Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3177 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Logovan wrote: 17/08/2021 13:09 https://sportsport.ba/fudbal/stipo-mark ... nje/406021

Možda nam dođe Marković.
Je li ima nase drzavljanstvo?

Ako nema, svejedno dosao ili ne, igrat ce Pidro :D
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#3178 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Logovan wrote: 17/08/2021 13:09 https://sportsport.ba/fudbal/stipo-mark ... nje/406021

Možda nam dođe Marković.
Nije neko ime, ali je domaći igrač i sigurno nije skup, a plus je i što ga Sablić zna. Sve u svemu, ok izbor, a možda nas i pozitivno iznenadi.
hotaa
Posts: 340
Joined: 02/01/2013 18:32

#3179 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by hotaa »

Logovan wrote: 17/08/2021 13:09 https://sportsport.ba/fudbal/stipo-mark ... nje/406021

Možda nam dođe Marković.
Gori od Pidre ne moze biti :D
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#3180 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Anquilla wrote: 17/08/2021 13:17
Logovan wrote: 17/08/2021 13:09 https://sportsport.ba/fudbal/stipo-mark ... nje/406021

Možda nam dođe Marković.
Je li ima nase drzavljanstvo?

Ako nema, svejedno dosao ili ne, igrat ce Pidro :D
Ima. Evo i statistika:

https://www.transfermarkt.com/stipo-mar ... ler/233136
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3181 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

tovarish wrote: 17/08/2021 13:21
Anquilla wrote: 17/08/2021 13:17

Je li ima nase drzavljanstvo?

Ako nema, svejedno dosao ili ne, igrat ce Pidro :D
Ima. Evo i statistika:

https://www.transfermarkt.com/stipo-mar ... ler/233136
Ovdje stoji da je pod ugovorom?!
Zar se ne mogu dovesti sad samo slobodni igraci?
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#3182 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Anquilla wrote: 17/08/2021 13:51
tovarish wrote: 17/08/2021 13:21

Ima. Evo i statistika:

https://www.transfermarkt.com/stipo-mar ... ler/233136
Ovdje stoji da je pod ugovorom?!
Zar se ne mogu dovesti sad samo slobodni igraci?
Možda nisu promijenili, a možda i sportsport laže. Nebi im bio prvi put.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3184 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

E dobro ovaj čovjek devera s nama :roll:
Nadam se da ćemo uskoro dobiti i pozitivne vijesti po pitanju ovih igrača na koje ne možemo računati, to bi nam dalo totalno drugu sliku same ekipe i stanja u i oko kluba. Koliko ja znam, uvijek se može dovesti igrač koji je još uvijek slobodan na tržištu. Gledali smo pozicije lijevog bočnog i veznog, osmicu. Možda postoji mogućnost da u ponedjeljak, utorak uspijemo dovesti barem jednog igrača, što bi nam bilo neophodno.
Od ovog "možda", po svemu sudeći, nema ništa, a on još čeka na registraciju 5 igrača.

Fakat ima čelične živce kad ovo izdržava.
Željo registrovao, mi nesposobnjakovići ne možemo...
Adobeg
Posts: 1117
Joined: 24/02/2020 18:20

#3185 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Adobeg »

Suska se da bi trebao doci jedan madjar veznjak, Vladimir Koman ima 32 god . :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3186 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Ne kontam, zašto ne riješe problem sa poreznom? Ako nema para odmah potpiši sporazum kao i ostali, pa izmiri sve kada dođu. Ovako je apsurdno da ostali imaju daleko veći dug, ali registruju igrače jer imaju potpisan sporazum, a mi čekamo neke pare da očistimo kompletan dug.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3187 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Ma nesposobni uhljupi. Rekli su igracima (neregistrovanim) da ce sigurno igrati protiv Slobode. Evo srijeda, znaci slagali. I valjda nije prvi put.
Iako se pise da je Zeljo potpisao nepovoljan sporazum sa UIO, da ih moze bas zaklat' ako ne ispostuju.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#3188 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by wickerman »

Ne znam kakvi se sporazumi mogu potpisati sa Upravom za indirektno oporezivanjs,ali mislim da muljaju oko ovoga sa Poreznom upravom.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3189 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Ma neka porezna jebat ih. I jedne i druge! :oops:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3190 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Ima li neko informacija kako je Saranovic?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3192 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

:lol:
Ja kont'o poljaci platili, a ono kladara.
Adobeg
Posts: 1117
Joined: 24/02/2020 18:20

#3193 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Adobeg »

Pitar sa Kariba wrote: 18/08/2021 18:47 :lol:
Ja kont'o poljaci platili, a ono kladara.
Kvota 19 ,neko se sigurno opario. :lol:
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#3194 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by suad-sarajevo »

https://sportske.ba/goran-sablic-trener ... h-prilike/

Jedan interesantan pogled na rad našeg trenera.
User avatar
Logovan
Posts: 102817
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3195 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

RASPISAN OGLAS ZA POZICIJU: EKONOM PRVOG TIMA

https://fksarajevo.ba/vijesti/raspisan- ... v4xcKuJfkE
kakaljin
Posts: 13502
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3196 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Logovan wrote: 19/08/2021 21:18 RASPISAN OGLAS ZA POZICIJU: EKONOM PRVOG TIMA

https://fksarajevo.ba/vijesti/raspisan- ... v4xcKuJfkE
Eto ako hoce neko sa foruma ko je ne zaposlen a zeli da radi i stalno pise ovdje da se nesto ne radi kako treba, eto prilike
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3197 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Kako me nervira ovo nerjesavanje registracije i neoglasavanje.
Najlakse se zavuci u misju rupu.

Nije sramota ostavku dati ako se ne zna rijesiti problem, kojem su itekako doprinijeli.
Valjda ima sposobnijih ljudi koji bi preuzeli upravljanje.

Uostalom, ako nema nista od tog Mirvica, Tana, sta bi sa onim Cesima, Arapima, kim li vec?

Ako nema nikakvog potencijalnog investitora koji su klinac dovodili strance, evo vec skoro petina prvenstva da ljudi ne mogu igrati :-)
Oni treniraju, mi ih (valjda) placamo, a nikakav doprinos ne mogu dati.
Zar su tako fine plate u FKS da ne zele reci da ne mogu i ne znaju, nego sute, a mi se nerviramo nadajuci se da ce nekad ovi zaigrati, a trener voditi ekipu. A kako pisu, i Fanimu ce brzo isteci radna dozvola.
Dakle, bice 5 igraca bez prava nastupa. I trener.

Pa ako nista, izadjite i recite, jbg, trenutno nema investitora nikakvog, snalazimo se kakao znamo i umijemo, aktiviraj BP da daju kakvu ideju kako prezivjeti.
Nije bruka pametnije za savjet pitati, posebno ako se radi o klubu sa velikim brojem navijaca.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3199 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Logovan wrote: 21/08/2021 13:34 https://sportsport.ba/fudbal/matthias-f ... ola/406295

Jebemu mater više.
:lol:

Taman je povrijeđen do kada bude imao radni dozvolu. Onda će se čudesno oporaviti.

Nek' se goni i on a i oni u upravi.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3200 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Anquilla wrote: 21/08/2021 15:56
Logovan wrote: 21/08/2021 13:34 https://sportsport.ba/fudbal/matthias-f ... ola/406295

Jebemu mater više.
:lol:

Taman je povrijeđen do kada bude imao radni dozvolu. Onda će se čudesno oporaviti.

Nek' se goni i on a i oni u upravi.
Sabljic mu je stopirao transfer ove sezone od Fanima ne ocekujte nista.Ko ocekuje da ce napraviti dvofiren broj golova i asistencija taj je lud.
Post Reply