Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#53676 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Da da, mislim da je tada to bilo.
Poslije toga Mirza batalio ulaze i objekte.
A Selim harao :D
Tada se na njegov racun cijeli Gatto znao pocastiti. Ili na gazdin (tada je Denis i jos neko men'se cini to dole zajedno drzao, a Mirko konobarisao)
Ma lete godine, dosta stvari se i zaboravlja.

Elem, upravu si @kiki, nikakve velike investicije ne bi njemu odgovarale.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53677 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

A sta je tu bio povod za sukob? Ko ce obezbjedjivati (reketom) objekte?
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53678 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Kikibombona wrote: 25/08/2021 22:35
kuglanje_ze wrote: 25/08/2021 10:55
😂😂😂😂
Šta kaže, nije dozvolio da kradu. A koliko je Fudica pokrao glasova?

Kiki je u zadnje vrijeme baš izgubio kompas
Nije niko pokrao, zato jesu rezultati bili brutalni po SDA.

Vidis kako su u Sarajevu ubijeni nogama u glavu, bas zato sto su Konakovicevi ljudi branili svaku kutiju.

Vas iz NS bi SDA-ovci po jednom nogom u guzicu i svi bi se razbježali. Jebes ga, kod vas uglavnom zene i neuhranjeni muskarci, sa nikakvim fizickim predispozicijama. :D :D Isti su SDP-ovci. Takav nespreman ne mozes protiv SDA. Ako nisi spreman bahatog seljaka uhvatiti za vrat, gubis izbore.
U kakvim ti filmovima živiš da je meni znati. Pa Fudo ti je na ovimizborima pokro bruku glasova. Krao je i NS-u glasove jer su izbacili Sanju kao kandidata i jer nisu htjeli s njim. To ti je jedan od razloga sto NS nema nikoga u GV.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53679 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

_BataZiv_0809 wrote: 26/08/2021 00:15 A sta je tu bio povod za sukob? Ko ce obezbjedjivati (reketom) objekte?
Sarajevo pub planiran na Sarajevskoj preko puta doma Armije, u soliteru. Tu je bilo skladište Sarajevske pivare.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#53680 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

kuglanje_ze wrote: 26/08/2021 00:38
_BataZiv_0809 wrote: 26/08/2021 00:15 A sta je tu bio povod za sukob? Ko ce obezbjedjivati (reketom) objekte?
Sarajevo pub planiran na Sarajevskoj preko puta doma Armije, u soliteru. Tu je bilo skladište Sarajevske pivare.
Baš sam se neki dan pitao kako je moguće da objekat na takvoj lokaciji stoji nesikorišten tako dugo.
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#53681 Re: Zeničani

Post by N.N. »

_BataZiv_0809 wrote: 26/08/2021 00:15 A sta je tu bio povod za sukob? Ko ce obezbjedjivati (reketom) objekte?
Ma jock, nisu se Selim i oni time bavili.

Poslije dogadjaja oko Maze i Mrtvica gore, u taj vakat, oni su postali 'glavni' u gradu.
A kada si glavni, mozes u koji hoces objekat, pa ko kog bio na ulazu.
I eto belaja. :-D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#53682 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

kuglanje_ze wrote: 26/08/2021 00:37
Kikibombona wrote: 25/08/2021 22:35

Nije niko pokrao, zato jesu rezultati bili brutalni po SDA.

Vidis kako su u Sarajevu ubijeni nogama u glavu, bas zato sto su Konakovicevi ljudi branili svaku kutiju.

Vas iz NS bi SDA-ovci po jednom nogom u guzicu i svi bi se razbježali. Jebes ga, kod vas uglavnom zene i neuhranjeni muskarci, sa nikakvim fizickim predispozicijama. :D :D Isti su SDP-ovci. Takav nespreman ne mozes protiv SDA. Ako nisi spreman bahatog seljaka uhvatiti za vrat, gubis izbore.
U kakvim ti filmovima živiš da je meni znati. Pa Fudo ti je na ovimizborima pokro bruku glasova. Krao je i NS-u glasove jer su izbacili Sanju kao kandidata i jer nisu htjeli s njim. To ti je jedan od razloga sto NS nema nikoga u GV.
Ima li ijedna javna prituzba na kradju?

Kako ce ukrasti glasove pored SDA koja je imala najvise kontrolora?

U gradu se nikad nije kralo, ali jeste na selima gdje vi iz NS i SDP glavu niste smjeli pomoliti. Ubilo bi boga u vama.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53683 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote: 26/08/2021 00:43
kuglanje_ze wrote: 26/08/2021 00:38

Sarajevo pub planiran na Sarajevskoj preko puta doma Armije, u soliteru. Tu je bilo skladište Sarajevske pivare.
Baš sam se neki dan pitao kako je moguće da objekat na takvoj lokaciji stoji nesikorišten tako dugo.

I u Sarajevu im je u mrtvom centru grada, pored DZ Vrazova, dugo godina stajao ofucan i derutan objekat koji su prije nekoliko godina obnovili i napucali. Ocigledno im je to bio projekat sa svim objektima tog tipa koje imaju po vecim gradovima, ali eto covid je to zaustavio kako kazu....zna li se hoce li se u dogledno vrijeme ipak raditi @kuglanje_ze ?

Opet ne vjerujem da ce ista moci Gattu, dzaba sve. :D
N.N. wrote: 26/08/2021 08:30 Poslije dogadjaja oko Maze i Mrtvica gore, u taj vakat, oni su postali 'glavni' u gradu.
Sta ono bi tu, poznato mi, ali sam zaboravio....
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#53684 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

u Mazi radila HIV pozitivna kurava
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53685 Re: Zeničani

Post by Bobi »

oruzana_pobuna wrote: 26/08/2021 09:09 u Mazi radila HIV pozitivna kurava
Kako se zvala :D ?
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53686 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Kikibombona wrote: 26/08/2021 08:32
kuglanje_ze wrote: 26/08/2021 00:37

U kakvim ti filmovima živiš da je meni znati. Pa Fudo ti je na ovimizborima pokro bruku glasova. Krao je i NS-u glasove jer su izbacili Sanju kao kandidata i jer nisu htjeli s njim. To ti je jedan od razloga sto NS nema nikoga u GV.
Ima li ijedna javna prituzba na kradju?

Kako ce ukrasti glasove pored SDA koja je imala najvise kontrolora?

U gradu se nikad nije kralo, ali jeste na selima gdje vi iz NS i SDP glavu niste smjeli pomoliti. Ubilo bi boga u vama.
Nemaš ti pojma, lupetaš bezveze, a vidi se da nikad nisi bio uključen niti u jedne izbore. Kralo se jednako i na selu i u gradu, nema pravila.

Isto tako se lagano otkriva čija si agentura, da nije i tebe "šef" zaposlilo u marketing službu gradske uprave?
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53687 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

_BataZiv_0809 wrote: 26/08/2021 08:52
ExNihilo wrote: 26/08/2021 00:43

Baš sam se neki dan pitao kako je moguće da objekat na takvoj lokaciji stoji nesikorišten tako dugo.

I u Sarajevu im je u mrtvom centru grada, pored DZ Vrazova, dugo godina stajao ofucan i derutan objekat koji su prije nekoliko godina obnovili i napucali. Ocigledno im je to bio projekat sa svim objektima tog tipa koje imaju po vecim gradovima, ali eto covid je to zaustavio kako kazu....zna li se hoce li se u dogledno vrijeme ipak raditi @kuglanje_ze ?

Opet ne vjerujem da ce ista moci Gattu, dzaba sve. :D
N.N. wrote: 26/08/2021 08:30 Poslije dogadjaja oko Maze i Mrtvica gore, u taj vakat, oni su postali 'glavni' u gradu.
Sta ono bi tu, poznato mi, ali sam zaboravio....
Pa koliko sam zadnji put vidio objekat je sredjen, možda još par sitnica i otvaranje.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53688 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Bobi wrote: 26/08/2021 09:14
oruzana_pobuna wrote: 26/08/2021 09:09 u Mazi radila HIV pozitivna kurava
Kako se zvala :D ?
Olena Popik :roll:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53689 Re: Zeničani

Post by Bobi »

kuglanje_ze wrote: 26/08/2021 09:15 Nemaš ti pojma, lupetaš bezveze, a vidi se da nikad nisi bio uključen niti u jedne izbore. Kralo se jednako i na selu i u gradu, nema pravila.

Isto tako se lagano otkriva čija si agentura, da nije i tebe "šef" zaposlilo u marketing službu gradske uprave?
ma 100 % ali koliko je jadan taj narod koji ucestvuje u kradji za 50-100 KM da bi tamo neko kasnije uzimao milione, to je meni problem. Napravili su ovdje generaciju jadničaka kojima svaka sadaka predstavlja vrh života :D.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53690 Re: Zeničani

Post by Bobi »

_BataZiv_0809 wrote: 26/08/2021 09:18
Bobi wrote: 26/08/2021 09:14

Kako se zvala :D ?
Olena Popik :roll:
New znam tu :mrgreen:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#53691 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Prije te Popik komšo se non stop hvalio kako ide "na kurve", poslije tog slučaja nije se više nikad ničim u životu pohvalio. :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53692 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Bobi wrote: 26/08/2021 09:20
_BataZiv_0809 wrote: 26/08/2021 09:18

Olena Popik :roll:
New znam tu :mrgreen:
Bila je afera tamo 2004. nekad. Bolesnu su je tjerali da "radi" a kad se otkrilo da je umrla od AIDS, mnoge "ugledne" njuske su se sasrale.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#53693 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

kuglanje_ze wrote: 26/08/2021 09:15Nemaš ti pojma, lupetaš bezveze, a vidi se da nikad nisi bio uključen niti u jedne izbore. Kralo se jednako i na selu i u gradu, nema pravila.

Isto tako se lagano otkriva čija si agentura, da nije i tebe "šef" zaposlilo u marketing službu gradske uprave?
Nudim ti da sutra, ja i ti, kad god tebi odgovara, odemo ispred gradske uprave i skandiramo 'Fudo lopove', te se nakon toga uputimo pred kancelarije SDA i skandiramo 'Bakire lopove'.

Ako prihvatis ponudu, a ja ne ispostujem, odmah me banujte sa foruma dozivotno i proglasite najvecom pickom u Zenici.

Eto, ne moze konkretnije.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#53694 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Bobi wrote: 26/08/2021 09:20
_BataZiv_0809 wrote: 26/08/2021 09:18

Olena Popik :roll:
New znam tu :mrgreen:
Odahnuo Bobi. :D
zona072
Posts: 153
Joined: 01/12/2018 01:21

#53695 Re: Zeničani

Post by zona072 »

Sydnor wrote: 25/08/2021 19:52 Šteta što i Gatto nije izgorio sa onim stanovima iz Papirne.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Pa upravu si za sve. Ja tražio pepeljaru donio mi konobar tacnu od šoljice za kafu. Jednom mi je došlo da uđem sa paketom sijalica i zamjenim sijalice u wc-u. Dva pisoara u jedan pišaš iz drugog curi, imaš osjećaj da pišaš sebi u noge :D da izvinete. Dva konobara, dok je na snazi bila odluka do 23:00 sata, napuni se kafana, ono dva konobara, ofula te konobar ko da nisi ni izaso u kafanu. Ono se realno ne može zvat pivnicom ni po čemu, muzika očajna što bi Rambo reko te jedno te isto. Spomeno je neko Mirka, pa dok je on bio gazda ljudi su jedni po drugima hodali u gattu, doduse na kraju je usro i sefa i pivnicu. Što bi reko moj drug, šta bi od nakve kafane...
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53696 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Bobi wrote: 26/08/2021 09:19
kuglanje_ze wrote: 26/08/2021 09:15 Nemaš ti pojma, lupetaš bezveze, a vidi se da nikad nisi bio uključen niti u jedne izbore. Kralo se jednako i na selu i u gradu, nema pravila.

Isto tako se lagano otkriva čija si agentura, da nije i tebe "šef" zaposlilo u marketing službu gradske uprave?
ma 100 % ali koliko je jadan taj narod koji ucestvuje u kradji za 50-100 KM da bi tamo neko kasnije uzimao milione, to je meni problem. Napravili su ovdje generaciju jadničaka kojima svaka sadaka predstavlja vrh života :D.
Prošle izbore su "unutarstranački inžinjering" naplaćivali 1 KM po glasu. Ako ti je stranka dobila glas, a ti nisi označen na listiću, 1 KM je koštalo da te, "lojalni" članovi komisije, označe u toku brojanja. Tako su pojedinci koji su bili na visokoj poziciji na listi otpadali, a neki sa dna upadali u GV.
100 KM za 100 oznaka X...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53697 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

@kuglanje_ze

Jesi li prijavio?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#53698 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

_BataZiv_0809 wrote: 24/08/2021 08:58
Bobi wrote: 24/08/2021 08:53 Ko je ona do Fude što joj sipa vodu :D ? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Gospodin iza vam salje piće.

Gospodin iza:

Image

:D
Image

Neka gospodine, ja častim, uzmi i ti sta ces a i cijela opozicija 8-) :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#53699 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Je l' sad pala ta vlada ili nije?

Šta ovo Salyven se gasi?
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#53700 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

Bobi wrote: 26/08/2021 09:14
oruzana_pobuna wrote: 26/08/2021 09:09 u Mazi radila HIV pozitivna kurava
Kako se zvala :D ?
Jebajma
Post Reply