Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#13001 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Stararaja wrote: 09/04/2021 16:48 Faktor ne propusta pišanje po ovim, 'iz temelja'

https://faktor.ba/vijest/nipotizmi-na-d ... uma/121236
Ko o cemu.....
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#13002 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Konaković ne propušta da piša po zelenim kriminalcima, oni su najviše razočarani ovim odgovorom,

Image
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#13003 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 11:09
Styling wrote: 09/04/2021 07:57
jefff wrote: 08/04/2021 21:25 od fejzbuk stranke i bukadjija samo lud covjek moze nesto ocekivati
A, sta bi po tvom misljenju, u ovom trenutku NiP trebao uraditi?
Ja mislim da bi za početak trebali izaći iz izborne kampanje, jer dobili su vlast, bar djelimičnu i prestati građanima objašnjavati ko je i šta je SDA. Jer, građani da ne znaju i to bolje od njih koji su bili perjanice te iste SDA dok smo mi osjećali pogubnost minder politike u svakom segmentu, oni i ne bi bili na vlasti. NiP stalno drži tenziju, svađu i stranačka prepucavanja, kadroviranje i nespretne izjave. NiP treba početi raditi.
NiP je pokretni pokret. bice da ti nisi upoznata sa kapitalnim projektom nermina muzura autobuska linija hrasnica-ilidza-vjecnica 8-) nije bilo lako ostvariti zacrtani cilj ali eto nermin muzur inace staticar raiffeisenbanke se pokreno i sad ga se nemoze zaustaviti 8-) pokret, pokret, pokret...
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#13004 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Trenutno za mene kriteriji važniji od fakulteta jesu iskrene i časne namjere.

Da se zaustavi pljačka državne imovine i da se prestane sa politikom interesa samo stranke.

Ne bih komentarisao napade onih u službi SDA koji su postavili kao standarde fakultet u Travniku
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#13005 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Prioritet moraju biti revizije, zaustavljanje pljačke i raskidanje štetnih ugovora kojima su SDA tajkuni bili maksimalno povlašteni. To bi u startu bio ogroman doprinos budžetu i popravljanju finansijske slike, koja bi automatski značila više novca za investicije i građane.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15266
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#13006 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

NiP ima jako malo kvalitetnog kadra, a jos manje kadra kojem "vjeruju" za odgovorne funkcije. Po tome nisu ni po cemu drugaciji od SDA, i nema potrebe pretvarati se u SDA botove braneci neodbranjivo.

Ono sto su fakti jeste da tokom 2019. cak i takvi kadrovi NiP-a nisu ostavili posebnu pustos iza sebe, kakvu ostavljaju sjecikese iz SDA. Da li je to zbog slabe organizacije, budnog oka SDA uhljebljenika, ili malo veceg stepena postenja, to Bog zna i niko drugi. :mrgreen:

Neto rezultat je da je profesor jezika iz NiP-a ipak malo bolja opcija od profesora jezika iz SDA, kad vec drugih opcija nemamo.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#13007 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

bio je onaj elvir resic direktor pd butmir. lik profesor bosanskog jezika.

sda je patentirala kadroviranje.

ali sve je to u par deka sa profesorom engleskog u sarajevo šumama, nažalost.

mada mislim da više nitko nema kadrova, jer i ono malo stručnih i obrazovanih ljudi za pojedine oblasti su digli ruke i ne žele se valjati u političkom blatu, da ih se proziva za sve i da su uvijek pod pritiskom javnosti, opozicije i obavještajaca.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#13008 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Danas su dva samostalna vijećnika Đemal Bilanović i Semedin Omerinović Selmača pristupili Narodu i Pravdi Bugojno te će u Općinskom vijeću participirati kao vijećnici pomenute stranke.
Predsjednik Naroda i Pravde Elmedin Konaković im je na današnjem sastanku u Travniku poželio srdačnu dobrodošlicu.

Električara Semedina smo vec upoznali kada je neki dan na sjednici Općinskog vijeća Bugojno poselamio predsjednika Vijeća Miroslava Zelića i porucio mu kako ne razumije jezik kojim Zelić govori i kako mu je potreban prevodilac i da ide u Hrvatsku i prica tamo hrvatski jezik.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#13009 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 09/04/2021 15:46
malakh wrote: 09/04/2021 15:43
Styling wrote: 09/04/2021 15:32

Uslov je “fakultet drustvenog smjera”.
a ovaj uslov, je li naknadno dodan u statut sarajevo suma prije par dana ili je dugo tu?
Oduvijek je tu. Niko nece mijenjati niti je mijenjao statut. Mozda SDA, oni su skloni tome.
Tacno 100% bivsi SDA-ov premijer je dva puta mjenjao statut kako bi Adnana Efendica postavio za direktora kan.stam.fonda :izet:
Hrabri, casni i posteni kifla :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#13010 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 09/04/2021 22:41
Styling wrote: 09/04/2021 15:46
malakh wrote: 09/04/2021 15:43

a ovaj uslov, je li naknadno dodan u statut sarajevo suma prije par dana ili je dugo tu?
Oduvijek je tu. Niko nece mijenjati niti je mijenjao statut. Mozda SDA, oni su skloni tome.
Tacno 100% bivsi SDA-ov premijer je dva puta mjenjao statut kako bi Adnana Efendica postavio za direktora kan.stam.fonda :izet:
Hrabri, casni i posteni kifla :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Kakvog stambenog fonda :roll: govorimo o Sumama.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#13011 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 09/04/2021 22:46
Patton44 wrote: 09/04/2021 22:41
Styling wrote: 09/04/2021 15:46

Oduvijek je tu. Niko nece mijenjati niti je mijenjao statut. Mozda SDA, oni su skloni tome.
Tacno 100% bivsi SDA-ov premijer je dva puta mjenjao statut kako bi Adnana Efendica postavio za direktora kan.stam.fonda :izet:
Hrabri, casni i posteni kifla :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Kakvog stambenog fonda :roll: govorimo o Sumama.
Statut je statut kolegice,ha stambeni fond ha Sarajevo sume.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8284
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#13012 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Idemedosumom »

Vidjeh Konakovića danas u Travniku :bih:
Stararaja
Posts: 38
Joined: 08/04/2021 10:26

#13013 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Stararaja »

meridiyan wrote: 09/04/2021 21:30 Danas su dva samostalna vijećnika Đemal Bilanović i Semedin Omerinović Selmača pristupili Narodu i Pravdi Bugojno te će u Općinskom vijeću participirati kao vijećnici pomenute stranke.
Predsjednik Naroda i Pravde Elmedin Konaković im je na današnjem sastanku u Travniku poželio srdačnu dobrodošlicu.

Električara Semedina smo vec upoznali kada je neki dan na sjednici Općinskog vijeća Bugojno poselamio predsjednika Vijeća Miroslava Zelića i porucio mu kako ne razumije jezik kojim Zelić govori i kako mu je potreban prevodilac i da ide u Hrvatsku i prica tamo hrvatski jezik.
Ista situacija kao sa nipom u Bihacu, Brckom, Zivinicama,... Govna
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#13014 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Centralni trg Travnik! Odrzano zavrsno obracanje koalicije!

ImageImage
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#13015 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bogoljub »

Je li istina da će šumari imati kurs engleskog, kako bi mogli razgovarati sa zalutalim stranim turistima...?
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#13016 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Idemedosumom wrote: 09/04/2021 23:14 Vidjeh Konakovića danas u Travniku :bih:
jel vam kifli donio
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#13017 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 09/04/2021 22:54
Styling wrote: 09/04/2021 22:46
Patton44 wrote: 09/04/2021 22:41
Tacno 100% bivsi SDA-ov premijer je dva puta mjenjao statut kako bi Adnana Efendica postavio za direktora kan.stam.fonda :izet:
Hrabri, casni i posteni kifla :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Kakvog stambenog fonda :roll: govorimo o Sumama.
Statut je statut kolegice,ha stambeni fond ha Sarajevo sume.
Stambeni fond niti me interesuje niti je tema. Ako nemas nesto jace za ponuditi ne razvodnjavaj pricu, ne ide ti prilog.
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#13018 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Kako Konaković brzo sazrijeva i uči na greškama, baš atipično za naše političare. Posljednjih desetak dana ovog cirkusa je je maestralno odradio.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8284
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#13019 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Idemedosumom »

jefff wrote: 10/04/2021 09:20
Idemedosumom wrote: 09/04/2021 23:14 Vidjeh Konakovića danas u Travniku :bih:
jel vam kifli donio
Donio nadu, da bi se zeleni karcinom mogao potjerati u remisiju. Ma koliko šanse male bile :bih:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#13020 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 10/04/2021 09:50
Patton44 wrote: 09/04/2021 22:54
Styling wrote: 09/04/2021 22:46

Kakvog stambenog fonda :roll: govorimo o Sumama.
Statut je statut kolegice,ha stambeni fond ha Sarajevo sume.
Stambeni fond niti me interesuje niti je tema. Ako nemas nesto jace za ponuditi ne razvodnjavaj pricu, ne ide ti prilog.
A tebi ko ide Dovadzija i Sarajevo sume. :zid:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#13021 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 10/04/2021 10:04
Styling wrote: 10/04/2021 09:50
Patton44 wrote: 09/04/2021 22:54 Statut je statut kolegice,ha stambeni fond ha Sarajevo sume.
Stambeni fond niti me interesuje niti je tema. Ako nemas nesto jace za ponuditi ne razvodnjavaj pricu, ne ide ti prilog.
A tebi ko ide Dovadzija i Sarajevo sume. :zid:
Ako je hiljade ljudi stalo iza njega kao kandidata za nacelnika opstine i smatrali da je sposoban da vodi opstinu i upravlja milionskim budzetima ne vidim zasto ne bi bio sposoban voditi Sume. Bitno,je da njegovi saradnici budu ljudi od struke i znaju svoj posao.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#13022 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Styling wrote: 10/04/2021 10:09
Patton44 wrote: 10/04/2021 10:04
Styling wrote: 10/04/2021 09:50

Stambeni fond niti me interesuje niti je tema. Ako nemas nesto jace za ponuditi ne razvodnjavaj pricu, ne ide ti prilog.
A tebi ko ide Dovadzija i Sarajevo sume. :zid:
Ako je hiljade ljudi stalo iza njega kao kandidata za nacelnika opstine i smatrali da je sposoban da vodi opstinu i upravlja milionskim budzetima ne vidim zasto ne bi bio sposoban voditi Sume. Bitno,je da njegovi saradnici budu ljudi od struke i znaju svoj posao.
a kako ce dovadzija znati da su saradnici ljudi od struke i da se razumiju u poso kaod on o poslu nema dvije ciste??? te hiljade glasova za nacelnika dobio je na osnovu obecanja u predizbornoj kampanji 8-)
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#13023 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 10/04/2021 10:09
Patton44 wrote: 10/04/2021 10:04
Styling wrote: 10/04/2021 09:50

Stambeni fond niti me interesuje niti je tema. Ako nemas nesto jace za ponuditi ne razvodnjavaj pricu, ne ide ti prilog.
A tebi ko ide Dovadzija i Sarajevo sume. :zid:
Ako je hiljade ljudi stalo iza njega kao kandidata za nacelnika opstine i smatrali da je sposoban da vodi opstinu i upravlja milionskim budzetima ne vidim zasto ne bi bio sposoban voditi Sume. Bitno,je da njegovi saradnici budu ljudi od struke i znaju svoj posao.
Vise srece drugi put.
Zahvaljujemo se na ucescu. :kiss:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#13024 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

sitni svercer wrote: 10/04/2021 10:21
Styling wrote: 10/04/2021 10:09
Patton44 wrote: 10/04/2021 10:04
A tebi ko ide Dovadzija i Sarajevo sume. :zid:
Ako je hiljade ljudi stalo iza njega kao kandidata za nacelnika opstine i smatrali da je sposoban da vodi opstinu i upravlja milionskim budzetima ne vidim zasto ne bi bio sposoban voditi Sume. Bitno,je da njegovi saradnici budu ljudi od struke i znaju svoj posao.
a kako ce dovadzija znati da su saradnici ljudi od struke i da se razumiju u poso kaod on o poslu nema dvije ciste??? te hiljade glasova za nacelnika dobio je na osnovu obecanja u predizbornoj kampanji 8-)
Ti znas da on nema dvije ciste? To si provjerio i sa sigurnoscu znas?
Xforumas
Posts: 96
Joined: 02/04/2021 11:12

#13025 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Xforumas »

meridiyan wrote: 09/04/2021 21:30 Danas su dva samostalna vijećnika Đemal Bilanović i Semedin Omerinović Selmača pristupili Narodu i Pravdi Bugojno te će u Općinskom vijeću participirati kao vijećnici pomenute stranke.
Predsjednik Naroda i Pravde Elmedin Konaković im je na današnjem sastanku u Travniku poželio srdačnu dobrodošlicu.

Električara Semedina smo vec upoznali kada je neki dan na sjednici Općinskog vijeća Bugojno poselamio predsjednika Vijeća Miroslava Zelića i porucio mu kako ne razumije jezik kojim Zelić govori i kako mu je potreban prevodilac i da ide u Hrvatsku i prica tamo hrvatski jezik.
Kakav glupan, ne zna ni koji su ravnopravni jezici u vlastitoj mu drzavi a bavio bi se politikom :?
sitni svercer wrote: 10/04/2021 10:21
Styling wrote: 10/04/2021 10:09
Patton44 wrote: 10/04/2021 10:04
A tebi ko ide Dovadzija i Sarajevo sume. :zid:
Ako je hiljade ljudi stalo iza njega kao kandidata za nacelnika opstine i smatrali da je sposoban da vodi opstinu i upravlja milionskim budzetima ne vidim zasto ne bi bio sposoban voditi Sume. Bitno,je da njegovi saradnici budu ljudi od struke i znaju svoj posao.
a kako ce dovadzija znati da su saradnici ljudi od struke i da se razumiju u poso kaod on o poslu nema dvije ciste??? te hiljade glasova za nacelnika dobio je na osnovu obecanja u predizbornoj kampanji 8-)
I te glasove mu je dobio Dino Konakovic, da je bio nezavisni kandidat dobio bi ukupno 12.

I gdje Konakovic uopste iskopa ovog lika i zasto ga ovoliko gura, je li opet neko kumce u pitanju? Po kvalifikacijama lik nema dovoljno ni za direktora skole u kojoj je radio a kamo li direktora suma. Ako neko ima vise informacija bio bih zahvala zasto je bas ovaj lik toliko "dobar" da ga se mora negdje ubaciti (bilo da je nacelnik ili direktor nekog javnog preduzeca)?
Last edited by Xforumas on 10/04/2021 10:37, edited 1 time in total.
Post Reply