hos odma novaka u cuzu da strpas
Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
- pici
- Posts: 46364
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#453 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
Pa tek će se sad iz četniteta negirati genocid, štaviše, očekujem sad još gnusnije izjave ne samo njega već čitavog vrha četniteta pa sve do najmanjeg seljaka sa Romanije tražeći reakciju i izazivajući kavgu.
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
-
prelivoda
- Posts: 539
- Joined: 30/07/2013 13:17
#457 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
Može svako lajati, ali, ali, treba možda jednoga dana trknuti do FBiH, a država dugo pamti.
- pici
- Posts: 46364
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#458 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
a UZP?... Rasim Delic je osudjen u mrskom Haagu i kriv je po pitanju obezglavljivanja srpskih vojnika od strane odreda mudzahir tj njihovog ne kaznjavanja... znaci kriv je za ratni zlocin. UZP?
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
- Satrap_Darije
- Posts: 473
- Joined: 03/11/2020 13:43
- Location: Rijeka, Hrvatska
#460 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
Last edited by Satrap_Darije on 22/07/2022 09:36, edited 2 times in total.
-
Saka
- Posts: 2640
- Joined: 25/02/2011 11:49
-
Naslovnica
- Posts: 35427
- Joined: 20/03/2013 15:38
#462 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
Hajde da zamislimo da niko više neće negirati genocid i veličati ratne zločince, shodno ovom zakonu.
Šta to konkretno može značiti na terenu, šta možemo očekivati, kakvu konkretno opipljivu promjenu za živote stanovnika BiH?!
Ono, od korupcije, preko lopovluka do ukidanja entiteta, itd?!
Šta to konkretno može značiti na terenu, šta možemo očekivati, kakvu konkretno opipljivu promjenu za živote stanovnika BiH?!
Ono, od korupcije, preko lopovluka do ukidanja entiteta, itd?!
- JohnnyS
- Posts: 17461
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
- Satrap_Darije
- Posts: 473
- Joined: 03/11/2020 13:43
- Location: Rijeka, Hrvatska
#464 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
Negirati će se i dalje.Naslovnica wrote: ↑23/07/2021 12:13 Hajde da zamislimo da niko više neće negirati genocid i veličati ratne zločince, shodno ovom zakonu.
Šta to konkretno može značiti na terenu, šta možemo očekivati, kakvu konkretno opipljivu promjenu za živote stanovnika BiH?!
Ono, od korupcije, preko lopovluka do ukidanja entiteta, itd?!
-
Naslovnica
- Posts: 35427
- Joined: 20/03/2013 15:38
#465 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
Pa evo, ja kažem da krenemo od pretpostavke da neće. Kakve se konkretno promjene mogu očekivati?!Satrap_Darije wrote: ↑23/07/2021 12:14Negirati će se i dalje.Naslovnica wrote: ↑23/07/2021 12:13 Hajde da zamislimo da niko više neće negirati genocid i veličati ratne zločince, shodno ovom zakonu.
Šta to konkretno može značiti na terenu, šta možemo očekivati, kakvu konkretno opipljivu promjenu za živote stanovnika BiH?!
Ono, od korupcije, preko lopovluka do ukidanja entiteta, itd?!
Last edited by Naslovnica on 23/07/2021 12:15, edited 1 time in total.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#466 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
slusam maloprije na N1 Dodika
oj.
oj.
- Satrap_Darije
- Posts: 473
- Joined: 03/11/2020 13:43
- Location: Rijeka, Hrvatska
#467 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
....
Last edited by Satrap_Darije on 24/01/2022 01:12, edited 2 times in total.
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#468 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
Ne znam, kakvog si ti?
Last edited by 512MB on 23/07/2021 12:16, edited 1 time in total.
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#470 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
ti vjerovatno govoris o brojevima kad uporedjujes. definicija genocida pociva na namjeri a i nacinu.Satrap_Darije wrote: ↑23/07/2021 12:13Ovisi.
Ako se uspoređuje sa holokaustom i sa genocidom nad Armencima, Tutsijima u Ruandi. Onda nije.
Ako se uspoređuje sa onim što se desilo Jezidima u Iraku onda je, pod uvjetom da se i to nad Jezidima smatra genocidom.
Neka druga vremena, neki drugi standardi.
ne znam sta zelis reci s ovim - druga vremena, drugi standardi?
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#471 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
Što se praviš mutav. Odgovori na jednostavno pitanje. Je li Rasim ratni zločinac ili nije ?
Tko javno odobri, porekne, grubo umanji ili pokuša opravdati zločin genocida, zločin protiv čovječnosti ili ratni zločin utvrđen pravomoćnom presudom
- Satrap_Darije
- Posts: 473
- Joined: 03/11/2020 13:43
- Location: Rijeka, Hrvatska
#472 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
...
Last edited by Satrap_Darije on 24/01/2022 01:13, edited 1 time in total.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
- pici
- Posts: 46364
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#474 Re: Visoki predstavnik u BiH - vrhovni tumač Daytonskog sporazuma
ovo mozemo zahvaliti jedino Bajdenu i njegovoj administraciji, koji su dali zeleno svjetlo na ovaj zakon, bez podrske amerike mogli bi qurcu svirat...
ovom covjeku se mora spomenik dici u sred sarajva...

ovom covjeku se mora spomenik dici u sred sarajva...
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

