Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3601 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ko je rekao da je sudija kriv?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#3604 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I tako, Vico je po zadatku poslao SUCA da ošteti Sarajevo u meču sa Zrinjskim ali i da pomogne i ekipi zeljeznicara, koja još nema pobjede u ligi ove godine.
Tako Sarajevo neće imati drugog štopera protiv zeljeznicara (mada protiv zeljeznicara realno ni golman nije potreban
).
Tako Sarajevo neće imati drugog štopera protiv zeljeznicara (mada protiv zeljeznicara realno ni golman nije potreban
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#3605 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dupovac je hendikep Adukor i nije, a derbi k'o derbi kad nismo dobili onu utakmicu na koševu necemo ni narednu sigurno.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3606 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hajmo sutra dvica u BL. 
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#3608 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Evo i ja vidim da izgleda nije on dobio žuti karton 
Greška u prijenosu
Greška u prijenosu
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3609 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Vidjeli smo proslu sezonu kako golman nije potrebanPlunkett wrote: ↑24/04/2021 21:43 I tako, Vico je po zadatku poslao SUCA da ošteti Sarajevo u meču sa Zrinjskim ali i da pomogne i ekipi zeljeznicara, koja još nema pobjede u ligi ove godine.
Tako Sarajevo neće imati drugog štopera protiv zeljeznicara (mada protiv zeljeznicara realno ni golman nije potreban).
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
-
TheTraveler
- Posts: 680
- Joined: 23/02/2020 22:21
#3611 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hrasno, prijatno!
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#3612 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ubice te nostalgija.hrasno38 wrote: ↑24/04/2021 22:04Vidjeli smo proslu sezonu kako golman nije potrebanPlunkett wrote: ↑24/04/2021 21:43 I tako, Vico je po zadatku poslao SUCA da ošteti Sarajevo u meču sa Zrinjskim ali i da pomogne i ekipi zeljeznicara, koja još nema pobjede u ligi ove godine.
Tako Sarajevo neće imati drugog štopera protiv zeljeznicara (mada protiv zeljeznicara realno ni golman nije potreban).
![]()
![]()
![]()
Prošlost je prošlost a sadašnjost je realnost. U kojoj nemate pobjede
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3614 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Davno je trebao ici na hlađanje, ali je ovim pretjerao.
-
DahZmaja
- Posts: 158
- Joined: 09/02/2021 12:49
#3615 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
To je to. Kada ovo kaže old-skul navijač ekipe iz Zvorničke ulice, pa iz njega izbiju sve frustracije, jad i muka zbog stanja njegovih ljubimaca, čovjek samo može da im poželi gašenje !
Ali ja nisam takav. Dao Bog dragi pa Željezničar uvjek opstajao u premijer ligi i bio stabilan bez dugova, Amara i inih koji su im kao svezan kamen oko vrata pa makar i u sredini tabele. Nikad im nebih poželio propast, gašenje ili sudijiske nepravde.
Titule mog Sarajeva su čiste kao suza. Iako sad trenutno imamo problema, oporavak ide, stvorili smo onu ogromnu prednost koja se istopila, i opet ćemo je napraviti te suvereno podići duplu krunu, napraviti rusvaj u Titovoj i uživati.
Naprijed moje Saraj'vo
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3616 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma hajde, zahvaljujuci sudijskim odlukama ste u banani?! Znaci ipak dobar amar bio??
Normalno da cu vam se smijati kad ste godinama bili sticenici sudija i tako dolazili do titula. Sam si o tome pisao nemoj se praviti sad
Jel treba opet da videa postavljamo tipa panala za kajkuta u bjeljini i tako to
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3617 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.
Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3618 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pusti ga ba, i on prica kako mu lijekovi taj dan sjednuomega369 wrote: ↑25/04/2021 00:43Ma hajde, zahvaljujuci sudijskim odlukama ste u banani?! Znaci ipak dobar amar bio??
Normalno da cu vam se smijati kad ste godinama bili sticenici sudija i tako dolazili do titula. Sam si o tome pisao nemoj se praviti sad
Jel treba opet da videa postavljamo tipa panala za kajkuta u bjeljini i tako to
na dan derbija uvjeravao raju da je bio kosoricev ofsajd, sad prica kako je zeljo pokraden
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
#3619 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
U kantonalnoj akobogdaultima_palabra wrote: ↑25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.
Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
Evrope vam nema svakako
Jedino ako Edin ode iz Rome možda bude koja markica sadake
Dugovi jadi drame problemi = Željo
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#3620 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bilo kako bilo, Zrinjski ne dobi namjestenu utakmicu protiv desetkovanog i mlitavog Sarajeva. I to dosta govori.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11771
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3621 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zamišljam taj scenarioultima_palabra wrote: ↑25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.
Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#3622 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Vama je najbolje da navijate da ovakvu ligu, najveci uspjeh je sto Sarajevo ne bi titulu uzelo. A za 100 godina kluba, odnosno 96 necete ni evropu izboriti. Vjerujem da bi se opet bod slavio na derbiju kao da je osvajanje lige sampiona.ultima_palabra wrote: ↑25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.
Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#3623 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
DahZmaja wrote: ↑25/04/2021 00:17To je to. Kada ovo kaže old-skul navijač ekipe iz Zvorničke ulice, pa iz njega izbiju sve frustracije, jad i muka zbog stanja njegovih ljubimaca, čovjek samo može da im poželi gašenje !
Ali ja nisam takav. Dao Bog dragi pa Željezničar uvjek opstajao u premijer ligi i bio stabilan bez dugova, Amara i inih koji su im kao svezan kamen oko vrata pa makar i u sredini tabele. Nikad im nebih poželio propast, gašenje ili sudijiske nepravde.
Titule mog Sarajeva su čiste kao suza. Iako sad trenutno imamo problema, oporavak ide, stvorili smo onu ogromnu prednost koja se istopila, i opet ćemo je napraviti te suvereno podići duplu krunu, napraviti rusvaj u Titovoj i uživati.
Naprijed moje Saraj'vo![]()
- sime_cipol
- Posts: 23413
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3624 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://sportsport.ba/fudbal/fk-sarajev ... ima/397512
Ako moze molim vas da Zvornicku 27 preskocite.FK Sarajevo će početkom naredne sedmice uputiti zvanični poziv za sastanak predstavnicima svih premijerligaša u cilju pronalaska rješenja neregularnosti sa kojima se susrećemo u svakom kolu, a koje direktno narušavaju integritet takmičenja", saopšteno je iz FK Sarajevo.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#3625 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hocemo, vama nista ne moze pomoci.
