Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50276 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Hakiz wrote: 25/03/2021 17:51
foxlife wrote: 25/03/2021 17:44
Hakiz wrote: 25/03/2021 17:41

Ako je cijena rada po zakonu velika smrtnost?
Kazem ne znam tako da necu ni komentarisati to sto se tice odluka
Ako gledamo ovako logicki po cijenu zivota onda neka otvaraju te preglede na sredini raskrsnica
Testovi nemaju veze, ja sam bio negativan na testu a imao sam covid. Problem je da ljudi koji se loše osjećaju, ili plate privatnika da mu dođe kući i testira ga pa potvrdi kovid, a nisu pokretni ne mogu doći do covid ambulante, snimiti pluća, dobiti terapiju itd jer ne postoji prevoz do ambulante. Hitna dolazi tek kada čovjek umire. To Fortina vlada ne rješava. Govorim iz iskustva.
Pa sad ti ja govorim citas li jbt
Da li oni mogu narediti hitnoj petom desetom ne znam i necu da ulazim u to
Ako gledas laicki kao ja sada naravno da sam za to da se daje terapija ako treba na ulici cim se neko javi al to nase poimanje sta je ispravno sta nije sigurno nije isto po pravu pravilima i sl
Shvatas o cemu pricam
izvrsni direktor
Posts: 14708
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#50277 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by izvrsni direktor »

foxlife wrote: 25/03/2021 17:53
Hakiz wrote: 25/03/2021 17:51
foxlife wrote: 25/03/2021 17:44

Kazem ne znam tako da necu ni komentarisati to sto se tice odluka
Ako gledamo ovako logicki po cijenu zivota onda neka otvaraju te preglede na sredini raskrsnica
Testovi nemaju veze, ja sam bio negativan na testu a imao sam covid. Problem je da ljudi koji se loše osjećaju, ili plate privatnika da mu dođe kući i testira ga pa potvrdi kovid, a nisu pokretni ne mogu doći do covid ambulante, snimiti pluća, dobiti terapiju itd jer ne postoji prevoz do ambulante. Hitna dolazi tek kada čovjek umire. To Fortina vlada ne rješava. Govorim iz iskustva.
Pa sad ti ja govorim citas li jbt
Da li oni mogu narediti hitnoj petom desetom ne znam i necu da ulazim u to
Ako gledas laicki kao ja sada naravno da sam za to da se daje terapija ako treba na ulici cim se neko javi al to nase poimanje sta je ispravno sta nije sigurno nije isto po pravu pravilima i sl
Shvatas o cemu pricam
Sta kazes fadil jel odlucio da se igra drzave ili idalje namjerno nece da nabavi vakcinu?
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#50278 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

foxlife wrote: 25/03/2021 17:53
Hakiz wrote: 25/03/2021 17:51
foxlife wrote: 25/03/2021 17:44

Kazem ne znam tako da necu ni komentarisati to sto se tice odluka
Ako gledamo ovako logicki po cijenu zivota onda neka otvaraju te preglede na sredini raskrsnica
Testovi nemaju veze, ja sam bio negativan na testu a imao sam covid. Problem je da ljudi koji se loše osjećaju, ili plate privatnika da mu dođe kući i testira ga pa potvrdi kovid, a nisu pokretni ne mogu doći do covid ambulante, snimiti pluća, dobiti terapiju itd jer ne postoji prevoz do ambulante. Hitna dolazi tek kada čovjek umire. To Fortina vlada ne rješava. Govorim iz iskustva.
Pa sad ti ja govorim citas li jbt
Da li oni mogu narediti hitnoj petom desetom ne znam i necu da ulazim u to
Ako gledas laicki kao ja sada naravno da sam za to da se daje terapija ako treba na ulici cim se neko javi al to nase poimanje sta je ispravno sta nije sigurno nije isto po pravu pravilima i sl
Shvatas o cemu pricam
Da. Ono šta je Fadilovo neigranje države na nivou federacije, to je Fortino na nivou kantona.

Jednostavno, uradi šta treba da ljudi ne umiru. Tačka. Ne šta si ovlašten, nego šta treba. Ovo je rat.

Ako ljudi umiru jer pratiš protokole, kakva korist od tebe tim ljudima i njihovim porodicama? Isti si, ili nisi isti ali su ti rezultati isti kao i Fadilovi.
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#50279 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

A Fadil je za robiju...
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#50280 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Hakiz wrote: 25/03/2021 18:07 A Fadil je za robiju...
Zajedno s Kukićem na robiju :bih:
nadezdakov
Posts: 252
Joined: 21/01/2021 21:20

#50281 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nadezdakov »

izvrsni direktor wrote: 25/03/2021 14:19
nadezdakov wrote: 25/03/2021 09:58 Hoćemo li dočekati više ta cjepiva? :roll:
Evo sad ce fadil, cim formira novu komisiju. Ovu prvu sto je formirao, nece kazu da se igraju drzave pa nisu nista uradili. Al nije bitno..
Vlada FBiH formira novo tijelo za nabavku vakcina nakon posljednjeg fijaska
Da smo mi htjeli glumit’ državu mi bi je (vakcinu, op. aut.) nabavili u decembru, ali nije bitno.”
Pa isto je i Kanton Sarajevo uradio.
izvrsni direktor
Posts: 14708
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#50282 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by izvrsni direktor »

Sda botovima jest isto
TheGodfather001
Posts: 1627
Joined: 24/05/2004 10:44

#50283 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by TheGodfather001 »

Ne treba izostaviti historijsku izjavu ili čestitku "Sputnik mubarek olsun!" :D Izgleda da fadil čita Čerčila i stavove oko formiranja komisija :thumbup:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#50284 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Amra Zulfikarpašić... Hvala i doviđenja.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#50285 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Oni ce Sputnik dobiti tek kad se u maju pocne proizvoditi u Srbiji.
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#50286 Re: Nasa stranka, sve sto ste zeljeli da pitate a niste imali ko

Post by Bascarsija1 »

nosara wrote: 22/03/2010 12:07 Zasto uporno podrivate nastojanja SDP-a da stane u kraj klero-nacionalistima na vlasti...? Kada cete pocet kritikovat vlast...? Sta veze ns i kantonalnu televiziju...?
Kad ce SDP dobiti vecinu u RS-u?

Zar nije SDP ostavio Bosnjacki narod totalno nepripremljen za dogadzaje koji su se desili 1992? Kako je SDP planirao da zastiti Bosnjacki narod?
SDP je vladao 50 godina (u SFRJ) pa su Bosnjaci dosli u situaciju da im se otvoreno po skupstinama prijeti potpunim nestankom?
User avatar
vee-jay
Posts: 9839
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#50287 Re: Nasa stranka, sve sto ste zeljeli da pitate a niste imali ko

Post by vee-jay »

Bascarsija1 wrote: 27/03/2021 20:54
nosara wrote: 22/03/2010 12:07 Zasto uporno podrivate nastojanja SDP-a da stane u kraj klero-nacionalistima na vlasti...? Kada cete pocet kritikovat vlast...? Sta veze ns i kantonalnu televiziju...?
Kad ce SDP dobiti vecinu u RS-u?

Zar nije SDP ostavio Bosnjacki narod totalno nepripremljen za dogadzaje koji su se desili 1992? Kako je SDP planirao da zastiti Bosnjacki narod?
SDP je vladao 50 godina (u SFRJ) pa su Bosnjaci dosli u situaciju da im se otvoreno po skupstinama prijeti potpunim nestankom?
Tako je. SDP je zajedno za HDZ i SDS stao u borbu protiv SDA.
Kako prije, tako i poslije rata, pa i danas, a vidjeli smo jucer.

Image
Image
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#50288 Re: Nasa stranka, sve sto ste zeljeli da pitate a niste imali ko

Post by Bascarsija1 »

vee-jay wrote: 27/03/2021 21:35
Bascarsija1 wrote: 27/03/2021 20:54
nosara wrote: 22/03/2010 12:07 Zasto uporno podrivate nastojanja SDP-a da stane u kraj klero-nacionalistima na vlasti...? Kada cete pocet kritikovat vlast...? Sta veze ns i kantonalnu televiziju...?
Kad ce SDP dobiti vecinu u RS-u?

Zar nije SDP ostavio Bosnjacki narod totalno nepripremljen za dogadzaje koji su se desili 1992? Kako je SDP planirao da zastiti Bosnjacki narod?
SDP je vladao 50 godina (u SFRJ) pa su Bosnjaci dosli u situaciju da im se otvoreno po skupstinama prijeti potpunim nestankom?
Tako je. SDP je zajedno za HDZ i SDS stao u borbu protiv SDA.
Kako prije, tako i poslije rata, pa i danas, a vidjeli smo jucer.

Image
Image
Ja pitam o SDP-u a ti pricas o SDA/HDZ/SDS-u

Procitaj Pitanje i Odgovori na pitanje. Kako to da ono sto je SDP nastavio je poslije 50 godina dovelo Bosnjake potpuno nenaoruzane i nespremne.
User avatar
vee-jay
Posts: 9839
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#50289 Re: Nasa stranka, sve sto ste zeljeli da pitate a niste imali ko

Post by vee-jay »

Bascarsija1 wrote: 27/03/2021 22:50
vee-jay wrote: 27/03/2021 21:35
Bascarsija1 wrote: 27/03/2021 20:54

Kad ce SDP dobiti vecinu u RS-u?

Zar nije SDP ostavio Bosnjacki narod totalno nepripremljen za dogadzaje koji su se desili 1992? Kako je SDP planirao da zastiti Bosnjacki narod?
SDP je vladao 50 godina (u SFRJ) pa su Bosnjaci dosli u situaciju da im se otvoreno po skupstinama prijeti potpunim nestankom?
Tako je. SDP je zajedno za HDZ i SDS stao u borbu protiv SDA.
Kako prije, tako i poslije rata, pa i danas, a vidjeli smo jucer.

Image
Image
Ja pitam o SDP-u a ti pricas o SDA/HDZ/SDS-u

Procitaj Pitanje i Odgovori na pitanje. Kako to da ono sto je SDP nastavio je poslije 50 godina dovelo Bosnjake potpuno nenaoruzane i nespremne.
Ti nisi postavio pitanje.
Ti si napisao laz i nakon te lazi postavio upitnik.
Ja sam ti samo pokazao da si napisao laz.
Nemam namjeru da se spustam na tvoj nivo, uzivaj.
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#50290 Re: Nasa stranka, sve sto ste zeljeli da pitate a niste imali ko

Post by Bascarsija1 »

vee-jay wrote: 27/03/2021 23:03
Bascarsija1 wrote: 27/03/2021 22:50
vee-jay wrote: 27/03/2021 21:35

Tako je. SDP je zajedno za HDZ i SDS stao u borbu protiv SDA.
Kako prije, tako i poslije rata, pa i danas, a vidjeli smo jucer.

Image
Image
Ja pitam o SDP-u a ti pricas o SDA/HDZ/SDS-u

Procitaj Pitanje i Odgovori na pitanje. Kako to da ono sto je SDP nastavio je poslije 50 godina dovelo Bosnjake potpuno nenaoruzane i nespremne.
Ti nisi postavio pitanje.
Ti si napisao laz i nakon te lazi postavio upitnik.
Ja sam ti samo pokazao da si napisao laz.
Nemam namjeru da se spustam na tvoj nivo, uzivaj.
Sta je SDP uradio da naoruza Bosnjake? Da ih pripremi za nadolazeci pokolj? To je moje pitanje?
Nasi roditelji su 50 godina radili da naoruzaju vojsku koja ih je bombardovala. Dali je ovo cinjenica?
Sta je Socialisticka Partija BiH ucinila da BiH nemoze biti napadnuta? Da ima mogucnosti da se odbrani od napada...

Sta ste uradili kad je Milosevic eliminisao pokrajne a zadrzao glasove istih? Dali ste postavili pitanje zasto se to radi?

Pa zar se nije Jugoslavija raspala na osmom vanrendnom kongresu? Cini mis se da je SDP sastavljena od tih ljudi koji su je razorili.

I sad vi se javljate da svima objasnite kako ste vi fini. A 1943 pola vas je bilo u cetnicima.
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#50291 Re: Nasa stranka, sve sto ste zeljeli da pitate a niste imali ko

Post by doremifa »

Bascarsija1 wrote: 27/03/2021 23:59
vee-jay wrote: 27/03/2021 23:03
Bascarsija1 wrote: 27/03/2021 22:50

Ja pitam o SDP-u a ti pricas o SDA/HDZ/SDS-u

Procitaj Pitanje i Odgovori na pitanje. Kako to da ono sto je SDP nastavio je poslije 50 godina dovelo Bosnjake potpuno nenaoruzane i nespremne.
Ti nisi postavio pitanje.
Ti si napisao laz i nakon te lazi postavio upitnik.
Ja sam ti samo pokazao da si napisao laz.
Nemam namjeru da se spustam na tvoj nivo, uzivaj.
Sta je SDP uradio da naoruza Bosnjake? Da ih pripremi za nadolazeci pokolj? To je moje pitanje?
Nasi roditelji su 50 godina radili da naoruzaju vojsku koja ih je bombardovala. Dali je ovo cinjenica?
Sta je Socialisticka Partija BiH ucinila da BiH nemoze biti napadnuta? Da ima mogucnosti da se odbrani od napada...

Sta ste uradili kad je Milosevic eliminisao pokrajne a zadrzao glasove istih? Dali ste postavili pitanje zasto se to radi?

Pa zar se nije Jugoslavija raspala na osmom vanrendnom kongresu? Cini mis se da je SDP sastavljena od tih ljudi koji su je razorili.

I sad vi se javljate da svima objasnite kako ste vi fini. A 1943 pola vas je bilo u cetnicima.
Razvalio si, svaka cast. Cudi me da se itko usudjuje s tobom argumentirano razgovarati obzirom na tvoje iznimno znanje. Samo totalna budala ce nastaviti s tobom diskutovati, a to stvarno mislim, samo totalni glupani sa IQom ispod 90 ce pokusati s tobom argumentirano diskutirati.
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#50292 Re: Nasa stranka, sve sto ste zeljeli da pitate a niste imali ko

Post by Bascarsija1 »

doremifa wrote: 28/03/2021 19:05
Bascarsija1 wrote: 27/03/2021 23:59
vee-jay wrote: 27/03/2021 23:03

Ti nisi postavio pitanje.
Ti si napisao laz i nakon te lazi postavio upitnik.
Ja sam ti samo pokazao da si napisao laz.
Nemam namjeru da se spustam na tvoj nivo, uzivaj.
Sta je SDP uradio da naoruza Bosnjake? Da ih pripremi za nadolazeci pokolj? To je moje pitanje?
Nasi roditelji su 50 godina radili da naoruzaju vojsku koja ih je bombardovala. Dali je ovo cinjenica?
Sta je Socialisticka Partija BiH ucinila da BiH nemoze biti napadnuta? Da ima mogucnosti da se odbrani od napada...

Sta ste uradili kad je Milosevic eliminisao pokrajne a zadrzao glasove istih? Dali ste postavili pitanje zasto se to radi?

Pa zar se nije Jugoslavija raspala na osmom vanrendnom kongresu? Cini mis se da je SDP sastavljena od tih ljudi koji su je razorili.

I sad vi se javljate da svima objasnite kako ste vi fini. A 1943 pola vas je bilo u cetnicima.
Razvalio si, svaka cast. Cudi me da se itko usudjuje s tobom argumentirano razgovarati obzirom na tvoje iznimno znanje. Samo totalna budala ce nastaviti s tobom diskutovati, a to stvarno mislim, samo totalni glupani sa IQom ispod 90 ce pokusati s tobom argumentirano diskutirati.
https://kamenjar.com/kako-su-mase-kolja ... partizane/
Burglaries
Posts: 48
Joined: 01/12/2020 21:14

#50293 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Burglaries »

Da li će i kada PzP se priključiti trojci/četvorci i da li je to pametno?

User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#50294 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bascarsija1 »

Burglaries wrote: 28/03/2021 19:36 Da li će i kada PzP se priključiti trojci/četvorci i da li je to pametno?

Ovaj je metuzalem vjerovatno zaboravio za sta se glasa ili nije cuo. Pa ga sad sramota priznati da nije sposoban za funkciju na kojoj je.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#50295 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

denole wrote: 29/03/2021 15:37 Kojović: Pitali smo Borjanu Krišto zašto nema online sjednica. Objašnjenje je nevjerovatno

https://klix.ba/kojovic-pitali-smo-bo ... jerovatno/
Pa nisu svi moderni kao Čika Pedja što zna čak i temu otvoriti na forumu da komunicira sa narodom i odgovara na pitamja pa kada zagusti pobjegne sa teme i nema ga godinama da odgovori na pitanja.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#50296 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Kakva je razlika izmedju
Kriminalne zlocinacke organizacije koja bastini politiku SDA 1996-2021,citaj SDA i
Kriminalne zlicinacke organizacije koja bastini politiku SDA 1996-2021,citaj PDA?
zippoo87
Posts: 19655
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#50297 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Hank Paldum wrote: 29/03/2021 15:45
denole wrote: 29/03/2021 15:37 Kojović: Pitali smo Borjanu Krišto zašto nema online sjednica. Objašnjenje je nevjerovatno

https://klix.ba/kojovic-pitali-smo-bo ... jerovatno/
Pa nisu svi moderni kao Čika Pedja što zna čak i temu otvoriti na forumu da komunicira sa narodom i odgovara na pitamja pa kada zagusti pobjegne sa teme i nema ga godinama da odgovori na pitanja.
Oni koji su duze na forumu,znaju zasto je Pedja odustao od foruma...a mozes i ti se zaroviti na temu i naci Pedjin odgovor...da ne laprdas ovako kao sada.
Nego...otisao je upravo zbog takvih kao ti...samo sto su ovi bili jos gori...najgore moguce uvrede su poceli pisati a sada se ne bi covjek vratio medju vas botove,sigurno ni da mu zivot zavisi od toga :D
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#50298 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Pa nema ni odgovora na neka pitanja
Zasto je NS s PDA,nema sta rec!
Zasto nije izabran Bogic,mora pitat Konakovica!
Zasto su odhranili Kukavicko SDA jaje ,zna se na koga mislim,Nema odgovora.
Gospodin Kojovic jeste iskren posten ali NS ima propusta za koji nije licno kriv ali je odgovoran kao Predsjednik.
NS je smanjila broj glasova od 18,ja ocekujem jos manje 22,vidjet cemo ,nadam se da cu pogrijesit opet s procjenom.Zelim Kojovicu sve najbolje
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#50299 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

I Pecanin se zajebava.

Cuj ti njega, Kojovic = Skaka
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#50300 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MaksprotivMarksa »

MaksprotivMarksa wrote: 10/02/2021 16:44 Ovo znaci i raspad Cetvorke 2022. godine i skoru smjenu Kojovica u NS, NiP ce se primaci SDA, NS platiti cijenu historijskim minimumom u broju glasova, a SDP svakako ne postoji, u SG ce Hadzibajric u takvim okolnostima da se dogovori sa maticom, NS ruse iznutra vec mjesecima, pripremaju zborove, tri struje vrsljaju i bore se za prevlast zbog stranke od 2,8 posto u FBiH. NS je stranka sa dignitetom, opet su izigrani, Pedja ce objektivno morati da ode nakon svega sto se dogodilo, ali SDA NS je to sve odradila iznutra, kreirala krize, a plate od po 3000 u stranci nisu ppmogle. Stranka u kojoj je Redzo nada nema cemu da se nada, a Srdjan ober kvalitetan kadar i Bukva prefsjednik KO. U NS se nakon 12 godina ! pisu novi pravilnici o izboreuu regionalne i kantonalne organizacije, svi odbori u svadjama, programi i politike ne postoje, strucni savjeti kozmeticke prirode. Sa druge strane u NiP-u bjelasnicki klan, bratski klan i tekijaski klan, ne smiju da organizuju kongres, ljudi osnivaci izlaze iz lokalnih odbora zbog SDA nacina rada, svi nezadovoljni, Dino pozivima rjesava kadrovske krizaljke. Ja cu i 2022. godine glasati za nekoga od stranaka Cetvorke, ali ovo nece na dobro, nema se kapaciteta, volje, morala, vazda manje zlo biramo, nikada nesto dobro.

Ja se jezim od ovoga sto se dogadja, Cetvorka je dobila sansu, prokockava se kadrovskim rjesenjima, okolnostima u kojima nisu trebali preuzeti KS, ali svima se zuri, svi razmisljaju u okvirima mandata, gradjani ga puse i to je to.
Da se citiram da Pedja vidi, zna on zasto Pecanin laje ovo sto laje i ko je SDA NS ❤
Locked