Ma ja nismo htjeli
Keš kolica laganica
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Ma ja nismo htjeli
Pa presao u Slogu jos dok su federalnu igralisumirprimus wrote: ↑25/04/2021 20:59Ma ja nismo htjeli![]()
Keš kolica laganica
Mislim da ga je Vojvodic odveo u Slogu, pa u Borac.
Vico izgleda ne prati sporazum “Cvetković -Maček”.... Pa gdje brat na brata da udari i to sad kad su mrske Sarajlije skinuli sa trona
Druže Hasić iz Veleža je vrlo zafrkan tip. Ne bi se kačio sa njime. Čovjek ulaže sa još 5 ljudi pare u Velež i da dopusti da mu jedan kriminalac iz Banja Luke sve sruši ?last mohicans wrote: ↑25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....last mohicans wrote: ↑25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
A vi?hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 23:37Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....last mohicans wrote: ↑25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
ma jebo nas mi ne mozemo ni gore ni dole....mi vise ovu sezonu nismo interesanttni osim sto nekima mozemo pomrsiti racune...a vi ste prvi na redu. Ne zaboravlja se onaj poraz od 1:0 na Kosevu kad nas je Petrovic vodio.......svaki dug se treba vratiti...vi ste tad igrali za Zrinsjki i cak javno navijali za njih mi cemo samo navijati da vas dobijeom cisto iz zadovoljstva a sto se mene tice neka Zeljo pobjedi za Velez!last mohicans wrote: ↑25/04/2021 23:41A vi?hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 23:37Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....last mohicans wrote: ↑25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Vrlo moguce da ce tako i biti. Naravno kriv je gospodin Vico sudije i savez. Mi sigurno nismo!hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 23:37Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....last mohicans wrote: ↑25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Slavko Petrović j.be Gogu Sekulić!Analiticarr wrote: ↑25/04/2021 23:48Vrlo moguce da ce tako i biti. Naravno kriv je gospodin Vico sudije i savez. Mi sigurno nismo!hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 23:37Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....last mohicans wrote: ↑25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Nego dobri moj komsija sta nam uradise kriminalci i prevaranti, jos malo pa ce Olimpik biti najbolji sarajevski premijerligas.
Balkanski mentalitet je da je uvijek krivac negdje drugo a nikada ga potraziti u vlastitom dvoristu. Sad se kao gleda svaki faul svaka moguca greska sudija jer to nekima pase a kada su sudije pravile greske u njihovu korist onda se mudro cutalo. Sudija je zajebo Krupu protiv Sarajeva i nije svirao cist penal ali onda se nije skakalo i pjenilo jer naravno to je bilo nesto sto odgvoara Sarajevu koje je jedva dobilo 1:0. U Zelji nije uopste problem kvalitet nego naruseni odnosi, neuigransot time jer kosntantno rotira prvih 11 i vjerovatno nezadovoljstvo jer kasne plate i plate. Ja to zaista ne znam jer me to ne interesuje ali predpostavljam cim Baka kaze da je to razlog. Sarajevo citavu sezonu igra poprilicno lose ali eto pobjedjivalo se nekada na guzove 1:0 ponekad malo uz pomoc sudija a bilo je par blejskova. Medjutim sad je vise nego ocito da se komletna igra bazirala na tri igraca a da su osli samo ukras. I naravno ogromna prednost se istopila uzasnim igrama ali i guranjem novog favorita saveza Borca koji je bez ikakvog guranja nasamarao Sarajevo na Kosevu nakon sramnog plakanja Bordo prijatelja. Ovi na dnu koriste sve sto se moze iskoristiti kod bezlicnog Zelje i desavaju se sramni samari na 100 godisnju kluba. To neka je na cast Amaru Osimu koji je bukvalno UNISTIO klub ali u drugu ruku mi je drago jer sam davno pricao kad su pojedini amaroljupci me ismijavali da je Amar Osim trenerski promasaj.Analiticarr wrote: ↑25/04/2021 23:48Vrlo moguce da ce tako i biti. Naravno kriv je gospodin Vico sudije i savez. Mi sigurno nismo!hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 23:37Sljedece kolo....Prvi Velez, drugi Borac, Sarajevo trece.....last mohicans wrote: ↑25/04/2021 22:57 Trener Širokog Brijega o udaranju igrača u tunelu: Pitajte sudije i delegata šta se desilo
http://www.klix.ba/clanak/210425096
Povedi nas, Vico. Govno, nije jos ni zagrijao stolicu, kriminalno zajahao. Napravit cu vam, balijr, terene, ali cu vas jebavati, malo i majorizirane ako zatreba. Zasto sudije nisu sankcionisale Vranješa, je li ista procedura i nakon završetka utakmice i na poluvremenu? Kako je Mešin Gily fasovao suspenziju. Treba ovom Vici malo mater...kad dođe na Alipasino. Vidjet cemo kakav ce Velež imati tretman narednu.
Nego dobri moj komsija sta nam uradise kriminalci i prevaranti, jos malo pa ce Olimpik biti najbolji sarajevski premijerligas.
Šta bolan reče haha Ne trebaju nam pomagati, nemoj da se igra prijateljska utakmica i nemoj da mi išta vraćamo. I ne postoji nikakav konsenzus.
Ovo upravo jeste prilika da se vrati jedan stari dug i ja se nadam da hoce