Trolu, vrijeme je da i ti odmoris.markomilanov wrote: ↑25/04/2021 23:18 Stojana i Ognjena u repku, Borac šampion BiH, kako dobro zvuči.
Besmislica.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Trolu, vrijeme je da i ti odmoris.markomilanov wrote: ↑25/04/2021 23:18 Stojana i Ognjena u repku, Borac šampion BiH, kako dobro zvuči.
Besmislica.
Stani, zar nisi ti prije mjesec dana pisao u folu "sta kukate na Vicu, ne moze biti gore nego sad, pokrenuo je neke pozitivne stvari"? A tad je vec pokrao Radnika u Bijeljini i dao Peljti negativnu ocjenu za normalno sudjenje Borcu u Mostaru i skrojio sebi sudijsku komisiju po ceifu. Samo tad niste dozivljavali Borac kao prijetnju jer ste imali veliku zalihu.animus wrote: ↑25/04/2021 23:59 Nije problem ako budete bolji i da nas pobijedite ali.
Ako se nesto ne promijeni ode liga u qurac. Ebo fudbal ako su sudije u glavnoj ulozi. To smo vec vidjeli puno ranije i ako se ovako nastavi nece na dobro izaci.
Nas najbolji sudija Peljto odavno ne sudi ali zato Mujic ne propusta niti jedno kolo. Nema komiteta za sudije. Svi odgovaraju samo Vici koji sastavlja listu sudija.
Zato ocekujem na derbiju podmuklo sudjenje kontra Sarajeva. Ne za Želju ali za Borac.
Pišaj ga nismo ni zasluzili ovakvom igrom i transfer politikom. U novembru smo jedva dočekali pauzu jer nismo imali napadaca i sta mi uradimo, dovedemo invalida Cmiljanica koji nije ni pola sata odigrao a sada je vec operisan. Protiv Zrinjskog nemamo nikakvog napadača pa stavljamo povrijeđenog Handzixa da igra a on i kad je zdrav ne zna dati gol. Ljudi iz kluba su bas zajebali ovu sezonu i nista ih nece opravdati pa ni eventualna titula. Ide remont na ljeto svega.
Ne treba puno ocekivati ove sezone, ako bude sta ok ali u svakom slucaju opusteno i na ljeto remont
Postoji konsenzus, ali malo drugaciji nego sto bi on volio
Ma kakva crna prijateljska.
ultima_palabra wrote: ↑26/04/2021 02:09Postoji konsenzus, ali malo drugaciji nego sto bi on volio![]()

Nije tačno da je jedina na Balkanu. Srbija je prekinula takmičenje nakon drugog kruga. Makedonci su prekinuli nakon 23 od 36 kola.ultima_palabra wrote: ↑26/04/2021 02:08Stani, zar nisi ti prije mjesec dana pisao u folu "sta kukate na Vicu, ne moze biti gore nego sad, pokrenuo je neke pozitivne stvari"? A tad je vec pokrao Radnika u Bijeljini i dao Peljti negativnu ocjenu za normalno sudjenje Borcu u Mostaru i skrojio sebi sudijsku komisiju po ceifu. Samo tad niste dozivljavali Borac kao prijetnju jer ste imali veliku zalihu.animus wrote: ↑25/04/2021 23:59 Nije problem ako budete bolji i da nas pobijedite ali.
Ako se nesto ne promijeni ode liga u qurac. Ebo fudbal ako su sudije u glavnoj ulozi. To smo vec vidjeli puno ranije i ako se ovako nastavi nece na dobro izaci.
Nas najbolji sudija Peljto odavno ne sudi ali zato Mujic ne propusta niti jedno kolo. Nema komiteta za sudije. Svi odgovaraju samo Vici koji sastavlja listu sudija.
Zato ocekujem na derbiju podmuklo sudjenje kontra Sarajeva. Ne za Želju ali za Borac.
Pišaj ga nismo ni zasluzili ovakvom igrom i transfer politikom. U novembru smo jedva dočekali pauzu jer nismo imali napadaca i sta mi uradimo, dovedemo invalida Cmiljanica koji nije ni pola sata odigrao a sada je vec operisan. Protiv Zrinjskog nemamo nikakvog napadača pa stavljamo povrijeđenog Handzixa da igra a on i kad je zdrav ne zna dati gol. Ljudi iz kluba su bas zajebali ovu sezonu i nista ih nece opravdati pa ni eventualna titula. Ide remont na ljeto svega.
Ne treba puno ocekivati ove sezone, ako bude sta ok ali u svakom slucaju opusteno i na ljeto remont
A liga je otisla u kurac onog dana kad je prekinuta, jedina na Balkanu. I svi smo vrlo dobro znali zasto je prekinuta i iz cijih interesa. Samo su neki odabrali da to proslavljaju.
U Makedoniji nisu proglasili prvaka iako je Vardar imao 11 bodova prednosti u odnosu na drugi tim, jer prvenstvo nije odigrano do kraja, niti je odigrano minimalno 30 kola i samim tim nije regularno. Sarajevo je imalo samo tri boda prednosti u odnosu na Zelju nakon samo 22 odigrana kola.mirza_15 wrote: ↑26/04/2021 03:40Nije tačno da je jedina na Balkanu. Srbija je prekinula takmičenje nakon drugog kruga. Makedonci su prekinuli nakon 23 od 36 kola.ultima_palabra wrote: ↑26/04/2021 02:08Stani, zar nisi ti prije mjesec dana pisao u folu "sta kukate na Vicu, ne moze biti gore nego sad, pokrenuo je neke pozitivne stvari"? A tad je vec pokrao Radnika u Bijeljini i dao Peljti negativnu ocjenu za normalno sudjenje Borcu u Mostaru i skrojio sebi sudijsku komisiju po ceifu. Samo tad niste dozivljavali Borac kao prijetnju jer ste imali veliku zalihu.animus wrote: ↑25/04/2021 23:59 Nije problem ako budete bolji i da nas pobijedite ali.
Ako se nesto ne promijeni ode liga u qurac. Ebo fudbal ako su sudije u glavnoj ulozi. To smo vec vidjeli puno ranije i ako se ovako nastavi nece na dobro izaci.
Nas najbolji sudija Peljto odavno ne sudi ali zato Mujic ne propusta niti jedno kolo. Nema komiteta za sudije. Svi odgovaraju samo Vici koji sastavlja listu sudija.
Zato ocekujem na derbiju podmuklo sudjenje kontra Sarajeva. Ne za Želju ali za Borac.
Pišaj ga nismo ni zasluzili ovakvom igrom i transfer politikom. U novembru smo jedva dočekali pauzu jer nismo imali napadaca i sta mi uradimo, dovedemo invalida Cmiljanica koji nije ni pola sata odigrao a sada je vec operisan. Protiv Zrinjskog nemamo nikakvog napadača pa stavljamo povrijeđenog Handzixa da igra a on i kad je zdrav ne zna dati gol. Ljudi iz kluba su bas zajebali ovu sezonu i nista ih nece opravdati pa ni eventualna titula. Ide remont na ljeto svega.
Ne treba puno ocekivati ove sezone, ako bude sta ok ali u svakom slucaju opusteno i na ljeto remont
A liga je otisla u kurac onog dana kad je prekinuta, jedina na Balkanu. I svi smo vrlo dobro znali zasto je prekinuta i iz cijih interesa. Samo su neki odabrali da to proslavljaju.
https://rs.n1info.com/sport-klub/fudbal ... akedoniji/Zastozato wrote: ↑26/04/2021 04:24U Makedoniji nisu proglasili prvaka iako je Vardar imao 11 bodova prednosti u odnosu na drugi tim, jer prvenstvo nije odigrano do kraja, niti je odigrano minimalno 30 kola i samim tim nije regularno. Sarajevo je imalo samo tri boda prednosti u odnosu na Zelju nakon samo 22 odigrana kola.mirza_15 wrote: ↑26/04/2021 03:40Nije tačno da je jedina na Balkanu. Srbija je prekinula takmičenje nakon drugog kruga. Makedonci su prekinuli nakon 23 od 36 kola.ultima_palabra wrote: ↑26/04/2021 02:08
Stani, zar nisi ti prije mjesec dana pisao u folu "sta kukate na Vicu, ne moze biti gore nego sad, pokrenuo je neke pozitivne stvari"? A tad je vec pokrao Radnika u Bijeljini i dao Peljti negativnu ocjenu za normalno sudjenje Borcu u Mostaru i skrojio sebi sudijsku komisiju po ceifu. Samo tad niste dozivljavali Borac kao prijetnju jer ste imali veliku zalihu.
A liga je otisla u kurac onog dana kad je prekinuta, jedina na Balkanu. I svi smo vrlo dobro znali zasto je prekinuta i iz cijih interesa. Samo su neki odabrali da to proslavljaju.
U Srbiji su odigrali 30 kola, a da bi prvenstvo bilo regularno u ligi se mora odigrati minimalno 30 kola.
Iznimka smo mi naravno, jer kod nas je bitno da je politika zadovoljena, a u ovom slucaju si imao klubove ciji ljudi vedre i oblace u savezu medju cetiri mjesta koja vode u Evropu, a kup nije odigran iako su postojali svi uslovi posto su sve cetiri ekipe bile iz federacije BiH. Kup je bio problem posto je Borac bio cetvrti i lahko je mogao izgubiti Evropu, da su Siroki ili Tuzla city osvojili kup.
Bukvalno su ljudi u savezu sami sebi dodijelili titulu i odveli svoje klubove u Evropu. Tada se Vico slavio i valjao je. Ne znam sta je sad problem.
Treba premirat Velez.
Cuk Veleza premirati za utakmicu protiv Borcaplain vanilla wrote: ↑26/04/2021 06:35Treba premirat Velez.![]()
Oni trehnu Borca, vas trehne Zeljo i eto Veleza na prvom mjestu![]()
to svakakoKarikaturist wrote: ↑26/04/2021 10:10 Ne pobijediti 10 utakmica u ovo jebenoj ligi..
Kako se tek za to treba ugasiti![]()
Ako se vi pitate onda nista od nase titulesime_cipol wrote: ↑26/04/2021 10:46 https://www.klix.ba/sport/nogomet/zelje ... /210426033
E cuj mi se pitamo![]()
Pa mi ni Olimpika ni Krupu ne mozemo da dobijemo![]()
Nama cete otkinuti najmanje 2 boda u to sam siguran jer je to pitanje zivota i smrtisime_cipol wrote: ↑26/04/2021 10:46 https://www.klix.ba/sport/nogomet/zelje ... /210426033
E cuj mi se pitamo![]()
Pa mi ni Olimpika ni Krupu ne mozemo da dobijemo![]()