nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#20601 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Mozda mu je pozlilo,negdje sam nedavno procitao da je radjeno neko isledovanje u Hr gdje pise da od svih saobracajnih nezgoda sa 5-7% otpada na ove starije od 65 godina a da 93% ide na ostale,sto je prilicno mnogo
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#20602 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pa, realno, dokazao je da Audi dobro vozi i na četiri točka i na dva točka i na krovu.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#20603 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ovo je kreten,jos se kurci,ovakve treba maljem u glavu
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#20604 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
-
JCecotto
- Posts: 246
- Joined: 29/12/2020 23:35
-
dorkcic
- Posts: 776
- Joined: 19/12/2008 20:26
#20606 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ovi od 60+ znaju nekad biti i gori od dječurlije za volanom, prije par mjeseci proleti tako jedan na crveno, zamalo da pregazi mene i supruga na pješačkom, zakočio u zadnji tren, još hoće da se bije što ga gledamo
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
- gdesi bre
- Posts: 582
- Joined: 13/02/2021 17:54
- Location: gdje god hocu
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#20609 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Lažu, zakovao mu robotizirani mjenjač... 
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#20610 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ti nevidis nista lose u tome sto je htio pogaziti policajca? nista maljem nego na americki nacin,odmah govna upucat i zaboli me kurac za WRCeom
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#20613 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#20614 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jesi upoznat sa cijelim dogadjajem?
Dogovorio se sa vozacem BMWa te su popunili evropski izvjestaj. Nakon toga je dosla policija.
I vozac BMWa tvrdi da su ga policajci bez potrebe htjeli zadrzati jer su se njih dvojica sve vec bili dogovorili.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#20615 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
jebi ga mi neznamo za ta pravila,to znaju samo ovi trkaCi
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#20616 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sve su oni dogovorili ,Ok,ali ipak mora se povinovati policajcu,mozda ga je htio provjeriti na alko ili na narkotike, sto imaju apsolutno pravo,zbog toga je i bjezao,trebali su ga uhapsiti posle ovoga i na sud.Ako je pobjednik,neznaci da ima pravo ganjati narod po ulici
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#20617 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A ima li registarske tablice ovaj relijaš? Zar se ovakva vozila smiju koristiti u cestovnom saobraćaju?
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#20618 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
da bi ucestvovao na reliju mora biti legalan za ceste
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#20619 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Koliko sam pročitao, provodili su WRC vozila kroz grad, ovaj sa BMW-om opalio po gasu da stigne i snimi Ogiera i njegovo auto (izjavio za medije vozač BMW-a). Koliko sam upućen od prijatelja iz ZG-a, trebalo je da bude desna traka prazna, međutim uvalio se između redara baš kako bi snimio i bilo šta je bilo.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#20620 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Šta god da je policjac htio drkadžija se oglušio o nadredbu + prošap kroz crveno. Šteta na BMW-u nije jedina šteta koju je napraio, ko će to nadoknaditi, dogovoriti sa oborenom banderom?
Baš me interesuje bil tako njemačkog drota odgur'o?
-
izvrsni direktor
- Posts: 14756
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#20621 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
pa sudeci po komentarima pojedinih forumasa klixa, ocito da bi, kazu da jedino na balkanu policajac se ovako ponasa prema svjetskom prvaku i da zbog toga i nema svjetskih dogadjaja kod nastempuser wrote: ↑27/04/2021 14:25Baš me interesuje bil tako njemačkog drota odgur'o?
-
jelleMania
- Posts: 858
- Joined: 29/09/2020 09:18
#20622 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Da bas zbog drotova nema svjetskih dogadja kod nas 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#20623 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Napisah ranije, prvobitni reli i jeste bio zabava za entuzijaste, obični automobili na običnim cestama, a vremenom je evoluiralo u namjenske WRC bolide i mjerenje vremena na zatvorenim etapama. Da bi održali osnovne predispozicije relija vozaći vezne dionice izmežu etapa vize normalnim cestama. Vrijeme se ne mjeri ali imaju rok do kad se moraju pojaviti na sljedećoj etapi. Upravo zbog toga se radi proizvodnja cestovnih verzija homologacija tih auta da bi ih mogli registrovati. Svaki WRC je regularno registrovan i ima tablice.drug_profi wrote: ↑27/04/2021 08:40 A ima li registarske tablice ovaj relijaš? Zar se ovakva vozila smiju koristiti u cestovnom saobraćaju?
Loeb je u Švedkoj 2008. na veznoj dionici platio kaznu za prekoračenje:

A u Meksiku ga zbog tehničke neispravnosti mal nisu isključili iz saobraćaja.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#20624 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sudeći po komentarima pojedinih forumaša s klixa Ogier ni za šta nije kriv!izvrsni direktor wrote: ↑27/04/2021 14:33pa sudeci po komentarima pojedinih forumasa klixa, ocito da bi, kazu da jedino na balkanu policajac se ovako ponasa prema svjetskom prvaku i da zbog toga i nema svjetskih dogadjaja kod nas
Kriv je vozač BMW-a što svjetsku zvijezdu nije pustio da iz srednje skrene direkt na proširenje.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14756
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#20625 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ima li snimak kako je autom odgurao svedskog policajca?tempuser wrote: ↑27/04/2021 14:39Napisah ranije, prvobitni reli i jeste bio zabava za entuzijaste, obični automobili na običnim cestama, a vremenom je evoluiralo u namjenske WRC bolide i mjerenje vremena na zatvorenim etapama. Da bi održali osnovne predispozicije relija vozaći vezne dionice izmežu etapa vize normalnim cestama. Vrijeme se ne mjeri ali imaju rok do kad se moraju pojaviti na sljedećoj etapi. Upravo zbog toga se radi proizvodnja cestovnih verzija homologacija tih auta da bi ih mogli registrovati. Svaki WRC je regularno registrovan i ima tablice.drug_profi wrote: ↑27/04/2021 08:40 A ima li registarske tablice ovaj relijaš? Zar se ovakva vozila smiju koristiti u cestovnom saobraćaju?
Loeb je u Švedkoj 2008. na veznoj dionici platio kaznu za prekoračenje:

