Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
sime_cipol
Posts: 23391
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3226 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Ne znas ti Marka :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3227 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Ma vidim ista agenda. Podrzavati Borac, nedostatak glasa H u razgovoru...
Ako sam sta pogrijesio, onda jbg... :oops:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70227
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3228 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

sime_cipol wrote: 18/04/2021 10:43 Ne znas ti Marka :D
Marko zvani SelektorMoraBitiSrbin :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3229 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by avetinja »

Pomnoži ih Zakarić sa nulom.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3230 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Sve je to normala. Pomnozili su i njih Susic i Fanimo u BL sa nulom kad smo igrali sa igracem manje a oni se branili ko' Staljingrad sa jednom razlikom da su na kraju pali. Disali su na skrge.

Mi nismo u formi, fali igraca pa i da ta titula promakne nije smak svijeta. Zestok udarac jeste, prije svega ekonomski ali i ne vjerujem da ce se to desiti.
1Namcor
Posts: 292
Joined: 29/05/2020 17:52

#3231 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 1Namcor »

Ma, sto neko rece, da makar imamo igru, pa hajde... Al valjda se dohavizamo kako...
Danas tri dvice!
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3232 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Nego niko ne spominje strasnog sudiju Mujica i onaj sramni dopis Bordo (ne)prijatelja! Samo je dao dodatna krila Borcu bilo bi im pametnije da su cutali ali pametno i Benjo Isovic ne mogu u istu recenicu!
1Namcor
Posts: 292
Joined: 29/05/2020 17:52

#3233 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 1Namcor »

hrasno38 wrote: 18/04/2021 13:54 Nego niko ne spominje strasnog sudiju Mujica i onaj sramni dopis Bordo (ne)prijatelja! Samo je dao dodatna krila Borcu bilo bi im pametnije da su cutali ali pametno i Benjo Isovic ne mogu u istu recenicu!
Ja sam se, kako rekoh, posuo pepelom - sudio je vrlo dobro. Al otkud znas da bas to nije uticalo i na njegovo sudjenje, to sto je bio pod lupom?!
S druge strane, Borcu nije trebao nikakav poticaj - imaju dva, tri dobra pojedinca, solidan ostatak tima, bas kao sto smo i mi imali na jesen. Od prve minute su znali sta hoce, iskoristili svoje sanse i nase slabosti i zasluzeno pobijedili!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3234 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Pitar sa Kariba wrote: 18/04/2021 10:48 Ma vidim ista agenda. Podrzavati Borac, nedostatak glasa H u razgovoru...
Ako sam sta pogrijesio, onda jbg... :oops:
To vam ljetos nije bilo problem dok ste ga slajfali na Seraniceva saopstenja... pa i do prije par dana je Vico bio dobar, pokrenut ce stvari, ne moze biti gori od Begica itd itd.
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3235 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

1Namcor wrote: 18/04/2021 14:04
hrasno38 wrote: 18/04/2021 13:54 Nego niko ne spominje strasnog sudiju Mujica i onaj sramni dopis Bordo (ne)prijatelja! Samo je dao dodatna krila Borcu bilo bi im pametnije da su cutali ali pametno i Benjo Isovic ne mogu u istu recenicu!
Ja sam se, kako rekoh, posuo pepelom - sudio je vrlo dobro. Al otkud znas da bas to nije uticalo i na njegovo sudjenje, to sto je bio pod lupom?!
S druge strane, Borcu nije trebao nikakav poticaj - imaju dva, tri dobra pojedinca, solidan ostatak tima, bas kao sto smo i mi imali na jesen. Od prve minute su znali sta hoce, iskoristili svoje sanse i nase slabosti i zasluzeno pobijedili!
Zato sto Sarajevo, ma koliko da vas ne volim, nije mahalska ekipa koja nema svoj PR i sve pratece slizbe i koju treba da zastupa jedan Benjamin Isovic sa svojim redovitim nebulozama. Ja sam naveo prije utakmice i da vas Mujic nije ostetio na Kosevu kad ste dobili 4:2 a Borac.....5 zutih i jedna crveni na spram ni jedan zuti za Sarajevo....pa ne znam ali tad ste igrali stvarno dobro pa nek ostane da je to u redu.
Prica o Mujicu se napuhana i on je odlicno sudio i utakmicu na Grbavici i svaki sudija ima pravo na vlastitu procjenu pa je tako procjenio da je prvi start za crveni karton i da igranje rukom igraca Mladosti nije za penal. I da je Mladost pobjedila ja mu ne bi nista zamjerio.
Kukanje prije utakmice nekako ne pristaje za ozbiljnije klubove.
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3236 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Jel ovo niko ne prenosi Olimpik : Zrinjski?
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3237 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

hrasno38 wrote: 18/04/2021 14:59 Jel ovo niko ne prenosi Olimpik : Zrinjski?
Arena
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3238 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Bazinga1234 wrote: 18/04/2021 15:00
hrasno38 wrote: 18/04/2021 14:59 Jel ovo niko ne prenosi Olimpik : Zrinjski?
Arena
Ovo Arena sto ja imam nema ni na jednoj
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3239 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

hrasno38 wrote: 18/04/2021 15:01
Bazinga1234 wrote: 18/04/2021 15:00
hrasno38 wrote: 18/04/2021 14:59 Jel ovo niko ne prenosi Olimpik : Zrinjski?
Arena
Ovo Arena sto ja imam nema ni na jednoj
Evo ga :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3240 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Kakva golcina Filipovica :shock:
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3241 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

I Olimpik opasniji u napadu od nas, sjevaju sutevi i stative :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3242 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ultraviolent wrote: 18/04/2021 15:13 I Olimpik opasniji u napadu od nas, sjevaju sutevi i stative :D
Jest je vala Curjuric spucao momacki
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3243 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Heheheheh kako sudija pogura Sarajevo za sljedecu utakmicu.....Bilbija ne igra protiv Sarajeva :D
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3244 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

Ko mu je kriv sto je igrao rukom :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3245 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Ultraviolent wrote: 18/04/2021 15:23 Ko mu je kriv sto je igrao rukom :D
Lakat u lice.
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3246 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Pa zabij to
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3247 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

mirza_15 wrote: 18/04/2021 15:25
Ultraviolent wrote: 18/04/2021 15:23 Ko mu je kriv sto je igrao rukom :D
Lakat u lice.
Ma cist je zuti ali ovo je prica nekih sa foruma kada im igraci klubova za koje navijaju dobiju zute kartone pa im sudije krivi
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3248 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

mirza_15 wrote: 18/04/2021 15:25
Ultraviolent wrote: 18/04/2021 15:23 Ko mu je kriv sto je igrao rukom :D
Lakat u lice.
Cuo sam komentatora sluzio se rukama nesto, nisam gledao. Svejedno, sto je to radio :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3249 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ultraviolent wrote: 18/04/2021 15:27
mirza_15 wrote: 18/04/2021 15:25
Ultraviolent wrote: 18/04/2021 15:23 Ko mu je kriv sto je igrao rukom :D
Lakat u lice.
Cuo sam komentatora sluzio se rukama nesto, nisam gledao. Svejedno, sto je to radio :D
Opali ga laktom...ma opravdano 100%....do sada 5 zutih.
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3250 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ono sto je cinjenica da jucer Mladost i danas Olimpik igrau ljepsi fudla i od Sarajeva i od Zelje
Post Reply