Dajte nekih ideja gdje/sta? Da ne bude samo politika...
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
#53501 Re: Zeničani
Merdanovici godisnji do tridesetog. Ipak ne stigoh na vrijeme probati tu ponudu
Dajte nekih ideja gdje/sta? Da ne bude samo politika...
Dajte nekih ideja gdje/sta? Da ne bude samo politika...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#53502 Re: Zeničani
Jesi se vakcinisalaCrni cvijet wrote: ↑21/08/2021 17:12 Merdanovici godisnji do tridesetog. Ipak ne stigoh na vrijeme probati tu ponudu![]()
Dajte nekih ideja gdje/sta? Da ne bude samo politika...
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
#53503 Re: Zeničani
Jesam, bas pred redove, AZ gangBobi wrote: ↑21/08/2021 17:14Jesi se vakcinisalaCrni cvijet wrote: ↑21/08/2021 17:12 Merdanovici godisnji do tridesetog. Ipak ne stigoh na vrijeme probati tu ponudu![]()
Dajte nekih ideja gdje/sta? Da ne bude samo politika...? nema reda
![]()
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#53504 Re: Zeničani
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83414
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53505 Re: Zeničani
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
#53506 Re: Zeničani
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#53507 Re: Zeničani
Piše da su na godišnjem do 30.8. a ja sinoć normalna jeo tamo.Crni cvijet wrote: ↑21/08/2021 17:12 Merdanovici godisnji do tridesetog. Ipak ne stigoh na vrijeme probati tu ponudu![]()
Dajte nekih ideja gdje/sta? Da ne bude samo politika...
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#53508 Re: Zeničani
i ja sam gore jeo nema pet dana - predvecer.doff wrote: ↑21/08/2021 18:18Piše da su na godišnjem do 30.8. a ja sinoć normalna jeo tamo.Crni cvijet wrote: ↑21/08/2021 17:12 Merdanovici godisnji do tridesetog. Ipak ne stigoh na vrijeme probati tu ponudu![]()
Dajte nekih ideja gdje/sta? Da ne bude samo politika...
mozda im je samo prva smjena zatvoreno (?)
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#53509 Re: Zeničani
Fudo je na nivou SDA 2000-te. Jos uvijek nije pustio pipke u potpunosti al se siri kao kancer.doff wrote: ↑21/08/2021 15:12 Eto Fudo nije organizacija a lik Grad razori. Boli me ona stvar jel organizacija ili pojedinac kakvim ga smatras, al devastirao je Grad. Taj pojedinac lagano ubacio suprugu i poče se širiti, ubacio inicijativu, vidiš da gradi infrastrukturu a ti ga i dalje smatras nebitnim pojedincem.
Druže, procjenjuješ ga, i to se grdno varaš. On ima pečat Grada, vrlo bitna stvar. Ima ljude oko sebe, kao kancer se širi i pored toga raspolaže budžetom od cca 50-60 mil. KM. Pored svega toga, ti ga smatras nebitnim. Aferim druže.
-
RandomAndCasual
- Posts: 361
- Joined: 02/06/2020 22:39
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53511 Re: Zeničani


Strašan posao danas, nekoliko desetina tona manje smeča je u Zenici..svaka čast svima.
Fali kanti, korpi, kontejnera smradu Vakufski naruci sa Albom zajedno.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#53512 Re: Zeničani
Žalosno je da ljudi koji su placeni da to urade nisu nista uradili. Koliko Alba ima zaposlenih, 500? Zar nisu oni mogli jedan dan odvojiti da korito rijeke očiste ili se boje vode ?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53513 Re: Zeničani
-
Daft Haruki
- Posts: 333
- Joined: 05/04/2019 14:18
#53514 Re: Zeničani
Ljudi moji nemoze mi uglavu nikako ali bas nikako da posten covjek,koji radi za prosjek glasa za lopova i dadne svoje pare i svoju buducnost u ruke da raspolaze lopovcini koji se nakacio na budet,na mutne radnje stekao enormno bogastvo i sirotinja dode i glasa za njega.Nevezano kako mu je ime.
I da nekom oci treba otvarati i objasnjavati.
Ili je ovo neka sadomazo nacija.
Je. bite me ,ubite me al nemogu skontat da jos sto godina prode.
Et mozda sam ja 2% sto nas ima ili sam glupan ili sta ja ne kontam.ZASTO . Koja je logika Halo provjereni lopov uhljebnik bez politike nebi imo za ggrahai ti mu dajes budet grada i ocekujes sta?
Znaci evo procesljaj mu laicki imovinu i reci otkud mu.
Pa j. bem ti rezon i obraz i da se ko ne naljuti. Kako mozes . Dajte ljudi nemojtevonda selame ,pomos bogove,dume i ostalo prakticirat. I nemojte mi glumiti ljudske velicine . Saucesnik si druze . Jel sjedis na usima,jel ne vidis sta.
I da nekom oci treba otvarati i objasnjavati.
Ili je ovo neka sadomazo nacija.
Je. bite me ,ubite me al nemogu skontat da jos sto godina prode.
Et mozda sam ja 2% sto nas ima ili sam glupan ili sta ja ne kontam.ZASTO . Koja je logika Halo provjereni lopov uhljebnik bez politike nebi imo za ggrahai ti mu dajes budet grada i ocekujes sta?
Znaci evo procesljaj mu laicki imovinu i reci otkud mu.
Pa j. bem ti rezon i obraz i da se ko ne naljuti. Kako mozes . Dajte ljudi nemojtevonda selame ,pomos bogove,dume i ostalo prakticirat. I nemojte mi glumiti ljudske velicine . Saucesnik si druze . Jel sjedis na usima,jel ne vidis sta.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53515 Re: Zeničani
Za koga ces glasati 2022. na kantonalnom, entitetskom i drzavnom nivou?Daft Haruki wrote: ↑22/08/2021 10:02 Ljudi moji nemoze mi uglavu nikako ali bas nikako da posten covjek,koji radi za prosjek glasa za lopova i dadne svoje pare i svoju buducnost u ruke da raspolaze lopovcini koji se nakacio na budet,na mutne radnje stekao enormno bogastvo i sirotinja dode i glasa za njega.Nevezano kako mu je ime.
I da nekom oci treba otvarati i objasnjavati.
Ili je ovo neka sadomazo nacija.
Je. bite me ,ubite me al nemogu skontat da jos sto godina prode.
Et mozda sam ja 2% sto nas ima ili sam glupan ili sta ja ne kontam.ZASTO . Koja je logika Halo provjereni lopov uhljebnik bez politike nebi imo za ggrahai ti mu dajes budet grada i ocekujes sta?
Znaci evo procesljaj mu laicki imovinu i reci otkud mu.
Pa j. bem ti rezon i obraz i da se ko ne naljuti. Kako mozes . Dajte ljudi nemojtevonda selame ,pomos bogove,dume i ostalo prakticirat. I nemojte mi glumiti ljudske velicine . Saucesnik si druze . Jel sjedis na usima,jel ne vidis sta.
-
RandomAndCasual
- Posts: 361
- Joined: 02/06/2020 22:39
#53516 Re: Zeničani
Ljudi u Zenici za lopove pljackashe i kriminal e glasaju od rata pa nadalje. I u BiH generalno.Daft Haruki wrote: ↑22/08/2021 10:02 Ljudi moji nemoze mi uglavu nikako ali bas nikako da posten covjek,koji radi za prosjek glasa za lopova i dadne svoje pare i svoju buducnost u ruke da raspolaze lopovcini koji se nakacio na budet,na mutne radnje stekao enormno bogastvo i sirotinja dode i glasa za njega.Nevezano kako mu je ime.
I da nekom oci treba otvarati i objasnjavati.
Ili je ovo neka sadomazo nacija.
Je. bite me ,ubite me al nemogu skontat da jos sto godina prode.
Et mozda sam ja 2% sto nas ima ili sam glupan ili sta ja ne kontam.ZASTO . Koja je logika Halo provjereni lopov uhljebnik bez politike nebi imo za ggrahai ti mu dajes budet grada i ocekujes sta?
Znaci evo procesljaj mu laicki imovinu i reci otkud mu.
Pa j. bem ti rezon i obraz i da se ko ne naljuti. Kako mozes . Dajte ljudi nemojtevonda selame ,pomos bogove,dume i ostalo prakticirat. I nemojte mi glumiti ljudske velicine . Saucesnik si druze . Jel sjedis na usima,jel ne vidis sta.
Ako ti do sada nije to uslo u glavu, nece nikad, prestani se opterecivat.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53517 Re: Zeničani
Imas temu o izborima,.Federaciji , Drzavi, SDA..Zar ne vidis naziv teme Zeničani.Kikibombona wrote: ↑22/08/2021 10:07Za koga ces glasati 2022. na kantonalnom, entitetskom i drzavnom nivou?Daft Haruki wrote: ↑22/08/2021 10:02 Ljudi moji nemoze mi uglavu nikako ali bas nikako da posten covjek,koji radi za prosjek glasa za lopova i dadne svoje pare i svoju buducnost u ruke da raspolaze lopovcini koji se nakacio na budet,na mutne radnje stekao enormno bogastvo i sirotinja dode i glasa za njega.Nevezano kako mu je ime.
I da nekom oci treba otvarati i objasnjavati.
Ili je ovo neka sadomazo nacija.
Je. bite me ,ubite me al nemogu skontat da jos sto godina prode.
Et mozda sam ja 2% sto nas ima ili sam glupan ili sta ja ne kontam.ZASTO . Koja je logika Halo provjereni lopov uhljebnik bez politike nebi imo za ggrahai ti mu dajes budet grada i ocekujes sta?
Znaci evo procesljaj mu laicki imovinu i reci otkud mu.
Pa j. bem ti rezon i obraz i da se ko ne naljuti. Kako mozes . Dajte ljudi nemojtevonda selame ,pomos bogove,dume i ostalo prakticirat. I nemojte mi glumiti ljudske velicine . Saucesnik si druze . Jel sjedis na usima,jel ne vidis sta.
-
Daft Haruki
- Posts: 333
- Joined: 05/04/2019 14:18
#53518 Re: Zeničani
Kiki druze nije protiv tebe licno. Ja tebe cijenim vjerovao ili ne . Da nas je vise takvih u Ze grad bi bio bolji. Ne zamjerim nikome tj svako ima pravo da glasa za koga misli ali ubjeden sam da ne treba glasati za nekoga samo da bi bio protiv . I prica sto prosipaju po forumu. Ako glasas za ovog ti neposredno glasas za glavnog baju jer kao on je njegov igrac itd..Kikibombona wrote: ↑22/08/2021 10:07Za koga ces glasati 2022. na kantonalnom, entitetskom i drzavnom nivou?Daft Haruki wrote: ↑22/08/2021 10:02 Ljudi moji nemoze mi uglavu nikako ali bas nikako da posten covjek,koji radi za prosjek glasa za lopova i dadne svoje pare i svoju buducnost u ruke da raspolaze lopovcini koji se nakacio na budet,na mutne radnje stekao enormno bogastvo i sirotinja dode i glasa za njega.Nevezano kako mu je ime.
I da nekom oci treba otvarati i objasnjavati.
Ili je ovo neka sadomazo nacija.
Je. bite me ,ubite me al nemogu skontat da jos sto godina prode.
Et mozda sam ja 2% sto nas ima ili sam glupan ili sta ja ne kontam.ZASTO . Koja je logika Halo provjereni lopov uhljebnik bez politike nebi imo za ggrahai ti mu dajes budet grada i ocekujes sta?
Znaci evo procesljaj mu laicki imovinu i reci otkud mu.
Pa j. bem ti rezon i obraz i da se ko ne naljuti. Kako mozes . Dajte ljudi nemojtevonda selame ,pomos bogove,dume i ostalo prakticirat. I nemojte mi glumiti ljudske velicine . Saucesnik si druze . Jel sjedis na usima,jel ne vidis sta.
Tom pricom se gubi poenta i svrha izbora.
Misljenja sam da uvjek glasam za opoziciju i da svake cetri godine u BiH ovakoj kakva je treba novu vlast izabrati upravo danemaju vremena puno za pokrasti .
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83414
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53519 Re: Zeničani
Jednog dana svi skontamo da svijetom oduvijek upravljaju lopuze i losi ljudi. Katkad dobri ljudi i zasjednu u fotelje ali iz njih ili ekspresno pobjegnu ili bivaju sklonjeni ili se i sami uhvate u kolo sa lopuzama.
Ideja da svijetom upravlja vrlina je vjerovatno umrla kad i rimski car Marko Aurelije.
Kad to shvatimo, prestaneno traziti idealne i moralne ljude, nego trazimo modus kako saradjivati sa lopuzama. Jer sa lopuzama se sve moze dogovoriti uz pravi pristup, kao sto je nedavno pisao @apsidejzi
Ideja da svijetom upravlja vrlina je vjerovatno umrla kad i rimski car Marko Aurelije.
Kad to shvatimo, prestaneno traziti idealne i moralne ljude, nego trazimo modus kako saradjivati sa lopuzama. Jer sa lopuzama se sve moze dogovoriti uz pravi pristup, kao sto je nedavno pisao @apsidejzi
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53520 Re: Zeničani
U krugu rodbine i prijatelja nemam nijednog politicara.Daft Haruki wrote: ↑22/08/2021 10:42Kiki druze nije protiv tebe licno. Ja tebe cijenim vjerovao ili ne . Da nas je vise takvih u Ze grad bi bio bolji. Ne zamjerim nikome tj svako ima pravo da glasa za koga misli ali ubjeden sam da ne treba glasati za nekoga samo da bi bio protiv . I prica sto prosipaju po forumu. Ako glasas za ovog ti neposredno glasas za glavnog baju jer kao on je njegov igrac itd..Kikibombona wrote: ↑22/08/2021 10:07
Za koga ces glasati 2022. na kantonalnom, entitetskom i drzavnom nivou?
Tom pricom se gubi poenta i svrha izbora.
Misljenja sam da uvjek glasam za opoziciju i da svake cetri godine u BiH ovakoj kakva je treba novu vlast izabrati upravo danemaju vremena puno za pokrasti .
Prvi put sam glasao sa 26-28 godina jer sam imao stav da su svi ista govna. U medjuvremenu je glava pocela beharti, shvatih da smo mi kao kolektiv/narod govna. Ne moze valjati politika ako ne valja narod.
E tako, dodjoh do spoznaje da treba glasati za najmanje losu opciju od onih koje imaju realnu sansu ostvariti dobar rezultat. Napredak od 2 ili 5% je dobar napredak. Neke velike promjene preko noci se jednostavno ne mogu desiti.
I na kraju se postavlja pitanje, za koga glasati?
Ova tema je pljuvacka, niko ne afirmise nijednu politiku, sve se svodi na pljuvanje. Nije higijenski da samo pljujemo. To nas nigdje nece odvesti.
Zato sam te pitao ko je tvoj izbor, mozda imas dobar prijedlog za mene i druge forumase.
-
zona072
- Posts: 153
- Joined: 01/12/2018 01:21
#53521 Re: Zeničani
Ko što neko napisa taj dio, korito rijeke Bosne pripada Slivu rijeke Save, a mislim da je ALBA besplatno odvukla sakupljeno smeće
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#53522 Re: Zeničani
Na klixu vijest o ovome prikazuje samo slike seljaka kako ciste neka brda. Nema ovih gradskih slika. Sto li? Ko je slao slike?Nivelacija wrote: ↑21/08/2021 20:57
Strašan posao danas, nekoliko desetina tona manje smeča je u Zenici..svaka čast svima.
Fali kanti, korpi, kontejnera smradu Vakufski naruci sa Albom zajedno.
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#53523 Re: Zeničani
Po meni boldirano je srž problema.Kikibombona wrote: ↑22/08/2021 10:55U krugu rodbine i prijatelja nemam nijednog politicara.Daft Haruki wrote: ↑22/08/2021 10:42
Kiki druze nije protiv tebe licno. Ja tebe cijenim vjerovao ili ne . Da nas je vise takvih u Ze grad bi bio bolji. Ne zamjerim nikome tj svako ima pravo da glasa za koga misli ali ubjeden sam da ne treba glasati za nekoga samo da bi bio protiv . I prica sto prosipaju po forumu. Ako glasas za ovog ti neposredno glasas za glavnog baju jer kao on je njegov igrac itd..
Tom pricom se gubi poenta i svrha izbora.
Misljenja sam da uvjek glasam za opoziciju i da svake cetri godine u BiH ovakoj kakva je treba novu vlast izabrati upravo danemaju vremena puno za pokrasti .
Prvi put sam glasao sa 26-28 godina jer sam imao stav da su svi ista govna. U medjuvremenu je glava pocela beharti, shvatih da smo mi kao kolektiv/narod govna. Ne moze valjati politika ako ne valja narod.
E tako, dodjoh do spoznaje da treba glasati za najmanje losu opciju od onih koje imaju realnu sansu ostvariti dobar rezultat. Napredak od 2 ili 5% je dobar napredak. Neke velike promjene preko noci se jednostavno ne mogu desiti.
I na kraju se postavlja pitanje, za koga glasati?
Ova tema je pljuvacka, niko ne afirmise nijednu politiku, sve se svodi na pljuvanje. Nije higijenski da samo pljujemo. To nas nigdje nece odvesti.
Zato sam te pitao ko je tvoj izbor, mozda imas dobar prijedlog za mene i druge forumase.
https://www.preporod.com/index.php/duho ... g-naroda-1
Sve dok se mi, kao što si rekao, kao kolektiv/narod ne promijenimo, nema napretka.
Bošnjaci su se totalno pogubili i podijelili - vlast po svaku cijenu.
Pa tako nas ovi sa kantona kažnjavaju jer nismo glasali za njih.
A kao narod nismo ni zaslužili bolje. Teško ćeš naći poštena čovjeka.
Kada kupuješ auto - vrati kilometražu, gleda da ti uvali kopiju pod original... i tako dalje da ne nabrajam.
Dok se ne popravimo MI - nema nam nam napretka.
A MI se možemo popraviti - pod prisilom
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53524 Re: Zeničani
Znam da zvuci nestvarno, nerealno ali slike su tu, nije fotošop...
U Radakovu, nakon rekonstrukcije ulice, nestala pjesacka staza, ivičnjaci, rasvjeta i bus stajalište.
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#53525 Re: Zeničani
cim si ti to sveo na Bosnjaci ovo Bosnjaci ono-Chesterfield- wrote: ↑22/08/2021 11:55Po meni boldirano je srž problema.Kikibombona wrote: ↑22/08/2021 10:55
U krugu rodbine i prijatelja nemam nijednog politicara.
Prvi put sam glasao sa 26-28 godina jer sam imao stav da su svi ista govna. U medjuvremenu je glava pocela beharti, shvatih da smo mi kao kolektiv/narod govna. Ne moze valjati politika ako ne valja narod.
E tako, dodjoh do spoznaje da treba glasati za najmanje losu opciju od onih koje imaju realnu sansu ostvariti dobar rezultat. Napredak od 2 ili 5% je dobar napredak. Neke velike promjene preko noci se jednostavno ne mogu desiti.
I na kraju se postavlja pitanje, za koga glasati?
Ova tema je pljuvacka, niko ne afirmise nijednu politiku, sve se svodi na pljuvanje. Nije higijenski da samo pljujemo. To nas nigdje nece odvesti.
Zato sam te pitao ko je tvoj izbor, mozda imas dobar prijedlog za mene i druge forumase.
https://www.preporod.com/index.php/duho ... g-naroda-1
Sve dok se mi, kao što si rekao, kao kolektiv/narod ne promijenimo, nema napretka.
Bošnjaci su se totalno pogubili i podijelili - vlast po svaku cijenu.
Pa tako nas ovi sa kantona kažnjavaju jer nismo glasali za njih.
A kao narod nismo ni zaslužili bolje. Teško ćeš naći poštena čovjeka.
Kada kupuješ auto - vrati kilometražu, gleda da ti uvali kopiju pod original... i tako dalje da ne nabrajam.
Dok se ne popravimo MI - nema nam nam napretka.
A MI se možemo popraviti - pod prisilomsamo nam treba uređena država.
nema hajra od toga - to je matrica na kojoj vladajuce trojstvo dobija izbore
a ova formulacija ti je fenomenalna
"ovi nas sa kantona kaznjavaju sto nismo glasali za njih" pa onda "al mi smo to (kaznjavanje) zasluzili"
mislim (?) wtf
jel to poziv kao na ponovno okupljanje u nacionalni tor (?)
kao "mozemo se popraviti" al samo "pod prisilom"
to opet kao u redu je sto nas handre sa kantona jer smo iskocili iz nacionalnog tora
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
sve u svemu jako ti je interesantan ovaj post

