Da vratimo kaldrmu?Bobi wrote: ↑25/08/2021 10:14artur morgan wrote: ↑25/08/2021 10:05 @Bobi
Ne brini, neće se ništa promijeniti na slici ni za 20 godina![]()
na ja volim to starinsko ono znas da si svoj na svom od rodjenja, sad da je nesto novo bljestavo ma ono bezveze
, Eno, nema papira i trave po ivichnjacima, nek je samo chisto
![]()
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53626 Re: Zeničani
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#53627 Re: Zeničani
100%, naročito oko Konjske česme da obilaze turisti, pa ja, pametni na zapadu su to sve očuvali kako je bilo samo kod nas sve sfaltirali.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53629 Re: Zeničani
To je moguce samo u Zenici, gradonačelnik baci dimnu bombu PALA VLADA da zaostali Zeničani nasjedaju i izmedju se fajtaju a on tako prikrije da nema nijedan projekat. I tako vlada vec pola decenije Zenicom i opet zaostali Zeničani naivni, sada kada prodje fajt sa SDA oko kantona vjerovatno ce udariti po Čeliku i skrenuti jos jedan mjesec dana paznju da nema nista uradjeno za pola decenije.kuglanje_ze wrote: ↑25/08/2021 09:39Sva bezidejnost grada se ogleda u ovoj slici. Ako ne znas sta ces, bar parking ocrtaj da ima neke koristi od ove povrsine.Nivelacija wrote: ↑24/08/2021 15:38
Volim je ko zjenicu oka, ali ruznijeg centra grada nema ni u siromašnim predjelima juzne Srbije kao i u zaostalim predjelima Kosova.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83409
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53630 Re: Zeničani
5% vijeka vlada Zenicom 
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53631 Re: Zeničani
Nije urađeno ništa za 25 godina... Nemojmo zanemarivati djelovanja prethodnika, što, naravno, ne umanjuje činjenicu da ni novi nije ništa uradio.Nivelacija wrote: ↑25/08/2021 11:29To je moguce samo u Zenici, gradonačelnik baci dimnu bombu PALA VLADA da zaostali Zeničani nasjedaju i izmedju se fajtaju a on tako prikrije da nema nijedan projekat. I tako vlada vec pola decenije Zenicom i opet zaostali Zeničani naivni, sada kada prodje fajt sa SDA oko kantona vjerovatno ce udariti po Čeliku i skrenuti jos jedan mjesec dana paznju da nema nista uradjeno za pola decenije.kuglanje_ze wrote: ↑25/08/2021 09:39
Sva bezidejnost grada se ogleda u ovoj slici. Ako ne znas sta ces, bar parking ocrtaj da ima neke koristi od ove povrsine.
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#53632 Re: Zeničani
Kako ništa nije urađeno? Pojedinici su se obogatili kao da su pioniri IT sektora. Mnogo je urađeno, samo ne na poljima koja su društveno korisna.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53633 Re: Zeničani
Kuglanje poserem se po SDA. Oni mi nisu bitni sada jer se u Zenici pitaju isto kao ja na Madagaskaru.
Migrantu iz Vakufa ne bacaj dimne bombe naivnim Zeničanima kada ces zavrsiti prvi projekat za pola decenije vladanja?
Migrantu iz Vakufa ne bacaj dimne bombe naivnim Zeničanima kada ces zavrsiti prvi projekat za pola decenije vladanja?
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#53634 Re: Zeničani
To što je mene psutacu aluto na bliklcu.....to pista jel
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#53635 Re: Zeničani
Ajde bolan, prenaporan si. Dvadesetak godina je vladala jedna partija i Grad je dovela do ovog stanja u kakvom se nalazi.Nivelacija wrote: ↑25/08/2021 13:13 Kuglanje poserem se po SDA. Oni mi nisu bitni sada jer se u Zenici pitaju isto kao ja na Madagaskaru.
Migrantu iz Vakufa ne bacaj dimne bombe naivnim Zeničanima kada ces zavrsiti prvi projekat za pola decenije vladanja?
Ovaj nije ništa uradio na poboljšanju, ali tvoje uporno upiranje prsta u njega kao isključivo krivca je toliko ogavno postalo da te se više ne može ni čitat.
Ja sam ovdje glasan po pitanju kritika prema KF, al brate nerealno smaraš.
Budi malo realan, odvadi malo...
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53636 Re: Zeničani
Proslo je pola decenije od kako je SDA skinuta sa vlasti u Zenici, tebi ako se suti suti ne pada mi na pamet da ti govorim sta da ti radis. Tvoje pravo.
Vidio sam da ga kritikujes nije sporno ali ako ti brate smetaju ove slike raspale Zenice imas ono foe i ne vidis moje postove
Vidio sam da ga kritikujes nije sporno ali ako ti brate smetaju ove slike raspale Zenice imas ono foe i ne vidis moje postove
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#53637 Re: Zeničani
Koliko su vladali i šta su radili? Koliko su putne infrastrukture izgradili parama iz budžeta?Nivelacija wrote: ↑25/08/2021 16:43 Proslo je pola decenije od kako je SDA skinuta sa vlasti u Zenici, tebi ako se suti suti ne pada mi na pamet da ti govorim sta da ti radis. Tvoje pravo.
Budi bolan realan. Ja ne šutim, pročitaj moje komentare i vidjet ćeš kritike. Uglavnom samo njemu pisao, al treba biti realan.
Ti i kiki ste isti kalibar osoba, samo na suprotstavljenim stranama i niste objektivni. Ti seres isključivo po Fudi, po koji put pljunes SDA, a kiki sere po SDA, a po koji put pljune Fudu.
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#53638 Re: Zeničani
ovo kao onaj busen trave od neki dan.Nivelacija wrote: ↑25/08/2021 13:13 Kuglanje poserem se po SDA. Oni mi nisu bitni sada jer se u Zenici pitaju isto kao ja na Madagaskaru.
Migrantu iz Vakufa ne bacaj dimne bombe naivnim Zeničanima kada ces zavrsiti prvi projekat za pola decenije vladanja?
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#53639 Re: Zeničani
Ja preporucujem grah iz Gata.Nivelacija wrote: ↑23/08/2021 16:35 Sta te zanima od hrane? U Dubrovniku jedi samo ribu npr nista drugo fuš im je. U carpe diemu steakove jedino piletinu ili pizze ne nikako, gradska kafana sve dobro, pizzu jedem u frateliju, sudzukice i pileci file merdanovici, pite ispod saca dole kod RMK..meso sa kromrpirom i povrcem ispod saca Usce , Ada , Fontana...donere i hamburgere slabo ikako i jedem. Doner uzeo zadnji put dole ono kod parne pekare preko puta korza u centru iza DM..et.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53640 Re: Zeničani
Grah van kuce nisam jeo vise od 5 puta u zivotu.Digla_da_kreci wrote: ↑25/08/2021 17:50Ja preporucujem grah iz Gata.Nivelacija wrote: ↑23/08/2021 16:35 Sta te zanima od hrane? U Dubrovniku jedi samo ribu npr nista drugo fuš im je. U carpe diemu steakove jedino piletinu ili pizze ne nikako, gradska kafana sve dobro, pizzu jedem u frateliju, sudzukice i pileci file merdanovici, pite ispod saca dole kod RMK..meso sa kromrpirom i povrcem ispod saca Usce , Ada , Fontana...donere i hamburgere slabo ikako i jedem. Doner uzeo zadnji put dole ono kod parne pekare preko puta korza u centru iza DM..et.![]()
![]()
Ozbiljno kakav je grah, koje je meso unutra, kobasica dodje li? Koliko kesa? Ima li dostava?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#53641 Re: Zeničani
Jesi to ti iz Zenice?Digla_da_kreci wrote: ↑25/08/2021 17:50Ja preporucujem grah iz Gata.Nivelacija wrote: ↑23/08/2021 16:35 Sta te zanima od hrane? U Dubrovniku jedi samo ribu npr nista drugo fuš im je. U carpe diemu steakove jedino piletinu ili pizze ne nikako, gradska kafana sve dobro, pizzu jedem u frateliju, sudzukice i pileci file merdanovici, pite ispod saca dole kod RMK..meso sa kromrpirom i povrcem ispod saca Usce , Ada , Fontana...donere i hamburgere slabo ikako i jedem. Doner uzeo zadnji put dole ono kod parne pekare preko puta korza u centru iza DM..et.![]()
![]()
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#53642 Re: Zeničani
Grah sa kobasicom 3 marke i stvarno je dobar. Fino je nekad svratit u toku dana pojest nesto na kasiku. Ne znam za dostavu.Nivelacija wrote: ↑25/08/2021 19:03 Grah van kuce nisam jeo vise od 5 puta u zivotu.
Ozbiljno kakav je grah, koje je meso unutra, kobasica dodje li? Koliko kesa? Ima li dostava?
Nisam, al' navratim.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83409
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53644 Re: Zeničani
Javi se naredni put @Digla_da_kreci. Vodimo te @ExNihilo i ja kod @Bobi na biftek.
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#53645 Re: Zeničani
Ma gdje to kod Bobija?
Bila sam prije desetak dana, navecer sve pusto, a ja mislila bice svirka u Gatu, kad sipak.
Uzela kifle u onoj pekari u Masarikovoj i otisla na Kembridz i jela, sta cu.
Bila sam prije desetak dana, navecer sve pusto, a ja mislila bice svirka u Gatu, kad sipak.
Uzela kifle u onoj pekari u Masarikovoj i otisla na Kembridz i jela, sta cu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83409
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53646 Re: Zeničani
Javi se @ExNihilo -u pa ces sve saznat 
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53647 Re: Zeničani
Šteta što i Gatto nije izgorio sa onim stanovima iz Papirne.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#53648 Re: Zeničani
Šta fali Gattu?
@Digla_da_kreci Kod Bobija je uvijek svirka, a i ne moraš kifle zobati.
@Digla_da_kreci Kod Bobija je uvijek svirka, a i ne moraš kifle zobati.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53649 Re: Zeničani
Ovo je poenta, a niko da poentira da su to dva ista zla.doff wrote: ↑25/08/2021 16:48Koliko su vladali i šta su radili? Koliko su putne infrastrukture izgradili parama iz budžeta?Nivelacija wrote: ↑25/08/2021 16:43 Proslo je pola decenije od kako je SDA skinuta sa vlasti u Zenici, tebi ako se suti suti ne pada mi na pamet da ti govorim sta da ti radis. Tvoje pravo.
Budi bolan realan. Ja ne šutim, pročitaj moje komentare i vidjet ćeš kritike. Uglavnom samo njemu pisao, al treba biti realan.
Ti i kiki ste isti kalibar osoba, samo na suprotstavljenim stranama i niste objektivni. Ti seres isključivo po Fudi, po koji put pljunes SDA, a kiki sere po SDA, a po koji put pljune Fudu.
Last edited by kuglanje_ze on 25/08/2021 20:02, edited 1 time in total.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#53650 Re: Zeničani
Barem 10x puta sam pisao za ovo gradu. Boli ih kurac.
Poprave parcijalno, pa se opet i to pokvari. I tako ukrug.

