Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
komercionala
- Posts: 632
- Joined: 04/02/2021 15:10
#18651 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Vecina u sarajevu koristi mtel i eronet. Bht sve manje.
Najjeftiniji bht paket 22 km. Najjeftiniji mtel 3 km.
Najjeftiniji bht paket 22 km. Najjeftiniji mtel 3 km.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#18652 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Gdje je ta Konakoviceva izjava, neka makar i slaze da lakne
Bez zajebancije, moja marka nikad nije otisla dusmanima, moze biti duplo jeftinije. Bilo je je i pritisaka kako od raje tako i familije, sto ne uzmes ovo na Palama, sto si lud ili popravis ovo u Lukavici. Na to spao nisam.
A uvijek ce nas biti svakakvih pogotovo medju nama Bosnjama, i SDA-ovog nacelnika Jajca koji bez stida drzi govor na istom skupu gdje govor drzi Dario Kordic, i SBB-ovog ministra koji potpise puku vojske BiH da se postrojava 9. januara u Banjaluci, i nekakve balavice iz NS-a Mostar kojoj je biti pripadnik Armije BiH diskutabilna ratna proslost, i nekakvog SDP-ovca koji zavrsava glasove za cetnickog nacelnika u Srebrenici, ovih iz FSBiH koji po diktatu Banjaluke dignu ruku za nekakvog Bugarina ispred Barbareza, ili ovog neindentifikovanog koji potpise ugovor sa MTel-om od budzetskih para iz Sarajeva, jednostavno smo takvi ali ima nas ipak dosta i nadam se vecina koji takve ne volimo sresti u putu.
Sjecam se price covjeka koji me nekad u ratu na terenu, negdje poslije Vasingtonskog povezao od Visokog do Breze, drzao je neku improvizovanu benzinsku pred Kiseljakom. Dok su Hrvati bili u blokadi kod njega je bilo jeftinije gorivo, kaze nikad ni jedan kamion koji su vozili Hrvati za Kiseljak nije stao kod njega da natoci. Kad se Kiseljak otvorio i ovi bili jeftiniji pola nasih kamiondzija su poceli tociti kod Hrvata u Kiseljaku. Ja to nikad necu shvatiti, pogotovo u ono vrijeme kad nam je taj Kiseljak o glavi radio, mada za mene nema razlike ni danas. Isto mi misle a i ja njima bez ikakvog pretvaranja.
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18654 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
I VRS je domaća vojska, samo je bila finansirana iz Srbije.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#18656 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nedime bolan nebio,ako neko iz vana kupi BH telekom,ciji ce biti?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#18657 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Naravno da su to sve domace firme, jerbo su zamisli, registrovane i locirane u BiH. I ove banke...
Vlasnistvo? Ko sta nosi gdje? Jesmo li htjeli kapitalizam? Sta se sad bunimo sto vlasnici mogu slobodno da iznose svoju zaradu negdje...? Ako su platili 10% poreza na profit drzavi na te pare, mogu s njima na juzni pol ako hoce...
Vlasnistvo? Ko sta nosi gdje? Jesmo li htjeli kapitalizam? Sta se sad bunimo sto vlasnici mogu slobodno da iznose svoju zaradu negdje...? Ako su platili 10% poreza na profit drzavi na te pare, mogu s njima na juzni pol ako hoce...
- Styling
- Posts: 15026
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#18658 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Po zakonu o javnim nabavkama, sve drzavne firme moraju svake dvije godine raspisivati tendere za bankarske usluge, pa se tako i komunalije placaju u onim bankama koje pobijede na tenderima. Niko nikada, ali bas nikada iz SDA nije postavio pitanje zasto na tenderu uvijek ne pobjedjuje Union banka jer je to jedina nasa Federalna banka drzavnom vlasnistvu? Vec sute zbog talova sa bankarima. A radi se o milionskim iznosima.
Cilj je spinovati svaku mogucu situaciju kako bi se skrenula paznja sa krucijalnih stvari, a to je nabavka vakcina i direktno ugrozavanje zivota gradjana Federacije.
Cilj je spinovati svaku mogucu situaciju kako bi se skrenula paznja sa krucijalnih stvari, a to je nabavka vakcina i direktno ugrozavanje zivota gradjana Federacije.
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#18659 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne piši gluposti...komercionala wrote: ↑25/03/2021 21:33 Vecina u sarajevu koristi mtel i eronet. Bht sve manje.
Najjeftiniji bht paket 22 km. Najjeftiniji mtel 3 km.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#18660 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nije glupost
Mtel za 17KM daje 100 minuta prema svima i 20GB interneta. Koliko kosta takva ponuda kod telekoma?
-
statixx
- Posts: 9796
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#18662 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jašta je nego glupost i to kosmička. Ogromna većina u Sarajevu koristi BH Telecom. Ako ti koristiš m:tel ne mora značiti da ga i drugi koriste. Mislim da je bespredmetno o tome raspravljati. A za upoređivanje ponuda i kvaliteta usluga ima posebna tema.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14707
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#18663 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sda patriJote
Uprava BH Pošte na čelu sa istaknutim članom SDA stranke Mirsadom Mujićem u periodu od 2016. godine do danas dodijelila je tendere u vrijednosti 4 miliona i 792 hiljade KM firmi Optima IT Mostar. Ova firma u vlasništvu je kompanije Maxima IST-e čiji su osnivači Ankica Prlić supruga presuđenog ratnog zločinca Jadranka Prlića te Neven Tomić nekadašnji ministar u vladi Herceg Bosne
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#18664 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pitanje je koliko je Telekom izgubio korisnika u Sarajevu i FBIH a ne koliko ima. Imaš li te podatke? Siguran sam da nisu mali, jer kada je došao prenos broja I povoljnije tarife, uz iste cijene poziva, dosta raje je prešlo na mtel.
To sto si ti fanboi Telekoma te diskvalifikuje iz rasprave. Ja sam fan vlastitog novčanika.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18665 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo se ne pikaizvrsni direktor wrote: ↑26/03/2021 16:55 Sda patriJote
Uprava BH Pošte na čelu sa istaknutim članom SDA stranke Mirsadom Mujićem u periodu od 2016. godine do danas dodijelila je tendere u vrijednosti 4 miliona i 792 hiljade KM firmi Optima IT Mostar. Ova firma u vlasništvu je kompanije Maxima IST-e čiji su osnivači Ankica Prlić supruga presuđenog ratnog zločinca Jadranka Prlića te Neven Tomić nekadašnji ministar u vladi Herceg Bosne
Ovo je patriJotski čin privredno-kapitalističkog uništenja nada za bilo kakvo formiranje trećeg entiteta
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#18666 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Imaš na stranici RAK-a kvartalne izvještaje pa možeš pratiti kretanje broja korisnika između operatera. Odeš i provjeriš da ne pričaš napamet. Imaju objektivni parametri i argumenti koji se koriste u normalnoj raspravi. To što neko nešto voli ili mrzi nikako ne utiče na činjenice.un1ted wrote: ↑26/03/2021 17:10Pitanje je koliko je Telekom izgubio korisnika u Sarajevu i FBIH a ne koliko ima. Imaš li te podatke? Siguran sam da nisu mali, jer kada je došao prenos broja I povoljnije tarife, uz iste cijene poziva, dosta raje je prešlo na mtel.
To sto si ti fanboi Telekoma te diskvalifikuje iz rasprave. Ja sam fan vlastitog novčanika.
-
bob_1921
- Posts: 754
- Joined: 12/10/2018 10:09
#18667 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
bio je taj podatak nekad prosle god. RAK izbaci mozda godisnje pa potrazi al bh telecom koliko se sjecam ima vise korisnika mobilne, glupost je fakat da u Sa mtel i eronet imaju vecinu pravo da ti kazem ne znam nikog da je na mtelu a par znam da je eronetun1ted wrote: ↑26/03/2021 17:10Pitanje je koliko je Telekom izgubio korisnika u Sarajevu i FBIH a ne koliko ima. Imaš li te podatke? Siguran sam da nisu mali, jer kada je došao prenos broja I povoljnije tarife, uz iste cijene poziva, dosta raje je prešlo na mtel.
To sto si ti fanboi Telekoma te diskvalifikuje iz rasprave. Ja sam fan vlastitog novčanika.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#18668 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Cudi me da ne znate nikoga 
Evo da pitam vas, 17KM za 100 minuta i 20GB ili 25KM za 100 minuta i 18GB interneta, sta birate?
Evo da pitam vas, 17KM za 100 minuta i 20GB ili 25KM za 100 minuta i 18GB interneta, sta birate?
-
komercionala
- Posts: 632
- Joined: 04/02/2021 15:10
#18669 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Izvini nije 3 km nego 2.34 kmkonektovan wrote: ↑26/03/2021 16:05Ne piši gluposti...komercionala wrote: ↑25/03/2021 21:33 Vecina u sarajevu koristi mtel i eronet. Bht sve manje.
Najjeftiniji bht paket 22 km. Najjeftiniji mtel 3 km.

- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#18670 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Joj Forto...cuj isporuka u junu, legendo, do tada cemo se po Srbiji vakcinisati i to drugom dozom. Podrzavam te, ali ne seri zivota ti.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#18671 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
In Vucic we trust.
Ovi nasi svi nesposobni supljatori.
Ovi nasi svi nesposobni supljatori.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#18672 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Vlada Kantona Sarajevo sastavljena od Bivših SDA i Lažnih Ljevičara po meni:
Imala je najteži zadatak da održi zajedništvo i sigurnost u vrijeme najgore pandemije a mislim da su ipak ovim ''neizborom'' Bogićevića sebi pucali u nogu i mašili
Trojka se smanjuje i pretvara u Jedan NIP 2022 ....Valjda griješim
Imala je najteži zadatak da održi zajedništvo i sigurnost u vrijeme najgore pandemije a mislim da su ipak ovim ''neizborom'' Bogićevića sebi pucali u nogu i mašili
Trojka se smanjuje i pretvara u Jedan NIP 2022 ....Valjda griješim
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18673 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Realno po dosadašnjim potezima, NiP radi odlično za SDA
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#18675 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Usamljeni NIP je prepakovana SDA i nikakva alternativa. Zastrasujuce je da ce jedina konkretna opozicija SDA biti prepakovana verzija iste te stranke..

