imao sam juce cudnu situaciju,.
bio na rezervi, nije baš mrtva rezerva, i uz baš veliku stranu načepim malo auto (w203, 2005. 220CDI, 110kW), vozio par kilometara i sve ok.
ugasim auto i nakon sat vremena upali mi se "check engine lampica" i auto neće preko 60 i preko 2000 rpm. odem do benzinske i naspem pola rezervara.
upalim auto lampica i dalje svijetli ali auto ide normlano kao i ranije nema ograničenja brzine ili obrtaja. sve ok.
sutradan upalim auto ne svijetli lampica. sve uredno. odem kod druga na dijagnostiku očita piše 2078 - moguća pogreška kod senzora razlike pritiska na dpf-u. obriše kod i isti se više ne javlja i auto ide normalno.
sad me zanima da li je ta vožnja uz brdo mogla dovesti do toga da senzor baci grešku? koliko je kod nas cijena tog senzora, ako znaš?
