Ko o cemu.....Stararaja wrote: ↑09/04/2021 16:48 Faktor ne propusta pišanje po ovim, 'iz temelja'
https://faktor.ba/vijest/nipotizmi-na-d ... uma/121236
Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15025
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13001 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- RunnerX
- Posts: 3392
- Joined: 13/03/2014 17:38
- Contact:
#13002 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Konaković ne propušta da piša po zelenim kriminalcima, oni su najviše razočarani ovim odgovorom,


-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#13003 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
NiP je pokretni pokret. bice da ti nisi upoznata sa kapitalnim projektom nermina muzura autobuska linija hrasnica-ilidza-vjecnicaKatarinaKosaca wrote: ↑09/04/2021 11:09Ja mislim da bi za početak trebali izaći iz izborne kampanje, jer dobili su vlast, bar djelimičnu i prestati građanima objašnjavati ko je i šta je SDA. Jer, građani da ne znaju i to bolje od njih koji su bili perjanice te iste SDA dok smo mi osjećali pogubnost minder politike u svakom segmentu, oni i ne bi bili na vlasti. NiP stalno drži tenziju, svađu i stranačka prepucavanja, kadroviranje i nespretne izjave. NiP treba početi raditi.
-
emmir1
- Posts: 4937
- Joined: 07/06/2013 15:28
#13004 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Trenutno za mene kriteriji važniji od fakulteta jesu iskrene i časne namjere.
Da se zaustavi pljačka državne imovine i da se prestane sa politikom interesa samo stranke.
Ne bih komentarisao napade onih u službi SDA koji su postavili kao standarde fakultet u Travniku
Da se zaustavi pljačka državne imovine i da se prestane sa politikom interesa samo stranke.
Ne bih komentarisao napade onih u službi SDA koji su postavili kao standarde fakultet u Travniku
- RunnerX
- Posts: 3392
- Joined: 13/03/2014 17:38
- Contact:
#13005 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Prioritet moraju biti revizije, zaustavljanje pljačke i raskidanje štetnih ugovora kojima su SDA tajkuni bili maksimalno povlašteni. To bi u startu bio ogroman doprinos budžetu i popravljanju finansijske slike, koja bi automatski značila više novca za investicije i građane.
- Prpa.ba
- Posts: 15264
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#13006 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
NiP ima jako malo kvalitetnog kadra, a jos manje kadra kojem "vjeruju" za odgovorne funkcije. Po tome nisu ni po cemu drugaciji od SDA, i nema potrebe pretvarati se u SDA botove braneci neodbranjivo.
Ono sto su fakti jeste da tokom 2019. cak i takvi kadrovi NiP-a nisu ostavili posebnu pustos iza sebe, kakvu ostavljaju sjecikese iz SDA. Da li je to zbog slabe organizacije, budnog oka SDA uhljebljenika, ili malo veceg stepena postenja, to Bog zna i niko drugi.
Neto rezultat je da je profesor jezika iz NiP-a ipak malo bolja opcija od profesora jezika iz SDA, kad vec drugih opcija nemamo.
Ono sto su fakti jeste da tokom 2019. cak i takvi kadrovi NiP-a nisu ostavili posebnu pustos iza sebe, kakvu ostavljaju sjecikese iz SDA. Da li je to zbog slabe organizacije, budnog oka SDA uhljebljenika, ili malo veceg stepena postenja, to Bog zna i niko drugi.
Neto rezultat je da je profesor jezika iz NiP-a ipak malo bolja opcija od profesora jezika iz SDA, kad vec drugih opcija nemamo.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#13007 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
bio je onaj elvir resic direktor pd butmir. lik profesor bosanskog jezika.
sda je patentirala kadroviranje.
ali sve je to u par deka sa profesorom engleskog u sarajevo šumama, nažalost.
mada mislim da više nitko nema kadrova, jer i ono malo stručnih i obrazovanih ljudi za pojedine oblasti su digli ruke i ne žele se valjati u političkom blatu, da ih se proziva za sve i da su uvijek pod pritiskom javnosti, opozicije i obavještajaca.
sda je patentirala kadroviranje.
ali sve je to u par deka sa profesorom engleskog u sarajevo šumama, nažalost.
mada mislim da više nitko nema kadrova, jer i ono malo stručnih i obrazovanih ljudi za pojedine oblasti su digli ruke i ne žele se valjati u političkom blatu, da ih se proziva za sve i da su uvijek pod pritiskom javnosti, opozicije i obavještajaca.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#13008 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Danas su dva samostalna vijećnika Đemal Bilanović i Semedin Omerinović Selmača pristupili Narodu i Pravdi Bugojno te će u Općinskom vijeću participirati kao vijećnici pomenute stranke.
Predsjednik Naroda i Pravde Elmedin Konaković im je na današnjem sastanku u Travniku poželio srdačnu dobrodošlicu.
Električara Semedina smo vec upoznali kada je neki dan na sjednici Općinskog vijeća Bugojno poselamio predsjednika Vijeća Miroslava Zelića i porucio mu kako ne razumije jezik kojim Zelić govori i kako mu je potreban prevodilac i da ide u Hrvatsku i prica tamo hrvatski jezik.
Predsjednik Naroda i Pravde Elmedin Konaković im je na današnjem sastanku u Travniku poželio srdačnu dobrodošlicu.
Električara Semedina smo vec upoznali kada je neki dan na sjednici Općinskog vijeća Bugojno poselamio predsjednika Vijeća Miroslava Zelića i porucio mu kako ne razumije jezik kojim Zelić govori i kako mu je potreban prevodilac i da ide u Hrvatsku i prica tamo hrvatski jezik.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13009 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15025
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13010 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13011 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Statut je statut kolegice,ha stambeni fond ha Sarajevo sume.
- Idemedosumom
- Posts: 8284
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#13012 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Vidjeh Konakovića danas u Travniku 
-
Stararaja
- Posts: 38
- Joined: 08/04/2021 10:26
#13013 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ista situacija kao sa nipom u Bihacu, Brckom, Zivinicama,... Govnameridiyan wrote: ↑09/04/2021 21:30 Danas su dva samostalna vijećnika Đemal Bilanović i Semedin Omerinović Selmača pristupili Narodu i Pravdi Bugojno te će u Općinskom vijeću participirati kao vijećnici pomenute stranke.
Predsjednik Naroda i Pravde Elmedin Konaković im je na današnjem sastanku u Travniku poželio srdačnu dobrodošlicu.
Električara Semedina smo vec upoznali kada je neki dan na sjednici Općinskog vijeća Bugojno poselamio predsjednika Vijeća Miroslava Zelića i porucio mu kako ne razumije jezik kojim Zelić govori i kako mu je potreban prevodilac i da ide u Hrvatsku i prica tamo hrvatski jezik.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#13014 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Centralni trg Travnik! Odrzano zavrsno obracanje koalicije!




- bogoljub
- Posts: 2930
- Joined: 14/03/2008 19:20
- Location: Do you have a room tonight?
#13015 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Je li istina da će šumari imati kurs engleskog, kako bi mogli razgovarati sa zalutalim stranim turistima...?
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#13016 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
jel vam kifli donio
- Styling
- Posts: 15025
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13017 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- RunnerX
- Posts: 3392
- Joined: 13/03/2014 17:38
- Contact:
#13018 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kako Konaković brzo sazrijeva i uči na greškama, baš atipično za naše političare. Posljednjih desetak dana ovog cirkusa je je maestralno odradio.
- Idemedosumom
- Posts: 8284
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#13019 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13020 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15025
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13021 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ako je hiljade ljudi stalo iza njega kao kandidata za nacelnika opstine i smatrali da je sposoban da vodi opstinu i upravlja milionskim budzetima ne vidim zasto ne bi bio sposoban voditi Sume. Bitno,je da njegovi saradnici budu ljudi od struke i znaju svoj posao.
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#13022 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
a kako ce dovadzija znati da su saradnici ljudi od struke i da se razumiju u poso kaod on o poslu nema dvije ciste??? te hiljade glasova za nacelnika dobio je na osnovu obecanja u predizbornoj kampanji
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#13023 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Vise srece drugi put.
Zahvaljujemo se na ucescu.
- Styling
- Posts: 15025
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#13024 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ti znas da on nema dvije ciste? To si provjerio i sa sigurnoscu znas?sitni svercer wrote: ↑10/04/2021 10:21a kako ce dovadzija znati da su saradnici ljudi od struke i da se razumiju u poso kaod on o poslu nema dvije ciste??? te hiljade glasova za nacelnika dobio je na osnovu obecanja u predizbornoj kampanji![]()
-
Xforumas
- Posts: 96
- Joined: 02/04/2021 11:12
#13025 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kakav glupan, ne zna ni koji su ravnopravni jezici u vlastitoj mu drzavi a bavio bi se politikommeridiyan wrote: ↑09/04/2021 21:30 Danas su dva samostalna vijećnika Đemal Bilanović i Semedin Omerinović Selmača pristupili Narodu i Pravdi Bugojno te će u Općinskom vijeću participirati kao vijećnici pomenute stranke.
Predsjednik Naroda i Pravde Elmedin Konaković im je na današnjem sastanku u Travniku poželio srdačnu dobrodošlicu.
Električara Semedina smo vec upoznali kada je neki dan na sjednici Općinskog vijeća Bugojno poselamio predsjednika Vijeća Miroslava Zelića i porucio mu kako ne razumije jezik kojim Zelić govori i kako mu je potreban prevodilac i da ide u Hrvatsku i prica tamo hrvatski jezik.
I te glasove mu je dobio Dino Konakovic, da je bio nezavisni kandidat dobio bi ukupno 12.sitni svercer wrote: ↑10/04/2021 10:21a kako ce dovadzija znati da su saradnici ljudi od struke i da se razumiju u poso kaod on o poslu nema dvije ciste??? te hiljade glasova za nacelnika dobio je na osnovu obecanja u predizbornoj kampanji![]()
I gdje Konakovic uopste iskopa ovog lika i zasto ga ovoliko gura, je li opet neko kumce u pitanju? Po kvalifikacijama lik nema dovoljno ni za direktora skole u kojoj je radio a kamo li direktora suma. Ako neko ima vise informacija bio bih zahvala zasto je bas ovaj lik toliko "dobar" da ga se mora negdje ubaciti (bilo da je nacelnik ili direktor nekog javnog preduzeca)?
Last edited by Xforumas on 10/04/2021 10:37, edited 1 time in total.
