Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
Javier Pena
Posts: 940
Joined: 09/11/2020 21:50

#18551 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Javier Pena »

Seid Škaljić (NBL - NES), Jasmin Skorupan (samostalni), Vedran Dodik (Savez za Stari Grad), Bajro Biber (BOSS), Enisa Spahić (samostalna) i Drago Jurić (USD) vijećnici su Gradskog vijeća Sarajeva, koji su danas napustili sjednicu.
Mašala.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18552 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Javier Pena wrote: 24/03/2021 14:00
Seid Škaljić (NBL - NES), Jasmin Skorupan (samostalni), Vedran Dodik (Savez za Stari Grad), Bajro Biber (BOSS), Enisa Spahić (samostalna) i Drago Jurić (USD) vijećnici su Gradskog vijeća Sarajeva, koji su danas napustili sjednicu.
Mašala.
Jasmin Skorupan - Srbin :lol:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#18553 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Osvećuje se Hadžibajrić NiP-u, Bogić kroz blato vučen usljed čerupanja Dinokia i Ibrahima.
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#18554 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by joint union »

Patton44 wrote: 24/03/2021 13:57
joint union wrote: 24/03/2021 11:45
Patton44 wrote: 24/03/2021 11:15 :?
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom.
Haj se ti talizaj,zdravije ti je.

Prpa cime ti kljukas ove kiflijanere.
Image
:?
Je li sramota i cija da nam se liga zove po ovome?
Da li je upravljacka struktura BH Telekoma kriva sto mnogi privatnici, Nogometni savez, pa evo i KS sa BH Telekoma prelaze na mnogo povoljnije usluge Mtela? Ko postavlja tu upravljacku strukturu, te ko zaposljava u BH Telekom razne pjevac(ic)e, sinove, stranacke poslusnike? Zasto BH Telekom svake godine znacajno smanjuje profit, a konstantno uposljava uposlenike koji mu nisu potrebni? Zasto iz BH Telekoma bjeze sposobni kadrovi?
Kako je moguce da su usluge Mtela ovoliko konkurentnije od usluga BH Telekoma? Ko unistava BH Telekom?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18555 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

drndalo wrote: 24/03/2021 13:54
Patton44 wrote: 24/03/2021 13:49
Styling wrote: 24/03/2021 11:29

Otkako je propala nabavka vakcina, nesto ste se usutili. Gdje je Zahiragic da podrzi Fadila? Evo i na skupstini manji od makovog zrna. Nit’ govore nit’ romore.
Jopet.
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom
Ima veze jer je sve to trenutno u svrhu sibicarskog skretanja paznje sa Koalicionog sranja koje nam niti u zajbenciji ne mogu reci ni u kojoj godini ce nabaviti vakcina u broju vecem od 10.000, i da nije sadaka...

Javno zdravlje je sad pitanje svih pitanja, a Mtel je dimna zavjesa. Sutra ce bit nesto, drugo, prekosutra Manja, zaksutra Jaffa...
:lol: :lol:
Da ti skrenem paznju.
Ode i Ronaldo, a mescini i Pjanic.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18556 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
arnes86
Posts: 146
Joined: 14/06/2010 13:54
Location: Usa
Contact:

#18557 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by arnes86 »

TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:13
BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
A cisto onako da pitam jel zakon trzista vrijedi i u Banja Luci ? Koji li operater koriste Citluk,Capljina, Tomislavgrad, Bijeljina, Doboj, Zvornik...Sigurno i kod njih vrijedi zakon trzista :-D :-D :-D
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#18558 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BHCluster »

klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 13:34
BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
zasto ljudi povoljniji skoro pa duplo od bhtelecoma da vidim kako ces ti u njemačkoj uzeti npr dt pored O2 koji je jeftiniji
lagano je glumiti patriotu na baterije kad nije tvoj novcanik u pitanju
U cijem je vlasnistvu BH Telekom? Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18559 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

arnes86 wrote: 24/03/2021 14:15
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:13
BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
A cisto onako da pitam jel zakon trzista vrijedi i u Banja Luci ? Koji li operater koriste Citluk,Capljina, Tomislavgrad, Bijeljina, Doboj, Zvornik...Sigurno i kod njih vrijedi zakon trzista :-D :-D :-D
Vrijedi. Da BH Telecom tamo dostavi najpovoljniju ponudu, dobio bi. Kada je novac u pitanju, nema tu nacionalizma ni nacionalnog. Svako gleda da uštedi i da dobije. I pop i hodža i fratar i četnik i partizan i ustaša, svi bi oni zajedno pod ruku kada treba zaraditi.

Arap kupi zemljište na Zaltištu, gdje je prije planiran krst i crkva. Šta bi tad sa nacionalizmom? Nestao čim je para došla.

Tako je u svemu, samo zatupljeni to ne shvataju.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#18560 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BHCluster »

TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:13
BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18561 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

BHCluster wrote: 24/03/2021 14:18
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 13:34
BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
zasto ljudi povoljniji skoro pa duplo od bhtelecoma da vidim kako ces ti u njemačkoj uzeti npr dt pored O2 koji je jeftiniji
lagano je glumiti patriotu na baterije kad nije tvoj novcanik u pitanju
U cijem je vlasnistvu BH Telekom? Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
Teorije zavjere i ostale gluposti su druga tema.

Hvala.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18562 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

BHCluster wrote: 24/03/2021 14:19
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:13
BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
Teorije zavjere i ostale gluposti su druga tema.

Hvala.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#18563 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BHCluster »

TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:20
BHCluster wrote: 24/03/2021 14:19
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:13

A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
Teorije zavjere i ostale gluposti su druga tema.

Hvala.
I onda se vracamo na vech spomenute plichake. :thumbup:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18564 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

BHCluster wrote: 24/03/2021 14:19
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:13
BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
jes nekome ce biti bas zanimljivo sta hanifa u odjelu za urbanizam naručuje dns za jelo hahahahhaha 😂😂

shvacas li ti da je bhtelecom najskuplji po pitanju mobilne telefonije i pola firmi po sarajevu ga ne koristi zbog toga
sam ja ne koristim bht nego mtel jer na bhtelecomu internet opcija je skuplja i gora
al haj lagano je biti patriota iz okoline majnhajma :bih: kad se to ne dotice tvog novčanika
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18565 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

BHCluster wrote: 24/03/2021 14:24
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:20
BHCluster wrote: 24/03/2021 14:19

Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
Teorije zavjere i ostale gluposti su druga tema.

Hvala.
I onda se vracamo na vech spomenute plichake. :thumbup:
Prikupljanje informacija, CIA, BIA, Mosad, ravna zemlja, 5G, čipovanje, Bill Gates, vakcine, ljudi gušteri, Semir Osmanagić,.... i ostale gluposti su druga tema.

Hvala.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18566 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 14:26
BHCluster wrote: 24/03/2021 14:19
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:13

A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
jes nekome ce biti bas zanimljivo sta hanifa u odjelu za urbanizam naručuje dns za jelo hahahahhaha 😂😂

shvacas li ti da je bhtelecom najskuplji po pitanju mobilne telefonije i pola firmi po sarajevu ga ne koristi zbog toga
sam ja ne koristim bht nego mtel jer na bhtelecomu internet opcija je skuplja i gora
al haj lagano je biti patriota iz okoline majnhajma :bih: kad se to ne dotice tvog novčanika
Napustio zemlju zbog zarade, a ovdje popuje o patriotizmu :lol: :lol: :lol:

Prva minhenska motorizovana....
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#18567 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BHCluster »

klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 14:26
BHCluster wrote: 24/03/2021 14:19
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:13

A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
jes nekome ce biti bas zanimljivo sta hanifa u odjelu za urbanizam naručuje dns za jelo hahahahhaha 😂😂

shvacas li ti da je bhtelecom najskuplji po pitanju mobilne telefonije i pola firmi po sarajevu ga ne koristi zbog toga
sam ja ne koristim bht nego mtel jer na bhtelecomu internet opcija je skuplja i gora
al haj lagano je biti patriota iz okoline majnhajma :bih: kad se to ne dotice tvog novčanika
Jedno je biti obicni korisnik a drugo je biti neka institucija zar ne, plus sto BH Telekom je u cijem vlasnistvu itd...
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#18568 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drndalo »

BHCluster wrote: 24/03/2021 14:18
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 13:34
BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
zasto ljudi povoljniji skoro pa duplo od bhtelecoma da vidim kako ces ti u njemačkoj uzeti npr dt pored O2 koji je jeftiniji
lagano je glumiti patriotu na baterije kad nije tvoj novcanik u pitanju
U cijem je vlasnistvu BH Telekom? Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
A to vas svrbi, sto ce Osmica imati manji pristup dje se naviklo?
arnes86 wrote: 24/03/2021 14:15
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:13
BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
A što bi bili plitki?

Zakon tržišta, ko ponudi jeftinije taj dobija. Kapitalizam.

Samo se još na Balkanu, doduše nije ni na Balkanu, nego samo ovdje u BiH, gleda ko je ko, kada je sklapanje posla u pitanju, u bilo čemu.

Zato i jesmo prkno od države.
A cisto onako da pitam jel zakon trzista vrijedi i u Banja Luci ? Koji li operater koriste Citluk,Capljina, Tomislavgrad, Bijeljina, Doboj, Zvornik...Sigurno i kod njih vrijedi zakon trzista :-D :-D :-D
Ja znam vise firmi iz BL koje su promijenile operatora svojih telefona i presle u BH Telecom/Eronet...

I da, i tamo su ih zvali svakako mjesec dana, a onda lajali na nesto/nekog drugo(g)... Privatne firme doduse.
Last edited by drndalo on 24/03/2021 14:38, edited 2 times in total.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#18569 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BHCluster »

TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:29
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 14:26
BHCluster wrote: 24/03/2021 14:19

Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
jes nekome ce biti bas zanimljivo sta hanifa u odjelu za urbanizam naručuje dns za jelo hahahahhaha 😂😂

shvacas li ti da je bhtelecom najskuplji po pitanju mobilne telefonije i pola firmi po sarajevu ga ne koristi zbog toga
sam ja ne koristim bht nego mtel jer na bhtelecomu internet opcija je skuplja i gora
al haj lagano je biti patriota iz okoline majnhajma :bih: kad se to ne dotice tvog novčanika
Napustio zemlju zbog zarade, a ovdje popuje o patriotizmu :lol: :lol: :lol:

Prva minhenska motorizovana....
Inace zakljucak jednog prosjecnog pajsera.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#18570 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BHCluster »

drndalo wrote: 24/03/2021 14:34
BHCluster wrote: 24/03/2021 14:18
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 13:34

zasto ljudi povoljniji skoro pa duplo od bhtelecoma da vidim kako ces ti u njemačkoj uzeti npr dt pored O2 koji je jeftiniji
lagano je glumiti patriotu na baterije kad nije tvoj novcanik u pitanju
U cijem je vlasnistvu BH Telekom? Da povoljniji su, samo sto izgube na lovi nadoknaditi ce prikupljanjem informacija kontas?
A to vas svrbi, sto ce Osmica imati mani pristup dje se naviklo?
Koji VI? A sto se tice 8ce, on ce imati pristup ma na kojem operateru bili, jer im je to posao.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#18571 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drndalo »

A sto se tice 8ce, on ce imati pristup ma na kojem operateru bili, jer im je to posao.
Kako ako je to toliki problem sto je Mtel dobio tender?

2 su mogucnosti da bude tako, ili je Drzava jako zazivila pa nije bitno ko je Ministar i cija je firma, ili ce koalicioni partner omoguciti Ministru sta mu bude trebalo...
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#18572 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Škobo Habu »

Prekid sjednice znači da već imamo pocjepanu Četvorku u kantonu Sarajevo. Hadžibajrić, DF, SDA, USD, politikanstvo na entu.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18573 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

BHCluster wrote: 24/03/2021 14:35
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:29
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 14:26

jes nekome ce biti bas zanimljivo sta hanifa u odjelu za urbanizam naručuje dns za jelo hahahahhaha 😂😂

shvacas li ti da je bhtelecom najskuplji po pitanju mobilne telefonije i pola firmi po sarajevu ga ne koristi zbog toga
sam ja ne koristim bht nego mtel jer na bhtelecomu internet opcija je skuplja i gora
al haj lagano je biti patriota iz okoline majnhajma :bih: kad se to ne dotice tvog novčanika
Napustio zemlju zbog zarade, a ovdje popuje o patriotizmu :lol: :lol: :lol:

Prva minhenska motorizovana....
Inace zakljucak jednog prosjecnog pajsera.
Vakat je i tebi da se zakači :lol:

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#18574 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BHCluster »

TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:49
BHCluster wrote: 24/03/2021 14:35
TESLA_EDISON wrote: 24/03/2021 14:29

Napustio zemlju zbog zarade, a ovdje popuje o patriotizmu :lol: :lol: :lol:

Prva minhenska motorizovana....
Inace zakljucak jednog prosjecnog pajsera.
Vakat je i tebi da se zakači :lol:

Image
Nista ti nisi bolji od SDA botova, samo drugo lice iste kovanice zapravo obicni pajseri.
Last edited by BHCluster on 24/03/2021 14:55, edited 1 time in total.
User avatar
nivla
Posts: 6570
Joined: 12/01/2008 23:44

#18575 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by nivla »

mtel bio najjeftiniji i dobio, al ce sigurno vise zaraditi jer npr obracunska jedinica minuta i slicne stvari koje najvjerovatnije eksperti nisu definisali u tenderu, tako da stednja znaci veci trosak, treba neko iskopati tendersku dokumentaciju
u svakom slucaju kriterij najniza cijena i oni s ponudom prosli, nista protiv, kapitalizam na djelu u svom punom sjaju


sto se tice prisluskivanja, tu svakako postoje pravila i kojeg god operatera da koristis, regulisan je nacin istog

sto se tice bhtelecoma, oni trebaju dati slobodu osobama koje pripremaju tender da idu i ispod cijene posebno na mjestima gdje su im troskovi uspostave usluge 0km, nije im se jednom desilo da zijane hiljade maraka jer nisu spustili cijenu za 100km i bili najjeftiniji

licno koristim bh telecom, ali da sam znao da u zgradi ima logosoft(mtel) ne bih bio njihov klijent(bhtelecomov ne bih bio da sam znao), stvar je jasna imao bih bolju uslugu za isto para, telemah iz principa ne bih placao osim kad ne bih imao drugog izbora jer nacin njihovog poslovanja nije skroz cist, posebno oko dijela sa infrastrukturom kablovske usluge interneta, telefonije i tva, a i ovog manipulisanja ponudom sadrzaja preko majcinske im united grupe
Locked