Naravno nije svaka presuda tacna!TheTraveler wrote: ↑25/04/2021 15:23hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 14:59https://www.index.hr/vijesti/clanak/osu ... 79888.aspx
Ali da bi to shvatio mora jos mozak da ti se razvija.
Kakvo poredjenje sunce ti jebem, i ovo odrastao covjek pise.
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3676 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3677 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nista se nama ne trese...mi smo se stresli sa Amarom na celu i sad posmatramo ko ce popusiti titulu (Sarajevo), kup (Sarajevo) i ko ce ici u Evropu (nadam se Velez a za ostale me zaboli). Medjutim moglo bi se ztresti Sarajevo kad i Nam skonta zasto je otisao Tan
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3678 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
@hrasno38 sto ne odgovori, da zakljucimo tog punca
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3679 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A ne spominjes kako nam je amar poklonio 0:3 za titulu. To se ne pikahrasno38 wrote: ↑25/04/2021 15:41Govorimo o ovoj sezoni nemoj da se vracamo recimo na onu kada vam je Husref poklonio pobjedu u zadnjem kolu na Kosevu za 75 godina!TheTraveler wrote: ↑25/04/2021 15:22Zasto vi niste plakali kad ste citavu ligu ojadili a sad placete?
E cuj kad nam skonta. Kakvi pusti snovi
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3680 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Za jednog navijaca Slobode, mene, kad citam vase zalopojke o sudjenju, isto da citam da se Juve ili Real zale na sudjenje
cirkus
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3681 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Odgovorio sam ti
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3682 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Aha apropo tome sto si napisao sta je onda ona prosle sezone nakon 5:2 i 1:3........omega369 wrote: ↑25/04/2021 15:50A ne spominjes kako nam je amar poklonio 0:3 za titulu. To se ne pikahrasno38 wrote: ↑25/04/2021 15:41Govorimo o ovoj sezoni nemoj da se vracamo recimo na onu kada vam je Husref poklonio pobjedu u zadnjem kolu na Kosevu za 75 godina!TheTraveler wrote: ↑25/04/2021 15:22
Zasto vi niste plakali kad ste citavu ligu ojadili a sad placete?
E cuj kad nam skonta. Kakvi pusti snovi![]()
previse citas maharadzu
![]()
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3683 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nije dobar s' glavom.....
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3684 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
@hrasno38 na ovo? Mozds sam corav, al ne vidimRaigor Stonehoof wrote: ↑25/04/2021 14:37Sve i da se dogodilo, postavljam opet pitanje, sta je sporno i nelegalno u tome?hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 13:58Jest covjeko onako iz cista mira doslo da vam pred kamerama trazi pare a ima para vise nego FK Sarajevo sto ce imati ikada! To sto nije dokazano na sudu ne znaci da se nije i desilo!Raigor Stonehoof wrote: ↑25/04/2021 13:53
Hajde da jednom zasvagda rascistimo tog "punca"
Osim Azmirovog naprdjivanja, zbog kojeg je popusio na sudu, sta je sporno, nelegalno, Sarajevo uradilo u svemu tome?
Da re podsjetim da te pare nisu isle Slobodi da izgubi protiv nas, nego da pobijedi nekog drugog, mescini Vitez.
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3685 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Podsjeća me na one „šahiste“ ispred ekonomije. Doktori za sve i svašta
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#3686 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Gori su ovi sto se primaju na gluposti koje Hrasno valja
Lupi glupost i satrase se ispravljajuci. Hrasno ih svede na svoj nivo pa ih rutinski dokrajci
-
TheTraveler
- Posts: 680
- Joined: 23/02/2020 22:21
#3687 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nemoj tako, Hrasno je moralna vertikala ovog foruma! Niko, niko kao on!il dottore wrote: ↑25/04/2021 16:19Gori su ovi sto se primaju na gluposti koje Hrasno valja
Lupi glupost i satrase se ispravljajuci. Hrasno ih svede na svoj nivo pa ih rutinski dokrajci
-
last mohicans
- Posts: 18266
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3688 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sta veli, ima Azmir vise love nego cijelo Sarajevo zajedno s vlasnikom.
Sta tek reći za slabiji klub s one strane Miljacke. Onda moze kupiti cijeli klub, Grbavicu,pomocni i onu drvenu tribinu što su maznuli.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3689 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Gdje sam ja u prici spomenuo vlasnikalast mohicans wrote: ↑25/04/2021 16:23 Sta veli, ima Azmir vise love nego cijelo Sarajevo zajedno s vlasnikom.Sta tek reći za slabiji klub s one strane Miljacke. Onda moze kupiti cijeli klub, Grbavicu,pomocni i onu drvenu tribinu što su maznuli.

-
last mohicans
- Posts: 18266
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3690 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jedini koji se od svoje žuči gubi si ti, a ja bome pod abdestom, evo bas sad, u ovom trenu. Sarajevo čini sve što nosi to ime,pa i njegovog vlasnika. Trpaš jednog kamiondziju u isti koš sa najuređenijim klubom u zemlji. A nije da ste prije par mjeseci balili na tog kamiondziju da ulozi kapitala. Ali nije kamiondzija glup, da Brki daje pare, a da sa nizasta ne pita. Jesi otprintao svoj profil navijača u 3d da te Cera okači na Grbavicu? To je novi fazon što je smislio, a pare trebate zaraditi.hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 16:29Gdje sam ja u prici spomenuo vlasnikalast mohicans wrote: ↑25/04/2021 16:23 Sta veli, ima Azmir vise love nego cijelo Sarajevo zajedno s vlasnikom.Sta tek reći za slabiji klub s one strane Miljacke. Onda moze kupiti cijeli klub, Grbavicu,pomocni i onu drvenu tribinu što su maznuli.
Pocinjete se gubiti ko abdest.....
![]()
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3691 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hajmo, Plavi
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3692 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
il dottore wrote: ↑25/04/2021 16:19Gori su ovi sto se primaju na gluposti koje Hrasno valja
Lupi glupost i satrase se ispravljajuci. Hrasno ih svede na svoj nivo pa ih rutinski dokrajci
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3693 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Je li ovo bio start za zuti Miletica?!
Pitam za jarana
Pitam za jarana
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3694 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ccc
Hej Grbavice, rano ljuta
Hej Grbavice, rano ljuta
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#3695 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jao novinara duplog govnetaKakav šok na Grbavici.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#3696 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Uđoh na gg da provjerim jel to zeljeznicar postigao drugi gol, kad ono ovo se na gol Olimpica odnosi
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3697 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da znam da su prodali da ne gledam dzaba 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3698 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I opet nema kartona za igrace Zeljeznicara
Kakvi divljacki startovi

Kakvi divljacki startovi
- Logovan
- Posts: 102830
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3699 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Je l' te to još strah da će vas Olimpik prestići?
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
