Narod i Pravda (Konakovic)
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12401 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa s ovim poston nazalost nije pogrijesio
I maja je to fino napisala
Kad je dolazio nije bilo bitno kako mu se zena zaposlila i sl a kad je ispao problem onda idu do koljena sedmog
I maja je to fino napisala
Kad je dolazio nije bilo bitno kako mu se zena zaposlila i sl a kad je ispao problem onda idu do koljena sedmog
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#12402 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa sa Srđanom je napravljen kiks, to se znalo odma kad je pristupio stranci. Zna se kakav je lik. Greška velika.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12404 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dino je priznao da je Srdic njegova greska. Govoreno mu je za njega ali nije htio poslusati.
Srdic ne bi mogao nista da su svi iz Cetvorke glasali za Ademovica. Znaci problem je u Hadzibajricu i nekome iz SDP-a. Ako je neko imao problem sa Ademovicem onda su trebali biti dovoljno fer pa na vrijeme reci da se nesuglasice rijese a ne zabijati noz u ledja u kljucnom momentu.
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12405 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
jao borbe i batrganja da se opravda babin sin
prava alternativa
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12406 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa eto sta je onda problem sa onim majinim postom koji je onaj bot postavio?Styling wrote: ↑25/03/2021 11:04Dino je priznao da je Srdic njegova greska. Govoreno mu je za njega ali nije htio poslusati.
Srdic ne bi mogao nista da su svi iz Cetvorke glasali za Ademovica. Znaci problem je u Hadzibajricu i nekome iz SDP-a. Ako je neko imao problem sa Ademovicem onda su trebali biti dovoljno fer pa na vrijeme reci da se nesuglasice rijese a ne zabijati noz u ledja u kljucnom momentu.
Problem je i hadzibajric i mali ademovic jedan jer se prodaje za licni interes a drugi je nepotizam
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12407 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Da se razumijemo mali ademovic nije problem ovdje konkretno oko izbora gradonacelnika nego inace sto se tice cetvorke ili da je zovemo trojka sada?
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12408 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Styling wrote: ↑25/03/2021 10:33Provjeri sa svojima.Patton44 wrote: ↑25/03/2021 09:30AjdeStyling wrote: ↑24/03/2021 22:24
Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#12409 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dragi Dino, promjeni malo boju dzempera 
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#12410 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa nije ovo nikakve velika matematika ni visoka politika.
Sasvim je jasno da su SDA i Skaka preko kupljenih ili ucjenjenih vjecnika ponovo pokazali o kome se radi. Ovaj put su izmedju ostalih i 'zavrsili' Hadzibajrica tj ove njegove carsijanere.
E sad sto kao oni pokusavaju sve to ko fol spinovat na cetvorku, jer kao eto SDA nije ni imala kandidata je bas ono smijesno i da nije toliko lazi i pokvarenosti bili bi simpaticno.
Svi ovi istupi SDAovsca, a Bogami i Hadzibajrica su ono ko kad malo dijete pojede pola tegle krema, i kad ga mama pita ko je to uradio ono kaze nisam ja, a ruke do lakata u krem umazane... Mislim fakat banalno i glupo ali eto valjda na tu pricu padaju neki ljudi... Za sad ko fol padaju samo oni sto sa njima i pisu takve laze...
A 'Kemin' mali je samo tu posluzio kao paravan, nema tu nista puno spornih stvari. NIP je dobio tu poziciju koju mora popunit iz reda bosnjaka i oni na raspolaganju imaju 3 bosnjaka jedan od njih je Ademovic, drugi je Miladin... Realno nije NIP ni imao nekog izbora, a kakav je Ademovic ne mogu reci jer ne znam momka, ali sto sam mogao cuti niki nema nista lose da kaze na znjega i nije nikakav babin sin... Tako da ovo se samo koristi da se zamaze SDA i Skakina igra oko kupovine delegata.
Sasvim je jasno da su SDA i Skaka preko kupljenih ili ucjenjenih vjecnika ponovo pokazali o kome se radi. Ovaj put su izmedju ostalih i 'zavrsili' Hadzibajrica tj ove njegove carsijanere.
E sad sto kao oni pokusavaju sve to ko fol spinovat na cetvorku, jer kao eto SDA nije ni imala kandidata je bas ono smijesno i da nije toliko lazi i pokvarenosti bili bi simpaticno.
Svi ovi istupi SDAovsca, a Bogami i Hadzibajrica su ono ko kad malo dijete pojede pola tegle krema, i kad ga mama pita ko je to uradio ono kaze nisam ja, a ruke do lakata u krem umazane... Mislim fakat banalno i glupo ali eto valjda na tu pricu padaju neki ljudi... Za sad ko fol padaju samo oni sto sa njima i pisu takve laze...
A 'Kemin' mali je samo tu posluzio kao paravan, nema tu nista puno spornih stvari. NIP je dobio tu poziciju koju mora popunit iz reda bosnjaka i oni na raspolaganju imaju 3 bosnjaka jedan od njih je Ademovic, drugi je Miladin... Realno nije NIP ni imao nekog izbora, a kakav je Ademovic ne mogu reci jer ne znam momka, ali sto sam mogao cuti niki nema nista lose da kaze na znjega i nije nikakav babin sin... Tako da ovo se samo koristi da se zamaze SDA i Skakina igra oko kupovine delegata.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12411 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ako su dobili poziciju mogli su predloziti nekog ne stranačkog bosnjaka ako nemaju nikoga sposobnog da se ne zalijetaju sa ovim malim
Ocito je nepotizam u pitanju
Doduse ne znam kako mali radi al su bar za pocetak mogli izbjeci takve stvari jer prvi ja sam kivan na to jer mi je dosta takvih stvari od strane sda
Ocito je nepotizam u pitanju
Doduse ne znam kako mali radi al su bar za pocetak mogli izbjeci takve stvari jer prvi ja sam kivan na to jer mi je dosta takvih stvari od strane sda
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#12412 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma sve je to ok ali ovdje se radi da je bilo 13 nevazecih listica. Da koalicija NiP, NS i SDP bez Hadzibajrica ima 15 ruku sto je dovoljno bilo za izglasavanje "Keminog malog" koji je dobio samo 10 glasova . Zasto se ta cinjenica gura pod tepih?MUNAFIK wrote: ↑25/03/2021 11:21 Pa nije ovo nikakve velika matematika ni visoka politika.
Sasvim je jasno da su SDA i Skaka preko kupljenih ili ucjenjenih vjecnika ponovo pokazali o kome se radi. Ovaj put su izmedju ostalih i 'zavrsili' Hadzibajrica tj ove njegove carsijanere.
E sad sto kao oni pokusavaju sve to ko fol spinovat na cetvorku, jer kao eto SDA nije ni imala kandidata je bas ono smijesno i da nije toliko lazi i pokvarenosti bili bi simpaticno.
Svi ovi istupi SDAovsca, a Bogami i Hadzibajrica su ono ko kad malo dijete pojede pola tegle krema, i kad ga mama pita ko je to uradio ono kaze nisam ja, a ruke do lakata u krem umazane... Mislim fakat banalno i glupo ali eto valjda na tu pricu padaju neki ljudi... Za sad ko fol padaju samo oni sto sa njima i pisu takve laze...
A 'Kemin' mali je samo tu posluzio kao paravan, nema tu nista puno spornih stvari. NIP je dobio tu poziciju koju mora popunit iz reda bosnjaka i oni na raspolaganju imaju 3 bosnjaka jedan od njih je Ademovic, drugi je Miladin... Realno nije NIP ni imao nekog izbora, a kakav je Ademovic ne mogu reci jer ne znam momka, ali sto sam mogao cuti niki nema nista lose da kaze na znjega i nije nikakav babin sin... Tako da ovo se samo koristi da se zamaze SDA i Skakina igra oko kupovine delegata.
Nije mudro slovo tako pametnim glavama zaokruziti od dvije opcije, jednu.
Po meni, nekome i iz same koalicije "Kemin mali" nije bio prihvatljiva opcija.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12413 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I tako kifla zavrsi Hadzibajricevu zastupnicu,i istjera ga iz cetvorke.Jos mu pise prijavu sto njegovi nisu glasali za babinog sina.
Valjda je hrabri,casni i posteni, i sebi napisao.
Sta bi sa prijavom protiv Sebije,sto mu ne da u turisticku posjetu KCUS-u.
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#12414 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma nema razloga da nekome ne bude prihvatljiva opcija, jer to je mjesto dobio NIP i oni biraju bosnjaka od svoja 3 koja imaju...meridiyan wrote: ↑25/03/2021 11:37Ma sve je to ok ali ovdje se radi da je bilo 13 nevazecih listica. Da koalicija NiP, NS i SDP bez Hadzibajrica ima 15 ruku sto je dovoljno bilo za izglasavanje "Keminog malog" koji je dobio samo 10 glasova . Zasto se ta cinjenica gura pod tepih?MUNAFIK wrote: ↑25/03/2021 11:21 Pa nije ovo nikakve velika matematika ni visoka politika.
Sasvim je jasno da su SDA i Skaka preko kupljenih ili ucjenjenih vjecnika ponovo pokazali o kome se radi. Ovaj put su izmedju ostalih i 'zavrsili' Hadzibajrica tj ove njegove carsijanere.
E sad sto kao oni pokusavaju sve to ko fol spinovat na cetvorku, jer kao eto SDA nije ni imala kandidata je bas ono smijesno i da nije toliko lazi i pokvarenosti bili bi simpaticno.
Svi ovi istupi SDAovsca, a Bogami i Hadzibajrica su ono ko kad malo dijete pojede pola tegle krema, i kad ga mama pita ko je to uradio ono kaze nisam ja, a ruke do lakata u krem umazane... Mislim fakat banalno i glupo ali eto valjda na tu pricu padaju neki ljudi... Za sad ko fol padaju samo oni sto sa njima i pisu takve laze...
A 'Kemin' mali je samo tu posluzio kao paravan, nema tu nista puno spornih stvari. NIP je dobio tu poziciju koju mora popunit iz reda bosnjaka i oni na raspolaganju imaju 3 bosnjaka jedan od njih je Ademovic, drugi je Miladin... Realno nije NIP ni imao nekog izbora, a kakav je Ademovic ne mogu reci jer ne znam momka, ali sto sam mogao cuti niki nema nista lose da kaze na znjega i nije nikakav babin sin... Tako da ovo se samo koristi da se zamaze SDA i Skakina igra oko kupovine delegata.
Nije mudro slovo tako pametnim glavama zaokruziti od dvije opcije, jednu.
Po meni, nekome i iz same koalicije "Kemin mali" nije bio prihvatljiva opcija.
Slazem se da Dino nije trebao dati taj argument 'nepotizma' nekome u ovom trenutku, ali opet postavlja se pitanje, sta ima biti nepotizam ako neko izlazi na listu i narod ga bira, a pri tom je obrazovana mlada osoba bez ikakvih aferima...
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12415 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
A babo nije aferim?
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#12416 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ti si odavno etiketirani SDA bot, i ja mogu shvatiti da ljudi na razlicite nacine gledaju stvari i dozivljavaju ljude, ali da neko napada sve druge, a u isto vrijeme podrzava SDA nakon svih afera i godina razvaljivanja naseg drustva, e to ne mogu da razumijem, mislim mogu razumjeti botove, ali ne prihvatam jednostavno.
Ovdje ima puno ljudi koji podrzavaju Dinu ali ga i kritikuju i naravno Dino kao i svi ce praviti i greske i dobre stvari ali sa BOTOVIMA KAO TI jednostavno nema svrhe raspravljati vi znate da bubate gluposti. Vi svjesno pisete lazi, manipulisete jer vam je to zadatak da se kreira lazna slika u 'javnosti' ali ste poprilicno glupi.
Nego sputnik mubarekolsun dok ne zaostajemo za ostalim zemljama u vakcinaciji sa vakcinama koje smo mogli nabaviti u decembru da je Fadil zelio...
Vidis dok su SDAovci izvaljivali ove gluposti i igrali se sa zivotima svih nas vi ste Fortu razvlacili za sve moguce i nemoguce... I stanreci za takve ljude osim FUJ!
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#12418 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa ne znam sta ti kazem, nekad poznat otac moze gurat nesposobnog sina, a nekad vrlo strucan i sposoban sin poznatog oca, moze gurat sam sebe. Nije to bas crno bijelo i sta je ovdje u pitanju ja ne znam, ali definitivno nije uhljebio sina u neku budzetsku hladovinu nego je momak isturen.
Imati poznatog oca svakako ima svoje prednosti, ali u nekim stvarima i mane tako je to u zivotu, ali sigurno nije sve samo prednost.
Ja sam uvijek za kompetencije, sposobnost i rad i nije mi bitni koja je stranka bi koji je narod ni ciji je sin. Ako znas radit, sposoban si, obrazovan si i strucan za to mene iskreno boli broga ciji si sin.
Last edited by MUNAFIK on 25/03/2021 12:17, edited 1 time in total.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12419 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I ja sam uvijek za to samo sto ovo i nije bas neka funkcija gdje ces pokazati sposobnost rad i sl a da ce to osjetiti gradjaniMUNAFIK wrote: ↑25/03/2021 12:10Pa ne znam sta ti kazem, nekad poznat otac moze gurat nesposobnog sina, a nekad vrlo strucan i sposoban sin poznatog oca, moze gurat sam sebe. Nije to bas crno bijelo sta je ovdje u pitanju ja ne zna, ali definiticno nije uhljebio sina u neku budzetsku hladovinu nego je momak isturen.
Ja sam uvijek za kompetencije, sposobnost i rad i nije mi bitni koja je stranka bi koji je narod ni ciji je sin. Ako znas radit, sposoban si, obrazovan si i strucan za to mene iskreno boli broga ciji si sin.
Nije ga uhljebio u hladovinu al ga je izgleda uhljebio u budzetsku suncanicu
Ipak je i ovo budzetska pozicija
A sto se tice strucnosti zasto ga nije zaposlio u nekoj firmi koja nije budzetska pa da pokaze svoje sposobnosti bar sada na pocetku kada smo svi alergicni na ovakve stvari zaposljavanja po babu i materi
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12420 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
i zanimljivo, jedini koji se još uvijek bore za bogića su dino konaković i članovi njegove stranke. promovira fb grupe, animira raju da se uključe, po grupama najavljuju skupove podrške bogiću itd.
peđa kojović i nermin nikšić nemaju vremena, garant gledaju zadrugu.
peđa kojović i nermin nikšić nemaju vremena, garant gledaju zadrugu.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12422 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Prva posiljka stigla,druga veceras,doduse nije Sputnik,al doce i on na red.MUNAFIK wrote: ↑25/03/2021 12:05Ti si odavno etiketirani SDA bot, i ja mogu shvatiti da ljudi na razlicite nacine gledaju stvari i dozivljavaju ljude, ali da neko napada sve druge, a u isto vrijeme podrzava SDA nakon svih afera i godina razvaljivanja naseg drustva, e to ne mogu da razumijem, mislim mogu razumjeti botove, ali ne prihvatam jednostavno.
Ovdje ima puno ljudi koji podrzavaju Dinu ali ga i kritikuju i naravno Dino kao i svi ce praviti i greske i dobre stvari ali sa BOTOVIMA KAO TI jednostavno nema svrhe raspravljati vi znate da bubate gluposti. Vi svjesno pisete lazi, manipulisete jer vam je to zadatak da se kreira lazna slika u 'javnosti' ali ste poprilicno glupi.
Nego sputnik mubarekolsun dok ne zaostajemo za ostalim zemljama u vakcinaciji sa vakcinama koje smo mogli nabaviti u decembru da je Fadil zelio...
Vidis dok su SDAovci izvaljivali ove gluposti i igrali se sa zivotima svih nas vi ste Fortu razvlacili za sve moguce i nemoguce... I stanreci za takve ljude osim FUJ!
Ko je kriv Pedjinom konju sto je obeco vakcine i prestanak pandemije do proljeca.
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#12423 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Evo vidis sa ovo sa Srdicem, NIP ga je odmah izbacio i svaka im cast... Kada SDA bude izbacivala ljude koji kradu onda ce i njivova imat neku tezinu ovako samo politikanstvo.
Svaka cast Dini sto je odmah izbacio Srdica iz stranke cim je saznao da je kupovao glasove.
Ja vjerujem da tvoj mentalni sklop ne moze ni skontati da bas radi ovoga ljudi i podrzavaju Dinu. Izbacio je lika koji vara ODMAH na pocetku.
Ok pogrijesio je sto ga je stavio na listu, ali to je zivot i bit ce jos gresaka, ali ono sto nas definise je kako se odnosimo prema nasim greskama i Dini to za sada dobro ide.
Svakome je dozvoljeno da grijesi, mada vi SDA botovi pokusavate napraviti ambijent kao da je greska nedopustiva i cim ndko nesto pogrijesi treba vratiti SDA... Ali uzalud vam trud pa nismo glupi.
Last edited by MUNAFIK on 25/03/2021 13:08, edited 1 time in total.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#12424 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Isplativije ih je braniti svim silama nego izbacivati, više salame
*stoinks*
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12425 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Oni su u zadruzi od kad ih kifla vodi.
