nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#21501 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

Vjerovatno m4 f82, ali mi sa "prave slike" dio oko izduva djeluje drugacije nego na videu, mozda je mijenjan....pffff
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21502 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

vjeshalica wrote: 02/09/2021 00:34 Vjerovatno m4 f82, ali mi sa "prave slike" dio oko izduva djeluje drugacije nego na videu, mozda je mijenjan....pffff
Ovako to saznamo :D @Bullet Tooth Tony @B6Redhell koji je ovo bmw s video klipa iznad
User avatar
B6Redhell
Posts: 7822
Joined: 25/12/2010 04:56

#21504 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by B6Redhell »

Žigson je u pravu. E60 m5. Ili dobra kopija istog. Folija zelena sigurno
zigson
Posts: 4821
Joined: 04/04/2015 22:17

#21505 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zigson »

Ne bih reko da je m5 po zvuku, mozda 3.0 ili 3.5 dizel nacipovan.

E60 m5 v10 bas specifican zvuk ima

https://youtu.be/QfkYVES_6xc
noviclan
Posts: 15031
Joined: 31/10/2013 06:48

#21506 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

gadnel wrote: 01/09/2021 23:21 Lik koji misli da je sam na cesti

Sto glavni mangup vozi, kako vozi vidi se, zalosno je sto nije pokriveno kamerama kad mu kroz mjesec dana ili ranije posalju kaznu i zabranu upravljanja vozilom ili da ga uvazeni i preeposteni strumpfovi skrenu na prvom prosirenju uz prezentaciju video nadzora
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#21507 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

Zeleni E60, viđao sam ga po gradu, torbar

Obicni 530d ide ko mahnit samo je do vozaca koliko da ga gura... Govorimo o autima preko 200KS, jbt sad ovog sluzbenog od 81kW ne smijem tjerati do kraja a ne duplo jaci auto
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#21508 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakaljin »

mk ultra wrote: 02/09/2021 07:57 Zeleni E60, viđao sam ga po gradu, torbar

Obicni 530d ide ko mahnit samo je do vozaca koliko da ga gura... Govorimo o autima preko 200KS, jbt sad ovog sluzbenog od 81kW ne smijem tjerati do kraja a ne duplo jaci auto
Jaki su kao vozaci od semafora do semafora, dok van grada na otvorenoj cesti su male bubice i ne smiju stisnuti gas.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#21509 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

Ovi i ne idu van grada eventualno planina jezero ili neum i to je to
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#21510 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakaljin »

foxlife wrote: 02/09/2021 08:06 Ovi i ne idu van grada eventualno planina jezero ili neum i to je to
Trerba potrositi goriva, a auto puno trosi, rijetko oni do neuma odu oni se samo po gradu voze i kao sto kazes do planine max.
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#21511 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

I to idu 40-50 od Krupca uzbrdo, naprave kolonu iza sebe jer voze na celostone gumama.
A na kisi po gradu voze 30
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#21512 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakaljin »

Optimist wrote: 02/09/2021 09:14 I to idu 40-50 od Krupca uzbrdo, naprave kolonu iza sebe jer voze na celostone gumama.
A na kisi po gradu voze 30
A to baska, kad vidi takva auta a imaju jeftine i lose gume.

Neki dan sipam gorivo na petrolu i dolazi tako bijesno auto i da naspe govori onome na pumpi govori naspi mi za cenera. Gleda ga on i gledam ja pa sa tim ne mozes izaci sa pumpe koliko ti auto trosi.

Bitno je imati auto a sto nemas za gorivo i kvalitetne gume to nije problem. Bitno se pokazati i da drma muzika iz auta
BiBi911
Posts: 5341
Joined: 09/12/2018 17:47

#21513 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by BiBi911 »

kakaljin wrote: 02/09/2021 09:18
Optimist wrote: 02/09/2021 09:14 I to idu 40-50 od Krupca uzbrdo, naprave kolonu iza sebe jer voze na celostone gumama.
A na kisi po gradu voze 30
A to baska, kad vidi takva auta a imaju jeftine i lose gume.

Neki dan sipam gorivo na petrolu i dolazi tako bijesno auto i da naspe govori onome na pumpi govori naspi mi za cenera. Gleda ga on i gledam ja pa sa tim ne mozes izaci sa pumpe koliko ti auto trosi.

Bitno je imati auto a sto nemas za gorivo i kvalitetne gume to nije problem. Bitno se pokazati i da drma muzika iz auta
Ne znas ti ekipu sa MUC zavalili se za auta po 50,000€+ I trebamo za Bosnu, I prica, euforija, sranja I idemo prema parkingu kad svi pred moje auto. Ja kreten jos pitam sto tu stojite sa torbama a oni sretni pa idemo sa tobom (jedan se zali da vozi w12 I da trosi 20+, drugi da 750LI isto tako, nakav jado sa merc V8 4.8 oko 15). Sreca njihova pa autobus staje ispred parkinga.

Al tek servisiranje auta, eh tu smo ih uzimali lopatom. Kupavali su pakne I diskove iz Uganda, ulje u aldi-u. Ali bilo je vazno na faceboku, instagramu turiti w12 il kada se skucka (nocna svaki dan) 300€ pa se ode za Bosnu pa se parkira w12 a to sto sam mu lijepio vrece, naopako stavio pakne, aku je polovan, 5 razlicitih guma, sto je istekao rok ulju... ehh to nije vazno
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#21514 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by EasyMan »

kakaljin wrote: 02/09/2021 09:18
Optimist wrote: 02/09/2021 09:14 I to idu 40-50 od Krupca uzbrdo, naprave kolonu iza sebe jer voze na celostone gumama.
A na kisi po gradu voze 30
A to baska, kad vidi takva auta a imaju jeftine i lose gume.

Neki dan sipam gorivo na petrolu i dolazi tako bijesno auto i da naspe govori onome na pumpi govori naspi mi za cenera. Gleda ga on i gledam ja pa sa tim ne mozes izaci sa pumpe koliko ti auto trosi.

Bitno je imati auto a sto nemas za gorivo i kvalitetne gume to nije problem. Bitno se pokazati i da drma muzika iz auta
A to manje goriva sipaju da su laksi zbog ubrzanja.
User avatar
mirsek
Posts: 12951
Joined: 07/05/2010 15:40

#21515 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirsek »

Sinoc predvecer neki debil u volvu s60 stao nasred trake na mostu kod vilsa, elektroprivreda, upalio sva 4, izadje iz auta i ode pjehe da kupi kestenje na vilsu, i to laganini, bez zurbe, bar 5 minuta se zadrzao dok mu je auto blokiralo traku.
Last edited by mirsek on 02/09/2021 13:37, edited 1 time in total.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#21516 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by seoBIH »

Nije on debil. On je mudonja koji se piša po nama.
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21517 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Stara sarajevska furka. Kestenje. Datira jos od davnina, a vidi se da vozaci volva gaje stare obicaje. I dedo mu je bio takav. To od vozaca njemackog premiJuma neces vidjeti nikad, sta dosljo i papak zna.
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#21518 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

Kako izgleda taj idiot na biciklu što ste pričali?

Jutros kod Evrope vozi ispred mene cik-cak, ne da da prođem. I dok on ode desno do parkiranih auta, ja složim gas i proletim ga.

bio full gear :D
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21519 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Imas par stranica nazad njegov profil sa socijalnih mreza. Srednje visine, mrsaviji. Tamnija kosa. Oko 35god

Ili ova tema ili sta vas najvise nervira kod vozaca
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#21520 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

to je taj :lol:
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21521 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Sad zamisli uz te akrobacije koje je izvodio da je sviro na pisti cijelo vrijeme, psovo sto se narod ne sklanja. Dok sam zivio na grbavici cuo sam ga kad prolazi vilsom. Znao sam ga i zimi vidjeti kako pedala. Psihopata definitivno
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#21522 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

Nije on dobar, naći će se neko lud da ga ispegla.
User avatar
mirsek
Posts: 12951
Joined: 07/05/2010 15:40

#21523 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirsek »

STARx wrote: 02/09/2021 12:56 Stara sarajevska furka. Kestenje. Datira jos od davnina, a vidi se da vozaci volva gaje stare obicaje. I dedo mu je bio takav. To od vozaca njemackog premiJuma neces vidjeti nikad, sta dosljo i papak zna.
Pun grad tih "mudonja". Neki dan dvojica bruda likova isto kod elektriprivrede, vils, na semaforu iz pravca stadiona u traci za skretanje prema ilidzi. Vjerovatno im bilo mrsko kruziti do dezurne apoteke pa samo skrenu direktno sa semafora lijevo na trotoar i parkira ispred one trafike pored apoteke i obojica izadjose i lagano do apoteke. Bijeli audi a7 ili a6.
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21524 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Ja sam ga prvi put primjetio 2019. U sedmici ga sretnem minimalno 2-3 puta. Prelazim dnevno pjeske 3-10 kilometara, nagledam se svega. :D Ni jednom od 2019 do danas nije bio normalan. Na pocetku karijere je bilo samo biciklo uz divlju voznju. Poslije je dodo svjetla, a onda pistu. Postepeno se nadogradjuvo. Volio bih znati razlog tog ponasanja. Jel namjerno radi jer mriz cijeli svijet ili konta da ima prednost.
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#21525 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

joj al kad stanu kod apoteke na Obali u lijevoj traci, a parkinga okolo milion, pa i besplatnih se može naći..
Post Reply