Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53626 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Bobi wrote: 25/08/2021 10:14
artur morgan wrote: 25/08/2021 10:05 @Bobi
Ne brini, neće se ništa promijeniti na slici ni za 20 godina :D
:lol: na ja volim to starinsko ono znas da si svoj na svom od rodjenja, sad da je nesto novo bljestavo ma ono bezveze :D, Eno, nema papira i trave po ivichnjacima, nek je samo chisto :D
Da vratimo kaldrmu?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53627 Re: Zeničani

Post by Bobi »

100%, naročito oko Konjske česme da obilaze turisti, pa ja, pametni na zapadu su to sve očuvali kako je bilo samo kod nas sve sfaltirali.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53628 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Bobi wrote: 25/08/2021 11:12 100%, naročito oko Konjske česme da obilaze turisti, pa ja, pametni na zapadu su to sve očuvali kako je bilo samo kod nas sve sfaltirali.
Ti zapadnjaci nisu moderni, a i tenderi su im (čini se) strani.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#53629 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

kuglanje_ze wrote: 25/08/2021 09:39
Nivelacija wrote: 24/08/2021 15:38 Image

Volim je ko zjenicu oka, ali ruznijeg centra grada nema ni u siromašnim predjelima juzne Srbije kao i u zaostalim predjelima Kosova.
Sva bezidejnost grada se ogleda u ovoj slici. Ako ne znas sta ces, bar parking ocrtaj da ima neke koristi od ove povrsine.
To je moguce samo u Zenici, gradonačelnik baci dimnu bombu PALA VLADA da zaostali Zeničani nasjedaju i izmedju se fajtaju a on tako prikrije da nema nijedan projekat. I tako vlada vec pola decenije Zenicom i opet zaostali Zeničani naivni, sada kada prodje fajt sa SDA oko kantona vjerovatno ce udariti po Čeliku i skrenuti jos jedan mjesec dana paznju da nema nista uradjeno za pola decenije.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53630 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

5% vijeka vlada Zenicom :D
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53631 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Nivelacija wrote: 25/08/2021 11:29
kuglanje_ze wrote: 25/08/2021 09:39

Sva bezidejnost grada se ogleda u ovoj slici. Ako ne znas sta ces, bar parking ocrtaj da ima neke koristi od ove povrsine.
To je moguce samo u Zenici, gradonačelnik baci dimnu bombu PALA VLADA da zaostali Zeničani nasjedaju i izmedju se fajtaju a on tako prikrije da nema nijedan projekat. I tako vlada vec pola decenije Zenicom i opet zaostali Zeničani naivni, sada kada prodje fajt sa SDA oko kantona vjerovatno ce udariti po Čeliku i skrenuti jos jedan mjesec dana paznju da nema nista uradjeno za pola decenije.
Nije urađeno ništa za 25 godina... Nemojmo zanemarivati djelovanja prethodnika, što, naravno, ne umanjuje činjenicu da ni novi nije ništa uradio.
skoronikako
Posts: 1135
Joined: 08/10/2018 12:09

#53632 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Kako ništa nije urađeno? Pojedinici su se obogatili kao da su pioniri IT sektora. Mnogo je urađeno, samo ne na poljima koja su društveno korisna.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#53633 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Kuglanje poserem se po SDA. Oni mi nisu bitni sada jer se u Zenici pitaju isto kao ja na Madagaskaru.



Migrantu iz Vakufa ne bacaj dimne bombe naivnim Zeničanima kada ces zavrsiti prvi projekat za pola decenije vladanja?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5103
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#53634 Re: Zeničani

Post by anex »

To što je mene psutacu aluto na bliklcu.....to pista jel
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#53635 Re: Zeničani

Post by doff »

Nivelacija wrote: 25/08/2021 13:13 Kuglanje poserem se po SDA. Oni mi nisu bitni sada jer se u Zenici pitaju isto kao ja na Madagaskaru.



Migrantu iz Vakufa ne bacaj dimne bombe naivnim Zeničanima kada ces zavrsiti prvi projekat za pola decenije vladanja?
Ajde bolan, prenaporan si. Dvadesetak godina je vladala jedna partija i Grad je dovela do ovog stanja u kakvom se nalazi.

Ovaj nije ništa uradio na poboljšanju, ali tvoje uporno upiranje prsta u njega kao isključivo krivca je toliko ogavno postalo da te se više ne može ni čitat.

Ja sam ovdje glasan po pitanju kritika prema KF, al brate nerealno smaraš.

Budi malo realan, odvadi malo...
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#53636 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Proslo je pola decenije od kako je SDA skinuta sa vlasti u Zenici, tebi ako se suti suti ne pada mi na pamet da ti govorim sta da ti radis. Tvoje pravo.


Vidio sam da ga kritikujes nije sporno ali ako ti brate smetaju ove slike raspale Zenice imas ono foe i ne vidis moje postove :kiss:
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#53637 Re: Zeničani

Post by doff »

Nivelacija wrote: 25/08/2021 16:43 Proslo je pola decenije od kako je SDA skinuta sa vlasti u Zenici, tebi ako se suti suti ne pada mi na pamet da ti govorim sta da ti radis. Tvoje pravo.
Koliko su vladali i šta su radili? Koliko su putne infrastrukture izgradili parama iz budžeta?

Budi bolan realan. Ja ne šutim, pročitaj moje komentare i vidjet ćeš kritike. Uglavnom samo njemu pisao, al treba biti realan.

Ti i kiki ste isti kalibar osoba, samo na suprotstavljenim stranama i niste objektivni. Ti seres isključivo po Fudi, po koji put pljunes SDA, a kiki sere po SDA, a po koji put pljune Fudu.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#53638 Re: Zeničani

Post by muhafuca »

Nivelacija wrote: 25/08/2021 13:13 Kuglanje poserem se po SDA. Oni mi nisu bitni sada jer se u Zenici pitaju isto kao ja na Madagaskaru.



Migrantu iz Vakufa ne bacaj dimne bombe naivnim Zeničanima kada ces zavrsiti prvi projekat za pola decenije vladanja?
ovo kao onaj busen trave od neki dan. :D
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6857
Joined: 01/05/2010 19:03

#53639 Re: Zeničani

Post by Digla_da_kreci »

Nivelacija wrote: 23/08/2021 16:35 Sta te zanima od hrane? U Dubrovniku jedi samo ribu npr nista drugo fuš im je. U carpe diemu steakove jedino piletinu ili pizze ne nikako, gradska kafana sve dobro, pizzu jedem u frateliju, sudzukice i pileci file merdanovici, pite ispod saca dole kod RMK..meso sa kromrpirom i povrcem ispod saca Usce , Ada , Fontana...donere i hamburgere slabo ikako i jedem. Doner uzeo zadnji put dole ono kod parne pekare preko puta korza u centru iza DM..et.
Ja preporucujem grah iz Gata. :D :thumbup:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#53640 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Digla_da_kreci wrote: 25/08/2021 17:50
Nivelacija wrote: 23/08/2021 16:35 Sta te zanima od hrane? U Dubrovniku jedi samo ribu npr nista drugo fuš im je. U carpe diemu steakove jedino piletinu ili pizze ne nikako, gradska kafana sve dobro, pizzu jedem u frateliju, sudzukice i pileci file merdanovici, pite ispod saca dole kod RMK..meso sa kromrpirom i povrcem ispod saca Usce , Ada , Fontana...donere i hamburgere slabo ikako i jedem. Doner uzeo zadnji put dole ono kod parne pekare preko puta korza u centru iza DM..et.
Ja preporucujem grah iz Gata. :D :thumbup:
Grah van kuce nisam jeo vise od 5 puta u zivotu.

Ozbiljno kakav je grah, koje je meso unutra, kobasica dodje li? Koliko kesa? Ima li dostava?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#53641 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Digla_da_kreci wrote: 25/08/2021 17:50
Nivelacija wrote: 23/08/2021 16:35 Sta te zanima od hrane? U Dubrovniku jedi samo ribu npr nista drugo fuš im je. U carpe diemu steakove jedino piletinu ili pizze ne nikako, gradska kafana sve dobro, pizzu jedem u frateliju, sudzukice i pileci file merdanovici, pite ispod saca dole kod RMK..meso sa kromrpirom i povrcem ispod saca Usce , Ada , Fontana...donere i hamburgere slabo ikako i jedem. Doner uzeo zadnji put dole ono kod parne pekare preko puta korza u centru iza DM..et.
Ja preporucujem grah iz Gata. :D :thumbup:
Jesi to ti iz Zenice?
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6857
Joined: 01/05/2010 19:03

#53642 Re: Zeničani

Post by Digla_da_kreci »

Nivelacija wrote: 25/08/2021 19:03 Grah van kuce nisam jeo vise od 5 puta u zivotu.
Ozbiljno kakav je grah, koje je meso unutra, kobasica dodje li? Koliko kesa? Ima li dostava?
Grah sa kobasicom 3 marke i stvarno je dobar. Fino je nekad svratit u toku dana pojest nesto na kasiku. Ne znam za dostavu.
ExNihilo wrote: 25/08/2021 19:12 Jesi to ti iz Zenice?
Nisam, al' navratim.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#53643 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »



Mordor

:skoljka:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53644 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Javi se naredni put @Digla_da_kreci. Vodimo te @ExNihilo i ja kod @Bobi na biftek.
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6857
Joined: 01/05/2010 19:03

#53645 Re: Zeničani

Post by Digla_da_kreci »

Ma gdje to kod Bobija? :shock: :D

Bila sam prije desetak dana, navecer sve pusto, a ja mislila bice svirka u Gatu, kad sipak.
Uzela kifle u onoj pekari u Masarikovoj i otisla na Kembridz i jela, sta cu. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53646 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Javi se @ExNihilo -u pa ces sve saznat :kiss:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#53647 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Šteta što i Gatto nije izgorio sa onim stanovima iz Papirne.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#53648 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Šta fali Gattu?

@Digla_da_kreci Kod Bobija je uvijek svirka, a i ne moraš kifle zobati. :P
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53649 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

doff wrote: 25/08/2021 16:48
Nivelacija wrote: 25/08/2021 16:43 Proslo je pola decenije od kako je SDA skinuta sa vlasti u Zenici, tebi ako se suti suti ne pada mi na pamet da ti govorim sta da ti radis. Tvoje pravo.
Koliko su vladali i šta su radili? Koliko su putne infrastrukture izgradili parama iz budžeta?

Budi bolan realan. Ja ne šutim, pročitaj moje komentare i vidjet ćeš kritike. Uglavnom samo njemu pisao, al treba biti realan.

Ti i kiki ste isti kalibar osoba, samo na suprotstavljenim stranama i niste objektivni. Ti seres isključivo po Fudi, po koji put pljunes SDA, a kiki sere po SDA, a po koji put pljune Fudu.
Ovo je poenta, a niko da poentira da su to dva ista zla.
Last edited by kuglanje_ze on 25/08/2021 20:02, edited 1 time in total.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#53650 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Nivelacija wrote: 25/08/2021 19:31

Mordor

:skoljka:
Barem 10x puta sam pisao za ovo gradu. Boli ih kurac. :bih:

Poprave parcijalno, pa se opet i to pokvari. I tako ukrug.
Post Reply