Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3801 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

plain vanilla wrote: 25/04/2021 20:58
sumirprimus wrote: 25/04/2021 20:54 Ma kakav nas. Prvi odlletio u simin han
Nije. Mislim da ga nasi nisu htjeli.
Slobodas je on
Ma ja nismo htjeli :lol:
Keš kolica laganica
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3802 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Zeljo jos uvijek najbolja gostujuca ekipa :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3803 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

sumirprimus wrote: 25/04/2021 20:59
plain vanilla wrote: 25/04/2021 20:58
sumirprimus wrote: 25/04/2021 20:54 Ma kakav nas. Prvi odlletio u simin han
Nije. Mislim da ga nasi nisu htjeli.
Slobodas je on
Ma ja nismo htjeli :lol:
Keš kolica laganica
Pa presao u Slogu jos dok su federalnu igrali
Bio je nedavno intervju s njim, samo Slobodu spominje :mrgreen: ne mogu sad naci da vidis
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3804 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Znam ja sve i sta i kakko. Samo u sajmon han sprovest.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3805 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

sumirprimus wrote: 25/04/2021 21:15 Znam ja sve i sta i kakko. Samo u sajmon han sprovest.
Mislim da ga je Vojvodic odveo u Slogu, pa u Borac.
Jel Vojvoda Slobodas? :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3806 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Pfff duga i teska tema. Zna se ko tu sta radi.
Samo pogledaj duze je u simmin hanu bio. A nako raja s asvima evo i sad u bl.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3808 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Čuj udaren u tunelu, ovo kao da je 2003, 2004 godina. :roll:
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#3809 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by megaman4 »

Logovan wrote: 25/04/2021 22:20 Čuj udaren u tunelu, ovo kao da je 2003, 2004 godina. :roll:
Vranješ u tunelu udario Ikića glavom. Imaš na jednom od Hercegovačkih portala ovu vijest napisanu. Vico svim silama želi titulu. Ali je zaboravio da Bogu sila nije mila :izet:
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3810 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Vico izgleda ne prati sporazum “Cvetković -Maček”.... Pa gdje brat na brata da udari i to sad kad su mrske Sarajlije skinuli sa trona :roll:
last mohicans
Posts: 18268
Joined: 09/08/2012 23:19

#3811 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#3812 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by megaman4 »

last mohicans wrote: 25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Druže Hasić iz Veleža je vrlo zafrkan tip. Ne bi se kačio sa njime. Čovjek ulaže sa još 5 ljudi pare u Velež i da dopusti da mu jedan kriminalac iz Banja Luke sve sruši ?

Ima neko i iznad Vice. Ovo što radi će mu samo ubrzati da bude skinut sa čela Saveza. Onaj Mile Kovačević je barem bio normalan čovjek za početak.

Ne bi me iznenadilo da opet dođe do sankcija Savezu
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#3813 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by markomilanov »

Stojana i Ognjena u repku, Borac šampion BiH, kako dobro zvuči.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3814 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

last mohicans wrote: 25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....
last mohicans
Posts: 18268
Joined: 09/08/2012 23:19

#3815 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 23:37
last mohicans wrote: 25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....
A vi?
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3816 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

last mohicans wrote: 25/04/2021 23:41
hrasno38 wrote: 25/04/2021 23:37
last mohicans wrote: 25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....
A vi?
ma jebo nas mi ne mozemo ni gore ni dole....mi vise ovu sezonu nismo interesanttni osim sto nekima mozemo pomrsiti racune...a vi ste prvi na redu. Ne zaboravlja se onaj poraz od 1:0 na Kosevu kad nas je Petrovic vodio.......svaki dug se treba vratiti...vi ste tad igrali za Zrinsjki i cak javno navijali za njih mi cemo samo navijati da vas dobijeom cisto iz zadovoljstva a sto se mene tice neka Zeljo pobjedi za Velez!
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#3817 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Analiticarr »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 23:37
last mohicans wrote: 25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....
Vrlo moguce da ce tako i biti. Naravno kriv je gospodin Vico sudije i savez. Mi sigurno nismo!


Nego dobri moj komsija sta nam uradise kriminalci i prevaranti, jos malo pa ce Olimpik biti najbolji sarajevski premijerligas.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3818 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Nije problem ako budete bolji i da nas pobijedite ali.
Ako se nesto ne promijeni ode liga u qurac. Ebo fudbal ako su sudije u glavnoj ulozi. To smo vec vidjeli puno ranije i ako se ovako nastavi nece na dobro izaci.
Nas najbolji sudija Peljto odavno ne sudi ali zato Mujic ne propusta niti jedno kolo. Nema komiteta za sudije. Svi odgovaraju samo Vici koji sastavlja listu sudija.
Zato ocekujem na derbiju podmuklo sudjenje kontra Sarajeva. Ne za Želju ali za Borac.
Pišaj ga nismo ni zasluzili ovakvom igrom i transfer politikom. U novembru smo jedva dočekali pauzu jer nismo imali napadaca i sta mi uradimo, dovedemo invalida Cmiljanica koji nije ni pola sata odigrao a sada je vec operisan. Protiv Zrinjskog nemamo nikakvog napadača pa stavljamo povrijeđenog Handzixa da igra a on i kad je zdrav ne zna dati gol. Ljudi iz kluba su bas zajebali ovu sezonu i nista ih nece opravdati pa ni eventualna titula. Ide remont na ljeto svega.
Ne treba puno ocekivati ove sezone, ako bude sta ok ali u svakom slucaju opusteno i na ljeto remont
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#3819 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by markomilanov »

Analiticarr wrote: 25/04/2021 23:48
hrasno38 wrote: 25/04/2021 23:37
last mohicans wrote: 25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....
Vrlo moguce da ce tako i biti. Naravno kriv je gospodin Vico sudije i savez. Mi sigurno nismo!


Nego dobri moj komsija sta nam uradise kriminalci i prevaranti, jos malo pa ce Olimpik biti najbolji sarajevski premijerligas.
Slavko Petrović j.be Gogu Sekulić!
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3820 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Analiticarr wrote: 25/04/2021 23:48
hrasno38 wrote: 25/04/2021 23:37
last mohicans wrote: 25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....
Vrlo moguce da ce tako i biti. Naravno kriv je gospodin Vico sudije i savez. Mi sigurno nismo!


Nego dobri moj komsija sta nam uradise kriminalci i prevaranti, jos malo pa ce Olimpik biti najbolji sarajevski premijerligas.
Balkanski mentalitet je da je uvijek krivac negdje drugo a nikada ga potraziti u vlastitom dvoristu. Sad se kao gleda svaki faul svaka moguca greska sudija jer to nekima pase a kada su sudije pravile greske u njihovu korist onda se mudro cutalo. Sudija je zajebo Krupu protiv Sarajeva i nije svirao cist penal ali onda se nije skakalo i pjenilo jer naravno to je bilo nesto sto odgvoara Sarajevu koje je jedva dobilo 1:0. U Zelji nije uopste problem kvalitet nego naruseni odnosi, neuigransot time jer kosntantno rotira prvih 11 i vjerovatno nezadovoljstvo jer kasne plate i plate. Ja to zaista ne znam jer me to ne interesuje ali predpostavljam cim Baka kaze da je to razlog. Sarajevo citavu sezonu igra poprilicno lose ali eto pobjedjivalo se nekada na guzove 1:0 ponekad malo uz pomoc sudija a bilo je par blejskova. Medjutim sad je vise nego ocito da se komletna igra bazirala na tri igraca a da su osli samo ukras. I naravno ogromna prednost se istopila uzasnim igrama ali i guranjem novog favorita saveza Borca koji je bez ikakvog guranja nasamarao Sarajevo na Kosevu nakon sramnog plakanja Bordo prijatelja. Ovi na dnu koriste sve sto se moze iskoristiti kod bezlicnog Zelje i desavaju se sramni samari na 100 godisnju kluba. To neka je na cast Amaru Osimu koji je bukvalno UNISTIO klub ali u drugu ruku mi je drago jer sam davno pricao kad su pojedini amaroljupci me ismijavali da je Amar Osim trenerski promasaj.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#3821 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

Da sam na mjestu Zeljeznicara, ne bih puno zakeravao protiv Sarajeva. Ovo je dobra prilika da se odigra "prijateljska" utakmica, a Sarajevo nek pamti pa da vrati.
Mislim da oko ovoga postoji konsenzus i navijaca.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3822 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Jebo vise kukanje na vicu i savez.Sarajevo je samo sebi krivo sto je ispustilo dobijenu titulu osim ako komsije komsijski ne zapnu a Velez se razguli protiv borca
User avatar
sime_cipol
Posts: 23432
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3823 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Piaty wrote: 26/04/2021 00:11 Da sam na mjestu Zeljeznicara, ne bih puno zakeravao protiv Sarajeva. Ovo je dobra prilika da se odigra "prijateljska" utakmica, a Sarajevo nek pamti pa da vrati.
Mislim da oko ovoga postoji konsenzus i navijaca.
Ne postoji.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3824 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Piaty wrote: 26/04/2021 00:11 Da sam na mjestu Zeljeznicara, ne bih puno zakeravao protiv Sarajeva. Ovo je dobra prilika da se odigra "prijateljska" utakmica, a Sarajevo nek pamti pa da vrati.
Mislim da oko ovoga postoji konsenzus i navijaca.
Šta bolan reče haha Ne trebaju nam pomagati, nemoj da se igra prijateljska utakmica i nemoj da mi išta vraćamo. I ne postoji nikakav konsenzus.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3825 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Piaty wrote: 26/04/2021 00:11 Da sam na mjestu Zeljeznicara, ne bih puno zakeravao protiv Sarajeva. Ovo je dobra prilika da se odigra "prijateljska" utakmica, a Sarajevo nek pamti pa da vrati.
Mislim da oko ovoga postoji konsenzus i navijaca.
Ovo upravo jeste prilika da se vrati jedan stari dug i ja se nadam da hoce
Post Reply