon
Posts: 1840
Joined: 20/08/2012 22:10

#21536 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by avijon »

S4mpion wrote: 02/09/2021 14:31 Mislim da biciklista sa pištaljkom nije dobar u glavi, taj lik voza bajk po 5-6 sati dnevno, pišteći svakome, ne silazi.
Dok ne naidje pa ce sici nece se podici vise
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#21537 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by EasyMan »

kakaljin wrote: 02/09/2021 13:54
EasyMan wrote: 02/09/2021 12:19

A to manje goriva sipaju da su laksi zbog ubrzanja.
Ma ja desetinka sekunde je veoma bitna u gradu :run:
Sarkazam druze kakaljin :lol:
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#21538 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by soha96 »

Dok ne naleti na Dozera sa pistoljem :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#21539 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by iceman ze »

bankomate uz cestu zabraniti, na Socijalnom barem 5-6 situacija u 10 min, haj izadji ak'si mangup :lol:
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#21540 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakaljin »

EasyMan wrote: 02/09/2021 16:01
kakaljin wrote: 02/09/2021 13:54

Ma ja desetinka sekunde je veoma bitna u gradu :run:
Sarkazam druze kakaljin :lol:
Znam znam, nego moram i ja malo dodati :-D :-D
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#21541 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakaljin »

Zabranjeno je objavljivati clanke portala na sopstevnom forumu

Zensko za volanom
Last edited by kakaljin on 02/09/2021 18:46, edited 1 time in total.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#21542 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Leon16v »

Život te je*o dragi, kako je ovo uspjela
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#21543 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakaljin »

Leon16v wrote: 02/09/2021 18:04 Život te je*o dragi, kako je ovo uspjela
Vrlo vjerovatno panika i umjesto kocnice stisla gas.

Za volan ne treba da sjeda onaj koji je sklon panici
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#21544 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drug_profi »

Ovo je najvjeovatnije pozlilo vozacici.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#21545 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by EasyMan »

kakaljin wrote: 02/09/2021 17:28
EasyMan wrote: 02/09/2021 16:01

Sarkazam druze kakaljin :lol:
Znam znam, nego moram i ja malo dodati :-D :-D
Meni si nas'o dodavat :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#21546 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

ljudi se zajebavaju
ja jutros primio vakcinu i sve dobro do prije mozda sat
evo me u krevetu temperatura pocela
srecom nisam za volanom a mislio otici malo vani
da me udarilo za volanom mozda bih i ja ovako zavrsio negdje
ok mozda je nju nesto iznenada strefilo al nije prvi put da neko bolestan sjeda za volan sa pricom ma mogu ja bolestan sam al nece mene
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21547 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

foxlife wrote: 02/09/2021 18:26 ljudi se zajebavaju
ja jutros primio vakcinu i sve dobro do prije mozda sat
evo me u krevetu temperatura pocela
srecom nisam za volanom a mislio otici malo vani
da me udarilo za volanom mozda bih i ja ovako zavrsio negdje
ok mozda je nju nesto iznenada strefilo al nije prvi put da neko bolestan sjeda za volan sa pricom ma mogu ja bolestan sam al nece mene
Jesul ti slozili kineza ili indijca
BiBi911
Posts: 5341
Joined: 09/12/2018 17:47

#21548 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by BiBi911 »

STARx wrote: 02/09/2021 18:35
foxlife wrote: 02/09/2021 18:26 ljudi se zajebavaju
ja jutros primio vakcinu i sve dobro do prije mozda sat
evo me u krevetu temperatura pocela
srecom nisam za volanom a mislio otici malo vani
da me udarilo za volanom mozda bih i ja ovako zavrsio negdje
ok mozda je nju nesto iznenada strefilo al nije prvi put da neko bolestan sjeda za volan sa pricom ma mogu ja bolestan sam al nece mene
Jesul ti slozili kineza ili indijca
On je primio crnca vidis da ga krajnici bole
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21549 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

BiBi911 wrote: 02/09/2021 18:37 On je primio crnca vidis da ga krajnici bole
Kakva deracina kad je temperaturu fasovo odma
DonieBrasco
Posts: 20127
Joined: 31/08/2016 16:09

#21550 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by DonieBrasco »

@foxlife koja vakcina ?
Post Reply