Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3601 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Ko je rekao da je sudija kriv?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3602 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Logovan wrote: 24/04/2021 21:32 Ko je rekao da je sudija kriv?
Sujete nako :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3603 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Aha :thumbup:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#3604 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

I tako, Vico je po zadatku poslao SUCA da ošteti Sarajevo u meču sa Zrinjskim ali i da pomogne i ekipi zeljeznicara, koja još nema pobjede u ligi ove godine.

Tako Sarajevo neće imati drugog štopera protiv zeljeznicara (mada protiv zeljeznicara realno ni golman nije potreban :lol:).
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#3605 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Dupovac je hendikep Adukor i nije, a derbi k'o derbi kad nismo dobili onu utakmicu na koševu necemo ni narednu sigurno.
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3606 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Hajmo sutra dvica u BL. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3607 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Plunkett wrote: 24/04/2021 21:43 Tako Sarajevo neće imati drugog štopera protiv zeljeznicara (mada protiv zeljeznicara realno ni golman nije potreban :lol:).
Može Dupovac igrati.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#3608 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Evo i ja vidim da izgleda nije on dobio žuti karton :thumbup:
Greška u prijenosu
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3609 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Plunkett wrote: 24/04/2021 21:43 I tako, Vico je po zadatku poslao SUCA da ošteti Sarajevo u meču sa Zrinjskim ali i da pomogne i ekipi zeljeznicara, koja još nema pobjede u ligi ove godine.

Tako Sarajevo neće imati drugog štopera protiv zeljeznicara (mada protiv zeljeznicara realno ni golman nije potreban :lol:).
Vidjeli smo proslu sezonu kako golman nije potreban :lol: :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3610 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Plunkett wrote: 24/04/2021 21:55 Evo i ja vidim da izgleda nije on dobio žuti karton :thumbup:
Greška u prijenosu
Jeste dobio Dupovac zuti.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#3611 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

Hrasno, prijatno!
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#3612 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

hrasno38 wrote: 24/04/2021 22:04
Plunkett wrote: 24/04/2021 21:43 I tako, Vico je po zadatku poslao SUCA da ošteti Sarajevo u meču sa Zrinjskim ali i da pomogne i ekipi zeljeznicara, koja još nema pobjede u ligi ove godine.

Tako Sarajevo neće imati drugog štopera protiv zeljeznicara (mada protiv zeljeznicara realno ni golman nije potreban :lol:).
Vidjeli smo proslu sezonu kako golman nije potreban :lol: :lol: :lol:
Ubice te nostalgija.
Prošlost je prošlost a sadašnjost je realnost. U kojoj nemate pobjede :lol: :lol: :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3613 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

dr_arsla wrote: 24/04/2021 20:14 Vinko, na tebe je red.
Image
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, vrijeđanje”
» dr_arsla

3 hefte
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#3614 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Davno je trebao ici na hlađanje, ali je ovim pretjerao.
DahZmaja
Posts: 158
Joined: 09/02/2021 12:49

#3615 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by DahZmaja »

hrasno38 wrote: 24/04/2021 21:27 a dotle bravo Jelicu!
To je to. Kada ovo kaže old-skul navijač ekipe iz Zvorničke ulice, pa iz njega izbiju sve frustracije, jad i muka zbog stanja njegovih ljubimaca, čovjek samo može da im poželi gašenje !

Ali ja nisam takav. Dao Bog dragi pa Željezničar uvjek opstajao u premijer ligi i bio stabilan bez dugova, Amara i inih koji su im kao svezan kamen oko vrata pa makar i u sredini tabele. Nikad im nebih poželio propast, gašenje ili sudijiske nepravde.

Titule mog Sarajeva su čiste kao suza. Iako sad trenutno imamo problema, oporavak ide, stvorili smo onu ogromnu prednost koja se istopila, i opet ćemo je napraviti te suvereno podići duplu krunu, napraviti rusvaj u Titovoj i uživati.

Naprijed moje Saraj'vo :)
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3616 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

hrasno38 wrote: 24/04/2021 20:57
pa nema jebo nas mi samo tamo gdje smo dosli upravo zahvaljujuci sudijskim odlukama kojima su se takvi kao ti smijali.
Ma hajde, zahvaljujuci sudijskim odlukama ste u banani?! Znaci ipak dobar amar bio??
Normalno da cu vam se smijati kad ste godinama bili sticenici sudija i tako dolazili do titula. Sam si o tome pisao nemoj se praviti sad

Jel treba opet da videa postavljamo tipa panala za kajkuta u bjeljini i tako to
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3617 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.

Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3618 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

omega369 wrote: 25/04/2021 00:43
hrasno38 wrote: 24/04/2021 20:57
pa nema jebo nas mi samo tamo gdje smo dosli upravo zahvaljujuci sudijskim odlukama kojima su se takvi kao ti smijali.
Ma hajde, zahvaljujuci sudijskim odlukama ste u banani?! Znaci ipak dobar amar bio??
Normalno da cu vam se smijati kad ste godinama bili sticenici sudija i tako dolazili do titula. Sam si o tome pisao nemoj se praviti sad

Jel treba opet da videa postavljamo tipa panala za kajkuta u bjeljini i tako to
Pusti ga ba, i on prica kako mu lijekovi taj dan sjednu :D

na dan derbija uvjeravao raju da je bio kosoricev ofsajd, sad prica kako je zeljo pokraden :lol: :lol: :lol:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3619 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

ultima_palabra wrote: 25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.

Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
U kantonalnoj akobogda 😂
Evrope vam nema svakako
Jedino ako Edin ode iz Rome možda bude koja markica sadake
Dugovi jadi drame problemi = Željo
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#3620 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

Bilo kako bilo, Zrinjski ne dobi namjestenu utakmicu protiv desetkovanog i mlitavog Sarajeva. I to dosta govori.
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3621 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Crvena Tifoza »

ultima_palabra wrote: 25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.

Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
Zamišljam taj scenario :D uzmete Sarajevo a mi Borac :D :bih:
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#3622 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by al-em »

ultima_palabra wrote: 25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.

Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
Vama je najbolje da navijate da ovakvu ligu, najveci uspjeh je sto Sarajevo ne bi titulu uzelo. A za 100 godina kluba, odnosno 96 necete ni evropu izboriti. Vjerujem da bi se opet bod slavio na derbiju kao da je osvajanje lige sampiona.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#3623 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

DahZmaja wrote: 25/04/2021 00:17
hrasno38 wrote: 24/04/2021 21:27 a dotle bravo Jelicu!
To je to. Kada ovo kaže old-skul navijač ekipe iz Zvorničke ulice, pa iz njega izbiju sve frustracije, jad i muka zbog stanja njegovih ljubimaca, čovjek samo može da im poželi gašenje !

Ali ja nisam takav. Dao Bog dragi pa Željezničar uvjek opstajao u premijer ligi i bio stabilan bez dugova, Amara i inih koji su im kao svezan kamen oko vrata pa makar i u sredini tabele. Nikad im nebih poželio propast, gašenje ili sudijiske nepravde.

Titule mog Sarajeva su čiste kao suza. Iako sad trenutno imamo problema, oporavak ide, stvorili smo onu ogromnu prednost koja se istopila, i opet ćemo je napraviti te suvereno podići duplu krunu, napraviti rusvaj u Titovoj i uživati.

Naprijed moje Saraj'vo :)
:lol:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3624 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

https://sportsport.ba/fudbal/fk-sarajev ... ima/397512
FK Sarajevo će početkom naredne sedmice uputiti zvanični poziv za sastanak predstavnicima svih premijerligaša u cilju pronalaska rješenja neregularnosti sa kojima se susrećemo u svakom kolu, a koje direktno narušavaju integritet takmičenja", saopšteno je iz FK Sarajevo.
Ako moze molim vas da Zvornicku 27 preskocite.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3625 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Hocemo, vama nista ne moze pomoci.
Post Reply