Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#3177 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Je li ima nase drzavljanstvo?Logovan wrote: ↑17/08/2021 13:09 https://sportsport.ba/fudbal/stipo-mark ... nje/406021
Možda nam dođe Marković.
Ako nema, svejedno dosao ili ne, igrat ce Pidro
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#3178 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Nije neko ime, ali je domaći igrač i sigurno nije skup, a plus je i što ga Sablić zna. Sve u svemu, ok izbor, a možda nas i pozitivno iznenadi.Logovan wrote: ↑17/08/2021 13:09 https://sportsport.ba/fudbal/stipo-mark ... nje/406021
Možda nam dođe Marković.
-
hotaa
- Posts: 340
- Joined: 02/01/2013 18:32
#3179 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Gori od Pidre ne moze bitiLogovan wrote: ↑17/08/2021 13:09 https://sportsport.ba/fudbal/stipo-mark ... nje/406021
Možda nam dođe Marković.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#3180 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ima. Evo i statistika:Anquilla wrote: ↑17/08/2021 13:17Je li ima nase drzavljanstvo?Logovan wrote: ↑17/08/2021 13:09 https://sportsport.ba/fudbal/stipo-mark ... nje/406021
Možda nam dođe Marković.
Ako nema, svejedno dosao ili ne, igrat ce Pidro![]()
https://www.transfermarkt.com/stipo-mar ... ler/233136
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#3181 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ovdje stoji da je pod ugovorom?!tovarish wrote: ↑17/08/2021 13:21Ima. Evo i statistika:
https://www.transfermarkt.com/stipo-mar ... ler/233136
Zar se ne mogu dovesti sad samo slobodni igraci?
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#3182 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Možda nisu promijenili, a možda i sportsport laže. Nebi im bio prvi put.Anquilla wrote: ↑17/08/2021 13:51Ovdje stoji da je pod ugovorom?!tovarish wrote: ↑17/08/2021 13:21
Ima. Evo i statistika:
https://www.transfermarkt.com/stipo-mar ... ler/233136
Zar se ne mogu dovesti sad samo slobodni igraci?
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#3184 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
E dobro ovaj čovjek devera s nama
Fakat ima čelične živce kad ovo izdržava.
Željo registrovao, mi nesposobnjakovići ne možemo...
Od ovog "možda", po svemu sudeći, nema ništa, a on još čeka na registraciju 5 igrača.Nadam se da ćemo uskoro dobiti i pozitivne vijesti po pitanju ovih igrača na koje ne možemo računati, to bi nam dalo totalno drugu sliku same ekipe i stanja u i oko kluba. Koliko ja znam, uvijek se može dovesti igrač koji je još uvijek slobodan na tržištu. Gledali smo pozicije lijevog bočnog i veznog, osmicu. Možda postoji mogućnost da u ponedjeljak, utorak uspijemo dovesti barem jednog igrača, što bi nam bilo neophodno.
Fakat ima čelične živce kad ovo izdržava.
Željo registrovao, mi nesposobnjakovići ne možemo...
-
Adobeg
- Posts: 1117
- Joined: 24/02/2020 18:20
#3185 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Suska se da bi trebao doci jedan madjar veznjak, Vladimir Koman ima 32 god . 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3186 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ne kontam, zašto ne riješe problem sa poreznom? Ako nema para odmah potpiši sporazum kao i ostali, pa izmiri sve kada dođu. Ovako je apsurdno da ostali imaju daleko veći dug, ali registruju igrače jer imaju potpisan sporazum, a mi čekamo neke pare da očistimo kompletan dug.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3187 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ma nesposobni uhljupi. Rekli su igracima (neregistrovanim) da ce sigurno igrati protiv Slobode. Evo srijeda, znaci slagali. I valjda nije prvi put.
Iako se pise da je Zeljo potpisao nepovoljan sporazum sa UIO, da ih moze bas zaklat' ako ne ispostuju.
Iako se pise da je Zeljo potpisao nepovoljan sporazum sa UIO, da ih moze bas zaklat' ako ne ispostuju.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#3188 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ne znam kakvi se sporazumi mogu potpisati sa Upravom za indirektno oporezivanjs,ali mislim da muljaju oko ovoga sa Poreznom upravom.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3189 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ma neka porezna jebat ih. I jedne i druge! 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#3190 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ima li neko informacija kako je Saranovic?
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3192 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ja kont'o poljaci platili, a ono kladara.
-
Adobeg
- Posts: 1117
- Joined: 24/02/2020 18:20
#3193 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Kvota 19 ,neko se sigurno opario.
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#3194 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
https://sportske.ba/goran-sablic-trener ... h-prilike/
Jedan interesantan pogled na rad našeg trenera.
Jedan interesantan pogled na rad našeg trenera.
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3195 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
RASPISAN OGLAS ZA POZICIJU: EKONOM PRVOG TIMA
https://fksarajevo.ba/vijesti/raspisan- ... v4xcKuJfkE
https://fksarajevo.ba/vijesti/raspisan- ... v4xcKuJfkE
-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3196 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Eto ako hoce neko sa foruma ko je ne zaposlen a zeli da radi i stalno pise ovdje da se nesto ne radi kako treba, eto prilikeLogovan wrote: ↑19/08/2021 21:18 RASPISAN OGLAS ZA POZICIJU: EKONOM PRVOG TIMA
https://fksarajevo.ba/vijesti/raspisan- ... v4xcKuJfkE
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#3197 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Kako me nervira ovo nerjesavanje registracije i neoglasavanje.
Najlakse se zavuci u misju rupu.
Nije sramota ostavku dati ako se ne zna rijesiti problem, kojem su itekako doprinijeli.
Valjda ima sposobnijih ljudi koji bi preuzeli upravljanje.
Uostalom, ako nema nista od tog Mirvica, Tana, sta bi sa onim Cesima, Arapima, kim li vec?
Ako nema nikakvog potencijalnog investitora koji su klinac dovodili strance, evo vec skoro petina prvenstva da ljudi ne mogu igrati
Oni treniraju, mi ih (valjda) placamo, a nikakav doprinos ne mogu dati.
Zar su tako fine plate u FKS da ne zele reci da ne mogu i ne znaju, nego sute, a mi se nerviramo nadajuci se da ce nekad ovi zaigrati, a trener voditi ekipu. A kako pisu, i Fanimu ce brzo isteci radna dozvola.
Dakle, bice 5 igraca bez prava nastupa. I trener.
Pa ako nista, izadjite i recite, jbg, trenutno nema investitora nikakvog, snalazimo se kakao znamo i umijemo, aktiviraj BP da daju kakvu ideju kako prezivjeti.
Nije bruka pametnije za savjet pitati, posebno ako se radi o klubu sa velikim brojem navijaca.
Najlakse se zavuci u misju rupu.
Nije sramota ostavku dati ako se ne zna rijesiti problem, kojem su itekako doprinijeli.
Valjda ima sposobnijih ljudi koji bi preuzeli upravljanje.
Uostalom, ako nema nista od tog Mirvica, Tana, sta bi sa onim Cesima, Arapima, kim li vec?
Ako nema nikakvog potencijalnog investitora koji su klinac dovodili strance, evo vec skoro petina prvenstva da ljudi ne mogu igrati
Oni treniraju, mi ih (valjda) placamo, a nikakav doprinos ne mogu dati.
Zar su tako fine plate u FKS da ne zele reci da ne mogu i ne znaju, nego sute, a mi se nerviramo nadajuci se da ce nekad ovi zaigrati, a trener voditi ekipu. A kako pisu, i Fanimu ce brzo isteci radna dozvola.
Dakle, bice 5 igraca bez prava nastupa. I trener.
Pa ako nista, izadjite i recite, jbg, trenutno nema investitora nikakvog, snalazimo se kakao znamo i umijemo, aktiviraj BP da daju kakvu ideju kako prezivjeti.
Nije bruka pametnije za savjet pitati, posebno ako se radi o klubu sa velikim brojem navijaca.
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#3199 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Logovan wrote: ↑21/08/2021 13:34 https://sportsport.ba/fudbal/matthias-f ... ola/406295
Jebemu mater više.
Taman je povrijeđen do kada bude imao radni dozvolu. Onda će se čudesno oporaviti.
Nek' se goni i on a i oni u upravi.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3200 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Sabljic mu je stopirao transfer ove sezone od Fanima ne ocekujte nista.Ko ocekuje da ce napraviti dvofiren broj golova i asistencija taj je lud.Anquilla wrote: ↑21/08/2021 15:56Logovan wrote: ↑21/08/2021 13:34 https://sportsport.ba/fudbal/matthias-f ... ola/406295
Jebemu mater više.![]()
Taman je povrijeđen do kada bude imao radni dozvolu. Onda će se čudesno oporaviti.
Nek' se goni i on a i oni u upravi.
