Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#52701 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

Ne znam... Vrijeme ce vam reci
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#52702 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Da hoce kakva raketa od Hamasa slucajno zalutati, doletiti i spucat u onu rugobu kostur od Doma Štampe.


Sta je sa Sultan Ahmed kompleks jel to opet stalo?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#52703 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#52704 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Nivelacija wrote: 15/07/2021 17:10 Da hoce kakva raketa od Hamasa slucajno zalutati, doletiti i spucat u onu rugobu kostur od Doma Štampe.


Sta je sa Sultan Ahmed kompleks jel to opet stalo?
Stalo ima dva mjeseca..Radili 10-15 dana i opet po starom...
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#52705 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

channel10 wrote: 15/07/2021 18:36
Nivelacija wrote: 15/07/2021 17:10 Da hoce kakva raketa od Hamasa slucajno zalutati, doletiti i spucat u onu rugobu kostur od Doma Štampe.


Sta je sa Sultan Ahmed kompleks jel to opet stalo?
Stalo ima dva mjeseca..Radili 10-15 dana i opet po starom...
Lasalamet, kazu pare tu, sve tu, do kraja godine gotovo i slagase. A fol zabranjeno lagati u IZ..
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#52706 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Danas sam vidio njih 4-5 da nešto raduckaju.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#52707 Re: Zeničani

Post by belfy »

oruzana_pobuna wrote: 15/07/2021 13:40 Ne znam jjestel upoznati vec al lidl vec poodavno blage veze sa jeftinim nema....
a kako i odakle si ti upoznat sa tim?
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#52708 Re: Zeničani

Post by notsure »

_BataZiv_0809 wrote: 14/07/2021 22:42 Ko se ba gasi 2023?
https://kakanjlive.com/novost/evropski- ... akanj-/436
bez investiranja u ovu oblast Termoelektrana može raditi sa ograničenim brojem sati pogona, maksimalno 20.000 sati po bloku, u periodu od 01.01.2018. do 31.12.2023. godine“.

Šta to konkretno znači za rad Termolekltrane i rudnika uglja?

„Sa postojećim emisijama poslije 01.01.2024. blokovi neće moći raditi nikako, a rudnici koji obezbjeđuju ugalj za ovu termoelektranu ostaće bez kupca, i neće imati kome isporučivati ugalj
Blok 5 TE Kakanj se gasi u oktobru 2022

https://www.capital.ba/do-kraja-2023-u- ... ektranama/
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#52709 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Procitaj intervju koji si linkao. Cijeli.
User avatar
dembele
Posts: 4181
Joined: 19/06/2014 09:15

#52710 Re: Zeničani

Post by dembele »

_BataZiv_0809 wrote: 15/07/2021 18:17
Leo Martin :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#52711 Re: Zeničani

Post by Gandalf »

_BataZiv_0809 wrote: 15/07/2021 18:17
Kako cool slika 8-)
zebih62
Posts: 76
Joined: 24/08/2015 15:16

#52712 Re: Zeničani

Post by zebih62 »

Ima li u ovom gradu ikakve vakcinacije i plana?
Zovu li koga?
Mati mi ima 83 god., tesko pokretna do dana dansnjeg je nisu pozvali.Nije bitna koja je vakcina samo da je vakcinisu.Kad nazovem ambulantu kazu prioritet su kronicari...pa majku mu ima li itko 83 god a da nije kronicar?
U Sarajevu vakcinacija starijih ide kako -tako ali ide svaki dan...sta je sa ovim gradom bog dragi zna.
Last edited by zebih62 on 16/07/2021 11:15, edited 1 time in total.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#52713 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Prioritet je Fuad Kasumovic, Alen Kapkovic, novinari, vatrogasci, opcinski sluzbenici, pa tek bolesnici.

Moje su neki dan zvali na kinesku vakcinu.
zebih62
Posts: 76
Joined: 24/08/2015 15:16

#52714 Re: Zeničani

Post by zebih62 »

Casual's wrote: 16/07/2021 10:29 Prioritet je Fuad Kasumovic, Alen Kapkovic, novinari, vatrogasci, opcinski sluzbenici, pa tek bolesnici.

Moje su neki dan zvali na kinesku vakcinu.
Moju staru jos nisu...zovem ja svakih par dana ali kurko ...nema.Da nije tesko pokretna odveo bih je u Srbiju ali ovako sjedi i cekaj milostinju. :evil:
Koja je vakcina bila u pitanju Sinopharm ili Sinovac?
malasavjetnica
Posts: 130
Joined: 08/06/2021 13:48

#52715 Re: Zeničani

Post by malasavjetnica »

zebih62 wrote: 16/07/2021 11:20
Casual's wrote: 16/07/2021 10:29 Prioritet je Fuad Kasumovic, Alen Kapkovic, novinari, vatrogasci, opcinski sluzbenici, pa tek bolesnici.

Moje su neki dan zvali na kinesku vakcinu.
Moju staru jos nisu...zovem ja svakih par dana ali kurko ...nema.Da nije tesko pokretna odveo bih je u Srbiju ali ovako sjedi i cekaj milostinju. :evil:
Koja je vakcina bila u pitanju Sinopharm ili Sinovac?
Moju mamu (80 godina) neki dan zvali za prvu dozu. Sinopharm, ambulanta Jalija. Prijavila se u februaru.
zebih62
Posts: 76
Joined: 24/08/2015 15:16

#52716 Re: Zeničani

Post by zebih62 »

https://www.klix.ba/vijesti/sefik-dzafe ... /210716030
Sad je malo jasnije.. ipak je supak prioritet. I to pored Sarajeva dodjes u Zenicu gdje nema vakcina uzeti je nekom starcu...ma fuj
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#52717 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Prebivaliste mu kod nas.

Otkud on uopste u Zenici? Zar nije iz Zavidovica.
zebih62
Posts: 76
Joined: 24/08/2015 15:16

#52718 Re: Zeničani

Post by zebih62 »

_BataZiv_0809 wrote: 16/07/2021 11:26 Prebivaliste mu kod nas.

Otkud on uopste u Zenici? Zar nije iz Zavidovica.
I pocivaliste mu brzo bilo u Zenici
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#52719 Re: Zeničani

Post by anex »

I ja sam danas vakcinisan Sinopharmom...
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#52720 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Kao i svaki put od preuzimanja kluba, ljudi odradjuju svoj posao fer i korektno. Priprema za redovnu skupstinu kluba u toku, izvjestaji dostavljeni, klub posluje veoma dobro a i dalje je najveci dusmanin kluba papak iz Vakufa.

Pregrst dobrih stvari u ovim materijalima jos samo da se Fucko urazumi i tu smo mi na vratima oporavka.

Image
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#52721 Re: Zeničani

Post by phillie »

Ma jarane, ne postavljaj nista vezano za Skupstinu. Koga zanima nek se uclani.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#52722 Re: Zeničani

Post by Bobi »

anex wrote: 16/07/2021 14:48 I ja sam danas vakcinisan Sinopharmom...
你有任何副作用吗?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#52723 Re: Zeničani

Post by anex »

Bobi wrote: 16/07/2021 17:42
anex wrote: 16/07/2021 14:48 I ja sam danas vakcinisan Sinopharmom...
你有任何副作用吗?
Ništa sve OK. 😂
Malo mi se više riža jede al ostalo je dobro 😂
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#52724 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Ja_Ja wrote: 16/07/2021 15:42 Kao i svaki put od preuzimanja kluba, ljudi odradjuju svoj posao fer i korektno. Priprema za redovnu skupstinu kluba u toku, izvjestaji dostavljeni, klub posluje veoma dobro a i dalje je najveci dusmanin kluba papak iz Vakufa.

Pregrst dobrih stvari u ovim materijalima jos samo da se Fucko urazumi i tu smo mi na vratima oporavka.

Image
Ne sumnjajući u dobre namjere, boldirano druže da se ne dijeli dalje…
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#52725 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Nije materijale dijelio covjek. Neki su seruckali da se ne radi transparentno, pa eto im..
Post Reply