Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- dystopia
- Posts: 1337
- Joined: 26/10/2020 12:16
- Location: Utopia
#53851 Re: Zeničani
Da skrenemo malo sa teme hrane, za koliko se može iznajmiti neka garsonjera u Zenici? Nije lokacija od presudnog značaja, samo da nije 30km od Zenice. Znači sva zenička naselja dolaze u obzir.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83393
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#53853 Re: Zeničani
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53854 Re: Zeničani
Kvadrata 11, veca ćelija u KPZ. 180 KM.ExNihilo wrote: ↑29/08/2021 14:17Za cca. 150-200 KM plus režije.
https://www.olx.ba/artikal/43661138/sta ... cu-zenica/
Garsonjere idu 200-250 preko 20-25kvadrata.
Jednosobni 250-300+..
- dystopia
- Posts: 1337
- Joined: 26/10/2020 12:16
- Location: Utopia
#53855 Re: Zeničani
I meni čudno 11 kvadrata :/ Ja mislila greška
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
#53856 Re: Zeničani
Mali objekat kraj kruznog kod Pharmacia apoteke u Sarajevskoj. Kao neki kafic mada nude i hranu ponesto, cini mi se. Onako, OK za popit kafu, narocito ljeti. S tim da je moj kriterij bas tako penzionerskiSydnor wrote: ↑29/08/2021 12:46Joj sorry ja kontao da citiram Sanjarka, a ne tebe.Crni cvijet wrote: ↑29/08/2021 11:20
To ne znam, samo se u vrilicu razumijem![]()
A isla sam i ja u Krcmu i meni se dopada. Doduse ja i nesto ne izlazim navecer toliko, draze su mi dnevne kafe. Tu mi je fin onaj kafic na bulevaru, mislim da se mozda i zove Bulevar, pa Bordo, pa gore Veni cini mi se. Za dnevnu je ok i Spirit...
Bila sam nedavno, igrom slucaja, navecer u Pasazu i bilo je ok.
Šta je Veni i gdje je?
Bordo mi je ok ljeti, Bulevar nisam bio a znam gdje je, Pasaž ok...
Ma ove godine sam 2 do 3 puta navečer izašao... I to bilo je ZS pa Gatto, ZS pa Avantii ZS pa ako nije bio Backstage kad je bio onaj DJ Soul
![]()
Ko da mi je 300, a ne 30.![]()
A kako je korona pocela i sama sam odustala od izlazaka navecer. Guzva, ventilacija nula, skuceni prostori... Zato mi se svidja prostor u Rocku, makar ima covjek metar prostora za sebe.
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#53857 Re: Zeničani
Mogli bi se vas dvoje i upoznati
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
- Sanjarko
- Posts: 28398
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#53859 Re: Zeničani
Nije jedno te isto. Baba je s krompirom i brasnom, a vrilica samo sa brasnom.
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#53860 Re: Zeničani
evo vam zenicka baba ilitiga sarajevska kljukusa
a vrilicu je vec neko postavljao na prethodnim stranicama. I ja je volim.


- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#53862 Re: Zeničani
Kontam, da nije previse vrilice na temi. Cetvrta stranica se puni. Onda skontam bolje i vrilica nego Fudo i eto. Neka vas 
- -Chesterfield-
- Posts: 6914
- Joined: 04/08/2020 19:22
#53863 Re: Zeničani
Digla_da_kreci wrote: ↑29/08/2021 16:39 evo vam zenicka baba ilitiga sarajevska kljukusaa vrilicu je vec neko postavljao na prethodnim stranicama. I ja je volim.
![]()
![]()
Dobro izgleda baba. Da li je sa krompirom ili bundevom?
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53864 Re: Zeničani
Auuuuuuu, svaka častDigla_da_kreci wrote: ↑29/08/2021 16:39 evo vam zenicka baba ilitiga sarajevska kljukusaa vrilicu je vec neko postavljao na prethodnim stranicama. I ja je volim.
![]()
![]()
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#53865 Re: Zeničani
Hvala momci. Sa krompirom je, jasta. Od bundeve moze samo bundevaca. 
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#53866 Re: Zeničani
Tikvenjaca!!!Digla_da_kreci wrote: ↑29/08/2021 18:15 Hvala momci. Sa krompirom je, jasta. Od bundeve moze samo bundevaca.![]()
-
withpeace
- Posts: 91
- Joined: 20/06/2021 20:32
#53867 Re: Zeničani
Meni nema nista jace od hladne tikvenjace.apsidejzi wrote: ↑29/08/2021 23:55Tikvenjaca!!!Digla_da_kreci wrote: ↑29/08/2021 18:15 Hvala momci. Sa krompirom je, jasta. Od bundeve moze samo bundevaca.![]()
![]()
- Sanjarko
- Posts: 28398
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#53868 Re: Zeničani
Kljukusa nije baba, nego je baba sa bijelim lukom, ko sto burek za mene nije burek ako nema luka u njemu, ako je bez luka onda je mesopita.Digla_da_kreci wrote: ↑29/08/2021 16:39 evo vam zenicka baba ilitiga sarajevska kljukusaa vrilicu je vec neko postavljao na prethodnim stranicama. I ja je volim.
![]()
![]()
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
- Sanjarko
- Posts: 28398
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#53871 Re: Zeničani
Spavam svaki cas. Legao sinoc kod sestre od 8 do 10 spavao, dosli kuci oko pola 11, pojeo bananu, legao prije 11 bez vecere, ustao oko 2 jutros, bio budan do pola 6 ujutro, legao i spavao do pola 9 jutros. Govorim da imam mozda narkolepsiju.
A Sanjarko je od Sanjar, onaj koji sanja, onaj koji ima snove, bio nick prije Vizionar.
- gentoo
- Posts: 4587
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#53872 Re: Zeničani
Imate li kakvih majstora za laminat.. ?
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53873 Re: Zeničani
Nemaš narkolepsiju nego je vrijeme samo za spavanja. I ja sam prespavao vikend, da nije Čelik igrao u subotu ne bih ustajao iz kreveta. I isto se budim ako ne veceram, inventura u frizideru u pola 3...Sanjarko wrote: ↑30/08/2021 10:45Spavam svaki cas. Legao sinoc kod sestre od 8 do 10 spavao, dosli kuci oko pola 11, pojeo bananu, legao prije 11 bez vecere, ustao oko 2 jutros, bio budan do pola 6 ujutro, legao i spavao do pola 9 jutros. Govorim da imam mozda narkolepsiju.
A Sanjarko je od Sanjar, onaj koji sanja, onaj koji ima snove, bio nick prije Vizionar.![]()
- Sanjarko
- Posts: 28398
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#53874 Re: Zeničani
Spavam svako 3-4 maksimalno 5 sati, po isto toliko citav dan, i opet stalno pospan. Prije bi legao u 2, 3, 4 ujutru, a ustajao bi u isto vrijeme vecinom u podne. Spavao od 8-16 sati dnevno, nekad cak 20, i opet pospan. Godinama mi bi nocni ritam, ali prije oko 2 godine mozda i malo vise ga uspio obrnut. Pomjerao kasno spavanje navece danima sve rano ujutro i preko dana dok ga nisam pomjerio na 21/22 sata. Sad vecinom legnem oko 23, rijetko budem budan do 24/1 sata.kuglanje_ze wrote: ↑30/08/2021 12:57Nemaš narkolepsiju nego je vrijeme samo za spavanja. I ja sam prespavao vikend, da nije Čelik igrao u subotu ne bih ustajao iz kreveta. I isto se budim ako ne veceram, inventura u frizideru u pola 3...Sanjarko wrote: ↑30/08/2021 10:45
Spavam svaki cas. Legao sinoc kod sestre od 8 do 10 spavao, dosli kuci oko pola 11, pojeo bananu, legao prije 11 bez vecere, ustao oko 2 jutros, bio budan do pola 6 ujutro, legao i spavao do pola 9 jutros. Govorim da imam mozda narkolepsiju.
A Sanjarko je od Sanjar, onaj koji sanja, onaj koji ima snove, bio nick prije Vizionar.![]()
Bolje sad, aktivniji sam.
-
withpeace
- Posts: 91
- Joined: 20/06/2021 20:32
#53875 Re: Zeničani
E kad smo vec kod ovih laminata, ocajnicki trazim majstora za restauraciju parketa pa ako neko zna neka napise.
