Malo mu.Hoce opoziv,pa nek k.... nacelnikuje.
Narod i Pravda (Konakovic)
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#14002 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa oni i jesu jedan projekat. Kad god je trebalo dodat gas, dino je povlacio rucnu.jefff wrote: ↑07/06/2021 18:57 KOALICIJA NiP I SDA JE IZVJESNA Pašović: Fortini ministri ponašaju se kao Instagram influenceri, a ne kao odgovorni političari
https://thebosniatimes.ba/60821/koalici ... oliticari/
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#14003 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Suština je u tome da je Forto stao uz Zubčevića, jer je naveo da se radio o administrativnom propustu ministarstva, dok samo ministarstvo tvrdi da je riječ o greški u dokumentaciji od strane menadžmenta.Milenkov buraz wrote: ↑07/06/2021 17:49 Meni je fascinantno da u KS ali u i BiH, kažu i šire, nama zmijskog seruma i niko ni habera. Zato frtutma je kao da je glava u pitanju za Jezz festival čiji organizatori nisu umjeli ili htjeli dostaviti potpunu dokumentaciju. Jebiga narode treba sve reset na nulu pa sve iz početka, nešto je debelo sjebano u ovom sistemu.
Poprilično banalna stvar, no na površinu je izbacila mnogo toga. Prevashodno odnose među partnerima u vlasti.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#14004 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#14005 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Offtopic: Dva puta tu jeo janjetinu u razmaku od tri godine i to su mi dva od tri najgora iskustva sa janjetinom. Pređi kod Maksumića, Gojka, Kovačevića ili u Komadinovo vrelo. Svi su nekoliko klasa iznad.
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#14006 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
MorningStar wrote: ↑07/06/2021 21:45Seljak alert.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#14007 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne pada mi na pamet. Mene za pisanje uvijek nagrade najboljim komadom mesa
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#14008 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja ću džaba i bez jagnjetine reći da je Konaković i ovdje pokazao ispravan i rezonski stav.
Zubčević se ponaša kao uvrijeđena mlada jer se pobugu njemu traži da opravda trošenje narodnog novca!
On se i inače uvijek u nekom izrevoltiranom modu ponaša, kao ja bio u ratu, ja imam ptsp, odmah mi dajte pare i odakle vam
pravo da me pitate šta radim s njima!? Ali fakat šta radi, jer mu cijena ulaznica košta 30km
Zubčević se ponaša kao uvrijeđena mlada jer se pobugu njemu traži da opravda trošenje narodnog novca!
On se i inače uvijek u nekom izrevoltiranom modu ponaša, kao ja bio u ratu, ja imam ptsp, odmah mi dajte pare i odakle vam
pravo da me pitate šta radim s njima!? Ali fakat šta radi, jer mu cijena ulaznica košta 30km
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#14009 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma ofalila je i "Voda"...
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#14010 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
carobnjak_N wrote: ↑08/06/2021 09:00 Ja ću džaba i bez jagnjetine reći da je Konaković i ovdje pokazao ispravan i rezonski stav.
Zubčević se ponaša kao uvrijeđena mlada jer se pobugu njemu traži da opravda trošenje narodnog novca!
On se i inače uvijek u nekom izrevoltiranom modu ponaša, kao ja bio u ratu, ja imam ptsp, odmah mi dajte pare i odakle vam
pravo da me pitate šta radim s njima!? Ali fakat šta radi, jer mu cijena ulaznica košta 30km
Zato pozivam Premijera Fortu da iz sredstava tekuce rezerve doznaci dio sredstava,onom kome fali dio dokumentacije.
Kad more muftija Zukorlic pravdat, more i on.
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#14011 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Koliko znam to su dvije različite stvari. Ovi apliciraju za sredstva svake godine, pa bi bio red da to i opravdaju potpunom dokumentacijom.Patton44 wrote: ↑08/06/2021 11:06carobnjak_N wrote: ↑08/06/2021 09:00 Ja ću džaba i bez jagnjetine reći da je Konaković i ovdje pokazao ispravan i rezonski stav.
Zubčević se ponaša kao uvrijeđena mlada jer se pobugu njemu traži da opravda trošenje narodnog novca!
On se i inače uvijek u nekom izrevoltiranom modu ponaša, kao ja bio u ratu, ja imam ptsp, odmah mi dajte pare i odakle vam
pravo da me pitate šta radim s njima!? Ali fakat šta radi, jer mu cijena ulaznica košta 30km
Zato pozivam Premijera Fortu da iz sredstava tekuce rezerve doznaci dio sredstava,onom kome fali dio dokumentacije.
Kad more muftija Zukorlic pravdat, more i on.
Razlika je i u parama, svake godine i jednom .
-
Hakiz
- Posts: 48386
- Joined: 30/07/2015 20:01
#14012 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#14013 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
carobnjak_N wrote: ↑08/06/2021 09:00 Ja ću džaba i bez jagnjetine reći da je Konaković i ovdje pokazao ispravan i rezonski stav.
Zubčević se ponaša kao uvrijeđena mlada jer se pobugu njemu traži da opravda trošenje narodnog novca!
On se i inače uvijek u nekom izrevoltiranom modu ponaša, kao ja bio u ratu, ja imam ptsp, odmah mi dajte pare i odakle vam
pravo da me pitate šta radim s njima!? Ali fakat šta radi, jer mu cijena ulaznica košta 30km
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#14014 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Uh, udar na Snahu Heroinu nam u nas...Hakiz wrote: ↑08/06/2021 11:22 Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#14015 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Aha, poseban tretman.Styling wrote: ↑08/06/2021 06:30Ne pada mi na pamet. Mene za pisanje uvijek nagrade najboljim komadom mesa![]()
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#14016 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Auf, a kako ce se sta sebi uzeti za skupu brendiranu gardarobu? Ne moze tako.Hakiz wrote: ↑08/06/2021 11:22 Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
-
Hakiz
- Posts: 48386
- Joined: 30/07/2015 20:01
#14017 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
E, jebiga, evo suza krenula...Styling wrote: ↑08/06/2021 14:10Auf, a kako ce se sta sebi uzeti za skupu brendiranu gardarobu? Ne moze tako.Hakiz wrote: ↑08/06/2021 11:22 Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#14018 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kakvi su ovo orkestrirani napadi jaslina zbanic drug karis beg uprasovic te zahrdjanko lagumdzijic na konakovica
Sto sto stoji iza svega?
Pare?
Sto sto stoji iza svega?
Pare?
- sime_cipol
- Posts: 23391
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14019 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
To mozda bude tako kad direktor festivala ne bude badzo prvog kod bosnjaka.Hakiz wrote: ↑08/06/2021 11:22 Ma, a to mislim i za SFF, privatni festival, privatna firma, ne treba uopšte ni imati konkurs za dodjelu sredstava. Neka dignu kredit u banci. Treba ih osloboditi dadžbina, taksi, ne naplatiti korištenje dvorane i slično šta se može, i to je dovoljna pomoć. Direktno davati novac, jok.
-
Dimu1927
- Posts: 5228
- Joined: 24/05/2020 17:41
- Location: Sarajevo
#14020 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
meni je cudno da je Forto preuzeo odgovornost a Konakovic kaze sve je uradjeno po proceduri. zasto im nisuu usaglaseni stavovi ?
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
- Prpa.ba
- Posts: 15267
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#14022 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Mora da im je kolega palermo savjetnik, pokusavaju na vrijeme sprijeciti nastanak bosnjackog Vucica.
Meni je zaista nejasno zasto ga vide kao takvog kada je NiP-u realno jedini domet KS i poneka opstina van KS, a ni tu ne mogu vladati suvereno, ali hajde.
Meni je zaista nejasno zasto ga vide kao takvog kada je NiP-u realno jedini domet KS i poneka opstina van KS, a ni tu ne mogu vladati suvereno, ali hajde.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#14023 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
zeljena fotelja?Black swan wrote: ↑08/06/2021 14:16 Kakvi su ovo orkestrirani napadi jaslina zbanic drug karis beg uprasovic te zahrdjanko lagumdzijic na konakovica
Sto sto stoji iza svega?
Pare?
mislim i jasmila i danis su zasluzili fotelju
zeza je sto su sport i kultura zajedno
-
snake81
- Posts: 49
- Joined: 01/06/2021 00:07
#14024 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma kakve pare.Javna je tajna da je Jasmila vođa SDA botova.Black swan wrote: ↑08/06/2021 14:16 Kakvi su ovo orkestrirani napadi jaslina zbanic drug karis beg uprasovic te zahrdjanko lagumdzijic na konakovica
Sto sto stoji iza svega?
Pare?
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#14025 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jaslina koja je htjela odgoditi lokalne izbore
Koji su se jedva odrzali nakon mjesec dana zakasnjenja
visoki poznavatelj politickih gibanja
Koji su se jedva odrzali nakon mjesec dana zakasnjenja

