Pa i Dzafervic je dobio mnogo glasova, pa ne znaci da ga ne treba kritikovati za one nebulozne izjave oko vakcine.Styling wrote: ↑26/03/2021 10:19 NiP je od svojih glasača dobio dovoljan broj glasova i legitimitet da na bilo koju funkciju koja im je pripala može postaviti koga god hoće. To je njijovo pravo. I niti ima potrebe niti svrhe da se bilo kome pravdaju. A što se tiče Jasmina, dušmani mogu nastaviti pjeniti, džaba vam.
Narod i Pravda (Konakovic)
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#12501 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12502 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Džaferović je član Predsjedništva države. Ako ne kontaš razliku, onda ti nema pomoćipinkman wrote: ↑26/03/2021 10:22Pa i Dzafervic je dobio mnogo glasova, pa ne znaci da ga ne treba kritikovati za one nebulozne izjave oko vakcine.Styling wrote: ↑26/03/2021 10:19 NiP je od svojih glasača dobio dovoljan broj glasova i legitimitet da na bilo koju funkciju koja im je pripala može postaviti koga god hoće. To je njijovo pravo. I niti ima potrebe niti svrhe da se bilo kome pravdaju. A što se tiče Jasmina, dušmani mogu nastaviti pjeniti, džaba vam.![]()
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#12503 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pressmedia objavila, Konakovic objasnio: Genetski predodređen u ovom slučaju znači da u sebi nosi krv hrabrosti i poštenja i nema veze sa bilo čim drugim
I za Bakira se smatralo da u sebi nosi krv hrabrosti i postenja, nema se sta dalje ovdje reci vise osim razocarenja. Apsolutno nepotrebna izjava u trenutku kad sda, sa genetski preodredjenim Liderom kupuje Srdjana Srdica.
Nadam se da ova Koankoviceva izjava nece biti perpetuirana, a hoce, i upotrijebljena u unistavanju ovog sto se zapocelo. Moraju svi iz NiP, NS SDP voditi racuna sta govore, narod ima kratku pamet i pamcenje sto se masovno koristi u manipulacijama svakakve vrste putem medija, Samo sacekajmo Hayat i njihovu analizu ove izjave.
I za Bakira se smatralo da u sebi nosi krv hrabrosti i postenja, nema se sta dalje ovdje reci vise osim razocarenja. Apsolutno nepotrebna izjava u trenutku kad sda, sa genetski preodredjenim Liderom kupuje Srdjana Srdica.
Nadam se da ova Koankoviceva izjava nece biti perpetuirana, a hoce, i upotrijebljena u unistavanju ovog sto se zapocelo. Moraju svi iz NiP, NS SDP voditi racuna sta govore, narod ima kratku pamet i pamcenje sto se masovno koristi u manipulacijama svakakve vrste putem medija, Samo sacekajmo Hayat i njihovu analizu ove izjave.
Last edited by Nero Histrion on 26/03/2021 10:28, edited 2 times in total.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12504 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jel ti prico o posljeratnim podvizima dok je bio na celu AID.
Leutar, Ugljen, Herenda......
Ne poredi ta ranjavanja.
Taj dvaput ranjavani je uzeo pusku sa 16 god. a taj tvoj je bio dobro istreniran i obucen policijski specijalac.
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#12505 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Stvarno clan Predsjednistva?Styling wrote: ↑26/03/2021 10:24Džaferović je član Predsjedništva države. Ako ne kontaš razliku, onda ti nema pomoćipinkman wrote: ↑26/03/2021 10:22Pa i Dzafervic je dobio mnogo glasova, pa ne znaci da ga ne treba kritikovati za one nebulozne izjave oko vakcine.Styling wrote: ↑26/03/2021 10:19 NiP je od svojih glasača dobio dovoljan broj glasova i legitimitet da na bilo koju funkciju koja im je pripala može postaviti koga god hoće. To je njijovo pravo. I niti ima potrebe niti svrhe da se bilo kome pravdaju. A što se tiče Jasmina, dušmani mogu nastaviti pjeniti, džaba vam.![]()
![]()
Ako nisi shvatio poentu posta, javi da ti pojasnim...
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12506 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#12507 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Trebao bi kifla vise raditi a manje pricati. Vidi se da se previse druzi sa SDPom i NSom, postaje masina za autogolove. 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12508 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Onaj ko kaze da je SDA isti sa ostalim koji su u najboljem slucaju bili par godina vlast, a SDA par decenija, i minimalno proporcionalno tome pokrali boga-oca, sam sebe diskvalifikuje za bilo sta drugo osim Asimovog sendvica sa podrigusom.
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#12509 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Krv hrabrosti bla bla, opet će upasti u zamku da ovo neko poveže s teorijama krvi i tla, teorije oblika glave, geni kao predispozicije za uspjeh i sl. uglavnom znate na šta mislim. Eno i neki dan je jedan forumaš govorio o Skaki i spomenuo da je iz begovske porodice ili tako nešto.
Mislim, isti klinac.
Ne slažem se s njegovom politikom (Konaković) niti s ideologijom stranke koju vodi, ali lik je pametan i popularan političar. Ove gluposti tipa genetike su stvarno odron i bolje da se time ne bavi ni u kakvom obliku, čak i ako misli sarkastično (a nije mislio sarkastično nego je igrao na jeftinu emociju). Uglavnom, neka se ne vraća na ovo, samo će se dublje uvaliti. Drago mi je da je puno ljudi na ovo reagiralo jer ljude više jeza hvata od spominjanja ovih stvari.
Ne slažem se s njegovom politikom (Konaković) niti s ideologijom stranke koju vodi, ali lik je pametan i popularan političar. Ove gluposti tipa genetike su stvarno odron i bolje da se time ne bavi ni u kakvom obliku, čak i ako misli sarkastično (a nije mislio sarkastično nego je igrao na jeftinu emociju). Uglavnom, neka se ne vraća na ovo, samo će se dublje uvaliti. Drago mi je da je puno ljudi na ovo reagiralo jer ljude više jeza hvata od spominjanja ovih stvari.
-
breuer
- Posts: 7883
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12510 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
kakvi su to begovi iz kojih je potekao onakav glupan? 
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#12512 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa pokrali bi i drugi da su imali priliku. Svi su oni isti. Politika je reprezent naroda. Nije politika napravila narod, nego je narod napravio politiku. Kakav je narod, takva je i politika.
Citirat cu Danisa Tanovica koji kaze: "Sarajevo ce dobiti gradonacelnika kakvog i zasluzuje". Valjda ti i Danis Tanovic nije sendvicar..
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12513 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Teoretski to pije vode, prakticno, vidimo da nisu isti. Neki ipak imaju malo vise skrupula, i malo vise su uradili za puno manje godina na vlasti... A ti nastavi o "istoci"...pinkman wrote: ↑26/03/2021 11:07Pa pokrali bi i drugi da su imali priliku. Svi su oni isti. Politika je reprezent naroda. Nije politika napravila narod, nego je narod napravio politiku. Kakav je narod, takva je i politika.
Citirat cu Danisa Tanovica koji kaze: "Sarajevo ce dobiti gradonacelnika kakvog i zasluzuje". Valjda ti i Danis Tanovic nije sendvicar..
Mi smo na nivou da bi nam neko ko krade "samo" 80% od SDA i njihove brace drugih vjeroispovjesti bio veliiiiiki korak naprijed... Tu si u pravu za narod. Nama bi i noga u dupe bila korak naprijed !
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#12514 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Konaković nije ni svjestan da igra upravo kako mu SDA svira. Zadnjih pola godine su ga dosta srozali, a da mu nisu prišli. Ići će to u ovom smjeru dok ponovo i sam ne postane dio SDA koalicije.
Ako je NiP ta SDA alternativa Bošnjacima, taman su onda tu gdje i trebaju biti.
Ako je NiP ta SDA alternativa Bošnjacima, taman su onda tu gdje i trebaju biti.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#12515 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma ebo vas I Dino I Kemo, svi ste isti I samo idete u politiku radi para i povlastica. Ove face I glave kad vidis treba se zvati seljacko vjece.
Nema dva normalna i postena covjeka i sve sto valja ste otjerali iz javnog i politickog zivota.
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#12516 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Konaković je namazan lik ali je politička figura kojem trenutno nema na političkoj sceni ravnog , ni po retorici ni po energiji.
Kad bi ga uporedili sa Bakirom, na čije mjesto ovaj i pretendira u smislu nekog novog bošnjačkog lidera, Izetbegović mlađi je prema
Konakoviću - karikatura. Sa svojim zamuckivanjem i traženjem riječi, manjkom hrabrosti da gostuje na medijima koji mu nisu skloni , siromašnim
vokabularom, Konaković je za njega zvijer.
On je uspio oko sebe okupiti kakvu takvu koaliciju ali je on ta udarna pesnica koja je razbila duboke strukture Sda u Ks.
I to samo za nekoliko godina. To nije mala stvar i čisto sumnjam da neće uspjeti izaći iz ovoga kao pobjednik.
Hoće li poslije Sda , Nip biti nova Sda , nova minder politika , to ostaje da vidimo, ali ono što je svakako užitak gledati, jeste da te okorjele
i masno korumpirane ešalone sda uhljeba i lažnih patriota , guzi momački.
Ako ništa, vrijedi barem zbog toga.
Kad bi ga uporedili sa Bakirom, na čije mjesto ovaj i pretendira u smislu nekog novog bošnjačkog lidera, Izetbegović mlađi je prema
Konakoviću - karikatura. Sa svojim zamuckivanjem i traženjem riječi, manjkom hrabrosti da gostuje na medijima koji mu nisu skloni , siromašnim
vokabularom, Konaković je za njega zvijer.
On je uspio oko sebe okupiti kakvu takvu koaliciju ali je on ta udarna pesnica koja je razbila duboke strukture Sda u Ks.
I to samo za nekoliko godina. To nije mala stvar i čisto sumnjam da neće uspjeti izaći iz ovoga kao pobjednik.
Hoće li poslije Sda , Nip biti nova Sda , nova minder politika , to ostaje da vidimo, ali ono što je svakako užitak gledati, jeste da te okorjele
i masno korumpirane ešalone sda uhljeba i lažnih patriota , guzi momački.
Ako ništa, vrijedi barem zbog toga.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12517 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Upravo tako
-
breuer
- Posts: 7883
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12518 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
sve to stoji, al to ne znači da ga se ne smije kritikovati zbog pogrešaka, čak naprotivcarobnjak_N wrote: ↑26/03/2021 12:28 Konaković je namazan lik ali je politička figura kojem trenutno nema na političkoj sceni ravnog , ni po retorici ni po energiji.
Kad bi ga uporedili sa Bakirom, na čije mjesto ovaj i pretendira u smislu nekog novog bošnjačkog lidera, Izetbegović mlađi je prema
Konakoviću - karikatura. Sa svojim zamuckivanjem i traženjem riječi, manjkom hrabrosti da gostuje na medijima koji mu nisu skloni , siromašnim
vokabularom, Konaković je za njega zvijer.
On je uspio oko sebe okupiti kakvu takvu koaliciju ali je on ta udarna pesnica koja je razbila duboke strukture Sda u Ks.
I to samo za nekoliko godina. To nije mala stvar i čisto sumnjam da neće uspjeti izaći iz ovoga kao pobjednik.
Hoće li poslije Sda , Nip biti nova Sda , nova minder politika , to ostaje da vidimo, ali ono što je svakako užitak gledati, jeste da te okorjele
i masno korumpirane ešalone sda uhljeba i lažnih patriota , guzi momački.
Ako ništa, vrijedi barem zbog toga.
-
hillbill
- Posts: 1020
- Joined: 05/06/2010 20:09
#12520 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Precera ga ti momacki.carobnjak_N wrote: ↑26/03/2021 12:28 Konaković je namazan lik ali je politička figura kojem trenutno nema na političkoj sceni ravnog , ni po retorici ni po energiji.
Kad bi ga uporedili sa Bakirom, na čije mjesto ovaj i pretendira u smislu nekog novog bošnjačkog lidera, Izetbegović mlađi je prema
Konakoviću - karikatura. Sa svojim zamuckivanjem i traženjem riječi, manjkom hrabrosti da gostuje na medijima koji mu nisu skloni , siromašnim
vokabularom, Konaković je za njega zvijer.
On je uspio oko sebe okupiti kakvu takvu koaliciju ali je on ta udarna pesnica koja je razbila duboke strukture Sda u Ks.
I to samo za nekoliko godina. To nije mala stvar i čisto sumnjam da neće uspjeti izaći iz ovoga kao pobjednik.
Hoće li poslije Sda , Nip biti nova Sda , nova minder politika , to ostaje da vidimo, ali ono što je svakako užitak gledati, jeste da te okorjele
i masno korumpirane ešalone sda uhljeba i lažnih patriota , guzi momački.
Ako ništa, vrijedi barem zbog toga.
Izjava tipa "genetski materijal" je autogol.SDA je sa "genetskim materijalima 'i dovela Bosnu na ove grane. Nadam se da nece nastaviti tako ,i da ce prevladati "ovaj zna"
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#12521 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Super ti logika. Imaš restoran gdje ti radi konobar 20 godina koji ti je za to vrijeme pokrao 20.000 iz kase.
Zaposliš novog konobara koji radi samo sedmicu a koji ti je za to vrijeme ukrao 100 km.
I onda kažeš ne mogu se njih dvojica porediti ovaj je ukrao samo 100 maraka. Priznaj, ne vjeruješ ni ti u tu glupost koju pišeš
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#12522 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Problem je što su te kritike kad dolaze od strane onih koji nisu sda-botovi , proizašle iz prevelikih očekivanja i idealiziranja situacije da ćebreuer wrote: ↑26/03/2021 12:32sve to stoji, al to ne znači da ga se ne smije kritikovati zbog pogrešaka, čak naprotivcarobnjak_N wrote: ↑26/03/2021 12:28 Konaković je namazan lik ali je politička figura kojem trenutno nema na političkoj sceni ravnog , ni po retorici ni po energiji.
Kad bi ga uporedili sa Bakirom, na čije mjesto ovaj i pretendira u smislu nekog novog bošnjačkog lidera, Izetbegović mlađi je prema
Konakoviću - karikatura. Sa svojim zamuckivanjem i traženjem riječi, manjkom hrabrosti da gostuje na medijima koji mu nisu skloni , siromašnim
vokabularom, Konaković je za njega zvijer.
On je uspio oko sebe okupiti kakvu takvu koaliciju ali je on ta udarna pesnica koja je razbila duboke strukture Sda u Ks.
I to samo za nekoliko godina. To nije mala stvar i čisto sumnjam da neće uspjeti izaći iz ovoga kao pobjednik.
Hoće li poslije Sda , Nip biti nova Sda , nova minder politika , to ostaje da vidimo, ali ono što je svakako užitak gledati, jeste da te okorjele
i masno korumpirane ešalone sda uhljeba i lažnih patriota , guzi momački.
Ako ništa, vrijedi barem zbog toga.
nakon izborne noći sve da se okrene za 360 stepeni. To jednostavno nije moguće po prirodi stvari jer su to procesi, a problem je i što su
preuranjene. Mora proći neki mandat i vrijeme pa da se vidi . Te rane kritike su , što je još problematičnije, plod upravo ovih uspaničenih
Sda ešalona , Zahiraga i ostalih, koji su do grla u govnima korupcije i nepotizma ali urlaju svaki dan kako nova vlast smrdi.
Ima ona od starog asa , Ede Majke "Mirnese , sredi ih , Mirnese jebi im mater, a ako se ti počneš prodavati i tebi ću mater jebavati".
Ali jbg, de makar neka odrade 4 godine , pa ćemo vidjeti ...a ova priča "eto ne bih ja za Sda ali svi gori od njih" je tipičan Sda botovski spin.
Jok, ako ne valaju ni ovi, mjenjaj ali ne vraćaj se na stara vnago.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
-
Dzematlija
- Posts: 602
- Joined: 29/04/2015 12:06
#12524 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
https://www.klix.ba/vijesti/bih/jasmin- ... /210326056
Hahaha, ubi ih Nodi nogama, Skaka ne može biti gradonačelnik. Botovi na aparatima!

Hahaha, ubi ih Nodi nogama, Skaka ne može biti gradonačelnik. Botovi na aparatima!
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#12525 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Minus su mu ovi geni, ma šta mislio reći time.

