Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#12376 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ibizza »

Styling wrote: 25/03/2021 06:26
malakh wrote: 24/03/2021 22:42 @Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.

kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?

i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
Znaci sada treba ljude koji sumo osvojilii glasove naroda i na taj nacin postali vjecnici, pa ih vijecnici izabrali u GV i koalicija podrzala za predsjedavajuceg gurnuti u stranu samo zato sto je neciji sin.

Seka je za ruku dovedena i postavljena za direktoricu a da narod niko nista nije pitao. Jasmin je osvojio glasove naroda i ima puni kredibilitet da bude predlozen za bilo koju funkciju. Ne moze se porediti imenovanje Seke sa Jasminom.
Hajmo okrenuti logiku, ako ti je otac osnovao jos jednu politicku stranku (NiP), i ako sada zeli da gradi novi model politike u BiH, zasto onda ti ides u politiku i kvaris kompletan koncept? Imas vlastitu firmu, bavi se privatlukom, a babu ostavi da se bavi politikom...ali, obizrom da je politika kurva i da je draga vlast svima, sin zeli da se bavi politikom , a babo i Dino ce nama da prodaju pricu kako je on veeeeeeliki strucnjak i kako ce propasti opstina, grad, drzava, ako sin ne bude na jednoj od funkcija.
Ovo me podsjeca na forsiranje Delica kao velikog eksperta, a decko bio komercijalista u jednoj hercegovackoj firmi, kasnije na Dobrinji prodavao laptope...

E zbog ovakve price, forsiranja anonimusa kao eksperata, fb propagande, bot-ova koji su postali dosadniji od onih zelenih, NiP ce ostati na levelu na kojem je sada, a imali su potencijal da za 2 godine skinu SDA po vertikali.
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#12377 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

ma haj nije problem ni želja za politikom

al hop prva pozicja nakav buđo

ma daj ba...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12378 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Lider Mtel trojke.



Kanalizacija ti je prirodno staniste, nikad nisi ni izasao iz nje.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12379 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Kako pamtim kanalizaciju je napustio početkom 2018-te.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12380 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Dino je pokusao u mutnom loviti i to mu nije uspjelo. Mislio je uvuci Keminog maloga na mala vrata dok se euforicno najavljivalo nominovanje Bogica za gradonacelnika. Stara SDA skola i siguran sam da je pitanje dana kada ce ga i NS odhebati a zatim i Nerko.

I dobro je rekao Hadzibajric "“Stalno se tvrdilo da se ima 18 ili čak 19 i 20 ruku. Hajmo pričati o tome ko ih je izdao. Oni znaju dobro kojih je to osam ili devet ruku koji su trebali glasati za gospodina Ademovića, a nije glasalo.".
izvrsni direktor
Posts: 14708
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#12381 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

bogoljub wrote: 25/03/2021 01:48 JA KAD BI SE NAŠAO NA STRANI , KOJOJ BOGIĆ BOGIĆEVIĆ JE REKAO "NE" ZAUVIJEK BI OTIŠO IZ SELA , NIKAD NE BI PIS'O NIKOM!
Davno si ti otisao. Samo je pitanje u kojoj si drzavi. Kao i svi ovi botovi
izvrsni direktor
Posts: 14708
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#12382 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

meridiyan wrote: 25/03/2021 09:21 Dino je pokusao u mutnom loviti i to mu nije uspjelo. Mislio je uvuci Keminog maloga na mala vrata dok se euforicno najavljivalo nominovanje Bogica za gradonacelnika. Stara SDA skola i siguran sam da je pitanje dana kada ce ga i NS odhebati a zatim i Nerko.

I dobro je rekao Hadzibajric "“Stalno se tvrdilo da se ima 18 ili čak 19 i 20 ruku. Hajmo pričati o tome ko ih je izdao. Oni znaju dobro kojih je to osam ili devet ruku koji su trebali glasati za gospodina Ademovića, a nije glasalo.".
Pa izdao ih hadzibajric :-)
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12383 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

izvrsni direktor wrote: 25/03/2021 09:25
Pa izdao ih hadzibajric :-)
Nema Hadzibajric 13 ruku.
Otkud oni uopšte mogu znati ko je glasao za gospodina Srdića, a ko za Ademovića i kako ima 13 nevažećih listića. Sasvim neozbiljno. Ovdje je jedan najobičniji spin gdje je sad akecnat bačen da li je neko ostao ili ne na nastavku sjednice, a niko ne govori o 10 ruku umjesto 18, 19 ili 20, o klasičnoj izdaji u njihovim redovima”, naveo je Hadžibajrić za BHT.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12384 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

archi_a wrote: 25/03/2021 09:03 Iz temelja mijenjamo! Dobili ste priliku na tom sloganu. Narod glasao za vas.
I šta vi uradite? Šaljete poruku porodičnog udruženja, porodične stranke. Ne možeš kandidovati sina osobe koja je u osnivačkom odboru stranke, taman da je sin Harvard završio. Ne može ti to biti jedna od prvih stvari koje uradiš. Jednostavno ne ide, ne smiješ, nije princip, loša poruka! Izgleda kao nepotizam, miriše na nepotizam, jeste nepotizam!
Možda je i dobar momak, prodoran, školovan sa super idejama ali je jednostavno morao da sačeka, a ne odmah u gradsko vijeće i to na mjesto predsjedavajućeg gradskog vijeća glavnog grada države. :oops:

Sve stoji, sve si od A do Ž u pravu.

Ja poznajem Jasmina i vjeruj da će da bude veća korist za NIP nego što je to sada činjenična šteta koju pravi.

Ne kažem to zbog njegovog obrazovanja, ima obrazovane omladine još

Vjeruj da neće dati pardona nikom, da neće biti nečasnih radnji, da će ispomjerat guzove mnogih koji su se koristili društvenim dobrom.


Na kraju krajeva izdržali smo mi još babinih sinova na budzetu, evo da vidimo i njega pa da sudimo.
izvrsni direktor
Posts: 14708
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#12385 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

meridiyan wrote: 25/03/2021 09:28
izvrsni direktor wrote: 25/03/2021 09:25
Pa izdao ih hadzibajric :-)
Nema Hadzibajric 13 ruku.

Zajedno sa sda-ovcima ima dovoljno da blokira sve sto nije u interesu sda govana
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12386 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 24/03/2021 22:24
drndalo wrote: 24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...

I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:

Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?

Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?
Ajde
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12387 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

izvrsni direktor wrote: 25/03/2021 09:29
meridiyan wrote: 25/03/2021 09:28
izvrsni direktor wrote: 25/03/2021 09:25
Pa izdao ih hadzibajric :-)
Nema Hadzibajric 13 ruku.

Zajedno sa sda-ovcima ima dovoljno da blokira sve sto nije u interesu sda govana
Saberi 5 ispravnih glasova za Srdica i 13 nevazecih listica i donesi sam zakljucak.
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#12388 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by saale »

Ovom Pinokiu/Dinokiu ili kako mu j več nadimak je SDA kriva i kad mu se Žena ne naguzi kako treba, odjebi ba!
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12389 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Patton44 wrote: 25/03/2021 09:20 Lider Mtel trojke.



Kanalizacija ti je prirodno staniste, nikad nisi ni izasao iz nje.
Priča o mulju, a on lično i Hadžibajrić provedoše Bogićevića kroz mulj.
Sad pravi FB peticije i grupe hahaha FB diplomata.
Blamira se svakim narednim istupom M:Telovac.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12390 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Login7777 wrote: 25/03/2021 09:38
Patton44 wrote: 25/03/2021 09:20 Lider Mtel trojke.



Kanalizacija ti je prirodno staniste, nikad nisi ni izasao iz nje.
Priča o mulju, a on lično i Hadžibajrić provedoše Bogićevića kroz mulj.
Sad pravi FB peticije i grupe hahaha FB diplomata.
Blamira se svakim narednim istupom M:Telovac.
img][/img]
DonieBrasco
Posts: 20067
Joined: 31/08/2016 16:09

#12391 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Da li je moguce da je neko nepismen da od dva punuđena ne zna jedno da zaokruzi ili ucini nesto da listic bude nevazeci ?

Samo mi nije jasno kako se cetvorka nije ili jeste dogovorila, a na dan glasanja se desilo drugo. A ako je istina da ih je Hadzibajric idzao kako tvrde, sta se tu desilo to je neshvatljivo.

Ko tu i koju igru igra ? Neki pisu da su ovi sami izdali Bogicevica radi Ademovica i sina mu ?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12392 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12393 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Login7777 wrote: 25/03/2021 09:50
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Kurcu mozes kreirat grupe.
Pa nije Bogi ljudska i moralna fukara ko ti, ako je reko Ne onda ce tako i bit.
TheGodfather001
Posts: 1627
Joined: 24/05/2004 10:44

#12394 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by TheGodfather001 »

Politika se vodi sa "Sputnik Mubarek Olsun" :D :D
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12395 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

I zavrtanjem ruku.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#12396 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Manual »

Patton44 wrote: 25/03/2021 10:01
Login7777 wrote: 25/03/2021 09:50
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Kurcu mozes kreirat grupe.
Pa nije Bogi ljudska i moralna fukara ko ti, ako je reko Ne onda ce tako i bit.
E jeste se raspojasali debilčići botovski hahahaha
TheGodfather001
Posts: 1627
Joined: 24/05/2004 10:44

#12397 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by TheGodfather001 »

Botovska InVitro oplodnja izvedena od "One koja radi daleko dole"
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12398 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

breuer wrote: 25/03/2021 09:19 ma haj nije problem ni želja za politikom

al hop prva pozicja nakav buđo

ma daj ba...
Pa, eto. mozda da raspisu konkurs pa da tebe koji prstom nisi pomakao ni za sta postave za predsjedavajuceg.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12399 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 25/03/2021 09:30
Styling wrote: 24/03/2021 22:24
drndalo wrote: 24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...

I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:

Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?

Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?
Ajde
Provjeri sa svojima.
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#12400 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Franco Baresi »

Login7777 wrote: 25/03/2021 00:28 Image
Dinokio nos ti raste.
Nevezano za ovaj gore članak imaš li imalo obraza??
Ni u jednom svom postu nisi kritikovato SDA.
Pišeš ovdje kritikujes to je ok sasvim normalna stvar.
Al brate ne reći ništa o SDA marifetlucima je krajnje brezobrazno.
Pogledaš li se ikad u ogledalo i zapitas jel sa mnom sve u redu :run:
Post Reply