nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#21476 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

mali_balon wrote: 31/08/2021 21:01
konektovan wrote: 31/08/2021 20:49

Evo dobih info da je šmrk sa sinom....dva komada nabavio hebote beiha.....
A ti hodaj po kiama i hjundaima i peugeoutima trazi....
Sirotinja moj balone... :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#21477 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

sahbazzz wrote: 31/08/2021 20:46
konektovan wrote: 31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih?? :mrgreen:
Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...
Da, ima i jale i ostale ekipe, na klipovima, ima i policije kako ih je zaustavila...a oni se nešto klebere dok pajkan piše..
mali_balon
Posts: 14566
Joined: 12/09/2012 09:57

#21478 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_balon »

konektovan wrote: 31/08/2021 21:07
mali_balon wrote: 31/08/2021 21:01

A ti hodaj po kiama i hjundaima i peugeoutima trazi....
Sirotinja moj balone... :mrgreen:
Ah sta ces....nije nama niko kriv sto se nismo snasli :lol: :lol: :lol: ljudi radili trudili se i zaradili
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#21479 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

mali_balon wrote: 31/08/2021 21:10
konektovan wrote: 31/08/2021 21:07

Sirotinja moj balone... :mrgreen:
Ah sta ces....nije nama niko kriv sto se nismo snasli :lol: :lol: :lol: ljudi radili trudili se i zaradili
Ali onaj nivo bahatosti, nekulture, primitivnosti,..ma w znam koje riječi da upotrijebim... :-)
Sad bacih pogled na instagramu, na neke likove......uzas
mali_balon
Posts: 14566
Joined: 12/09/2012 09:57

#21480 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_balon »

konektovan wrote: 31/08/2021 21:13
mali_balon wrote: 31/08/2021 21:10

Ah sta ces....nije nama niko kriv sto se nismo snasli :lol: :lol: :lol: ljudi radili trudili se i zaradili
Ali onaj nivo bahatosti, nekulture, primitivnosti,..ma w znam koje riječi da upotrijebim... :-)
Sad bacih pogled na instagramu, na neke likove......uzas
eh da je drzave neko bi se odma nasao da priupita dedera nam pokazi odkale ti lova za ova auta...itd itd....a sta drugo ocekivati kada se klosar docepa para.....stidim se za njih......jbga....da samo znas kako je zivot lijep u austrijskim i njemackim selima....jest da smrdi dzubre ali jbga...moras se zrtvovati.....
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#21481 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by RagibUzoriti »

Da nema debila koji slusaju bube i jale-zvalje, ne bi ni oni imali za čačkalica.

Ovako imaju svoju armiju glupsona koja ih prati i uzimaju lovu.

Ha ja...


Kakav jala i buba, takva nam i omladina
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#21482 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakaljin »

mk ultra wrote: 31/08/2021 19:19 Kako ce pobjeci? Jedino rampu da slomi
Snimljen je i docice mu na vrata, jer su naplatne kucice pod video nadzorom
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#21483 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

Romeo 80 wrote: 31/08/2021 20:54
sahbazzz wrote: 31/08/2021 20:46
Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...


Mozda je to isti rokalj?! :?
Njima su mjera siledzije u odorama iz Kalinovika,Han Pijeska,miljevine i slicno haha govna pogana
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#21484 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by izvrsni direktor »

konektovan wrote: 31/08/2021 20:49
sahbazzz wrote: 31/08/2021 20:46
Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...
Evo dobih info da je šmrk sa sinom....dva komada nabavio hebote beiha.....
Ko je smrk?
User avatar
Better Man
Posts: 18753
Joined: 01/10/2006 20:10

#21487 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Better Man »

Lik jučer dolazi na semafor kod merkatora iz pravca glavne ulice i socijalnog i u krajnjoj desnoj je traci i sad očekujem da skrene prema Energoinvestu, jer je zeleno i to mu je jedina dozvoljena putanja, on skrenu kroz crveno lijevo prema Union promet zgradi. Znači on je iz krajnje desne trake skrenuo lijevo gdje je da bi to ispravno uradio morao biti u krajne lijevoj traci.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#21488 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

Better Man wrote: 01/09/2021 12:44 Lik jučer dolazi na semafor kod merkatora iz pravca glavne ulice i socijalnog i u krajnjoj desnoj je traci i sad očekujem da skrene prema Energoinvestu, jer je zeleno i to mu je jedina dozvoljena putanja, on skrenu kroz crveno lijevo prema Union promet zgradi. Znači on je iz krajnje desne trake skrenuo lijevo gdje je da bi to ispravno uradio morao biti u krajne lijevoj traci.
englez covjek
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21489 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Pa i ti ulazis-izlazis iz kruznog toka lijevom trakom.
gadnel
Posts: 81
Joined: 16/12/2019 09:26

#21490 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by gadnel »

Lik koji misli da je sam na cesti

Last edited by gadnel on 01/09/2021 23:48, edited 1 time in total.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#21491 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

Uzas. Ova cesta je inae i opasna uvece.Mracna je, i cesto ljudi izlijecu...da je njemu ovako neko izletio .....po danu je opet opasna jer se narod svadja i histerise prilikom ulaska i izlaska iz sporednih ulica kad je guzva, ima tu psovanja,bogaranja,turiranja i tako.......
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#21492 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

jbt jos je skrenuo u kontra traku na kraju
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21493 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Gledam tri puta, jel ovo levat skrenuo u kontra smijer da izadje? Da si bio malo brzi, raznio bi onaj znak ispred.. :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#21494 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by foxlife »

ja prvo nisam skontao gdje je ovo uopste tek nakon vjesalice vratim i vidim da je stup i da je fulio pravilno skretanje za "grad" nego na izlazu sa ilidze skrenuo

ovaj je mogao biti kao onaj u x5 kad je ubio one djevojke
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21495 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

Hajmo beNve eksperti, koji je ovo model. S ovom bojom je jedini u sarajevu. Samo treba javno ofirati. Od kako sam postavio onog sa arteonom za parking i obratio se institucijama nije vise nikad. :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#21496 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

STARx wrote: 02/09/2021 00:14 Hajmo beNve eksperti, koji je ovo model. S ovom bojom je jedini u sarajevu. Samo treba javno ofirati. Od kako sam postavio onog sa arteonom za parking i obratio se institucijama nije vise nikad. :D
Zelene je boje ako se ne varam, neke metalik upadne zelene nijanse.Vjerovatno neki brudovan
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21497 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

vjeshalica wrote: 02/09/2021 00:18
STARx wrote: 02/09/2021 00:14 Hajmo beNve eksperti, koji je ovo model. S ovom bojom je jedini u sarajevu. Samo treba javno ofirati. Od kako sam postavio onog sa arteonom za parking i obratio se institucijama nije vise nikad. :D
Zelene je boje ako se ne varam, neke metalik upadne zelene nijanse.Vjerovatno neki brudovan
Folija vjerovatno, nego model da otkrijemo.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#21498 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Logovan »

Ovaj da se slupao ništa od njega ne bi ostalo.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#21499 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

STARx wrote: 02/09/2021 00:20
vjeshalica wrote: 02/09/2021 00:18

Zelene je boje ako se ne varam, neke metalik upadne zelene nijanse.Vjerovatno neki brudovan
Folija vjerovatno, nego model da otkrijemo.
Da li je ovo sa 4 vrata? Ako jeste,onda nije ono sto mislim, ima jedan sa specificnom zelenom folijom M4 ?
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21500 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

vjeshalica wrote: 02/09/2021 00:26
STARx wrote: 02/09/2021 00:20

Folija vjerovatno, nego model da otkrijemo.
Da li je ovo sa 4 vrata? Ako jeste,onda nije ono sto mislim, ima jedan sa specificnom zelenom folijom M4 ?
I ja mislim da je ovo 4ka beNve, a vjerovatnoca da ce neko raditi na obicnu 4ku je mala. Vjerujem da je ovo m4, taj na kojeg ti mislis..
Post Reply