Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Vi iz Zenice koji vozite da znate da ima novi fiksni radar na Vjetrenicama kod Brkić Petrol pumpe iznad Male Brode, a ograničenje tu je 40 km/h. Za 10 dana snimio skoro 300 kazni, pa polako tom dionicom.
Koliko sam skontao nije davno postavljen, prije možda 20-tak dana. U biti kamera na nekoj banderi na onom pravcu kod pumpe. Za kazne mi reče komšo policajac. I ja očekujem jednu ovih dana
Pisite ovdje cim znate neku info. Jucer sam vidio patrole policije po cijelom gradu gdje prate auta koja ne staju pjesacima na pjesackim i pisu kazne. Istovremeno snimaju pjesake da li prelaze na pjesackim. Ukoliko ne, onda nekome ide opomena, a nekome kaznu pisu. Pa eto...
Last edited by channel10 on 10/07/2021 13:32, edited 1 time in total.
Sydnor wrote: ↑10/07/2021 13:29
Koliko sam skontao nije davno postavljen, prije možda 20-tak dana. U biti kamera na nekoj banderi na onom pravcu kod pumpe. Za kazne mi reče komšo policajac. I ja očekujem jednu ovih dana
Koju traku snima? Ja jucer dva puta prosao tim putem pa cemo vidjeti koliko sam vozio
Samo da nije 20+ da ne ide vozacka( ako sam uopste preko 50kmh vozio).
Ne znam. Nema danka da nam kaze.. Prije dva tri dana su vrsili cijeli dan kontrole po cijelom gradu gdje su pregledali imas li svu opremu u autu, pojas itd. Uglavnom trebaju se svi paziti, od pjesaka do vozaca i pridrzavati se pravila ukoliko nemate viska para u dzepu .
Nije fiksni radar nego tronožac često postavljaju na parkingu pumpe. Jedino šta ima u tom dijelu je kamera koja bilježi neregistrovana auta.
Postavljaju ga i u Stranjanima (kod Smajine kuće ), te u PH.
Ja zivim u tom podrucju, nema stacionarne kamere, budu mobilni radari u zadnje vrijeme, tronosci. Nasi hajduci ih zamaskiraju da sam ga i ja tesko skontao iako prolazim svaki dan tim putem po pet sest puta. Vidao sam ih sa autom boje trule visnje, nesto kao polo, nabiju taj radar i leze u autu.
Stvarno su cesto tu u zadnjih 20 dana.
A tebi jarane neznam sta je blicnulo, ako je bila noc, mozda reklama sa brkica pumpe
Voznja po ogranicenju je izblajhana prica uniformisanih reketasa kojima je cilj prevashodno obogatit se na kafu parama i nabijanjem plata iz kazni a ne istinska borba protiv nepatvorenih dzikanskih seljaka i babinih sinova koji sa raspalim truljama i obijesnim autima prrdstavljaju stvarne kamikaze i ubojice na cesti kojima se ne zivi ovjekovjecenih momenata divljastva po soc mrezama.....
E tog ogranicenja nema... A ni znaka.... Jer kolko ja vidim olicija je sve bogatija i opremljenija, divljaci jos zesci a ja dobijem 2 kazne za 10.5 i 14 kmh vise od ogranicenja koja sam previdio od umora ili momenta nepaxnje a ne snimanja za instagram i samozadovoljavanja male malogradjanske kitice
Služba civilne zaštite Grada Zenica obavještava građane sa područja Grada Zenica da će dana 11.07.2021. godine u 12,00 sati izvršiti oglašavanje sistema za obavještavanje i uzbunjivanje građana povodom obilježavanje 26. godišnjice genocida u Srebrenici.
U navedeno vrijeme bit će emitovan signal "prestanak opasnosti" (jednolični ton u trajanju od 60 sekundi).
Pozivamo građane da tokom oglašavanje sistema za obavještavanje i uzbunjivanje građana zastanu ukoliko su u pokretu, zaustave vozilo i izađu ukoliko su na cesti, te na taj način odaju počast žrtvama genocida.
#neverforgetSrebrenica
#zenica❤
Jel i ovo ostalo samo na obećanju? Ja nisam ništa čuo.