Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#14001 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Prpa.ba wrote: 07/06/2021 18:39 Tanovic neka se prihvati opstine kojom nacelnikuje.
:thumbup:
Malo mu.Hoce opoziv,pa nek k.... nacelnikuje.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#14002 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

jefff wrote: 07/06/2021 18:57 KOALICIJA NiP I SDA JE IZVJESNA Pašović: Fortini ministri ponašaju se kao Instagram influenceri, a ne kao odgovorni političari
https://thebosniatimes.ba/60821/koalici ... oliticari/
Pa oni i jesu jedan projekat. Kad god je trebalo dodat gas, dino je povlacio rucnu.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#14003 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Škobo Habu »

Milenkov buraz wrote: 07/06/2021 17:49 Meni je fascinantno da u KS ali u i BiH, kažu i šire, nama zmijskog seruma i niko ni habera. Zato frtutma je kao da je glava u pitanju za Jezz festival čiji organizatori nisu umjeli ili htjeli dostaviti potpunu dokumentaciju. Jebiga narode treba sve reset na nulu pa sve iz početka, nešto je debelo sjebano u ovom sistemu.
Suština je u tome da je Forto stao uz Zubčevića, jer je naveo da se radio o administrativnom propustu ministarstva, dok samo ministarstvo tvrdi da je riječ o greški u dokumentaciji od strane menadžmenta.

Poprilično banalna stvar, no na površinu je izbacila mnogo toga. Prevashodno odnose među partnerima u vlasti.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#14004 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

Pausal wrote: 07/06/2021 19:23
Prpa.ba wrote: 07/06/2021 18:39 Tanovic neka se prihvati opstine kojom nacelnikuje.
Niste govorili da se treba prihvatiti posla u bolnici kad ste ga kandidovali za načelnika. Tad je za vas trebao prikupljati političke poene i simpatije pa je sve bilo udure. Svako ko dođe u dodir sa Dinokijem se pomunafiči.
Seljak alert.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#14005 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tovarish »

Styling wrote: 07/06/2021 15:18
Trappist wrote: 07/06/2021 14:43
Styling wrote: 07/06/2021 14:22 Ali, naravno, bitno je da mi poletimo na prvu i odmah ospemo paljbu po ministru i Vladi a da ne sagledamo sve cinjenice. Jer Zubcevic nam je drag, pa kako bi on mogao pogrijesiti, garant mu mrski Avdic nije namjerno htio dati pare. :run:
Ohani malo, zaradio si za sendvica vec danas, odmori koji sat.
A, je li to nisam u pravu?

PS. Za pisanje na forumu prihvatam samo janjetinu iz Zdrave vode. Sendvice neka daju onima sto udaraju emotikone i ne znaju dvije sastaviti :wink:
Offtopic: Dva puta tu jeo janjetinu u razmaku od tri godine i to su mi dva od tri najgora iskustva sa janjetinom. Pređi kod Maksumića, Gojka, Kovačevića ili u Komadinovo vrelo. Svi su nekoliko klasa iznad.
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#14006 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Droog »

MorningStar wrote: 07/06/2021 21:45
Pausal wrote: 07/06/2021 19:23
Prpa.ba wrote: 07/06/2021 18:39 Tanovic neka se prihvati opstine kojom nacelnikuje.
Niste govorili da se treba prihvatiti posla u bolnici kad ste ga kandidovali za načelnika. Tad je za vas trebao prikupljati političke poene i simpatije pa je sve bilo udure. Svako ko dođe u dodir sa Dinokijem se pomunafiči.
Seljak alert.
:mrgreen:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#14007 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

tovarish wrote: 07/06/2021 23:40
Styling wrote: 07/06/2021 15:18
Trappist wrote: 07/06/2021 14:43

Ohani malo, zaradio si za sendvica vec danas, odmori koji sat.
A, je li to nisam u pravu?

PS. Za pisanje na forumu prihvatam samo janjetinu iz Zdrave vode. Sendvice neka daju onima sto udaraju emotikone i ne znaju dvije sastaviti :wink:
Offtopic: Dva puta tu jeo janjetinu u razmaku od tri godine i to su mi dva od tri najgora iskustva sa janjetinom. Pređi kod Maksumića, Gojka, Kovačevića ili u Komadinovo vrelo. Svi su nekoliko klasa iznad.
Ne pada mi na pamet. Mene za pisanje uvijek nagrade najboljim komadom mesa :thumbup:
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#14008 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by carobnjak_N »

Ja ću džaba i bez jagnjetine reći da je Konaković i ovdje pokazao ispravan i rezonski stav.
Zubčević se ponaša kao uvrijeđena mlada jer se pobugu njemu traži da opravda trošenje narodnog novca!
On se i inače uvijek u nekom izrevoltiranom modu ponaša, kao ja bio u ratu, ja imam ptsp, odmah mi dajte pare i odakle vam
pravo da me pitate šta radim s njima!? Ali fakat šta radi, jer mu cijena ulaznica košta 30km
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#14009 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Styling wrote: 07/06/2021 15:18
Trappist wrote: 07/06/2021 14:43
Styling wrote: 07/06/2021 14:22 Ali, naravno, bitno je da mi poletimo na prvu i odmah ospemo paljbu po ministru i Vladi a da ne sagledamo sve cinjenice. Jer Zubcevic nam je drag, pa kako bi on mogao pogrijesiti, garant mu mrski Avdic nije namjerno htio dati pare. :run:
Ohani malo, zaradio si za sendvica vec danas, odmori koji sat.
A, je li to nisam u pravu?

PS. Za pisanje na forumu prihvatam samo janjetinu iz Zdrave vode. Sendvice neka daju onima sto udaraju emotikone i ne znaju dvije sastaviti :wink:
Ma ofalila je i "Voda"...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#14010 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

carobnjak_N wrote: 08/06/2021 09:00 Ja ću džaba i bez jagnjetine reći da je Konaković i ovdje pokazao ispravan i rezonski stav.
Zubčević se ponaša kao uvrijeđena mlada jer se pobugu njemu traži da opravda trošenje narodnog novca!
On se i inače uvijek u nekom izrevoltiranom modu ponaša, kao ja bio u ratu, ja imam ptsp, odmah mi dajte pare i odakle vam
pravo da me pitate šta radim s njima!? Ali fakat šta radi, jer mu cijena ulaznica košta 30km

Zato pozivam Premijera Fortu da iz sredstava tekuce rezerve doznaci dio sredstava,onom kome fali dio dokumentacije.

Kad more muftija Zukorlic pravdat, more i on.
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#14011 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by carobnjak_N »

Patton44 wrote: 08/06/2021 11:06
carobnjak_N wrote: 08/06/2021 09:00 Ja ću džaba i bez jagnjetine reći da je Konaković i ovdje pokazao ispravan i rezonski stav.
Zubčević se ponaša kao uvrijeđena mlada jer se pobugu njemu traži da opravda trošenje narodnog novca!
On se i inače uvijek u nekom izrevoltiranom modu ponaša, kao ja bio u ratu, ja imam ptsp, odmah mi dajte pare i odakle vam
pravo da me pitate šta radim s njima!? Ali fakat šta radi, jer mu cijena ulaznica košta 30km

Zato pozivam Premijera Fortu da iz sredstava tekuce rezerve doznaci dio sredstava,onom kome fali dio dokumentacije.

Kad more muftija Zukorlic pravdat, more i on.
Koliko znam to su dvije različite stvari. Ovi apliciraju za sredstva svake godine, pa bi bio red da to i opravdaju potpunom dokumentacijom.
Razlika je i u parama, svake godine i jednom .
Hakiz
Posts: 48387
Joined: 30/07/2015 20:01

#14012 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#14013 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by seoBIH »

carobnjak_N wrote: 08/06/2021 09:00 Ja ću džaba i bez jagnjetine reći da je Konaković i ovdje pokazao ispravan i rezonski stav.
Zubčević se ponaša kao uvrijeđena mlada jer se pobugu njemu traži da opravda trošenje narodnog novca!
On se i inače uvijek u nekom izrevoltiranom modu ponaša, kao ja bio u ratu, ja imam ptsp, odmah mi dajte pare i odakle vam
pravo da me pitate šta radim s njima!? Ali fakat šta radi, jer mu cijena ulaznica košta 30km
:thumbup:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#14014 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Hakiz wrote: 08/06/2021 11:22 Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
Uh, udar na Snahu Heroinu nam u nas...
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#14015 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tovarish »

Styling wrote: 08/06/2021 06:30
tovarish wrote: 07/06/2021 23:40
Styling wrote: 07/06/2021 15:18

A, je li to nisam u pravu?

PS. Za pisanje na forumu prihvatam samo janjetinu iz Zdrave vode. Sendvice neka daju onima sto udaraju emotikone i ne znaju dvije sastaviti :wink:
Offtopic: Dva puta tu jeo janjetinu u razmaku od tri godine i to su mi dva od tri najgora iskustva sa janjetinom. Pređi kod Maksumića, Gojka, Kovačevića ili u Komadinovo vrelo. Svi su nekoliko klasa iznad.
Ne pada mi na pamet. Mene za pisanje uvijek nagrade najboljim komadom mesa :thumbup:
Aha, poseban tretman. :D
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#14016 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Hakiz wrote: 08/06/2021 11:22 Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
Auf, a kako ce se sta sebi uzeti za skupu brendiranu gardarobu? Ne moze tako.
Hakiz
Posts: 48387
Joined: 30/07/2015 20:01

#14017 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

Styling wrote: 08/06/2021 14:10
Hakiz wrote: 08/06/2021 11:22 Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
Auf, a kako ce se sta sebi uzeti za skupu brendiranu gardarobu? Ne moze tako.
E, jebiga, evo suza krenula...
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#14018 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Kakvi su ovo orkestrirani napadi jaslina zbanic drug karis beg uprasovic te zahrdjanko lagumdzijic na konakovica

Sto sto stoji iza svega?
Pare?
User avatar
sime_cipol
Posts: 23397
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14019 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sime_cipol »

Hakiz wrote: 08/06/2021 11:22 Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
To mozda bude tako kad direktor festivala ne bude badzo prvog kod bosnjaka.
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#14020 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dimu1927 »

meni je cudno da je Forto preuzeo odgovornost a Konakovic kaze sve je uradjeno po proceduri. zasto im nisuu usaglaseni stavovi ?
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#14021 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

Image
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15268
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#14022 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Mora da im je kolega palermo savjetnik, pokusavaju na vrijeme sprijeciti nastanak bosnjackog Vucica. :mrgreen:

Meni je zaista nejasno zasto ga vide kao takvog kada je NiP-u realno jedini domet KS i poneka opstina van KS, a ni tu ne mogu vladati suvereno, ali hajde. :-)
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#14023 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by uglavnomja »

Black swan wrote: 08/06/2021 14:16 Kakvi su ovo orkestrirani napadi jaslina zbanic drug karis beg uprasovic te zahrdjanko lagumdzijic na konakovica

Sto sto stoji iza svega?
Pare?
zeljena fotelja?

mislim i jasmila i danis su zasluzili fotelju

zeza je sto su sport i kultura zajedno :D
snake81
Posts: 49
Joined: 01/06/2021 00:07

#14024 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by snake81 »

Black swan wrote: 08/06/2021 14:16 Kakvi su ovo orkestrirani napadi jaslina zbanic drug karis beg uprasovic te zahrdjanko lagumdzijic na konakovica

Sto sto stoji iza svega?
Pare?
Ma kakve pare.Javna je tajna da je Jasmila vođa SDA botova.
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#14025 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Jaslina koja je htjela odgoditi lokalne izbore
Koji su se jedva odrzali nakon mjesec dana zakasnjenja
:mrgreen: visoki poznavatelj politickih gibanja
Post Reply