Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#52701 Re: Zeničani
Ne znam... Vrijeme ce vam reci
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52702 Re: Zeničani
Da hoce kakva raketa od Hamasa slucajno zalutati, doletiti i spucat u onu rugobu kostur od Doma Štampe.
Sta je sa Sultan Ahmed kompleks jel to opet stalo?
Sta je sa Sultan Ahmed kompleks jel to opet stalo?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83411
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#52704 Re: Zeničani
Stalo ima dva mjeseca..Radili 10-15 dana i opet po starom...Nivelacija wrote: ↑15/07/2021 17:10 Da hoce kakva raketa od Hamasa slucajno zalutati, doletiti i spucat u onu rugobu kostur od Doma Štampe.
Sta je sa Sultan Ahmed kompleks jel to opet stalo?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52705 Re: Zeničani
Lasalamet, kazu pare tu, sve tu, do kraja godine gotovo i slagase. A fol zabranjeno lagati u IZ..channel10 wrote: ↑15/07/2021 18:36Stalo ima dva mjeseca..Radili 10-15 dana i opet po starom...Nivelacija wrote: ↑15/07/2021 17:10 Da hoce kakva raketa od Hamasa slucajno zalutati, doletiti i spucat u onu rugobu kostur od Doma Štampe.
Sta je sa Sultan Ahmed kompleks jel to opet stalo?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#52706 Re: Zeničani
Danas sam vidio njih 4-5 da nešto raduckaju.
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#52707 Re: Zeničani
a kako i odakle si ti upoznat sa tim?oruzana_pobuna wrote: ↑15/07/2021 13:40 Ne znam jjestel upoznati vec al lidl vec poodavno blage veze sa jeftinim nema....
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#52708 Re: Zeničani
https://kakanjlive.com/novost/evropski- ... akanj-/436
Blok 5 TE Kakanj se gasi u oktobru 2022bez investiranja u ovu oblast Termoelektrana može raditi sa ograničenim brojem sati pogona, maksimalno 20.000 sati po bloku, u periodu od 01.01.2018. do 31.12.2023. godine“.
Šta to konkretno znači za rad Termolekltrane i rudnika uglja?
„Sa postojećim emisijama poslije 01.01.2024. blokovi neće moći raditi nikako, a rudnici koji obezbjeđuju ugalj za ovu termoelektranu ostaće bez kupca, i neće imati kome isporučivati ugalj
https://www.capital.ba/do-kraja-2023-u- ... ektranama/
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83411
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#52709 Re: Zeničani
Procitaj intervju koji si linkao. Cijeli.
- dembele
- Posts: 4163
- Joined: 19/06/2014 09:15
#52710 Re: Zeničani
Leo Martin
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#52711 Re: Zeničani
Kako cool slika
-
zebih62
- Posts: 76
- Joined: 24/08/2015 15:16
#52712 Re: Zeničani
Ima li u ovom gradu ikakve vakcinacije i plana?
Zovu li koga?
Mati mi ima 83 god., tesko pokretna do dana dansnjeg je nisu pozvali.Nije bitna koja je vakcina samo da je vakcinisu.Kad nazovem ambulantu kazu prioritet su kronicari...pa majku mu ima li itko 83 god a da nije kronicar?
U Sarajevu vakcinacija starijih ide kako -tako ali ide svaki dan...sta je sa ovim gradom bog dragi zna.
Zovu li koga?
Mati mi ima 83 god., tesko pokretna do dana dansnjeg je nisu pozvali.Nije bitna koja je vakcina samo da je vakcinisu.Kad nazovem ambulantu kazu prioritet su kronicari...pa majku mu ima li itko 83 god a da nije kronicar?
U Sarajevu vakcinacija starijih ide kako -tako ali ide svaki dan...sta je sa ovim gradom bog dragi zna.
Last edited by zebih62 on 16/07/2021 11:15, edited 1 time in total.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#52713 Re: Zeničani
Prioritet je Fuad Kasumovic, Alen Kapkovic, novinari, vatrogasci, opcinski sluzbenici, pa tek bolesnici.
Moje su neki dan zvali na kinesku vakcinu.
Moje su neki dan zvali na kinesku vakcinu.
-
zebih62
- Posts: 76
- Joined: 24/08/2015 15:16
#52714 Re: Zeničani
Moju staru jos nisu...zovem ja svakih par dana ali kurko ...nema.Da nije tesko pokretna odveo bih je u Srbiju ali ovako sjedi i cekaj milostinju.
Koja je vakcina bila u pitanju Sinopharm ili Sinovac?
-
malasavjetnica
- Posts: 130
- Joined: 08/06/2021 13:48
#52715 Re: Zeničani
Moju mamu (80 godina) neki dan zvali za prvu dozu. Sinopharm, ambulanta Jalija. Prijavila se u februaru.
-
zebih62
- Posts: 76
- Joined: 24/08/2015 15:16
#52716 Re: Zeničani
https://www.klix.ba/vijesti/sefik-dzafe ... /210716030
Sad je malo jasnije.. ipak je supak prioritet. I to pored Sarajeva dodjes u Zenicu gdje nema vakcina uzeti je nekom starcu...ma fuj
Sad je malo jasnije.. ipak je supak prioritet. I to pored Sarajeva dodjes u Zenicu gdje nema vakcina uzeti je nekom starcu...ma fuj
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83411
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#52717 Re: Zeničani
Prebivaliste mu kod nas.
Otkud on uopste u Zenici? Zar nije iz Zavidovica.
Otkud on uopste u Zenici? Zar nije iz Zavidovica.
-
zebih62
- Posts: 76
- Joined: 24/08/2015 15:16
#52718 Re: Zeničani
I pocivaliste mu brzo bilo u Zenici_BataZiv_0809 wrote: ↑16/07/2021 11:26 Prebivaliste mu kod nas.
Otkud on uopste u Zenici? Zar nije iz Zavidovica.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5103
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#52719 Re: Zeničani
I ja sam danas vakcinisan Sinopharmom...
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#52720 Re: Zeničani
Kao i svaki put od preuzimanja kluba, ljudi odradjuju svoj posao fer i korektno. Priprema za redovnu skupstinu kluba u toku, izvjestaji dostavljeni, klub posluje veoma dobro a i dalje je najveci dusmanin kluba papak iz Vakufa.
Pregrst dobrih stvari u ovim materijalima jos samo da se Fucko urazumi i tu smo mi na vratima oporavka.

Pregrst dobrih stvari u ovim materijalima jos samo da se Fucko urazumi i tu smo mi na vratima oporavka.

- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#52721 Re: Zeničani
Ma jarane, ne postavljaj nista vezano za Skupstinu. Koga zanima nek se uclani.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5103
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#52724 Re: Zeničani
Ne sumnjajući u dobre namjere, boldirano druže da se ne dijeli dalje…Ja_Ja wrote: ↑16/07/2021 15:42 Kao i svaki put od preuzimanja kluba, ljudi odradjuju svoj posao fer i korektno. Priprema za redovnu skupstinu kluba u toku, izvjestaji dostavljeni, klub posluje veoma dobro a i dalje je najveci dusmanin kluba papak iz Vakufa.
Pregrst dobrih stvari u ovim materijalima jos samo da se Fucko urazumi i tu smo mi na vratima oporavka.
![]()
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#52725 Re: Zeničani
Nije materijale dijelio covjek. Neki su seruckali da se ne radi transparentno, pa eto im..
