Kako pere ?
Jel šta slagao?
Jasmin jeste sam sebi osigurao stipendiju u USA.
Školovanje u Grenoblu je platio tako što je igrao sparing sa tenis juniorima i igrao je za klub u ligi France.
Vratio se i otac mu nije dao u javne firme, otvorio svoju firmu i dan danas radi.
Kada je Jasmin dosao na listu, otac mu se povukao sa svih lista i funkcija.
Jasmina su građani izabrali i sasvim legitimno je došao tu gdje jest, niko ga postavio nije.
Izvini ali ja ovdje vidim princip i sve je istina što je rekao.
Ima li ovakvog primjera u SDA?
Evo ja ću ti odgovoriti, nema !
Da ga poredimo za Dzaferovicem iz SDA npr.
Njegov sin je prvi dan od diplome počeo da radi u tužilaštvu.
Svi ukućani mu na budzetu.
Nije i ne može da bude isto.
Ja se samo nadam da će ljudi poput Jasmina doći u poziciju da odlučuju i da vode brigu o novcu gradjana.
Ko god ga zna ovako misli.
Momak je pravi poštenjačina i pozitivac, te jako sposoban.

