nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#20551 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
pun gas satr'a ljude, mora da mu je star dot 
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#20552 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
BMW ko da nema ABS, sta je ovo, E36? Al cak i oni bi trebalo da imaju ABS. E46 sigurno imaju svi vec.
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#20553 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Žao mi je što nisu poginuli, ovako im je data druga šansa da nekog ubiju i sigurno je neće propustit', sevap je kamionom na ovo naletit'.
-
Dimu1927
- Posts: 5228
- Joined: 24/05/2020 17:41
- Location: Sarajevo
#20554 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
mislim da je cak pokusao, kad je vidio da nece moci zakociti, i pobjeci na travu desno ali se nije uspio popeti
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#20556 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ma nije on ništa pokušao, nagazio na kočnicu pa ga bacilo na ivičnjak.
Kratko i jasno - debil!
Last edited by tempuser on 20/04/2021 08:52, edited 2 times in total.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#20557 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pa kad ja napišem da neki vozači BMW-a ne znaju kontrolisati auto (naglasak na "neki" - ne svi), ispadam ovakav i onakav.tempuser wrote: ↑20/04/2021 08:48Ma nije on ništa pokušao, nagazio na kočnicu, mahinalno okrenuo volan udesno pa ga bacilo na ivičnja.
Kratko i jasno - debil!
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#20558 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pogledao sam ponovo snimak pa sam editovao post. Nije on ni mahinalno okrenuo volan, nego samo stisnuo kočnicu, vidi se da su točkovi ostali pravo. Mezar bez špure, guma, trapova, sa pokvarenim ABS-om i kočnicama koje nejednako hvataju!Laplace wrote: ↑20/04/2021 08:50Pa kad ja napišem da neki vozači BMW-a ne znaju kontrolisati auto (naglasak na "neki" - ne svi), ispadam ovakav i onakav.
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#20559 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Otpad od vozila, zaustavio bi se najnormalnije da je bio ispravan jer nije nesto specijalno brzo ni isao cim se ona crna Octavia ukazala iza njega za 2 sekunde.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#20560 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Vjerovatno. Mislim da sam ja sa Astrom imao oštrija kočenja bez gubitka stabilnosti (jednom na autoputu kod brzine 90-100 (na ograničenju 80) kad sam se htio skloniti nekom Golfu a on ne gledajući počeo da me pretiče sa desne strane. Znači, oštro kočenje sa motanjem volana i vraćanjem nazad u lijevu traku (u njoj sam bio jer sam se iz unutrašnje isključio iz kružnog toga a nisam se stigao vratiti u desnu jer je u njoj bila dvojka). Mislim da su mi se tad aktivirali i ABS i ESP i sve ostale skraćenice. Iznenađujuće, obzirom da je kočenje bilo tokom ubrzavanja i mijenjanja pravca kretanja, kako je Astra dobro reagovala.
A ovaj ne uspijeva kočiti kako treba iako vozi pravo (koliko tu utiče zadnji pogon? mislim nenpuno, jer bi trebali svi točkovi da koče).
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#20561 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
tempuser wrote: ↑20/04/2021 09:01Pogledao sam ponovo snimak pa sam editovao post. Nije on ni mahinalno okrenuo volan, nego samo stisnuo kočnicu, vidi se da su točkovi ostali pravo. Mezar bez špure, guma, trapova, sa pokvarenim ABS-om i kočnicama koje nejednako hvataju!
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#20562 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Gume su posebna katastrofa kod ovog E36.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#20565 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Svaki ispravan auto bi stao barem za dužinu auta prije ovog plavog klija. Ovdje da osl rade svoj posao kako treba ima posla i za inspekciju da malo propita stanicu tehničkog pregleda.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#20566 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Zato radi ASS - ako stane - stane!
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#20567 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pa vidi mu traga kočenja ima bar 20 metara samo što se vidi na snimku. I to samo lijeva strana.
- konektovan
- Posts: 51481
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#20568 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Zar ovo nije e39 bengalj.?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#20569 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
vidim niko da spomene o kakvoj vozaČini je rijec,pa da makar malo pusti kocnicu,majstor je zakovo,ne pusta i konta da ce stat

- muha_sa
- Posts: 140476
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- konektovan
- Posts: 51481
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#20571 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Budući balkanski Beč.... 
-
patriot_bih
- Posts: 743
- Joined: 28/12/2020 17:03
#20572 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Najgori kriminalci na putu su oni što se ne vraćaju u svoju traku kad se mimoilaze sa drugim autima.
Sjeku krivine ili pokušavaju preteći nekoga, a pređu pola metra ili metar u suprotnu traku.
Trebaš usporiti i maket se u stranu da te ne udare.
To su uglavnom oni sa malo boljim autima. Ne sa najboljim autima nego malo boljim od prosjeka.
Recimo Audi, Passat, SUV 5-10 godina star. Ti imaju najjače komplekse.
Toga nije bilo toliko prije 10ak godina. Izgleda da je sada neki veliki talas primitivizma naišao.
Sjeku krivine ili pokušavaju preteći nekoga, a pređu pola metra ili metar u suprotnu traku.
Trebaš usporiti i maket se u stranu da te ne udare.
To su uglavnom oni sa malo boljim autima. Ne sa najboljim autima nego malo boljim od prosjeka.
Recimo Audi, Passat, SUV 5-10 godina star. Ti imaju najjače komplekse.
Toga nije bilo toliko prije 10ak godina. Izgleda da je sada neki veliki talas primitivizma naišao.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#20573 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Opšti zakon rasta entropije: gdje god se ne ulaže napor da se uvede neki red, po prirodi stvari će nered preći u još veći nered. Biće nam još gore akobogda.patriot_bih wrote: ↑20/04/2021 17:18 Najgori kriminalci na putu su oni što se ne vraćaju u svoju traku kad se mimoilaze sa drugim autima.
Sjeku krivine ili pokušavaju preteći nekoga, a pređu pola metra ili metar u suprotnu traku.
Trebaš usporiti i maket se u stranu da te ne udare.
To su uglavnom oni sa malo boljim autima. Ne sa najboljim autima nego malo boljim od prosjeka.
Recimo Audi, Passat, SUV 5-10 godina star. Ti imaju najjače komplekse.
Toga nije bilo toliko prije 10ak godina. Izgleda da je sada neki veliki talas primitivizma naišao.
-
Dimu1927
- Posts: 5228
- Joined: 24/05/2020 17:41
- Location: Sarajevo
#20574 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
bmw trojka - e36
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#20575 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
kretencina,jebo pleme svoje
....ovaj sesirdzija nije svjestan koliku je srecu imao

