

Moderator: anex
E svaka čast. Odlična baklava, stvarno jeeste
Jesam, ali ne ovakve, "mamine"
Svaka čast, prava baklava





Uvrijedjena sam. Tamo neke tudje baklave lajkas a onda da mi das adresu.
Kad je ovako, zacas prodje
vjesalice, sta ti je ovo?

To je na brzinu al samo da je kasika
Prodatovjeshalica wrote: ↑23/07/2021 15:56To je na brzinu al samo da je kasika
Buranija,fasirano meso,crvena leca,zacini,vlasac poslije sam dodala kasiku mladog sira

Bujrum, ako hoćeš pokupi sve coskove