Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5100
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#52576 Re: Zeničani
Jbg, nisam odavno jeo kod njih i danas me nešto privuklo...
Al bolje da nije..neće više nikad.
Bajra i meni dobar.
King isto tako...šta ja znam.
Picolo nije loš.
Al bolje da nije..neće više nikad.
Bajra i meni dobar.
King isto tako...šta ja znam.
Picolo nije loš.
- cenecimoveocino
- Posts: 2545
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#52577 Re: Zeničani
Jucer sam bas jeo Beslic(bazen), meni su bili sasvik ok, vala nemam nikakvu kritiku. Nekad ranije prije godinu sam jeo bili su katastrofa.
Popravili su se, lepina sasvim ok, luka dovoljno, sve u svemu 8.5-9/10 bar za moj ukus. Piccolo kod Ladane isto neki dan, 9-9.5/10 ocjena.
Popravili su se, lepina sasvim ok, luka dovoljno, sve u svemu 8.5-9/10 bar za moj ukus. Piccolo kod Ladane isto neki dan, 9-9.5/10 ocjena.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52579 Re: Zeničani
Ma ja malo za promjenu sjeo u ovaj novi McD na trgu rudara, nije lose.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52580 Re: Zeničani
Jebemu mater ovo je bas Tuzno vidjeti, ko je glavni i odgovorni, ko vodi ovo sve sada nakon smrti?anex wrote: ↑12/07/2021 11:06 Od starog dobrog Salčina, samo ime osta....
Danas u Crkvicama, oko 9:15h narucio desetku.
Na sto je došla u 9:45h.
Na stolu nema osnovnog, pa zamolim momka da donese biber so...
Solnica masna, cijedi....
Bibera nema nikako a ove "tečnosti", bože sačuvaj.
To je nešto zapeklo oko poklopca...masne flašice...
Meso = guma, ona zimska continental 17"
Žvakat se ne može, a viljuskom presijeć da ne govorim.
Lepina od prije tri dana, suuha...
Razočarao sam se....
![]()
Jel moguce takva nezainteresiranost, aljkavost itd. Fuj
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#52581 Re: Zeničani
Mene je od Salčinovića otjerao peksinluk i usluga.anex wrote: ↑12/07/2021 11:06 Od starog dobrog Salčina, samo ime osta....
Danas u Crkvicama, oko 9:15h narucio desetku.
Na sto je došla u 9:45h.
Na stolu nema osnovnog, pa zamolim momka da donese biber so...
Solnica masna, cijedi....
Bibera nema nikako a ove "tečnosti", bože sačuvaj.
To je nešto zapeklo oko poklopca...masne flašice...
Meso = guma, ona zimska continental 17"
Žvakat se ne može, a viljuskom presijeć da ne govorim.
Lepina od prije tri dana, suuha...
Razočarao sam se....
![]()
Hrana mi je vazda bila ukusna, nikada nisam imao primjedbi.
Ali prljavština, peksinluk i katastrofalno loši konobari učinili su svoje. Nisam tamo jeo ima sigurno dvije godine, a blizu sam poslom.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#52582 Re: Zeničani
Salcinovicev restoran u Crkvicama je opao kvalitetom ima duzi niz godina, jos dok je rahmetli Rasim bio ziv. zbog cega je to, ne znam. Nije da nemaju posla, ali vjerovatno ta "transformacija" da postanu studenska menza je bila presudna. Konobari valjda navikli na studentariju, pa i nemaju neki nivo ophodjenja prema drugim gostima (mozda ce neko pomisliti da sam snob, al jbm mu ne ocekujem od konobara iz restorana da mi pridje i pita "Sta's ti?" ).
Sto se tice cevapa u zadnje vrijeme najcesce jedem i narucujem kod Beslica. Piccolo mi znaju biti pomasni, Merdanovic je isto dobar, Pruscanovic standardan.
Za dorucak sam se nesto navadio na Korzo sendvic (Korzo food, zgrada prostora, gdje Raiffheisenov bankomat bio), ali samo za ponijeti, ili jesti napolju. Unutra zna biti bas zagusljivo.
Zna li neko gdje ima pojesti dobra piletina u sosu od gljiva

Sto se tice cevapa u zadnje vrijeme najcesce jedem i narucujem kod Beslica. Piccolo mi znaju biti pomasni, Merdanovic je isto dobar, Pruscanovic standardan.
Za dorucak sam se nesto navadio na Korzo sendvic (Korzo food, zgrada prostora, gdje Raiffheisenov bankomat bio), ali samo za ponijeti, ili jesti napolju. Unutra zna biti bas zagusljivo.
Zna li neko gdje ima pojesti dobra piletina u sosu od gljiva
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#52583 Re: Zeničani
Nedavno nazvala salcinovic da narucim pitu
Kazem zdravo imate li tikvenjace,dosla bih uzet
Kaze momak bit ce u pola deset, dodji, prijatno
Reko pa cekaj nisam rekla koliko cu
Kaze haj bona požuri imam ja jos posla
A unutra brisu sve istim trulexom iz '92
Ulojilo se sve
Kazem zdravo imate li tikvenjace,dosla bih uzet
Kaze momak bit ce u pola deset, dodji, prijatno
Reko pa cekaj nisam rekla koliko cu
Kaze haj bona požuri imam ja jos posla
A unutra brisu sve istim trulexom iz '92
Ulojilo se sve
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52584 Re: Zeničani
I onda kad takvi propadnu kuknjava nema narod para, nece niko da kupuje, kmeeee
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#52585 Re: Zeničani
Samo bajra pajdo, salcinovic = prevara vec duzi vremenski period. Iskreno, nezz kako se vise iko i zajebe i naruci tu cevape 
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5100
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#52586 Re: Zeničani
Ma eto ja danas nešto svratio...usput mi bilo a i neka nostalgija me safatala....al mislim da što sam jeo kod njih jeo sam...
Što kažeš zajeb'o sam se....
Što kažeš zajeb'o sam se....
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83398
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#52587 Re: Zeničani
Fkt, i prema mladom i prema starom se isto ophode. Mene stid bilo za njih zadnji put kad sam sa majkom sjedio
Doduse ne mogu se bolje ophoditi kad ne znaju jer su teske seljacine (bar kad sam ja zadnji put nekad 2009.)
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#52588 Re: Zeničani
Samo brojte cevape kod Beslica, nekoliko puta doslo manje po jedan ili dva komada
. Ako ne kazes naplate ono sto si narucio a ne sto si dobio. Prvi put slucajno skontali da fali, od tada brojim cevape 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#52589 Re: Zeničani
Licno meni je ovo top 3 cevapi
Sejo Prušcanovic
Beslic
Merdanovici ( ovdje najbolje sudzukice u vasioni)
Sejo Prušcanovic
Beslic
Merdanovici ( ovdje najbolje sudzukice u vasioni)
- N.N.
- Posts: 3541
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#52590 Re: Zeničani
Zaboravio sam Merdanovica, dobar dobar.
Pruscanovic, Merdanovic, Picolo Londza.
Beslic, svojoj neni ukro' 100 milja a da meni ne podvali cevap. Sikter ba
Pruscanovic, Merdanovic, Picolo Londza.
Beslic, svojoj neni ukro' 100 milja a da meni ne podvali cevap. Sikter ba
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83398
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#52591 Re: Zeničani
Klasicne seoske sjecikese i konjokradice...
- likce
- Posts: 1047
- Joined: 26/01/2011 19:21
- Location: Zenica
#52592 Re: Zeničani
Veceras je bio tronozac na brkica pumpi na brodi, miliciju nisam uopste vidio al je radar bio postavljen.
Edit, fudo sipu ga, daj celiku pare sto si potpisao i pocni se baviti stvarnim i realnim problemima a ne populistickim jebo te most koji ne vodi nigdje, 10 puta ga objavljuje i on saliven a most nije u funkciji. Mars bagro
Edit, fudo sipu ga, daj celiku pare sto si potpisao i pocni se baviti stvarnim i realnim problemima a ne populistickim jebo te most koji ne vodi nigdje, 10 puta ga objavljuje i on saliven a most nije u funkciji. Mars bagro
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#52593 Re: Zeničani
nemoj zajebavati da radar opet samo postene snima, a seljacine ne. pizda materina gubarima koji su ga postavili a i radaru svakako... jos sada izostavili lezece pa se lakse umornom radniku zahebat u procjeni koliko je ogranicenje u naseljenom mjestu. sta im reci nego - picke! pajel!
Last edited by belfy on 13/07/2021 01:06, edited 1 time in total.
- -Chesterfield-
- Posts: 6914
- Joined: 04/08/2020 19:22
#52594 Re: Zeničani
Danas s posla naručio od ovih,

Dođe i Pepsi gratis.
Pite su mi najbolje kod Lađane. Ali kolegama količinski malo kod Lađane, odnosno skupe im.

Dođe i Pepsi gratis.
Pite su mi najbolje kod Lađane. Ali kolegama količinski malo kod Lađane, odnosno skupe im.
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#52595 Re: Zeničani
pokusaj malo bolje - uzmi jos 12 sati da smislis stas rec - neka - da malo mozak kalibrirasbelfy wrote: ↑13/07/2021 01:04nemoj zajebavati da radar opet samo postene snima, a seljacine ne. pizda materina gubarima koji su ga postavili a i radaru svakako... jos sada izostavili lezece pa se lakse umornom radniku zahebat u procjeni koliko je ogranicenje u naseljenom mjestu. sta im reci nego - picke! pajel!
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#52596 Re: Zeničani
onaj ko cevape przi na tavi bi trebao sutjeti ili biti spaljen na rostilju. probaj bajrin i na rostilj baciti pa napisi sta se desava. sada samo zamisljam kako odes negdje pojesti sta sa rostilja, a oni ti kazu "cek samo da tavu podgrijemo" ili "morat cete sacekati tava nam je trenutacno puna"...
pricao mi je jedan prijatelj - krenemo mi da organizujemo rostilj, a odmah pita bitno: ko nosi resetku, ko tavu, a ko ulje?
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#52597 Re: Zeničani
nismo svi na forumu 24h dnevno, ali mogu razumjeti da ti je to tesko shvatiti. nego, ti pazi da umoran sa posla ne zaboravis gasati 12km/h preko ogranicenja. ja ako se javim i nakon 12h sve ok, cak i pozeljno rekao bih, ali tebi nece pasati da ides toliko preko ogranicenja jer te neko moze pomijesati sa seljacinama i bahatim sinovima guzonja, a to ne valja. pogotovo jer znamo da je digitalni policajac supak. jel tako?oruzana_pobuna wrote: ↑13/07/2021 01:12pokusaj malo bolje - uzmi jos 12 sati da smislis stas rec - neka - da malo mozak kalibrirasbelfy wrote: ↑13/07/2021 01:04
nemoj zajebavati da radar opet samo postene snima, a seljacine ne. pizda materina gubarima koji su ga postavili a i radaru svakako... jos sada izostavili lezece pa se lakse umornom radniku zahebat u procjeni koliko je ogranicenje u naseljenom mjestu. sta im reci nego - picke! pajel!![]()
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#52598 Re: Zeničani
svakaćas jarane kako je u mupu - ministarstvu uhljebljenih poslova? plata slaba al redovna štaš neka....biće akobogda inšala mašala selam morel se dogovorit cvaja i to a more bit bidne jedno 7 8 hiljada maraka pa se dobije i poso payel? kad si taki fin primiće te svakaćas babo mama neko već će pogurat.... samo reci da imas kolac na ispod gasa do šeset da moš ić i oma ćete primit u muhljup, eto poyyybelfy wrote: ↑13/07/2021 01:20nismo svi na forumu 24h dnevno, ali mogu razumjeti da ti je to tesko shvatiti. nego, ti pazi da umoran sa posla ne zaboravis gasati 12km/h preko ogranicenja. ja ako se javim i nakon 12h sve ok, cak i pozeljno rekao bih, ali tebi nece pasati da ides toliko preko ogranicenja jer te neko moze pomijesati sa seljacinama i bahatim sinovima guzonja, a to ne valja. pogotovo jer znamo da je digitalni policajac supak. jel tako?oruzana_pobuna wrote: ↑13/07/2021 01:12
pokusaj malo bolje - uzmi jos 12 sati da smislis stas rec - neka - da malo mozak kalibriras![]()
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#52599 Re: Zeničani
cuj mene proziva za uhljeba.oruzana_pobuna wrote: ↑13/07/2021 01:58svakaćas jarane kako je u mupu - ministarstvu uhljebljenih poslova? plata slaba al redovna štaš neka....biće akobogda inšala mašala selam morel se dogovorit cvaja i to a more bit bidne jedno 7 8 hiljada maraka pa se dobije i poso payel? kad si taki fin primiće te svakaćas babo mama neko već će pogurat.... samo reci da imas kolac na ispod gasa do šeset da moš ić i oma ćete primit u muhljup, eto poyyybelfy wrote: ↑13/07/2021 01:20
nismo svi na forumu 24h dnevno, ali mogu razumjeti da ti je to tesko shvatiti. nego, ti pazi da umoran sa posla ne zaboravis gasati 12km/h preko ogranicenja. ja ako se javim i nakon 12h sve ok, cak i pozeljno rekao bih, ali tebi nece pasati da ides toliko preko ogranicenja jer te neko moze pomijesati sa seljacinama i bahatim sinovima guzonja, a to ne valja. pogotovo jer znamo da je digitalni policajac supak. jel tako?
dobro, dosta komedije na tvoj racun jer si novi i ne znam sa kim pricam. izvinjavam se ako sam pretjerao. gdje radis i jesi li koji sport trenirao u Zenici?
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#52600 Re: Zeničani
nema sta olicenje si kreatora komedije - evo usro sam se od smijeha... inace se ne smijem osobama sa smetnjama u razvoju....
