Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18526 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 11:02
Patton44 wrote: 24/03/2021 10:54
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 10:50

kolika ljudska bijeda moras biti za botovanje nakon svega sto se izdesavalo jutros

fuj fuj fuj moralna kanalizacijo naseg naroda :run:
A sta se to izdesavalo jutros molicu lijepo
amnezija vase zene majke kraljice i nedolazak vakcina
:?
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom.
Haj se ti talizaj,zdravije ti je.

Prpa cime ti kljukas ove kiflijanere.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#18527 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

Patton44 wrote: 24/03/2021 11:15
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 11:02
Patton44 wrote: 24/03/2021 10:54
A sta se to izdesavalo jutros molicu lijepo
amnezija vase zene majke kraljice i nedolazak vakcina
:?
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom.
Haj se ti talizaj,zdravije ti je.

Prpa cime ti kljukas ove kiflijanere.
Otkako je propala nabavka vakcina, nesto ste se usutili. Gdje je Zahiragic da podrzi Fadila? Evo i na skupstini manji od makovog zrna. Nit’ govore nit’ romore.
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#18528 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

ev tender sadaklija aktivizacija poslije kaHve i marende... stigla donacija hallal sendvici iz kuvajta...
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#18529 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by joint union »

Patton44 wrote: 24/03/2021 11:15
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 11:02
Patton44 wrote: 24/03/2021 10:54
A sta se to izdesavalo jutros molicu lijepo
amnezija vase zene majke kraljice i nedolazak vakcina
:?
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom.
Haj se ti talizaj,zdravije ti je.

Prpa cime ti kljukas ove kiflijanere.
Image
elk
Posts: 3148
Joined: 14/08/2006 12:03

#18530 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by elk »

Sve jadniji i jadniji upisi zeljenih :lol:
A za bh telekom me posebno boli kita. Doduse, ko mi je kriv kad nisam imao 10 ili 20 milja za radno mjesto kod njih. Ni clanske karte, ni familijarne veze iz delijasa, ni rodicu sekretaricu generalnog... Samo sam, da prostite, bio kvalifikovan i sa skolom.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18531 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by bogoljub »

Ovo zadnje što je Vlada uradila je pečat i objelodanjivanje čiji su oni i kakva im je zadaća.
Bhtelecom je u zadnjoj godini dana odvojio
1 milion pomoći za ugrožene i pogođene pandemiom
1 milion odobren neki dan za vakcine .
+ Desetine hiljada maraka pomoći školama itd.
Onda FINI ČASNI I POŠTENI FORTO-DINO EKIPA POTPISIJE S M-TEL-om.
To je gore nego kupovina uvozne flaširane vode.
E moj Forto...
Glasao sam za vas i mislio da ste patriote ali SAM DEBELO POGRIJEŠIO.!
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#18532 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Manual »

bogoljub wrote: 24/03/2021 12:20 Ovo zadnje što je Vlada uradila je pečat i objelodanjivanje čiji su oni i kakva im je zadaća.
Bhtelecom je u zadnjoj godini dana odvojio
1 milion pomoći za ugrožene i pogođene pandemiom
1 milion odobren neki dan za vakcine .
+ Desetine hiljada maraka pomoći školama itd.
Onda FINI ČASNI I POŠTENI FORTO-DINO EKIPA POTPISIJE S M-TEL-om.
To je gore nego kupovina uvozne flaširane vode.
E moj Forto...
Glasao sam za vas i mislio da ste patriote ali SAM DEBELO POGRIJEŠIO.!
E cuj glasao ti za njih hahaha
Lažove
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18533 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

To je sad nova faza. Pseudorazocarani pseudoglasaci.
User avatar
emigrazione
Posts: 7792
Joined: 01/09/2010 13:40

#18534 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by emigrazione »

bogoljub wrote: 24/03/2021 12:20 Ovo zadnje što je Vlada uradila je pečat i objelodanjivanje čiji su oni i kakva im je zadaća.
Bhtelecom je u zadnjoj godini dana odvojio
1 milion pomoći za ugrožene i pogođene pandemiom
1 milion odobren neki dan za vakcine .
+ Desetine hiljada maraka pomoći školama itd.
Onda FINI ČASNI I POŠTENI FORTO-DINO EKIPA POTPISIJE S M-TEL-om.
To je gore nego kupovina uvozne flaširane vode.
E moj Forto...
Glasao sam za vas i mislio da ste patriote ali SAM DEBELO POGRIJEŠIO.!
Nikome oni ništa nisu pomogli, kupuju budale po BiH njihovim vlastitim parama da bi prikrili kriminal i da se ne talasa previse oko telekoma...znas li ti uopste ko je Sedin Kahriman i na koji nacin je dosao na mjesto direktora? Znas li kako je Žena načelnika Vogošće dobila posao u BH Telecomu, a već je imala posao u svojoj struci?!
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#18535 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

Vidi podriguse Linge. PC kriva sad sto nema fodilovi vakcina. :lol:
Koja ste vi gamad botovska.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#18536 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

elk wrote: 24/03/2021 12:10 Sve jadniji i jadniji upisi zeljenih :lol:
A za bh telekom me posebno boli kita. Doduse, ko mi je kriv kad nisam imao 10 ili 20 milja za radno mjesto kod njih. Ni clanske karte, ni familijarne veze iz delijasa, ni rodicu sekretaricu generalnog... Samo sam, da prostite, bio kvalifikovan i sa skolom.
Lupaju gluposti za tender. U svakoj vecoj firmi se vec odavno razdvajaju tenderi za fiksnu i za mobilnu jer od provajdera do provajdera kvalitet usluge je razlicit za svaki od ovih segmenata. Avdo Avdic bi mogao malo da se informise prije lupanja gluposti. Ako je bh telecom kvalitetan i u jednom i u drugom segmentu neka se prijavi na tendere i svojim ponudama bude najbolji.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#18537 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

emigrazione wrote: 24/03/2021 12:30
bogoljub wrote: 24/03/2021 12:20 Ovo zadnje što je Vlada uradila je pečat i objelodanjivanje čiji su oni i kakva im je zadaća.
Bhtelecom je u zadnjoj godini dana odvojio
1 milion pomoći za ugrožene i pogođene pandemiom
1 milion odobren neki dan za vakcine .
+ Desetine hiljada maraka pomoći školama itd.
Onda FINI ČASNI I POŠTENI FORTO-DINO EKIPA POTPISIJE S M-TEL-om.
To je gore nego kupovina uvozne flaširane vode.
E moj Forto...
Glasao sam za vas i mislio da ste patriote ali SAM DEBELO POGRIJEŠIO.!
Nikome oni ništa nisu pomogli, kupuju budale po BiH njihovim vlastitim parama da bi prikrili kriminal i da se ne talasa previse oko telekoma...znas li ti uopste ko je Sedin Kahriman i na koji nacin je dosao na mjesto direktora? Znas li kako je Žena načelnika Vogošće dobila posao u BH Telecomu, a već je imala posao u svojoj struci?!
I kako ih je strucno rukovodsto dovelo do ruba propasti. Ide sada privatizacija pa cemo vidjeti koliko ce dajidjica i amidzica i supruga ostati na poslu. Dosta je zelena mafija uhljebljavala svoje istrosene kadrove i familiju po telecomu.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18538 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

Login7777 wrote: 24/03/2021 10:55
Patton44 wrote: 24/03/2021 10:45
Login7777 wrote: 24/03/2021 09:49


Image
Ma bravo Forto :thumbup:
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
Meanwhile...

Image
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18539 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

Patton44 wrote: 24/03/2021 10:45
Login7777 wrote: 24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija
Image
Ma bravo Forto :thumbup:
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
Image
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#18540 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

Login7777 wrote: 24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija
Image
Image
User avatar
Javier Pena
Posts: 940
Joined: 09/11/2020 21:50

#18541 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Javier Pena »

Osim_13 wrote: 24/03/2021 11:03 Treba istaći i to da danas Bogić postaje gradonačelnik. Težak dan, ovdje ni Helmans ne pomaže.
Malo si se zaletio. :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#18542 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drndalo »

Hm, tenderi... Tuzno je kada naviknuti na exkluzivu ispushe lulu nemira... :cry:

Ako je zaista Mtel dobio mobilnu, sta nam/meni to znaci? Znaci da ce se barem vise desetina HILJADA KM manje potrositi na racune mobilne telefonije. Pa je to onda po meni +, jer vise vode racuna o potrosnji javnih para, tj. bolje gospodare parama koje su svakako otete od nas sviju... Pa ce iduci put biti jos bolje, jer ce Eronet ili BH Telecom, mozda nekada i NorskTelecom, ili Telemach nuditi bolje cijene da oni dobiju taj ugovor. Sa strane Covida, te ustedjene pare se mogu prebaciti na nesto drugo za sta do sad nije bilo para. Pomoc firmama, ili vakcine gluho bilo... Kiseonik mozda...

Ja cu k'o dionicar Mtela dobiti koju marku vise, i to je dobro, ali vrijeme je da se neke "zapisane teritorije" malo saperu....
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#18543 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Dr. Kuca »

El fatiha za kanton Sarajevo
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18544 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Javier Pena wrote: 24/03/2021 13:02
Osim_13 wrote: 24/03/2021 11:03 Treba istaći i to da danas Bogić postaje gradonačelnik. Težak dan, ovdje ni Helmans ne pomaže.
Malo si se zaletio. :D
Vidjećemo šta će biti u drugom krugu kad se ukinu šifre u vidu Brajevog pisma :D

Mislim da im je pametnije bilo da ne barću ovo.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#18545 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BHCluster »

Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18546 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

BHCluster wrote: 24/03/2021 13:32 Ja se stvarno nadam da ovo nije isina u vezi tendera za tendere za telefoniju, pa nisu valjda toliko plitki?
zasto ljudi povoljniji skoro pa duplo od bhtelecoma da vidim kako ces ti u njemačkoj uzeti npr dt pored O2 koji je jeftiniji
lagano je glumiti patriotu na baterije kad nije tvoj novcanik u pitanju
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#18547 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Gradski vijećnik Grada Sarajeva Nihad Uk kazao je za N1 kako ne mogu predvidjeti kako će opozicija nastupiti danas u izboru predsjedavajućeg Gradskog vijeća i gradonačelnika Sarajeva, ali da je upućen kako postoji plan da se onemogući izbor Bogića Bogićevića za gradonačelnika.

“Ono što je do mene došlo je da će SDA pokušati izglasati Srđana Srdića za predsjedavajućeg Gradskog vijeća, a prema Statutu gradonačelnik i predsjedavajući ne mogu biti iz istog konstitutivnog naroda, to bi značilo da se onemogućuje izbor Bogićevića. Idu na tu kartu. SDA, u ovom slučaju Skaka kojem je najviše stalo do te pozicije, zvao je vijećnike različitih stranaka, čak i Naše stranke kako bi se lobiralo. NiP i SDP su sigurni i ne očekujem iznenađenje. Skaka ima ambicije da nastavi raditi ono što je do sada radio, četiri godine sam svjedok tog rada i mislim da nije najbolji i najtransprentniji. Strah koji se kod njega uveo je da će nova administracija pročešljati ugovore i dokumente i ukazati na ono što je opozicija protekle četiri godine govorila”, rekao je Uk.

kome su obecali zaposliti zenu kod glumca...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18548 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

Styling wrote: 24/03/2021 11:29
Patton44 wrote: 24/03/2021 11:15
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 11:02

amnezija vase zene majke kraljice i nedolazak vakcina
:?
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom.
Haj se ti talizaj,zdravije ti je.

Prpa cime ti kljukas ove kiflijanere.
Otkako je propala nabavka vakcina, nesto ste se usutili. Gdje je Zahiragic da podrzi Fadila? Evo i na skupstini manji od makovog zrna. Nit’ govore nit’ romore.
Jopet.
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#18549 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drndalo »

Patton44 wrote: 24/03/2021 13:49
Styling wrote: 24/03/2021 11:29
Patton44 wrote: 24/03/2021 11:15 :?
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom.
Haj se ti talizaj,zdravije ti je.

Prpa cime ti kljukas ove kiflijanere.
Otkako je propala nabavka vakcina, nesto ste se usutili. Gdje je Zahiragic da podrzi Fadila? Evo i na skupstini manji od makovog zrna. Nit’ govore nit’ romore.
Jopet.
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom
Ima veze jer je sve to trenutno u svrhu sibicarskog skretanja paznje sa Koalicionog sranja koje nam niti u zajbenciji ne mogu reci ni u kojoj godini ce nabaviti vakcina u broju vecem od 10.000, i da nije sadaka...

Javno zdravlje je sad pitanje svih pitanja, a Mtel je dimna zavjesa. Sutra ce bit nesto, drugo, prekosutra Manja, zaksutra Jaffa...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18550 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

joint union wrote: 24/03/2021 11:45
Patton44 wrote: 24/03/2021 11:15
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 11:02

amnezija vase zene majke kraljice i nedolazak vakcina
:?
Kakve to veze ima sa Mtel-om i Fortom.
Haj se ti talizaj,zdravije ti je.

Prpa cime ti kljukas ove kiflijanere.
Image
:?
Locked