Sirotinja moj balone...mali_balon wrote: ↑31/08/2021 21:01A ti hodaj po kiama i hjundaima i peugeoutima trazi....konektovan wrote: ↑31/08/2021 20:49
Evo dobih info da je šmrk sa sinom....dva komada nabavio hebote beiha.....
nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#21476 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#21477 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Da, ima i jale i ostale ekipe, na klipovima, ima i policije kako ih je zaustavila...a oni se nešto klebere dok pajkan piše..sahbazzz wrote: ↑31/08/2021 20:46Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...konektovan wrote: ↑31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih??![]()
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#21478 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ah sta ces....nije nama niko kriv sto se nismo snasli
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#21479 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ali onaj nivo bahatosti, nekulture, primitivnosti,..ma w znam koje riječi da upotrijebim...mali_balon wrote: ↑31/08/2021 21:10Ah sta ces....nije nama niko kriv sto se nismo snasli![]()
![]()
ljudi radili trudili se i zaradili
Sad bacih pogled na instagramu, na neke likove......uzas
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#21480 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
eh da je drzave neko bi se odma nasao da priupita dedera nam pokazi odkale ti lova za ova auta...itd itd....a sta drugo ocekivati kada se klosar docepa para.....stidim se za njih......jbga....da samo znas kako je zivot lijep u austrijskim i njemackim selima....jest da smrdi dzubre ali jbga...moras se zrtvovati.....konektovan wrote: ↑31/08/2021 21:13Ali onaj nivo bahatosti, nekulture, primitivnosti,..ma w znam koje riječi da upotrijebim...mali_balon wrote: ↑31/08/2021 21:10
Ah sta ces....nije nama niko kriv sto se nismo snasli![]()
![]()
ljudi radili trudili se i zaradili
![]()
Sad bacih pogled na instagramu, na neke likove......uzas
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#21481 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Da nema debila koji slusaju bube i jale-zvalje, ne bi ni oni imali za čačkalica.
Ovako imaju svoju armiju glupsona koja ih prati i uzimaju lovu.
Ha ja...
Kakav jala i buba, takva nam i omladina
Ovako imaju svoju armiju glupsona koja ih prati i uzimaju lovu.
Ha ja...
Kakav jala i buba, takva nam i omladina
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
izvrsni direktor
- Posts: 14756
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#21484 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ko je smrk?konektovan wrote: ↑31/08/2021 20:49Evo dobih info da je šmrk sa sinom....dva komada nabavio hebote beiha.....
-
hali gali halid
- Posts: 2785
- Joined: 08/10/2007 22:45
#21485 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Admir Arnautovic.
- Rootboi
- Posts: 20799
- Joined: 07/06/2011 17:14
- Better Man
- Posts: 18753
- Joined: 01/10/2006 20:10
#21487 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Lik jučer dolazi na semafor kod merkatora iz pravca glavne ulice i socijalnog i u krajnjoj desnoj je traci i sad očekujem da skrene prema Energoinvestu, jer je zeleno i to mu je jedina dozvoljena putanja, on skrenu kroz crveno lijevo prema Union promet zgradi. Znači on je iz krajnje desne trake skrenuo lijevo gdje je da bi to ispravno uradio morao biti u krajne lijevoj traci.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#21488 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
englez covjekBetter Man wrote: ↑01/09/2021 12:44 Lik jučer dolazi na semafor kod merkatora iz pravca glavne ulice i socijalnog i u krajnjoj desnoj je traci i sad očekujem da skrene prema Energoinvestu, jer je zeleno i to mu je jedina dozvoljena putanja, on skrenu kroz crveno lijevo prema Union promet zgradi. Znači on je iz krajnje desne trake skrenuo lijevo gdje je da bi to ispravno uradio morao biti u krajne lijevoj traci.
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21489 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pa i ti ulazis-izlazis iz kruznog toka lijevom trakom.
-
gadnel
- Posts: 81
- Joined: 16/12/2019 09:26
#21490 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Lik koji misli da je sam na cesti
Last edited by gadnel on 01/09/2021 23:48, edited 1 time in total.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#21491 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Uzas. Ova cesta je inae i opasna uvece.Mracna je, i cesto ljudi izlijecu...da je njemu ovako neko izletio .....po danu je opet opasna jer se narod svadja i histerise prilikom ulaska i izlaska iz sporednih ulica kad je guzva, ima tu psovanja,bogaranja,turiranja i tako.......
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#21492 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
jbt jos je skrenuo u kontra traku na kraju
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21493 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Gledam tri puta, jel ovo levat skrenuo u kontra smijer da izadje? Da si bio malo brzi, raznio bi onaj znak ispred.. 
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#21494 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ja prvo nisam skontao gdje je ovo uopste tek nakon vjesalice vratim i vidim da je stup i da je fulio pravilno skretanje za "grad" nego na izlazu sa ilidze skrenuo
ovaj je mogao biti kao onaj u x5 kad je ubio one djevojke
ovaj je mogao biti kao onaj u x5 kad je ubio one djevojke
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21495 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Hajmo beNve eksperti, koji je ovo model. S ovom bojom je jedini u sarajevu. Samo treba javno ofirati. Od kako sam postavio onog sa arteonom za parking i obratio se institucijama nije vise nikad. 
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#21496 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Zelene je boje ako se ne varam, neke metalik upadne zelene nijanse.Vjerovatno neki brudovan
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21497 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Folija vjerovatno, nego model da otkrijemo.vjeshalica wrote: ↑02/09/2021 00:18Zelene je boje ako se ne varam, neke metalik upadne zelene nijanse.Vjerovatno neki brudovan
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#21498 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ovaj da se slupao ništa od njega ne bi ostalo.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#21499 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Da li je ovo sa 4 vrata? Ako jeste,onda nije ono sto mislim, ima jedan sa specificnom zelenom folijom M4 ?STARx wrote: ↑02/09/2021 00:20Folija vjerovatno, nego model da otkrijemo.vjeshalica wrote: ↑02/09/2021 00:18
Zelene je boje ako se ne varam, neke metalik upadne zelene nijanse.Vjerovatno neki brudovan
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21500 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
I ja mislim da je ovo 4ka beNve, a vjerovatnoca da ce neko raditi na obicnu 4ku je mala. Vjerujem da je ovo m4, taj na kojeg ti mislis..vjeshalica wrote: ↑02/09/2021 00:26Da li je ovo sa 4 vrata? Ako jeste,onda nije ono sto mislim, ima jedan sa specificnom zelenom folijom M4 ?
