Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
sime_cipol
Posts: 23432
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3851 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Niko ne spominje Tuzlu City, a svi imaju i utakmicu protiv njih :roll:
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3852 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

sime_cipol wrote: 26/04/2021 11:07 Niko ne spominje Tuzlu City, a svi imaju i utakmicu protiv njih :roll:
E tu je nas punac zajebao :D
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3853 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Jedino gdje ocekujem od komsija da nam se sklone je kad budemo Titovom prolazili i slavili titulu :mrgreen:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#3854 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Ako zeljeznicar ovo pametno odradi protiv Borca, mogla bi biti licenca a i plate za bar jedan mjesec. :skoljka:

Joj u subotu dvoboj debila.
Mislim da će ovaj derbi biti repriza onih iz sredine 2000ih s tim da će biti jedan šut prema golu koji će ući, nakon 34 odbice, i to za pobjedu zeljeznicara. A onda će idioti iz uprave opet sudije kriviti za poraz :lol:

A prije dva mjeseca bio duel za prvaka maltene. :lol:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3855 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

internazionale wrote: 26/04/2021 05:02 Mirza slomi gusle preko koljena, a taman novi mit zagudili
umjesto da pare ganjalu oni mitove sklapaju
klub pred gasenjem njima mi bitniji
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3856 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by GandalfSivi »

Sliskovic: Rekao sam im pred utakmicu – finansijski motiv nas nikad ne može motivirati kao sportski.



8:24 :lol:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4075
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#3857 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Billy The Pljuc »

Kao "neutralcu" od ove četiri ekipe sa vrha meni bi iskreno najdraže bilo vidjeti Velež kao prvaka.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/velez ... /210426046

Sretno Rođeni!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3858 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

U Vrapčićima ogorčeni Velež: Tri boda su osvojena, ali gorčina ostaje

''S ovakvim ljudima mi ne možemo nigdje, rigao je vatru predsjednik Hasić koji je i ranije znao istaći kako će boriti protiv svih nepravilnosti u domaćem nogometu, ali je ovaj put bio poprilično oštar. -

''Nogometni bezličnici u liku suca Njegomirovića uništili su sve ono što je trebalo biti lijepo na stadionu Rođeni – jedan festival nogometa. Nažalost, to nije prvi put, ovo nam se desilo puno puta ove sezone. Ovim putem pozivam ljude iz nogometa, koji misle i slažu se sa Veležom, da skupimo snage i suprostavimo se otvorenom pokušaju rušenja legitimiteta ovog natjecanja'', izjavio je Šemsudin Hasić za Sportsport.ba.
Saopstenje iz Veleza

REFEREE DECISIONS TO THE DETRIMENT OF FK SARAJEVO, MEETING WITH THE REST OF THE CLUB REPRESENTATIVES

At the beginning of next week, FK Sarajevo will send an official invitation for a meeting to the representatives of all Premier League clubs in order to find a solution to the irregularities we encounter in each round, which directly violates the integrity of the competition.

The decisions of the chief arbitrator Frane Jelić and the assistants Senad Ibrišimbegović, Amel Novalic, and Elvis Mujic directly affected the final outcome of the match.

A total of 9 cards were distributed in the match, 7 of which were for the Maroon side, due to such, FKS will welcome the city derby next week without two first-team players.

In the 28th minute of the match, a hard tackle occurred in the penalty area on our player, Mirko Oremus, but the referee Jelić did not show for a penalty, and only seven minutes later on the other side he awarded a penalty. In this situation, a duel occurred between Djokanović (FK Sarajevo) and Juranovic (Zrinjski), the main referee first signaled a free kick for FK Sarajevo, and after the dissatisfaction of the home players, he changed his decision, and a penalty was awarded for Zrinjski.

During the match, we witnessed a series of illogical situations such as wrongly awarded cards, and tendentious interruptions of the game in order to stop the counterattack of FK Sarajevo.

https://fksarajevo.ba/vijesti/referee-d ... tives/6041

Sad i FKS poziva na okupljanje klubova kojima je dosta ove lakrdije. Ne znam sto ova nasa vijest na engleskom ali hajde ... :D
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3859 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Grean wrote: 26/04/2021 12:56 Sad i FKS poziva na okupljanje klubova kojima je dosta ove lakrdije. Ne znam sto ova nasa vijest na engleskom ali hajde ... :D
Hahah :-) jučer nije bila na engleskom, danas jeste :lol:
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3860 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

https://pravdabl.com/dudicevo-gospodstvo/

Ovi iz banjaluke pukli....
Joj kako ce u petak da gori....
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3861 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

palermo wrote: 26/04/2021 13:12 https://pravdabl.com/dudicevo-gospodstvo/

Ovi iz banjaluke pukli....
Joj kako ce u petak da gori....
Forza Velez.....ja navijam za vas
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3862 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

palermo wrote: 26/04/2021 13:12 https://pravdabl.com/dudicevo-gospodstvo/

Ovi iz banjaluke pukli....
Joj kako ce u petak da gori....
Super je ovo, nadao sam se nečemu ovakvom.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#3863 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by megaman4 »

hrasno38 wrote: 26/04/2021 13:16
palermo wrote: 26/04/2021 13:12 https://pravdabl.com/dudicevo-gospodstvo/

Ovi iz banjaluke pukli....
Joj kako ce u petak da gori....
Forza Velez.....ja navijam za vas
Druže sve dok Sarajevo, Željo i Velež ne preuzmu Savez u svoje ruke sa ostalim probosanskim klubovima bit će ovako. Vico je tu samo da uništi ono što se godinama stvaralo.

Borac je već sada stekao veliki broj neprijatelja. Ne treba im ovo ofirno guranje.

Ne daj Bože da padne mrtva glava, šta onda?
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3864 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Ako mi ne pobijedimo u derbiju a Velež uzme Borac ja navijam da Velež bude prvak. Vec su zaslužili po prikazanom ali moraju to ovjeriti u subotu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3865 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Pa sve balije su odusevljeno docekale Vicu i sagele mu se, uz izuzetak Azmira... sta je sad problem?
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#3866 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

Krupa na Vrbasu - Mladost Doboj Kakanj X
Olimpik Sarajevo - Tuzla City 2
Radnik Bijeljina - Sloboda 2
Sarajevo - Željezničar Sarajevo 1
Široki Brijeg - Zrinjski Mostar 1
Velež Mostar - Borac Banja Luka 1
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3867 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

ultima_palabra wrote: 26/04/2021 14:48 Pa sve balije su odusevljeno docekale Vicu i sagele mu se, uz izuzetak Azmira... sta je sad problem?
Nakon onog kriminalca Begića i Vico dodje ko dobra promjena. Problem nastaje sada sa sudjenjem i nepostojanjem sudijske komisije. Mislim da se pritiskom klubova ovo moze rijesiti.
Ako ga natjeraju da se ne mijesa u sudjenje sve ce biti za 10.
Novi tereni i uvođenje VARa bi bilo za svaku pohvalu. A i ovaj Petev nije los kako su ga predstavljali.
Samo sudjenje ostaje goruci problem.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3868 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Pa pritiscite, nek je sa srecom :D Ako Sabrina i Bordo prijatelji naguraju na deset saopstenja ove sezone, mislim da ce se posramiti i odustati.

:lol:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3869 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Nema veze. Bar smo pokušali. Ostat ce zabilježeno.

A mislim da ce se i decko iz Londona odazvati sastanku tako da izgleda imamo i vasu podrsku.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#3870 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by il dottore »

ultima_palabra wrote: 26/04/2021 14:48 Pa sve balije su odusevljeno docekale Vicu i sagele mu se, uz izuzetak Azmira... sta je sad problem?
Kazu da mu je Amar s delegacijom cokio glavic da je puklo
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3871 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Samo jucerasnja utakmica kad se Borcu sudi sumnjivi penal po ko zna koji put i u poluvremenu im najboljeg igraca pred sudijom i delegatom udari Vranjes i prodje bez sankcije je dovoljna da sve gori. Meni je iskreno bilo zao igraca Širokog koji su juce odigrali odlicno i nisu to zaslužili.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3872 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

megaman4 wrote: 26/04/2021 14:15
hrasno38 wrote: 26/04/2021 13:16
palermo wrote: 26/04/2021 13:12 https://pravdabl.com/dudicevo-gospodstvo/

Ovi iz banjaluke pukli....
Joj kako ce u petak da gori....
Forza Velez.....ja navijam za vas
Druže sve dok Sarajevo, Željo i Velež ne preuzmu Savez u svoje ruke sa ostalim probosanskim klubovima bit će ovako. Vico je tu samo da uništi ono što se godinama stvaralo.

Borac je već sada stekao veliki broj neprijatelja. Ne treba im ovo ofirno guranje.

Ne daj Bože da padne mrtva glava, šta onda?
Znas sta ja bi se lozio na tu pricu oko preuzimanja saveza, patriotiizma itd itd da na celu kolone sad ne stoji FK Corona kojoj je Vice i te kako bio dobar proslu sezonu. Ako cemo posteno i argumentacijama Borac je pomnozio sa nulom Sarajevo na Kosevu bez i jedne sekunde pomoci sudija. Dakle ta prica o sudijama Sarajeva kojem je pomogao sudija protiv Krupe i Zelje mene bas previse ne tangira. Ako je neko ostecen i to vidljivo iz aviona to je onda u ovoj sezoni Zeljo sto je izmedju ostalog i jedan od razloga ali ne krucijalni sto se nalazi tu gdje se nalazi. Jucer je za Borac bio cist penal i cista pobjeda Borca ma koliko se to nekome ne svidjalo...i nas su dobili 4:3 bez zamjerki......Nije Vico kriv sto je Sarajevo sa +10 doslo na 0 niti sto je Zeljo na 7 poziciji i ponavljam ako bi neko trebao da pjeni na sudije onda je to Zeljo.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3873 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

animus wrote: 26/04/2021 15:50 Samo jucerasnja utakmica kad se Borcu sudi sumnjivi penal po ko zna koji put i u poluvremenu im najboljeg igraca pred sudijom i delegatom udari Vranjes i prodje bez sankcije je dovoljna da sve gori. Meni je iskreno bilo zao igraca Širokog koji su juce odigrali odlicno i nisu to zaslužili.
Ono nije sumnjiv penal ni sekunde i potpuno je zasluzena pobjeda Borca kao i protiv vas. E sad sto se Borcu trazi dlaka u jajetu to je druga prica. Ne zaboravit da ste najmanje dvije utakmice i vi hajrovali od sudija, Krupa i Zeljo.
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#3874 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

hrasno38 wrote: 26/04/2021 15:51
megaman4 wrote: 26/04/2021 14:15
hrasno38 wrote: 26/04/2021 13:16

Forza Velez.....ja navijam za vas
Druže sve dok Sarajevo, Željo i Velež ne preuzmu Savez u svoje ruke sa ostalim probosanskim klubovima bit će ovako. Vico je tu samo da uništi ono što se godinama stvaralo.

Borac je već sada stekao veliki broj neprijatelja. Ne treba im ovo ofirno guranje.

Ne daj Bože da padne mrtva glava, šta onda?
Znas sta ja bi se lozio na tu pricu oko preuzimanja saveza, patriotiizma itd itd da na celu kolone sad ne stoji FK Corona kojoj je Vice i te kako bio dobar proslu sezonu. Ako cemo posteno i argumentacijama Borac je pomnozio sa nulom Sarajevo na Kosevu bez i jedne sekunde pomoci sudija. Dakle ta prica o sudijama Sarajeva kojem je pomogao sudija protiv Krupe i Zelje mene bas previse ne tangira. Ako je neko ostecen i to vidljivo iz aviona to je onda u ovoj sezoni Zeljo sto je izmedju ostalog i jedan od razloga ali ne krucijalni sto se nalazi tu gdje se nalazi. Jucer je za Borac bio cist penal i cista pobjeda Borca ma koliko se to nekome ne svidjalo...i nas su dobili 4:3 bez zamjerki......Nije Vico kriv sto je Sarajevo sa +10 doslo na 0 niti sto je Zeljo na 7 poziciji i ponavljam ako bi neko trebao da pjeni na sudije onda je to Zeljo.
E cuj FK Corona...ti mora da si rekorder po broju banovanja na forumu. A o kulturi komunikacije da ne pricamo.
Last edited by Awakened on 26/04/2021 16:04, edited 1 time in total.
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#3875 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

Awakened wrote: 26/04/2021 16:03
hrasno38 wrote: 26/04/2021 15:51
megaman4 wrote: 26/04/2021 14:15

Druže sve dok Sarajevo, Željo i Velež ne preuzmu Savez u svoje ruke sa ostalim probosanskim klubovima bit će ovako. Vico je tu samo da uništi ono što se godinama stvaralo.

Borac je već sada stekao veliki broj neprijatelja. Ne treba im ovo ofirno guranje.

Ne daj Bože da padne mrtva glava, šta onda?
Znas sta ja bi se lozio na tu pricu oko preuzimanja saveza, patriotiizma itd itd da na celu kolone sad ne stoji FK Corona kojoj je Vice i te kako bio dobar proslu sezonu. Ako cemo posteno i argumentacijama Borac je pomnozio sa nulom Sarajevo na Kosevu bez i jedne sekunde pomoci sudija. Dakle ta prica o sudijama Sarajeva kojem je pomogao sudija protiv Krupe i Zelje mene bas previse ne tangira. Ako je neko ostecen i to vidljivo iz aviona to je onda u ovoj sezoni Zeljo sto je izmedju ostalog i jedan od razloga ali ne krucijalni sto se nalazi tu gdje se nalazi. Jucer je za Borac bio cist penal i cista pobjeda Borca ma koliko se to nekome ne svidjalo...i nas su dobili 4:3 bez zamjerki......Nije Vico kriv sto je Sarajevo sa +10 doslo na 0 niti sto je Zeljo na 7 poziciji i ponavljam ako bi neko trebao da pjeni na sudije onda je to Zeljo.
E cuj FK Corona...ti mora da si rekorder po broju banovanja na forumu. A o kulturi komunikacije da ne pricamo.
Post Reply