Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
NS je imao preko 100 prijava kršenja izbornog procesa, mislim da je pokretana i krivična prijava...
Ujeo vuk magarca
Kazem ti ja, bez spremnosti na fizicki obracun SDA se ne moze pobijediti.
NS ih ne moze pobijediti za 10 000 godina. Ukrast ce koliko god bude trebalo a ti podnosi krivicne prijave njihovim pravosudnim organima, bas ce se slatko nasmijati.
...
Seljak je u vecini slucajeva kukavica, mozes ga lako uzeti na prepad cak i kada je fizicki znatno jaci. Oni ne mogu kao gradski mangupi procijeniti koliko je neko lud i jak, a usadjeno im je da se povlace i pokoravaju. Al' ako ih pustis da rade sto zele onda su beskrajno bezobrazni.
...
DakleM, NS se mora udruziti sa nekom konzervativnom strankom kao sto je NiP, koja ima ljude da brani glasacke kutije. Jedino tako se moze doci do rezultata sto smo vidjeli u Sarajevu gdje NS ima premijera i nacelnika Centra, gdje izgura mnoge svoje politike.
A sto pises o izborima kada si napisao u gradu se ne krade nego po selima. Znaci da si neupućen do te mjere da to granici sa ludoscu. I opet nastavljas pisati nesto sto si formulirao u svojoj glavi vidjevši na klixu vijesti kako ovi brane kutije..znaci to sve sto vidis je predstava za javnost isto sto ste naivni za vladu ZDK. Predstava za javnost i skretanje pažnje, dimna zavjesa..Evo ja cu ti reci NS nema vijecnika u Zenici zbog Fude i njegove stranke. Odradi 2-3 puta posmatraca i clana odbora pa onda pisi.
Vladajuća stranka u kantonu jedna od njih je upravo u centru grada gdje ti glasas u ugostiteljskoj skoli u jednom kabinetu ukrala 300 glasova. Ja sam bio ispred SDP, mislis da se to moze zaustaviti, pokusao je tvoj komsija koji sada zivi u Austriji(ako te zanima ko javi se u pp ja cu ti reci ime) pa je nastala frka i zavrsio u pritvoru sa ovim sto su dopisivali glasove koji su imali instrukcije ako ih neko vidi da izazove djevojka fizicki obračun kao da je napadnuta od muskarca posmatraca. Napravio sebi problem u zivotu bio a glasovi ostali kako su ostali prebrojani nema ispravljanja a 20 dana nije smio na ulicu da mu glavu ne otkine neko.
Kako SDA gleda sto vise poklopiti i ukrasti isto tako i duplo vise to zele i kifla i fudo, kukic i ovi njihovi clanovi
Ono bi se tuklo na izbornom mjestu . Ko je spreman da popije krivičnu prijavu radi dnevnice od 40-50 KM?
Kad budes bar jednom posmatrač na nekom biračkom mjestu moći ćeš komentarisati, do tada ne bi trebao biti Boško Buha.
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 14:45
Ono bi se tuklo na izbornom mjestu . Ko je spreman da popije krivičnu prijavu radi dnevnice od 40-50 KM?
Kad budes bar jednom posmatrač na nekom biračkom mjestu moći ćeš komentarisati, do tada ne bi trebao biti Boško Buha.
Ucestvovao sam u izbornom procesu prije 15-ak godina i na mom birackom mjestu je sve bilo 100% regularno.
Dovoljno je pogledati gradska biracka mjesta, u svakom SDA dozivi tezak potop. Sve to nadoknade na selima uz ogroman procenat glasova za njihA i veliku izlaznost. Sabrati dva i dva.
...
Vama iz NS je 40-50km pokretacka snaga, nista ideologija, ideja, domovina itd.? Pa ako je tako dace vam SDA svima po 100km, nema potrebe za neprijatnosti. A ako treba, SDA-ovci su spremni i na fizicko nasilje.
Ne kontam zasto se vi bavite politikom ako niste spremni nizasta????
Meni ovdje nesto sad nije jasno. Redovno se zalite kako ima samo 10% urbanih u Zenici, kako su ostali seljaci. Sad odjednom, u toj Zenici gdje je 90% seljaka, SDA dozivljava potop u gradu jer je tu sve regularno.
Nevezano za ovu pricu, ja bih se isao lijeciti da u svakom postu napisem "seljak" (u kontekstu kako je taj neki anonimni seljak kriv za sve muke jadnog gradjanina koji nema prava u svom gradu).
Nivelacija wrote: ↑26/08/2021 14:11
A sto pises o izborima kada si napisao u gradu se ne krade nego po selima. Znaci da si neupućen do te mjere da to granici sa ludoscu. I opet nastavljas pisati nesto sto si formulirao u svojoj glavi vidjevši na klixu vijesti kako ovi brane kutije..znaci to sve sto vidis je predstava za javnost isto sto ste naivni za vladu ZDK. Predstava za javnost i skretanje pažnje, dimna zavjesa..Evo ja cu ti reci NS nema vijecnika u Zenici zbog Fude i njegove stranke. Odradi 2-3 puta posmatraca i clana odbora pa onda pisi.
Vladajuća stranka u kantonu jedna od njih je upravo u centru grada gdje ti glasas u ugostiteljskoj skoli u jednom kabinetu ukrala 300 glasova. Ja sam bio ispred SDP, mislis da se to moze zaustaviti, pokusao je tvoj komsija koji sada zivi u Austriji(ako te zanima ko javi se u pp ja cu ti reci ime) pa je nastala frka i zavrsio u pritvoru sa ovim sto su dopisivali glasove koji su imali instrukcije ako ih neko vidi da izazove djevojka fizicki obračun kao da je napadnuta od muskarca posmatraca. Napravio sebi problem u zivotu bio a glasovi ostali kako su ostali prebrojani nema ispravljanja a 20 dana nije smio na ulicu da mu glavu ne otkine neko.
Kako SDA gleda sto vise poklopiti i ukrasti isto tako i duplo vise to zele i kifla i fudo, kukic i ovi njihovi clanovi
Pretpostavljam da mislis na ASDA... i kako su prosli? Debakl! Mozda su mogli ukrasti na jednom mjestu i to je to.
...
Takvi slučajevi se desavaju ali su vjerujem izolovani. Ja sam prije 15 godina na Jaliji ucestvovao u izbornom procesu i sve je bilo cisto kao suza. SDP je tada pomeo i opet im je bilo nedovoljno posto je SDA poharala na selima.
...
Pogledaj kako je Stanivukovic uradio u BL, sprijecio pljacku. Napravili su bazu iz koje su pratili desavanja na svakom birackom mjestu. Ako bi se negdje pokusala kradja, mobilni timovi, koje bi cinili politicari i neki momci sa mudima, bi odmah isli u pomoc svom posmatracu.
...
Ako nemas muda da se boris sa njima, besmisleno je izlaziti na izbore.
skoronikako wrote: ↑26/08/2021 15:31
Meni ovdje nesto sad nije jasno. Redovno se zalite kako ima samo 10% urbanih u Zenici, kako su ostali seljaci. Sad odjednom, u toj Zenici gdje je 90% seljaka, SDA dozivljava potop u gradu jer je tu sve regularno.
I seljacima se ogadila SDA.
U mojoj zgradi, a ponekad se uhvatim politike sa komsijama, svi sa mrznjom govore o SDA. Seljaci su glasali za Kasuma, poneko za SDP, NiP itd. Ovo malo urbanih sto ima glasa za SDP ili NS. Vecina ne glasa, nazalost.
skoronikako wrote: ↑26/08/2021 15:31
Meni ovdje nesto sad nije jasno. Redovno se zalite kako ima samo 10% urbanih u Zenici, kako su ostali seljaci. Sad odjednom, u toj Zenici gdje je 90% seljaka, SDA dozivljava potop u gradu jer je tu sve regularno.
Nevezano za ovu pricu, ja bih se isao lijeciti da u svakom postu napisem "seljak" (u kontekstu kako je taj neki anonimni seljak kriv za sve muke jadnog gradjanina koji nema prava u svom gradu).
Ma frajer puko ko kokica, pusti ga. Ne zna šta baljezga. Ovo su ti sve šupljaci onih nehljeba što po čitav dan sjede po kafama i mjenjali bi svijet, a ne mogu sebe upristojiti.
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 16:02Ma frajer puko ko kokica, pusti ga. Ne zna šta baljezga. Ovo su ti sve šupljaci onih nehljeba što po čitav dan sjede po kafama i mjenjali bi svijet, a ne mogu sebe upristojiti.
Prvo, nisam popio kafu 10 godina, a ni do tada ih nisam previse popio. Preferiram caj. Ne sjedim po birtijama, vec se ubijam sportovima. Stavljam glavu na panj pri tvrdnji da za jedan dan sportskim aktivnostima potrosim energije kao ti za mjesec dana.
Zaposlen sam i nemam vremena na bacanje.
Prezirem mahalanje.
Ne mislim da ista mogu promijeniti.
Kako si mogao bas sve profulati
Last edited by Kikibombona on 26/08/2021 16:18, edited 1 time in total.
ExNihilo wrote: ↑26/08/2021 16:18
Al' i na basketu objašnjavaš ljudima za koga trebaju glasati?
90% mojih drugova ne izlazi na izbore, odustali ima 10-15 godina. Vecinu su razocarali Zlajoglu i Komsic. Imaju stav da smo govna od ljudi i da nece biti bolje u narednih 50 godina. Tako da, ne gnjavim ih pricom o politici osim kada se tema nametne uoci izbora. Tada u raspravi obicno budem sam protiv svih.
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 16:02Ma frajer puko ko kokica, pusti ga. Ne zna šta baljezga. Ovo su ti sve šupljaci onih nehljeba što po čitav dan sjede po kafama i mjenjali bi svijet, a ne mogu sebe upristojiti.
Prvo, nisam popio kafu 10 godina, a ni do tada ih nisam previse popio. Preferiram caj. Ne sjedim po birtijama, vec se ubijam sportovima. Stavljam glavu na panj pri tvrdnji da za jedan dan sportskim aktivnostima potrosim energije kao ti za mjesec dana.
_BataZiv_0809 wrote: ↑26/08/2021 17:04
Smara ova tema ko da sam igro 3 seta u tie breaku protiv Wawrnike.
Smara logično kad likovi provedu po pola sata pisajući jedan umobolan komentar koji svakako neće izaći iz kruga ovog foruma. Ovdje ako se ne pise gdje je bolja ili kakva hrana onda jedni druge filuju, al realno nemas nista pozitivno pisati. Mozes pisati do sutra ali se opet nista nece promjeniti u “četvtrom gradu u B i H”. Ovdje je lijepa priča - šuplja.
_BataZiv_0809 wrote: ↑26/08/2021 17:04
Smara ova tema ko da sam igro 3 seta u tie breaku protiv Wawrnike.
Smara logično kad likovi provedu po pola sata pisajući jedan umobolan komentar koji svakako neće izaći iz kruga ovog foruma. Ovdje ako se ne pise gdje je bolja ili kakva hrana onda jedni druge filuju, al realno nemas nista pozitivno pisati. Mozes pisati do sutra ali se opet nista nece promjeniti u “četvtrom gradu u B i H”. Ovdje je lijepa priča - šuplja.
Fali žena iz Zenice na forumu. Možda bi nas tada Kiki manje gnjavio politikom?
Ode za Šeriće 100.000 KM a ulica prema Gornjoj Zenici strava i uzas, makadam vec dugo vremena. Haman je Derviš dobro isposlovao kod Fude ove pare a najmanje glasova je dobio u Šerićima. Grozno je ici onim putem prema Gornjoj Zenici i taj put se hitno mora asfaltirat.
Kad mozemo ocekivat da ce se zavrsit onaj most za Raspotocje? Nisam gledao ima li tamo radnika, cini mi se da su rijeseni imovinsko pravni odnosi.