Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#12501 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pinkman »

Styling wrote: 26/03/2021 10:19 NiP je od svojih glasača dobio dovoljan broj glasova i legitimitet da na bilo koju funkciju koja im je pripala može postaviti koga god hoće. To je njijovo pravo. I niti ima potrebe niti svrhe da se bilo kome pravdaju. A što se tiče Jasmina, dušmani mogu nastaviti pjeniti, džaba vam.
Pa i Dzafervic je dobio mnogo glasova, pa ne znaci da ga ne treba kritikovati za one nebulozne izjave oko vakcine. :D
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12502 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

pinkman wrote: 26/03/2021 10:22
Styling wrote: 26/03/2021 10:19 NiP je od svojih glasača dobio dovoljan broj glasova i legitimitet da na bilo koju funkciju koja im je pripala može postaviti koga god hoće. To je njijovo pravo. I niti ima potrebe niti svrhe da se bilo kome pravdaju. A što se tiče Jasmina, dušmani mogu nastaviti pjeniti, džaba vam.
Pa i Dzafervic je dobio mnogo glasova, pa ne znaci da ga ne treba kritikovati za one nebulozne izjave oko vakcine. :D
Džaferović je član Predsjedništva države. Ako ne kontaš razliku, onda ti nema pomoći 😂
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#12503 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nero Histrion »

Pressmedia objavila, Konakovic objasnio: Genetski predodređen u ovom slučaju znači da u sebi nosi krv hrabrosti i poštenja i nema veze sa bilo čim drugim

I za Bakira se smatralo da u sebi nosi krv hrabrosti i postenja, nema se sta dalje ovdje reci vise osim razocarenja. Apsolutno nepotrebna izjava u trenutku kad sda, sa genetski preodredjenim Liderom kupuje Srdjana Srdica.

Nadam se da ova Koankoviceva izjava nece biti perpetuirana, a hoce, i upotrijebljena u unistavanju ovog sto se zapocelo. Moraju svi iz NiP, NS SDP voditi racuna sta govore, narod ima kratku pamet i pamcenje sto se masovno koristi u manipulacijama svakakve vrste putem medija, Samo sacekajmo Hayat i njihovu analizu ove izjave.
Last edited by Nero Histrion on 26/03/2021 10:28, edited 2 times in total.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12504 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »



Jel ti prico o posljeratnim podvizima dok je bio na celu AID.
Leutar, Ugljen, Herenda......

Ne poredi ta ranjavanja.
Taj dvaput ranjavani je uzeo pusku sa 16 god. a taj tvoj je bio dobro istreniran i obucen policijski specijalac.
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#12505 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pinkman »

Styling wrote: 26/03/2021 10:24
pinkman wrote: 26/03/2021 10:22
Styling wrote: 26/03/2021 10:19 NiP je od svojih glasača dobio dovoljan broj glasova i legitimitet da na bilo koju funkciju koja im je pripala može postaviti koga god hoće. To je njijovo pravo. I niti ima potrebe niti svrhe da se bilo kome pravdaju. A što se tiče Jasmina, dušmani mogu nastaviti pjeniti, džaba vam.
Pa i Dzafervic je dobio mnogo glasova, pa ne znaci da ga ne treba kritikovati za one nebulozne izjave oko vakcine. :D
Džaferović je član Predsjedništva države. Ako ne kontaš razliku, onda ti nema pomoći 😂
Stvarno clan Predsjednistva? :D Thanks na pojasnjenju! Nemoj biti bukvalac.

Ako nisi shvatio poentu posta, javi da ti pojasnim...
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12506 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

pinkman wrote: 26/03/2021 10:27
Styling wrote: 26/03/2021 10:24
pinkman wrote: 26/03/2021 10:22

Pa i Dzafervic je dobio mnogo glasova, pa ne znaci da ga ne treba kritikovati za one nebulozne izjave oko vakcine. :D
Džaferović je član Predsjedništva države. Ako ne kontaš razliku, onda ti nema pomoći 😂
Stvarno clan Predsjednistva? :D Thanks na pojasnjenju! Nemoj biti bukvalac.

Ako nisi shvatio poentu posta, javi da ti pojasnim...
Sve sam skontaLA. Nisam dobro pročitala tvoj komentar. Mea culpa. :skoljka:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#12507 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Trebao bi kifla vise raditi a manje pricati. Vidi se da se previse druzi sa SDPom i NSom, postaje masina za autogolove. :lol:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12508 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

pinkman wrote: 26/03/2021 10:21 U SDA da su pametni bili, ne bi ih ni mijenjali, vec pustili da se nastave provaljivati... :D

Kad sam pisao da je to sve isto, i SDA i NiP i SBB i SDP i DF i NS, napadose me... :-)
Onaj ko kaze da je SDA isti sa ostalim koji su u najboljem slucaju bili par godina vlast, a SDA par decenija, i minimalno proporcionalno tome pokrali boga-oca, sam sebe diskvalifikuje za bilo sta drugo osim Asimovog sendvica sa podrigusom.
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#12509 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vitezanin »

Krv hrabrosti bla bla, opet će upasti u zamku da ovo neko poveže s teorijama krvi i tla, teorije oblika glave, geni kao predispozicije za uspjeh i sl. uglavnom znate na šta mislim. Eno i neki dan je jedan forumaš govorio o Skaki i spomenuo da je iz begovske porodice ili tako nešto. :-) :D Mislim, isti klinac.

Ne slažem se s njegovom politikom (Konaković) niti s ideologijom stranke koju vodi, ali lik je pametan i popularan političar. Ove gluposti tipa genetike su stvarno odron i bolje da se time ne bavi ni u kakvom obliku, čak i ako misli sarkastično (a nije mislio sarkastično nego je igrao na jeftinu emociju). Uglavnom, neka se ne vraća na ovo, samo će se dublje uvaliti. Drago mi je da je puno ljudi na ovo reagiralo jer ljude više jeza hvata od spominjanja ovih stvari.
breuer
Posts: 7882
Joined: 06/07/2009 15:44

#12510 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

kakvi su to begovi iz kojih je potekao onakav glupan? :D
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#12511 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vitezanin »

breuer wrote: 26/03/2021 10:56 kakvi su to begovi iz kojih je potekao onakav glupan? :D
Ma nigdje veze, ja nisam, evo do zadnjih par dana, znao da ta priča i dalje prolazi. Kakvi begovi, kakva krv, kakvi geni, nisu normalni. :D
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#12512 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pinkman »

drndalo wrote: 26/03/2021 10:45
pinkman wrote: 26/03/2021 10:21 U SDA da su pametni bili, ne bi ih ni mijenjali, vec pustili da se nastave provaljivati... :D

Kad sam pisao da je to sve isto, i SDA i NiP i SBB i SDP i DF i NS, napadose me... :-)
Onaj ko kaze da je SDA isti sa ostalim koji su u najboljem slucaju bili par godina vlast, a SDA par decenija, i minimalno proporcionalno tome pokrali boga-oca, sam sebe diskvalifikuje za bilo sta drugo osim Asimovog sendvica sa podrigusom.
Pa pokrali bi i drugi da su imali priliku. Svi su oni isti. Politika je reprezent naroda. Nije politika napravila narod, nego je narod napravio politiku. Kakav je narod, takva je i politika.

Citirat cu Danisa Tanovica koji kaze: "Sarajevo ce dobiti gradonacelnika kakvog i zasluzuje". Valjda ti i Danis Tanovic nije sendvicar..
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12513 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

pinkman wrote: 26/03/2021 11:07
drndalo wrote: 26/03/2021 10:45
pinkman wrote: 26/03/2021 10:21 U SDA da su pametni bili, ne bi ih ni mijenjali, vec pustili da se nastave provaljivati... :D

Kad sam pisao da je to sve isto, i SDA i NiP i SBB i SDP i DF i NS, napadose me... :-)
Onaj ko kaze da je SDA isti sa ostalim koji su u najboljem slucaju bili par godina vlast, a SDA par decenija, i minimalno proporcionalno tome pokrali boga-oca, sam sebe diskvalifikuje za bilo sta drugo osim Asimovog sendvica sa podrigusom.
Pa pokrali bi i drugi da su imali priliku. Svi su oni isti. Politika je reprezent naroda. Nije politika napravila narod, nego je narod napravio politiku. Kakav je narod, takva je i politika.

Citirat cu Danisa Tanovica koji kaze: "Sarajevo ce dobiti gradonacelnika kakvog i zasluzuje". Valjda ti i Danis Tanovic nije sendvicar..
Teoretski to pije vode, prakticno, vidimo da nisu isti. Neki ipak imaju malo vise skrupula, i malo vise su uradili za puno manje godina na vlasti... A ti nastavi o "istoci"...

Mi smo na nivou da bi nam neko ko krade "samo" 80% od SDA i njihove brace drugih vjeroispovjesti bio veliiiiiki korak naprijed... Tu si u pravu za narod. Nama bi i noga u dupe bila korak naprijed !
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#12514 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by studiorum_tuzlaensis »

Konaković nije ni svjestan da igra upravo kako mu SDA svira. Zadnjih pola godine su ga dosta srozali, a da mu nisu prišli. Ići će to u ovom smjeru dok ponovo i sam ne postane dio SDA koalicije.


Ako je NiP ta SDA alternativa Bošnjacima, taman su onda tu gdje i trebaju biti.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#12515 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by lavic »

Ma ebo vas I Dino I Kemo, svi ste isti I samo idete u politiku radi para i povlastica. Ove face I glave kad vidis treba se zvati seljacko vjece.🤬 Nema dva normalna i postena covjeka i sve sto valja ste otjerali iz javnog i politickog zivota.
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#12516 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by carobnjak_N »

Konaković je namazan lik ali je politička figura kojem trenutno nema na političkoj sceni ravnog , ni po retorici ni po energiji.
Kad bi ga uporedili sa Bakirom, na čije mjesto ovaj i pretendira u smislu nekog novog bošnjačkog lidera, Izetbegović mlađi je prema
Konakoviću - karikatura. Sa svojim zamuckivanjem i traženjem riječi, manjkom hrabrosti da gostuje na medijima koji mu nisu skloni , siromašnim
vokabularom, Konaković je za njega zvijer.
On je uspio oko sebe okupiti kakvu takvu koaliciju ali je on ta udarna pesnica koja je razbila duboke strukture Sda u Ks.
I to samo za nekoliko godina. To nije mala stvar i čisto sumnjam da neće uspjeti izaći iz ovoga kao pobjednik.
Hoće li poslije Sda , Nip biti nova Sda , nova minder politika , to ostaje da vidimo, ali ono što je svakako užitak gledati, jeste da te okorjele
i masno korumpirane ešalone sda uhljeba i lažnih patriota , guzi momački.
Ako ništa, vrijedi barem zbog toga.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12517 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Upravo tako
breuer
Posts: 7882
Joined: 06/07/2009 15:44

#12518 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

carobnjak_N wrote: 26/03/2021 12:28 Konaković je namazan lik ali je politička figura kojem trenutno nema na političkoj sceni ravnog , ni po retorici ni po energiji.
Kad bi ga uporedili sa Bakirom, na čije mjesto ovaj i pretendira u smislu nekog novog bošnjačkog lidera, Izetbegović mlađi je prema
Konakoviću - karikatura. Sa svojim zamuckivanjem i traženjem riječi, manjkom hrabrosti da gostuje na medijima koji mu nisu skloni , siromašnim
vokabularom, Konaković je za njega zvijer.
On je uspio oko sebe okupiti kakvu takvu koaliciju ali je on ta udarna pesnica koja je razbila duboke strukture Sda u Ks.
I to samo za nekoliko godina. To nije mala stvar i čisto sumnjam da neće uspjeti izaći iz ovoga kao pobjednik.
Hoće li poslije Sda , Nip biti nova Sda , nova minder politika , to ostaje da vidimo, ali ono što je svakako užitak gledati, jeste da te okorjele
i masno korumpirane ešalone sda uhljeba i lažnih patriota , guzi momački.
Ako ništa, vrijedi barem zbog toga.
sve to stoji, al to ne znači da ga se ne smije kritikovati zbog pogrešaka, čak naprotiv
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12519 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#12520 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by hillbill »

carobnjak_N wrote: 26/03/2021 12:28 Konaković je namazan lik ali je politička figura kojem trenutno nema na političkoj sceni ravnog , ni po retorici ni po energiji.
Kad bi ga uporedili sa Bakirom, na čije mjesto ovaj i pretendira u smislu nekog novog bošnjačkog lidera, Izetbegović mlađi je prema
Konakoviću - karikatura. Sa svojim zamuckivanjem i traženjem riječi, manjkom hrabrosti da gostuje na medijima koji mu nisu skloni , siromašnim
vokabularom, Konaković je za njega zvijer.
On je uspio oko sebe okupiti kakvu takvu koaliciju ali je on ta udarna pesnica koja je razbila duboke strukture Sda u Ks.
I to samo za nekoliko godina. To nije mala stvar i čisto sumnjam da neće uspjeti izaći iz ovoga kao pobjednik.
Hoće li poslije Sda , Nip biti nova Sda , nova minder politika , to ostaje da vidimo, ali ono što je svakako užitak gledati, jeste da te okorjele
i masno korumpirane ešalone sda uhljeba i lažnih patriota , guzi momački.
Ako ništa, vrijedi barem zbog toga.
Precera ga ti momacki.

Izjava tipa "genetski materijal" je autogol.SDA je sa "genetskim materijalima 'i dovela Bosnu na ove grane. Nadam se da nece nastaviti tako ,i da ce prevladati "ovaj zna"
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12521 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

drndalo wrote: 26/03/2021 10:45
pinkman wrote: 26/03/2021 10:21 U SDA da su pametni bili, ne bi ih ni mijenjali, vec pustili da se nastave provaljivati... :D

Kad sam pisao da je to sve isto, i SDA i NiP i SBB i SDP i DF i NS, napadose me... :-)
Onaj ko kaze da je SDA isti sa ostalim koji su u najboljem slucaju bili par godina vlast, a SDA par decenija, i minimalno proporcionalno tome pokrali boga-oca, sam sebe diskvalifikuje za bilo sta drugo osim Asimovog sendvica sa podrigusom.
Super ti logika. Imaš restoran gdje ti radi konobar 20 godina koji ti je za to vrijeme pokrao 20.000 iz kase.
Zaposliš novog konobara koji radi samo sedmicu a koji ti je za to vrijeme ukrao 100 km.
I onda kažeš ne mogu se njih dvojica porediti ovaj je ukrao samo 100 maraka. Priznaj, ne vjeruješ ni ti u tu glupost koju pišeš :lol:
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#12522 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by carobnjak_N »

breuer wrote: 26/03/2021 12:32
carobnjak_N wrote: 26/03/2021 12:28 Konaković je namazan lik ali je politička figura kojem trenutno nema na političkoj sceni ravnog , ni po retorici ni po energiji.
Kad bi ga uporedili sa Bakirom, na čije mjesto ovaj i pretendira u smislu nekog novog bošnjačkog lidera, Izetbegović mlađi je prema
Konakoviću - karikatura. Sa svojim zamuckivanjem i traženjem riječi, manjkom hrabrosti da gostuje na medijima koji mu nisu skloni , siromašnim
vokabularom, Konaković je za njega zvijer.
On je uspio oko sebe okupiti kakvu takvu koaliciju ali je on ta udarna pesnica koja je razbila duboke strukture Sda u Ks.
I to samo za nekoliko godina. To nije mala stvar i čisto sumnjam da neće uspjeti izaći iz ovoga kao pobjednik.
Hoće li poslije Sda , Nip biti nova Sda , nova minder politika , to ostaje da vidimo, ali ono što je svakako užitak gledati, jeste da te okorjele
i masno korumpirane ešalone sda uhljeba i lažnih patriota , guzi momački.
Ako ništa, vrijedi barem zbog toga.
sve to stoji, al to ne znači da ga se ne smije kritikovati zbog pogrešaka, čak naprotiv
Problem je što su te kritike kad dolaze od strane onih koji nisu sda-botovi , proizašle iz prevelikih očekivanja i idealiziranja situacije da će
nakon izborne noći sve da se okrene za 360 stepeni. To jednostavno nije moguće po prirodi stvari jer su to procesi, a problem je i što su
preuranjene. Mora proći neki mandat i vrijeme pa da se vidi . Te rane kritike su , što je još problematičnije, plod upravo ovih uspaničenih
Sda ešalona , Zahiraga i ostalih, koji su do grla u govnima korupcije i nepotizma ali urlaju svaki dan kako nova vlast smrdi.
Ima ona od starog asa , Ede Majke "Mirnese , sredi ih , Mirnese jebi im mater, a ako se ti počneš prodavati i tebi ću mater jebavati".
Ali jbg, de makar neka odrade 4 godine , pa ćemo vidjeti ...a ova priča "eto ne bih ja za Sda ali svi gori od njih" je tipičan Sda botovski spin.
Jok, ako ne valaju ni ovi, mjenjaj ali ne vraćaj se na stara vnago.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#12523 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 26/03/2021 12:42
Image
Dzematlija
Posts: 602
Joined: 29/04/2015 12:06

#12524 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dzematlija »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/jasmin- ... /210326056


Hahaha, ubi ih Nodi nogama, Skaka ne može biti gradonačelnik. Botovi na aparatima! :lol: :-D
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12525 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Minus su mu ovi geni, ma šta mislio reći time.
Post Reply