Hajmo okrenuti logiku, ako ti je otac osnovao jos jednu politicku stranku (NiP), i ako sada zeli da gradi novi model politike u BiH, zasto onda ti ides u politiku i kvaris kompletan koncept? Imas vlastitu firmu, bavi se privatlukom, a babu ostavi da se bavi politikom...ali, obizrom da je politika kurva i da je draga vlast svima, sin zeli da se bavi politikom , a babo i Dino ce nama da prodaju pricu kako je on veeeeeeliki strucnjak i kako ce propasti opstina, grad, drzava, ako sin ne bude na jednoj od funkcija.Styling wrote: ↑25/03/2021 06:26Znaci sada treba ljude koji sumo osvojilii glasove naroda i na taj nacin postali vjecnici, pa ih vijecnici izabrali u GV i koalicija podrzala za predsjedavajuceg gurnuti u stranu samo zato sto je neciji sin.malakh wrote: ↑24/03/2021 22:42 @Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.
kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?
i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
Seka je za ruku dovedena i postavljena za direktoricu a da narod niko nista nije pitao. Jasmin je osvojio glasove naroda i ima puni kredibilitet da bude predlozen za bilo koju funkciju. Ne moze se porediti imenovanje Seke sa Jasminom.
Ovo me podsjeca na forsiranje Delica kao velikog eksperta, a decko bio komercijalista u jednoj hercegovackoj firmi, kasnije na Dobrinji prodavao laptope...
E zbog ovakve price, forsiranja anonimusa kao eksperata, fb propagande, bot-ova koji su postali dosadniji od onih zelenih, NiP ce ostati na levelu na kojem je sada, a imali su potencijal da za 2 godine skinu SDA po vertikali.

