Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53551 Re: Zeničani
Bgm SDA rumenim seljoberima gori pod nogama, udarili su brutalnu ofanzivu... Koriste sve resurse da odbrane ZDK nakon sto su zijanili KS i TK.
Time ce zadovoljstvo kada 2022. popuse ZDK biti vece.
Time ce zadovoljstvo kada 2022. popuse ZDK biti vece.
Last edited by Kikibombona on 23/08/2021 17:49, edited 1 time in total.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53552 Re: Zeničani
Kamo te gore da zajedno za šefom bjezis kroz malinjake
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53554 Re: Zeničani
Imate li ikakve aktivnosti u gradu ili se sve svodi na selo?
Ima li u vasoj stranci ijedna gradska njuska?
...
I bgm, zestoko ste krenuli, samo je mali problem sto ste se ljudima nepovratno ogadili.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#53555 Re: Zeničani
Brutalna ofanziva je to sto sto neko skonta kako nas vakufsko krme vec par godina laze da vraca 20 mil. duga godisnje?Kikibombona wrote: ↑23/08/2021 17:48 Bgm SDA rumenim seljoberima gori pod nogama, udarili su brutalnu ofanzivu... Koriste sve resurse da odbrane ZDK nakon sto su zijanili KS i TK.
Time ce zadovoljstvo kada 2022. popuse ZDK biti vece.
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#53556 Re: Zeničani
Eh da je SDA ovako transparentna bila
u vezi toga gdje se i kako trose narodne pare
dok je imala vlast, nikad je nebi izgubili
Nekako bolje kad je SDA u opoziciji, transparentnije sve
- treba opet za bilo koga drugog glasat a SDA drzat u dubokoj opoziciji
da nas informisu ako gdje zapne
u vezi toga gdje se i kako trose narodne pare
dok je imala vlast, nikad je nebi izgubili
Nekako bolje kad je SDA u opoziciji, transparentnije sve
- treba opet za bilo koga drugog glasat a SDA drzat u dubokoj opoziciji
da nas informisu ako gdje zapne
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53558 Re: Zeničani
Drug moj ti si toliko zaostao i zasljepljen mrznjom prema SDA da ne znas ni gdje udaras glavom ni guzicom.Kikibombona wrote: ↑23/08/2021 17:58Imate li ikakve aktivnosti u gradu ili se sve svodi na selo?
Ima li u vasoj stranci ijedna gradska njuska?
...
I bgm, zestoko ste krenuli, samo je mali problem sto ste se ljudima nepovratno ogadili.
Znas koji je gust prosle sedmice bio na Kamberovicu vidjeti iskljucivo carsijsku raju cijelu tribinu bez da je iko u politici kako u jedan glas skandira migrantu..Ali ti ne znas to jer nisi dio toga a predstavljao si se fanom NGG UO Čelika Robijaša ispravne price ali se prodade jeftino migrantima.

Kako vas ovi najurise niz Šeriče bit ce te najureni i iz čaršije. Polahko.
To etiketiranje nekog da je SDA ko je ovdje javno napisao glasat cu za Uzunovica ali ne i Fudu je smijesno i jadno.
Saucesnik si.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#53559 Re: Zeničani
Jes vala, jel ih mozes zamislit da sjede negdje uzivo za jednim stolomCrni cvijet wrote: ↑23/08/2021 18:26Meni ne smeta nista. Pa ni puz u salati sto je neko spominjao prije ne znam ti koliko stranicada pozurim se javit na temu dok je otkljucano jer se izgleda zahuktava
![]()
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53560 Re: Zeničani
Sve ove vijesti dolaze iz SDA fabrike pa njima naklonjena medijska masinerija, stranacki uhljebi, budzetlije i simpatizeri plasiraju na drustvenim mrezama.
Vjerovati SDA vijestima mogu jednako kao vjerovati cetniku ili ustasi. Nista sto dolazi od te gamadi necu procitati.
...
Kasumovic nece nikad pasti niti oslabiti dok SDA pljuje po njemu. Stavise, to mu daje snagu.
...
Zato predlazem tebi i ostalima da zajednicki isforsiramo druge politicke snage i oslabimo utjecaj Kasumovica.
Od tebe jos nikad nisam cuo da si promovisao neku drugu politicku opciju, sve se svodi na distribuciju SDA vijesti.
Ja bih te prvi podrzao da ovdje afirmises SDP, NS, cak u NiP, Platformu za progres, iako ne pripadam tom ideoloskom krugu. Al' kako da te podrzim kada ti ispaljujes municiju koju servira SDA? I ne samo ti, vec vecina vas sto napadate Kasumovica SDA municijom...
Jedino je Nivelacija do sada priznao da je SDA-ovac.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#53561 Re: Zeničani
Riječ je o dokumentu o stanju dugova po gradovima u FBiH. Ne kontam kome moraš biti naklonjen da pročitaš to i da skontaš da lik godinama laže.
Nit je dug 60.000.000 KM, nit je on vratio 20.000.000 KM.
Govorimo o hajvanu koji je više puta izgovorio "kada slažem sam ću otici".
Koju opciju podržati? SDP i NS u Zenici su Fudine podguzne muhe. Koje su opcije ostale? NiP?
Nit je dug 60.000.000 KM, nit je on vratio 20.000.000 KM.
Govorimo o hajvanu koji je više puta izgovorio "kada slažem sam ću otici".
Koju opciju podržati? SDP i NS u Zenici su Fudine podguzne muhe. Koje su opcije ostale? NiP?
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53562 Re: Zeničani
Nivelacija
Ti si meni ok jer si posten i otvoreno si rekao da si SDA. Mrzim lukave ljude, takticare, hinje.
Robijasi imaju morali kredibilitet prigovoriti bilo kome.
Sto se tice Kasumovica, niko na ovoj temi nije isporučio gore uvrede na njegov račun od mene. Valjda je do temperamenta. Sto se mene tice, moze sutra krepati kao pacov, eto sta i kako mislim o njemu...
...
Vi SDA-ovci morate shvatiti da nema povratka na staro. Ako se zelite otarasiti Kasumovica u dogledno vrijeme, podrzite NS, SDP, pa i NiP i Platformu ako ste konzervativnih i vjerskih svjetonazora.
...
Ja sa Kasumovicem nemam nijednu dodirnu tacku. Sve sam suprotno od njega u svakom pogledu i zelim da takav profil smeca bude proslost u mom gradu. Zelim da nas vode ljudi kakvi vode Cirih, Rotterdam, Lion, Antverpen i sl. Zelim da napravimo civilizacijski iskorak u oslobodimo se konzervativnog i vjerskog turbo folka, seljakluka i ostalog sto je okotila SDA.
Ti si meni ok jer si posten i otvoreno si rekao da si SDA. Mrzim lukave ljude, takticare, hinje.
Robijasi imaju morali kredibilitet prigovoriti bilo kome.
Sto se tice Kasumovica, niko na ovoj temi nije isporučio gore uvrede na njegov račun od mene. Valjda je do temperamenta. Sto se mene tice, moze sutra krepati kao pacov, eto sta i kako mislim o njemu...
...
Vi SDA-ovci morate shvatiti da nema povratka na staro. Ako se zelite otarasiti Kasumovica u dogledno vrijeme, podrzite NS, SDP, pa i NiP i Platformu ako ste konzervativnih i vjerskih svjetonazora.
...
Ja sa Kasumovicem nemam nijednu dodirnu tacku. Sve sam suprotno od njega u svakom pogledu i zelim da takav profil smeca bude proslost u mom gradu. Zelim da nas vode ljudi kakvi vode Cirih, Rotterdam, Lion, Antverpen i sl. Zelim da napravimo civilizacijski iskorak u oslobodimo se konzervativnog i vjerskog turbo folka, seljakluka i ostalog sto je okotila SDA.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53563 Re: Zeničani
Pusti ga ba i njegove pozive da se neko oslabi kad sam vidio da je iz Zenice i da gine na temi za Hadzikadica ja ga zvao sedmicu dana nevecer poslije obaveza da dokaze na djelu da mi pomogne da OSLABIMO SDA uvijek je bio zauzet tj bio zauzet forumom ovdje a meni lagao kako ne moze a ovdje kad ti citas bio spreman zivot dati. Jedini ucinak njegov je forum Klix i to je to.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#53564 Re: Zeničani
Druže, vidim da nekako pokušavaš mene prcati, kao ja SDA. Neko je spominjao 500 i neku stranicu foruma, pa uzmi i čitaj je.Kikibombona wrote: ↑23/08/2021 19:11 Nivelacija
Ti si meni ok jer si posten i otvoreno si rekao da si SDA. Mrzim lukave ljude, takticare, hinje.
Robijasi imaju morali kredibilitet prigovoriti bilo kome.
Sto se tice Kasumovica, niko na ovoj temi nije isporučio gore uvrede na njegov račun od mene. Valjda je do temperamenta. Sto se mene tice, moze sutra krepati kao pacov, eto sta i kako mislim o njemu...
...
Vi SDA-ovci morate shvatiti da nema povratka na staro. Ako se zelite otarasiti Kasumovica u dogledno vrijeme, podrzite NS, SDP, pa i NiP i Platformu ako ste konzervativnih i vjerskih svjetonazora.
...
Ja sa Kasumovicem nemam nijednu dodirnu tacku. Sve sam suprotno od njega u svakom pogledu i zelim da takav profil smeca bude proslost u mom gradu. Zelim da nas vode ljudi kakvi vode Cirih, Rotterdam, Lion, Antverpen i sl. Zelim da napravimo civilizacijski iskorak u oslobodimo se konzervativnog i vjerskog turbo folka, seljakluka i ostalog sto je okotila SDA.
Evo da ti otvoreno kažem, član sam najbolje i najpoštenije stranke na dunjaluku. Boje su joj crna i crvena, pa pogodi.
Ako ja ovdje serem o Eugenu savojskom iz Vakufa, serem zbog gore pomenute stranke. Ne kontam koji kurac vama FGR smeta istina?
Lik je slagao i za dug grada, lagao za Čelik, lagao za Ze-trans, lagao, lagao, lagao...
Isto tako, nadam se da ova priča o padu Vlade ima smisla. Za ove Savojski krembile, da ljudi vide koje su to lopine, a za zelene krembile da im se vrati ovo što rade sa MUP-om i Ramom.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53565 Re: Zeničani
Kada vidis da nesto objavi SDA-ovac, kao kada vidis da objavi cetnik, uopste ne citas sadrzaj. Crvena linija.Casual's wrote: ↑23/08/2021 19:05Riječ je o dokumentu o stanju dugova po gradovima u FBiH. Ne kontam kome moraš biti naklonjen da pročitaš to i da skontaš da lik godinama laže.
Nit je dug 60.000.000 KM, nit je on vratio 20.000.000 KM.
Govorimo o hajvanu koji je više puta izgovorio "kada slažem sam ću otici".
Koju opciju podržati? SDP i NS u Zenici su Fudine podguzne muhe. Koje su opcije ostale? NiP?![]()
...
A sta planiras postici iznosenjem SDA vijesti i kritikovanjem Kasumovica ako ga nema ko zamijeniti?
U cemu je poenta, sta je cilj?
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53566 Re: Zeničani
Pljuvanje bez ponudjene alternative je besmisleno i kontraproduktivno.Casual's wrote: ↑23/08/2021 19:27Druže, vidim da nekako pokušavaš mene prcati, kao ja SDA. Neko je spominjao 500 i neku stranicu foruma, pa uzmi i čitaj je.
Evo da ti otvoreno kažem, član sam najbolje i najpoštenije stranke na dunjaluku. Boje su joj crna i crvena, pa pogodi.
Ako ja ovdje serem o Eugenu savojskom iz Vakufa, serem zbog gore pomenute stranke. Ne kontam koji kurac vama FGR smeta istina?
Lik je slagao i za dug grada, lagao za Čelik, lagao za Ze-trans, lagao, lagao, lagao...
Isto tako, nadam se da ova priča o padu Vlade ima smisla. Za ove Savojski krembile, da ljudi vide koje su to lopine, a za zelene krembile da im se vrati ovo što rade sa MUP-om i Ramom.
Vecina mojih drugara smatra da su svi ista govna, SA CIME SE JA NE SLAZEM, ali ti ljudi ne trose vrijeme na politiku. Ako su svi isti, zasto bi se zamarali?
Ako se vec bavis politickim temama ispravno bi bilo ponuditi rjesenje.
...
Ja ljude pozivam da glasaju za NS, SDP, NiP i Platformu, da se oslabi SDA i Nemilsko-babinskan inicijativa.
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#53567 Re: Zeničani
Bitno je biti na pravoj strani pa makar i ne mogao nista promjeniti.
Fuad Kasumovic je izuzetno nesposoban u svakodnevnom vodjenju grada. SDA pak jede govna sa MUPom, nadam se da ce ih sprijeciti u tome. Dakle dvije politicke opcije za koju ja necu glasati.
SDP se prodao Fuadu, dakle prekrizeni su. A-SDA je odron svakako.
Ukoliko NS ne bude kandidovao Sanju mogli bi dobiti moj glas. Ona se prodala Fuadu i dok je neki predstavnik NSa, smatram da se i NS prodao Fuadu.
Fuad Kasumovic je izuzetno nesposoban u svakodnevnom vodjenju grada. SDA pak jede govna sa MUPom, nadam se da ce ih sprijeciti u tome. Dakle dvije politicke opcije za koju ja necu glasati.
SDP se prodao Fuadu, dakle prekrizeni su. A-SDA je odron svakako.
Ukoliko NS ne bude kandidovao Sanju mogli bi dobiti moj glas. Ona se prodala Fuadu i dok je neki predstavnik NSa, smatram da se i NS prodao Fuadu.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53568 Re: Zeničani
Evo ja te vise nikada necu citirati jer si oslijepio mrznjom.Kikibombona wrote: ↑23/08/2021 19:54Kada vidis da nesto objavi SDA-ovac, kao kada vidis da objavi cetnik, uopste ne citas sadrzaj. Crvena linija.Casual's wrote: ↑23/08/2021 19:05Riječ je o dokumentu o stanju dugova po gradovima u FBiH. Ne kontam kome moraš biti naklonjen da pročitaš to i da skontaš da lik godinama laže.
Nit je dug 60.000.000 KM, nit je on vratio 20.000.000 KM.
Govorimo o hajvanu koji je više puta izgovorio "kada slažem sam ću otici".
Koju opciju podržati? SDP i NS u Zenici su Fudine podguzne muhe. Koje su opcije ostale? NiP?![]()
...
A sta planiras postici iznosenjem SDA vijesti i kritikovanjem Kasumovica ako ga nema ko zamijeniti?
U cemu je poenta, sta je cilj?
Je li ČINJENICA da ovo sto je SDA iznijela JE ISTINA A ONO sto Kasumović govori o dugu 5 godina LAŽ?
BUDI NA STRANI ISTINE PA MAKAR BIO SAM.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53569 Re: Zeničani
Ti od svih forumasa, svjesno ili ne, najvise navodis vodu na mlin SDA i Kasumovicu, a sada cu obrazloziti zasto.skoronikako wrote: ↑23/08/2021 20:00 Bitno je biti na pravoj strani pa makar i ne mogao nista promjeniti.
Fuad Kasumovic je izuzetno nesposoban u svakodnevnom vodjenju grada. SDA pak jede govna sa MUPom, nadam se da ce ih sprijeciti u tome. Dakle dvije politicke opcije za koju ja necu glasati.
SDP se prodao Fuadu, dakle prekrizeni su. A-SDA je odron svakako.
Ukoliko NS ne bude kandidovao Sanju mogli bi dobiti moj glas. Ona se prodala Fuadu i dok je neki predstavnik NSa, smatram da se i NS prodao Fuadu.
Tvoji komentari su u 99% slucajeva anti-Fudo. Nema nikakve afirmacije, samo ostra kritika. Ne nudis nikakvo rjesenje i nikakvu nadu. SDA-ovac ce reci bravo za komentar, a Fudovac da si SDA bot. Upleo si se u njihova seoska nadjebavanja, svjesno ili ne.
SDA i Fudo raspolazu identicnim glasackim tijelom. Mentalitet Briznik i Orahovica. Apsolutno isti ljudi glasaju za ove dvije opcije. I to je na nasu zalost minimalno 70% glasackog tijela sto ce reci da je u narednih 10 godina bez NJIHA nemoguce praviti vlast.
...
E sad, zasto su tvoji komentari pogubni za Zenicu, iako se radi o malom utjecaju?
Tvoji komentari su izrazito defetisticki, fatalisticki, bez mrvice nade. Moja mater nikad nije glasala uprkos naporima koje sam ulozio. Komentari ljudi poput tebe je dodatno uvjeravaju da ne treba glasati. Vecina mojih drugara takodje ne izlazi na izbore. Sve mahom ljudi sa previsokim kriterijima kojima svaka sitnica smeta. Jedva sam jednog dugogodisnjeg apstinenata odveo na zadnje izbore.
Tvoji komentari direktno pogadjaju ovih 30%, mahom urbanog sloja, obrazovanih, naprednijih shvatanja u odnosu na vecinu. Ti im redovno porucujes da ne izlaze na izbore.
I onda se desi da SDA i Fudo sa 70% glasacke baze dobiju 90% glasova, jer urban narod ne izadje glasati. Pogledaj Vijece, omjer selo vs grad.
SDA i Fudini glasaci su ultra disciplinovani, sa nikakvim kriterijima. Oni ce glasati sigurno. Ali zato treba ogaditi glasanje ljudima sa asfalta.
To i jeste nova SDA taktika koju je promovirao Salko Zildzic: govorite ljudima da su svi isti i da ne vrijedi glasati, to ce nam donijeti pobjedu na izborima.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53570 Re: Zeničani
Ne pada mi na pamet da skidam fekalije sa SDA medijskih glasila.Nivelacija wrote: ↑23/08/2021 20:16Evo ja te vise nikada necu citirati jer si oslijepio mrznjom.Kikibombona wrote: ↑23/08/2021 19:54
Kada vidis da nesto objavi SDA-ovac, kao kada vidis da objavi cetnik, uopste ne citas sadrzaj. Crvena linija.
...
A sta planiras postici iznosenjem SDA vijesti i kritikovanjem Kasumovica ako ga nema ko zamijeniti?
U cemu je poenta, sta je cilj?
Je li ČINJENICA da ovo sto je SDA iznijela JE ISTINA A ONO sto Kasumović govori o dugu 5 godina LAŽ?
BUDI NA STRANI ISTINE PA MAKAR BIO SAM.
Kazem ti, njihova istina je ista kao cetnicka, ustaska, nacisticka, cionisticka... mozda nekad i potkace istinu ali ja njihova govna iz mjera predostrožnosti necu citati.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53571 Re: Zeničani
Nije tebi dobro nikako, ziv bio.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53572 Re: Zeničani
Kao da odes na ustasku stranicu traziti istinu o nevinim hrvatskim zrtvama koje su pobili komunisti.
Cim je ustasko, odmah znaj da je smece. Ili cetnicko.
Tako i ove SDA istine, koji su u laganju i kriminalu jednako sto cetnici i ustase u zlocinu.
To covjek koji drzi do sebe nece citati.
Cim je ustasko, odmah znaj da je smece. Ili cetnicko.
Tako i ove SDA istine, koji su u laganju i kriminalu jednako sto cetnici i ustase u zlocinu.
To covjek koji drzi do sebe nece citati.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#53573 Re: Zeničani
Nudiš mi da biram između Jašara i Rame? Pa taj izbor me ne interesuje. Radije ću ostati svoj i srati po i jednima i drugima.Kikibombona wrote: ↑23/08/2021 19:58Pljuvanje bez ponudjene alternative je besmisleno i kontraproduktivno.Casual's wrote: ↑23/08/2021 19:27Druže, vidim da nekako pokušavaš mene prcati, kao ja SDA. Neko je spominjao 500 i neku stranicu foruma, pa uzmi i čitaj je.
Evo da ti otvoreno kažem, član sam najbolje i najpoštenije stranke na dunjaluku. Boje su joj crna i crvena, pa pogodi.
Ako ja ovdje serem o Eugenu savojskom iz Vakufa, serem zbog gore pomenute stranke. Ne kontam koji kurac vama FGR smeta istina?
Lik je slagao i za dug grada, lagao za Čelik, lagao za Ze-trans, lagao, lagao, lagao...
Isto tako, nadam se da ova priča o padu Vlade ima smisla. Za ove Savojski krembile, da ljudi vide koje su to lopine, a za zelene krembile da im se vrati ovo što rade sa MUP-om i Ramom.
Vecina mojih drugara smatra da su svi ista govna, SA CIME SE JA NE SLAZEM, ali ti ljudi ne trose vrijeme na politiku. Ako su svi isti, zasto bi se zamarali?
Ako se vec bavis politickim temama ispravno bi bilo ponuditi rjesenje.
...
Ja ljude pozivam da glasaju za NS, SDP, NiP i Platformu, da se oslabi SDA i Nemilsko-babinskan inicijativa.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#53575 Re: Zeničani
Ko su clanovi kakanjske inicijative u ZDK? Koliko znam to je Nezavisni blok. 


