Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- shape of despair
- Posts: 3986
- Joined: 09/04/2008 18:41
#34726 Re: Pitamo Mehanicare ?
Golf tdi. Bosh pumpa pocela da pusta pomalo. U kabini se nekad osjeti miris dizela.
Prvo, koliko je hitna opravka-koliko se jos ovako moze voziti, koliko je sigurno ono generalno, pod dva koga preporucujete ali da mi sve odradi, ne da mu ja nosim skinutu pumpu. Hvala
Prvo, koliko je hitna opravka-koliko se jos ovako moze voziti, koliko je sigurno ono generalno, pod dva koga preporucujete ali da mi sve odradi, ne da mu ja nosim skinutu pumpu. Hvala
-
celeron
- Posts: 480
- Joined: 30/04/2013 20:44
#34727 Re: Pitamo Mehanicare ?
Auto ima 61.000 na satu, sad nekad trebam ulje mijenjat. Takodje je plan isti dan i ulje u mjenjacu promijenit. Sto se tice ponasanja isto je, hladan ili zagrijan dok manuelno nisam probavao.avijon wrote: ↑07/04/2021 12:02Koliko kilometara jel ulje ikad mjenjano ako je 200k+celeron wrote: ↑06/04/2021 20:40 Pozdrav raja. Posjedujem Golf 7 1.4 TSI DSG 90 Kw. Ili mi se pojavio problem ili sam poceo umisljat. Naime prilikom promjene brzin, to je na nekih 2000 obrtaja, imam osjecaj da obrtaji skoce na naglo na 2200 recimo pa promijeni i tako redom.Kao da i motor u tom momentu na tren promijeni zvuk. nemoguce mi je i opisat precizno. Auto radi sasvim normalno, nema trzaja prilikom promjene osim toga skoka u obrtajima da tako kazem. Nebitno je da li gas stiskam jako ili nako lagano.
Jel i kad je hladan i zagrijan isto
Probaj manuelno mjenjat brzine i prati
-
gocii
- Posts: 126
- Joined: 31/12/2018 00:55
#34728 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evolution_IV wrote: ↑06/04/2021 19:10bosch ima manje problema sa diznama,ne mogu reci koji je bolji...cinejnica je da su samo ovi 85KW imali siemens,oni prije i poslije su svi BOSCH
na simensovim diznama ode neka elektronika unutra...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#34729 Re: Pitamo Mehanicare ?

Sta mi je ovo po sofersajbi, vec par god kako je kod mene
Primjeti se onako kad zamagli, i kad se tek ocisti staklo moze se primjetiti malo
Imao sam neku svoju teoriju da je neko koristio one vakum drzace za mobitele, al dal je moguce na ovoliko mjesta da je stavljao i da je to ostalo?
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#34730 Re: Pitamo Mehanicare ?
Stikle nisuJavierBosnia wrote: ↑08/04/2021 15:10
Sta mi je ovo po sofersajbi, vec par god kako je kod mene![]()
Primjeti se onako kad zamagli, i kad se tek ocisti staklo moze se primjetiti malo
Imao sam neku svoju teoriju da je neko koristio one vakum drzace za mobitele, al dal je moguce na ovoliko mjesta da je stavljao i da je to ostalo?
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#34731 Re: Pitamo Mehanicare ?
TransformersJavierBosnia wrote: ↑08/04/2021 15:10
Sta mi je ovo po sofersajbi, vec par god kako je kod mene![]()
Primjeti se onako kad zamagli, i kad se tek ocisti staklo moze se primjetiti malo
Imao sam neku svoju teoriju da je neko koristio one vakum drzace za mobitele, al dal je moguce na ovoliko mjesta da je stavljao i da je to ostalo?
-
avijon
- Posts: 1840
- Joined: 20/08/2012 22:10
#34732 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ocisti nitro razr, alkoholom medicinskim itd pa predji steleksom opetJavierBosnia wrote: ↑08/04/2021 15:10
Sta mi je ovo po sofersajbi, vec par god kako je kod mene![]()
Primjeti se onako kad zamagli, i kad se tek ocisti staklo moze se primjetiti malo
Imao sam neku svoju teoriju da je neko koristio one vakum drzace za mobitele, al dal je moguce na ovoliko mjesta da je stavljao i da je to ostalo?
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#34733 Re: Pitamo Mehanicare ?
Probat cu
Mada cisceno je razlicitim sredstvima stotinu puta, popustilo bi valjda
Mada cisceno je razlicitim sredstvima stotinu puta, popustilo bi valjda
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#34734 Re: Pitamo Mehanicare ?
da li se osjeti pod prstima kad ocistis ono kao ostaci ljepila?JavierBosnia wrote: ↑08/04/2021 15:40 Probat cu![]()
Mada cisceno je razlicitim sredstvima stotinu puta, popustilo bi valjda
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#34735 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nevjeshalica wrote: ↑08/04/2021 15:48da li se osjeti pod prstima kad ocistis ono kao ostaci ljepila?JavierBosnia wrote: ↑08/04/2021 15:40 Probat cu![]()
Mada cisceno je razlicitim sredstvima stotinu puta, popustilo bi valjda
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#34736 Re: Pitamo Mehanicare ?
Metni drugu sofersajbu 
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#34737 Re: Pitamo Mehanicare ?
mozda nekim parnim cistacem, vrelom parom probati sa nekim deterdzentom za odmascivanje
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#34738 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sto je @avijon napiso. Nitro razredjivac na krpu i trljaj, kasnije obrisi steleksom.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#34739 Re: Pitamo Mehanicare ?
Prodaj ti to, nema tu popravke.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#34740 Re: Pitamo Mehanicare ?
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#34741 Re: Pitamo Mehanicare ?
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#34742 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje ima kupiti ako nema dzaba ona eur6 naljepnica na sajbi? 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#34743 Re: Pitamo Mehanicare ?
i meni nesto zatrebalo,gdje ima ovo kupit treba mi za ograde
da je u spreju naravno...
http://www.telack.com/shop/index.php?ro ... uct_id=713

da je u spreju naravno...
http://www.telack.com/shop/index.php?ro ... uct_id=713

-
last mohicans
- Posts: 18196
- Joined: 09/08/2012 23:19
#34744 Re: Pitamo Mehanicare ?
Izgleda kao da su tragovi od onog nosača za navigaciju ili mobitel.JavierBosnia wrote: ↑08/04/2021 15:40 Probat cu![]()
Mada cisceno je razlicitim sredstvima stotinu puta, popustilo bi valjda
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#34745 Re: Pitamo Mehanicare ?
To mi jedino i ima smislalast mohicans wrote: ↑09/04/2021 17:46Izgleda kao da su tragovi od onog nosača za navigaciju ili mobitel.JavierBosnia wrote: ↑08/04/2021 15:40 Probat cu![]()
Mada cisceno je razlicitim sredstvima stotinu puta, popustilo bi valjda
-
last mohicans
- Posts: 18196
- Joined: 09/08/2012 23:19
#34746 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod mene se znalo oslikati, ali mahnes magičnom i nestane. Taj prethodnik kao da ga je šarafao koliko je jak pritisak.JavierBosnia wrote: ↑09/04/2021 17:55To mi jedino i ima smislalast mohicans wrote: ↑09/04/2021 17:46Izgleda kao da su tragovi od onog nosača za navigaciju ili mobitel.JavierBosnia wrote: ↑08/04/2021 15:40 Probat cu![]()
Mada cisceno je razlicitim sredstvima stotinu puta, popustilo bi valjda
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#34747 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hajde da je to na 1-2 mjesta, nego ima sigurno na 10ak razlicitih mjestalast mohicans wrote: ↑09/04/2021 18:05
Kod mene se znalo oslikati, ali mahnes magičnom i nestane. Taj prethodnik kao da ga je šarafao koliko je jak pritisak.
Uzeo sam nitro pa cu probati, mada čisto sumnjam jer na staklu se nista ne osjeti
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#34749 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozda je Kruno more ispolirat 
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#34750 Re: Pitamo Mehanicare ?
mehanicar i po
