Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- sime_cipol
- Posts: 23392
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3226 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne znas ti Marka 
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3227 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma vidim ista agenda. Podrzavati Borac, nedostatak glasa H u razgovoru...
Ako sam sta pogrijesio, onda jbg...
Ako sam sta pogrijesio, onda jbg...
- plain vanilla
- Posts: 70231
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3228 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Marko zvani SelektorMoraBitiSrbin
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3229 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pomnoži ih Zakarić sa nulom.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#3230 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sve je to normala. Pomnozili su i njih Susic i Fanimo u BL sa nulom kad smo igrali sa igracem manje a oni se branili ko' Staljingrad sa jednom razlikom da su na kraju pali. Disali su na skrge.
Mi nismo u formi, fali igraca pa i da ta titula promakne nije smak svijeta. Zestok udarac jeste, prije svega ekonomski ali i ne vjerujem da ce se to desiti.
Mi nismo u formi, fali igraca pa i da ta titula promakne nije smak svijeta. Zestok udarac jeste, prije svega ekonomski ali i ne vjerujem da ce se to desiti.
-
1Namcor
- Posts: 292
- Joined: 29/05/2020 17:52
#3231 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma, sto neko rece, da makar imamo igru, pa hajde... Al valjda se dohavizamo kako...
Danas tri dvice!
Danas tri dvice!
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3232 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nego niko ne spominje strasnog sudiju Mujica i onaj sramni dopis Bordo (ne)prijatelja! Samo je dao dodatna krila Borcu bilo bi im pametnije da su cutali ali pametno i Benjo Isovic ne mogu u istu recenicu!
-
1Namcor
- Posts: 292
- Joined: 29/05/2020 17:52
#3233 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja sam se, kako rekoh, posuo pepelom - sudio je vrlo dobro. Al otkud znas da bas to nije uticalo i na njegovo sudjenje, to sto je bio pod lupom?!
S druge strane, Borcu nije trebao nikakav poticaj - imaju dva, tri dobra pojedinca, solidan ostatak tima, bas kao sto smo i mi imali na jesen. Od prve minute su znali sta hoce, iskoristili svoje sanse i nase slabosti i zasluzeno pobijedili!
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3234 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
To vam ljetos nije bilo problem dok ste ga slajfali na Seraniceva saopstenja... pa i do prije par dana je Vico bio dobar, pokrenut ce stvari, ne moze biti gori od Begica itd itd.Pitar sa Kariba wrote: ↑18/04/2021 10:48 Ma vidim ista agenda. Podrzavati Borac, nedostatak glasa H u razgovoru...
Ako sam sta pogrijesio, onda jbg...![]()
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3235 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zato sto Sarajevo, ma koliko da vas ne volim, nije mahalska ekipa koja nema svoj PR i sve pratece slizbe i koju treba da zastupa jedan Benjamin Isovic sa svojim redovitim nebulozama. Ja sam naveo prije utakmice i da vas Mujic nije ostetio na Kosevu kad ste dobili 4:2 a Borac.....5 zutih i jedna crveni na spram ni jedan zuti za Sarajevo....pa ne znam ali tad ste igrali stvarno dobro pa nek ostane da je to u redu.1Namcor wrote: ↑18/04/2021 14:04Ja sam se, kako rekoh, posuo pepelom - sudio je vrlo dobro. Al otkud znas da bas to nije uticalo i na njegovo sudjenje, to sto je bio pod lupom?!
S druge strane, Borcu nije trebao nikakav poticaj - imaju dva, tri dobra pojedinca, solidan ostatak tima, bas kao sto smo i mi imali na jesen. Od prve minute su znali sta hoce, iskoristili svoje sanse i nase slabosti i zasluzeno pobijedili!
Prica o Mujicu se napuhana i on je odlicno sudio i utakmicu na Grbavici i svaki sudija ima pravo na vlastitu procjenu pa je tako procjenio da je prvi start za crveni karton i da igranje rukom igraca Mladosti nije za penal. I da je Mladost pobjedila ja mu ne bi nista zamjerio.
Kukanje prije utakmice nekako ne pristaje za ozbiljnije klubove.
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3236 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jel ovo niko ne prenosi Olimpik : Zrinjski?
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3238 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovo Arena sto ja imam nema ni na jednoj
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3240 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kakva golcina Filipovica 
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3241 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I Olimpik opasniji u napadu od nas, sjevaju sutevi i stative 
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3242 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jest je vala Curjuric spucao momacki
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3243 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Heheheheh kako sudija pogura Sarajevo za sljedecu utakmicu.....Bilbija ne igra protiv Sarajeva 
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3244 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ko mu je kriv sto je igrao rukom 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3245 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Lakat u lice.
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#3246 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa zabij to
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3247 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3248 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3249 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Opali ga laktom...ma opravdano 100%....do sada 5 zutih.Ultraviolent wrote: ↑18/04/2021 15:27Cuo sam komentatora sluzio se rukama nesto, nisam gledao. Svejedno, sto je to radio![]()
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3250 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ono sto je cinjenica da jucer Mladost i danas Olimpik igrau ljepsi fudla i od Sarajeva i od Zelje
