E vala ne mogu mu halaliti što se nije drznuo za aferu diploma, revizija, napad na Senada....u zemlju propao k'o Sebija.
Od onolike energije pred izbore, onako jakih medijskih nastupa, obećanja, ......NIŠTA!!!
E vala ne mogu mu halaliti što se nije drznuo za aferu diploma, revizija, napad na Senada....u zemlju propao k'o Sebija.
Ili o Palestincima nesto kazu, kritikuju Izrael pa se poslije izvinjavaju. Valjda im zaprijete karijerom. Jadno i bijedno.muhafuca wrote: ↑08/06/2021 15:03ma ove gluposti i jesu pokupili iz amerike i sa tweetera i facebookaBlack swan wrote: ↑08/06/2021 14:52 Ma ja sam.joj jebo sve po spisku na fejsu
Ko laikpromatrac gibanja
Petlja li se frensis ford kopola u datum odrzavanja lokalnih izbora
Ko si jaranice?
Previse ova bara zvana bosna ima samoproglasenih bogova...
a pogotovo ovi kojima je karijera u padu
nema koji celebrity vise ne skace na politicke trendove tamo
bilo to ovo BLM ili kad je anti Trump kampanja bila u mahu
ili kad treba srati po republikancima generalno i slicno
jedino se izgube kad treba o Palestini govoriti
jer znaju ako pisnu protiv Izraela da nece posla naci bar godinu narednu
al udarili su svim silama mora im ss priznati inovativni su kako uhljebase po javnim preduzecima aktiviraju da aktivno miniraju sve evo sad i sindikat doktora pa ce i ona ruzna njuska sivro se uskoro aktivirati kao da gledam nema sta pucaju od svegaPrpa.ba wrote: ↑10/06/2021 09:53 Pa poceli ljudi planirati kako upravljati Federacijom, a ne mogu umiriti ni opstine ni kanton. Prerano se poletilo u visine, a jedina strategija je postepeno ici i donositi rezultate.
Kad se napusti formulu koja djeluje u korist fokusiranja na "okupljanje" po mikro-opstinama i RS-u, dobijemo sto smo dobili. Jos sad spremaju unutarstranacke izbore, odlicna odluka da stvore procjep po kojem ce se raspasti u novembru 2022.
Jer moja procjena je da gube i kanton 2022, osim ako se SDA ofanziva u medjuvremenu ne isplati, pa preuzmu vlast i ranije.
Ostaje ispratiti dalji razvoj situacije, ali s obzirom da su i sami poceli vjerovati u SDA-ovski spin o bosanskom Vucicu, ..![]()
Realno gledajući, zašto jednom Mandiću treba da zaustavlja projekat koji mu je ostavio u "amanet" Karavelić?Prpa.ba wrote: ↑10/06/2021 09:53 Pa poceli ljudi planirati kako upravljati Federacijom, a ne mogu umiriti ni opstine ni kanton. Prerano se poletilo u visine, a jedina strategija je postepeno ici i donositi rezultate.
Kad se napusti formulu koja djeluje u korist fokusiranja na "okupljanje" po mikro-opstinama i RS-u, dobijemo sto smo dobili. Jos sad spremaju unutarstranacke izbore, odlicna odluka da stvore procjep po kojem ce se raspasti u novembru 2022.
Jer moja procjena je da gube i kanton 2022, osim ako se SDA ofanziva u medjuvremenu ne isplati, pa preuzmu vlast i ranije.
Ostaje ispratiti dalji razvoj situacije, ali s obzirom da su i sami poceli vjerovati u SDA-ovski spin o bosanskom Vucicu, ..![]()
Je, ali do kojeg nivoa?Black swan wrote: ↑10/06/2021 11:17 dinče ima ulični fakultet drskost i samouvjerenost što je odlična kombinacija
Pa sta? I kifla bio velki jaran sa Sebijom.Iker C wrote: ↑10/06/2021 11:18 Uvazena redateljica Zbanic je uvijek bila kadar patriotske stranke SDA a inace je i velika prijateljica uvazene profesorice Izetbegovic. Koliko samo uvazenu redateljicu Zbanic inspirise sama uvazena profesorica Izetbegovic govori i cinjenica da se film Kvo vadis Aida trebao zvati Kvo vadis Sebija. Sama radnja filma je bila smjestena u Sandzak , Sarajevo i pratila je zivot uvazene profesorice Izetbegovic. Medjutim uvazena profesorica skromna kao sto je i uvijek rekla je uvazenoj redateljici Zbanic da ona nije vazna vec da napravi film o Srebrenici. Nema jutra da uvazena profesorica ne pomisli na Srebrenicu, nema dana da ne prouci fatihu za nevine zrtve i nema noci da ne pusti suzu sto je Srebrenica i dalje dio genocidbe tvorevine .
mi kažemo razinaŠkobo Habu wrote: ↑10/06/2021 11:25Je, ali do kojeg nivoa?Black swan wrote: ↑10/06/2021 11:17 dinče ima ulični fakultet drskost i samouvjerenost što je odlična kombinacija
Jedno je pričati iz opozicije u stilu "ako ste nesposobni, dajte da sposobni vode državu", a sasvim je drugo, u to se možemo uvjeriti po stanju u Kantonu Sarajevo, kada ti isti dođu na vlast i preko noći im nestane one agilnosti, borbenosti, samopouzdnja koje ih je krasilo prije izbora.
Najavljeno je toliko toga, a tako malo urađeno.
Pa i izgradnju transverzale pokraj Avaza su najavili uz veliku pompu, a odrađeno par stotina metara. Najvljeno kako su riješeni svi imovinski sporovi, sada skaču sebi u usta kako još uvijek ima neriješenih sporova?
Na stranu sve, al je lik antipatičan