Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18151 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

aldinjo wrote: 18/03/2021 22:38
saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Promijenite te sendviče, sokove i ostalo. Gdje su čokolade, bombonjere i drugi slatkiši?
sta kazu ti raja iz dzemata i dugih brada za ovo tvoje podrzavanje sda politike zar nije ona po islamu zabranjena :run:
Image
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18152 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

made_in_sarajevo wrote: 18/03/2021 22:09
aldinjo wrote: 18/03/2021 22:02
zigson wrote: 18/03/2021 21:00 Ne fkt sta je smisao lokdauna? Ugostiteljski ovjekti zatvoreni u ks, bagra ce navaliti u lukavicu ili dalje. Itd itd da ne ponavljam. Jebala ih sve politika i gluposti njihove. Umjesto da brzo nabave vakcine pa na koji god nacin oni se uvaljaju sve dublje i dublje. Tacno nemas za koga glasati na izborima, ako prezivimo ovaj virus naravno. Oni su se vakcinisali, plate idu iz budzeta, boli ih sve redom kurac
Dobili "odbijenicu" od FBiH i da bi se "osvetili" zaključali KS i uveli neustavni policijski sat. I naravno odoše ljudi u Lukavicu i druge kantone FBiH.
A kad ti je fodil uveo lockdown prosle godine tad ste drkicu bacali, tad nije bilo neustavnog, kad se rusila sestorka nije bilo neustavno, fukaro ogranicena ko soljica od kafe
I tada sam kritikovao kao što ove debile kritikujem. Za razliku od vas.
Last edited by aldinjo on 18/03/2021 22:43, edited 1 time in total.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#18153 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

mrgreen wrote: 18/03/2021 22:36 Obrati se Novalicu nek ti racionalizira.
Novalić je, bogu hvala, protiv tog.

U svemu ovom žao mi je samo Forte koji će trpit bijes građana za nešto van njegove moći
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#18154 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saabsa »

aldinjo wrote: 18/03/2021 22:38
saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Promijenite te sendviče, sokove i ostalo. Gdje su čokolade, bombonjere i drugi slatkiši?
Ne vrijedite vi ni same kifle, a kamo li šta bolje...
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18155 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

klizim po parkingu wrote: 18/03/2021 22:41
aldinjo wrote: 18/03/2021 22:38
saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Promijenite te sendviče, sokove i ostalo. Gdje su čokolade, bombonjere i drugi slatkiši?
sta kazu ti raja iz dzemata i dugih brada za ovo tvoje podrzavanje sda politike zar nije ona po islamu zabranjena :run:
Image
Ma pusti raju iz džemata. Nisu oni zatvorili kanton nego idioti "iz temelja".
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18156 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

saabsa wrote: 18/03/2021 22:42
aldinjo wrote: 18/03/2021 22:38
saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Promijenite te sendviče, sokove i ostalo. Gdje su čokolade, bombonjere i drugi slatkiši?
Ne vrijedite vi ni same kifle, a kamo li šta bolje...
A koliko ti vrijediš pa braniš one ublehaše "iz temelja"?
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#18157 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mirza_15 »

Istinu govorim wrote: 18/03/2021 22:35
mrgreen wrote: 18/03/2021 22:31
Istinu govorim wrote: 18/03/2021 22:30

Obesmislili ste forum sa "sda botovima". Ako se ne slažeš sa umobolnim mjerama odmah si SDA bot.

Ja evo ne znam koji put govorim da nije normalno da zatvara se Federacija a nije Lukavica zatvorena.

Šta mislite kako se osjećaju oni u Sapni i Bosanskoj Krupi kad ih zatvore zbog Sarajeva ? A da mi van Sarajeva smo manje vrijedni.
Joined:
30/12/2020 19:15

SDA botovi su obesmislili forum.
Argument na nivou "ta ti znaš balavac jedan, ja kad sam x ti si tutu vozo u rikverc".

Ako možeš racionaliziraj zatvaranje Federacije dok Lukavica radi.
Jarane, Lukavica ti je velika kao Pariz. Svi iz Kantona Sarajevo stanu u Tom u Lukavici. Pored toga sam siguran da ni 5% onih koji bi partijali po Sarajevu neće otići da partija u Lukavici svakako. A od partijanja nema ništa jer svi moraju u svoj stan ili kuću do 21:00. Jedino što može da se desi jeste da im ovi što odu tamo donesu virus. Znaš ti sve ovo samo se praviš naivan.
Last edited by mirza_15 on 18/03/2021 22:46, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#18158 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

mrgreen wrote: 18/03/2021 22:31
Istinu govorim wrote: 18/03/2021 22:30
saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Obesmislili ste forum sa "sda botovima". Ako se ne slažeš sa umobolnim mjerama odmah si SDA bot.

Ja evo ne znam koji put govorim da nije normalno da zatvara se Federacija a nije Lukavica zatvorena.

Šta mislite kako se osjećaju oni u Sapni i Bosanskoj Krupi kad ih zatvore zbog Sarajeva ? A da mi van Sarajeva smo manje vrijedni.
Joined:
30/12/2020 19:15

SDA botovi su obesmislili forum.
Sad bas isto htio da napisem. Jarane, na forumu ipak moras steci neki kredibilitet da bi te rezonovali kao respektabilnog forumaš, a ti se pridruzio kad ti je vlada pala.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18159 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

mrgreen wrote: 18/03/2021 22:36 Obrati se Novalicu nek ti racionalizira.
E čuj obrati se Novaliću! :lol: :lol: :lol:
made_in_sarajevo
Posts: 6959
Joined: 06/05/2013 23:05

#18160 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Idioti iz temelja rade da se smanji broj zarazenih. Druga je stvar sto ste vi veliki muslimani pa nece korona na muslimana, corona je izmisljenja, forto zatvara da bi pomogo lukavicu.

Zato posteni sda zakljucase federaciju, uveli od 23 do 5 policijski sat, isplatili budnji pare, a kome je trebalo nisu, fodil se sprda da je mogo vakcine u decembru nabaviti i sad fodil i heroina preko mrtvih bukvalno gaze da skinu cetvorku.

Eh da znate nesto, pusite ga jadovi mrtvi, a cetvorku kurac moj rusite. Cetvorka i sljedece izbore uzima jer vi jadovi nikad necete znati koristiti internet, a to vam je bolna tacka cak i bakir vam place za to. Jadovi nije ovo hayat da vi serete sta hocete. Ovdje ostaje zapisano sta jedete govna i jebe vas sto mi nemamo sjecanje od 3 dana.

Smrt fasisitima sda, sloboda narodu i cetvorci!
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#18161 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Ovo partijanje po RS izvikano, da je nigdje veze. Lukavici nikad kafe nisam popio. Treba vlada uvažiti želje intelektualca Stojnica i njegovih glavonja. Evo, prepo se Forto njihovih tužbi.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#18162 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

Treba pozitivno gledati, nije to ostavljanje para u Lukavici, nego isporuka bioloskog oruzja. :lol: :mrgreen:
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#18163 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

made_in_sarajevo wrote: 18/03/2021 22:49 Idioti iz temelja rade da se smanji broj zarazenih. Druga je stvar sto ste vi veliki muslimani pa nece korona na muslimana, corona je izmisljenja, forto zatvara da bi pomogo lukavicu.

Zato posteni sda zakljucase federaciju, uveli od 23 do 5 policijski sat, isplatili budnji pare, a kome je trebalo nisu, fodil se sprda da je mogo vakcine u decembru nabaviti i sad fodil i heroina preko mrtvih bukvalno gaze da skinu cetvorku.

Eh da znate nesto, pusite ga jadovi mrtvi, a cetvorku kurac moj rusite. Cetvorka i sljedece izbore uzima jer vi jadovi nikad necete znati koristiti internet, a to vam je bolna tacka cak i bakir vam place za to. Jadovi nije ovo hayat da vi serete sta hocete. Ovdje ostaje zapisano sta jedete govna i jebe vas sto mi nemamo sjecanje od 3 dana.

Smrt fasisitima sda, sloboda narodu i cetvorci!
Fašisti pravi, a zaboravili zatvaranje djece i starijih, kad je kriminalac i nepismeni Solak kolo vodio, koji i danas prima uredno platu, a sjedi na optuženičkoj klupi.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18164 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

last mohicans wrote: 18/03/2021 22:59
made_in_sarajevo wrote: 18/03/2021 22:49 Idioti iz temelja rade da se smanji broj zarazenih. Druga je stvar sto ste vi veliki muslimani pa nece korona na muslimana, corona je izmisljenja, forto zatvara da bi pomogo lukavicu.

Zato posteni sda zakljucase federaciju, uveli od 23 do 5 policijski sat, isplatili budnji pare, a kome je trebalo nisu, fodil se sprda da je mogo vakcine u decembru nabaviti i sad fodil i heroina preko mrtvih bukvalno gaze da skinu cetvorku.

Eh da znate nesto, pusite ga jadovi mrtvi, a cetvorku kurac moj rusite. Cetvorka i sljedece izbore uzima jer vi jadovi nikad necete znati koristiti internet, a to vam je bolna tacka cak i bakir vam place za to. Jadovi nije ovo hayat da vi serete sta hocete. Ovdje ostaje zapisano sta jedete govna i jebe vas sto mi nemamo sjecanje od 3 dana.

Smrt fasisitima sda, sloboda narodu i cetvorci!
Fašisti pravi, a zaboravili zatvaranje djece i starijih, kad je kriminalac i nepismeni Solak kolo vodio, koji i danas prima uredno platu, a sjedi na optuženičkoj klupi.
Image
na ovo ga salama botovi i vehabijice bacaju prošle godine nam je ovaj papak unistio zivote i sad oni nesto nasli cirkuzati i ismijavati
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#18165 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

klizim po parkingu wrote: 18/03/2021 23:01
last mohicans wrote: 18/03/2021 22:59
made_in_sarajevo wrote: 18/03/2021 22:49 Idioti iz temelja rade da se smanji broj zarazenih. Druga je stvar sto ste vi veliki muslimani pa nece korona na muslimana, corona je izmisljenja, forto zatvara da bi pomogo lukavicu.

Zato posteni sda zakljucase federaciju, uveli od 23 do 5 policijski sat, isplatili budnji pare, a kome je trebalo nisu, fodil se sprda da je mogo vakcine u decembru nabaviti i sad fodil i heroina preko mrtvih bukvalno gaze da skinu cetvorku.

Eh da znate nesto, pusite ga jadovi mrtvi, a cetvorku kurac moj rusite. Cetvorka i sljedece izbore uzima jer vi jadovi nikad necete znati koristiti internet, a to vam je bolna tacka cak i bakir vam place za to. Jadovi nije ovo hayat da vi serete sta hocete. Ovdje ostaje zapisano sta jedete govna i jebe vas sto mi nemamo sjecanje od 3 dana.

Smrt fasisitima sda, sloboda narodu i cetvorci!
Fašisti pravi, a zaboravili zatvaranje djece i starijih, kad je kriminalac i nepismeni Solak kolo vodio, koji i danas prima uredno platu, a sjedi na optuženičkoj klupi.
Image
na ovo ga salama botovi i vehabijice bacaju prošle godine nam je ovaj papak unistio zivote i sad oni nesto nasli cirkuzati i ismijavati
Papak umisljeni, ne znam ima li i prvu pomoc položenu a vodio je epidemiolosku borbu u martu prosle godine, lupeta da su djeca ugrozena kategorija,da ih treba zatvoriti, a jednog svjetskog imunologa, kao Jasenko, ignoriraju eksperti kao Diflaš. Misle nekom pamcenje ko u ribice.
made_in_sarajevo
Posts: 6959
Joined: 06/05/2013 23:05

#18166 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

last mohicans wrote: 18/03/2021 22:59
made_in_sarajevo wrote: 18/03/2021 22:49 Idioti iz temelja rade da se smanji broj zarazenih. Druga je stvar sto ste vi veliki muslimani pa nece korona na muslimana, corona je izmisljenja, forto zatvara da bi pomogo lukavicu.

Zato posteni sda zakljucase federaciju, uveli od 23 do 5 policijski sat, isplatili budnji pare, a kome je trebalo nisu, fodil se sprda da je mogo vakcine u decembru nabaviti i sad fodil i heroina preko mrtvih bukvalno gaze da skinu cetvorku.

Eh da znate nesto, pusite ga jadovi mrtvi, a cetvorku kurac moj rusite. Cetvorka i sljedece izbore uzima jer vi jadovi nikad necete znati koristiti internet, a to vam je bolna tacka cak i bakir vam place za to. Jadovi nije ovo hayat da vi serete sta hocete. Ovdje ostaje zapisano sta jedete govna i jebe vas sto mi nemamo sjecanje od 3 dana.

Smrt fasisitima sda, sloboda narodu i cetvorci!
Fašisti pravi, a zaboravili zatvaranje djece i starijih, kad je kriminalac i nepismeni Solak kolo vodio, koji i danas prima uredno platu, a sjedi na optuženičkoj klupi.
A to sam i zaboravio. To zakljucavanje je mog starog zdravlja kostalo. Covjek za 70 godina nikad doktoru nije otisao, radio svaki dan, kretao se. Nakon te zabrane svaki drugi dan je kod doktora, jedno vrijeme nije mogao hodati kako treba. Ode do granapa po hljeb, policajac naleti pa se istresa brze kuci nema hodanja. Ukrase 10 miliona ali forto ne radi. Sta fodil sad kaze, nek forto uradi nesto konkretno pa ce ga podrzati. Fodil 3x pisa se po svom kriznom stabu i ismijava fortu sto pokusava bilo sta uraditi u kantonu. Neka mi smo dozivjeli vrhunac ili smo blizu, sad kad krene se siriti garant ce opet forto biti kriv.

Hajde fodile, uradi nesto ti korisno, pomozi privredi. Ah cekaj reko je da njega male i srednje firme ne zanimaju jer ih ima puno. Tako je fodile jebem ti sve sto imas i kompletnoj sda
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18167 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

mirza_15 wrote: 18/03/2021 21:26

Pored toga neće svi u Lukavicu. Većina raje će ostati kući. Uz to, policjski je u 21:00. U prevodu i u Lukavicu se može samo vikendom i to preko dana. Daleko veće rezultate bi dalo da je ista mjera za čitavu FBiH. Naravno još bolja za čitavu Državu. Ali i ovakav parcijalni lockdown će dati neki rezultat. A građani Sarajeva treba da upamte ovaj odnos vlade FBiH prema njima. Njima je što više mrtvih i teško oboljelih u Sarajevu oružje za obračun sa četvorkom. Ne žele da pomognu da bi lošu situaciju u Kantonu mogli spinovati i ostvarivati političke poene. Još kada Dilfaš izjavi da je mogao vakcine nabaviti još u decembru... Lik direktno odgovoran za smrt i teško oboljenje velikog broja stanovnika FBiH.


Slažem se. Sudeći po zadnjim izborima, nešto se i zapamti...
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18168 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

made_in_sarajevo wrote: 18/03/2021 22:49 Idioti iz temelja rade da se smanji broj zarazenih. Druga je stvar sto ste vi veliki muslimani pa nece korona na muslimana, corona je izmisljenja, forto zatvara da bi pomogo lukavicu.

Zato posteni sda zakljucase federaciju, uveli od 23 do 5 policijski sat, isplatili budnji pare, a kome je trebalo nisu, fodil se sprda da je mogo vakcine u decembru nabaviti i sad fodil i heroina preko mrtvih bukvalno gaze da skinu cetvorku.

Eh da znate nesto, pusite ga jadovi mrtvi, a cetvorku kurac moj rusite. Cetvorka i sljedece izbore uzima jer vi jadovi nikad necete znati koristiti internet, a to vam je bolna tacka cak i bakir vam place za to. Jadovi nije ovo hayat da vi serete sta hocete. Ovdje ostaje zapisano sta jedete govna i jebe vas sto mi nemamo sjecanje od 3 dana.

Smrt fasisitima sda, sloboda narodu i cetvorci!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Kakva glupost! :lol: :lol: :lol:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18169 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

last mohicans wrote: 18/03/2021 22:49 Ovo partijanje po RS izvikano, da je nigdje veze. Lukavici nikad kafe nisam popio. Treba vlada uvažiti želje intelektualca Stojnica i njegovih glavonja. Evo, prepo se Forto njihovih tužbi.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18170 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

klizim po parkingu wrote: 18/03/2021 23:01
last mohicans wrote: 18/03/2021 22:59
made_in_sarajevo wrote: 18/03/2021 22:49 Idioti iz temelja rade da se smanji broj zarazenih. Druga je stvar sto ste vi veliki muslimani pa nece korona na muslimana, corona je izmisljenja, forto zatvara da bi pomogo lukavicu.

Zato posteni sda zakljucase federaciju, uveli od 23 do 5 policijski sat, isplatili budnji pare, a kome je trebalo nisu, fodil se sprda da je mogo vakcine u decembru nabaviti i sad fodil i heroina preko mrtvih bukvalno gaze da skinu cetvorku.

Eh da znate nesto, pusite ga jadovi mrtvi, a cetvorku kurac moj rusite. Cetvorka i sljedece izbore uzima jer vi jadovi nikad necete znati koristiti internet, a to vam je bolna tacka cak i bakir vam place za to. Jadovi nije ovo hayat da vi serete sta hocete. Ovdje ostaje zapisano sta jedete govna i jebe vas sto mi nemamo sjecanje od 3 dana.

Smrt fasisitima sda, sloboda narodu i cetvorci!
Fašisti pravi, a zaboravili zatvaranje djece i starijih, kad je kriminalac i nepismeni Solak kolo vodio, koji i danas prima uredno platu, a sjedi na optuženičkoj klupi.
Image
na ovo ga salama botovi i vehabijice bacaju prošle godine nam je ovaj papak unistio zivote i sad oni nesto nasli cirkuzati i ismijavati
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run: Po svaku cijenu treba opravdati zaključavanje i ekonomsko uništavanje KS neustavnim mjerama kao što je policijski sat/ograničeno kretanje. :lol: I uvijek isti postovi puni salama, sendviča, sokova i slično. :lol: :lol: :lol:
made_in_sarajevo
Posts: 6959
Joined: 06/05/2013 23:05

#18171 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Aldinjo de nam otvori oci i reci kako bi sebija sa zahiragom rijesila koronu? Oni da su vlast korona ne bi ni prisla kantonu jel tako?

Zasto sebija nije izolirala prvog zarazenog sa britanskim sojem prije vise od mjesec dana? Kurcila se po novinama kako su otkrili britanski soj, a sta su uradili kao kcus da sprijece sirenje. De de uzmi edamera malo pa nam objasni.
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#18172 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mayab »

Ja sve očekujem da ova Vlada KS konačno pokaže svoje civilizacijsko i proeuropsko opredjelenje i time što bi
npr. dozvolili neke kraće 10 minutne legalne izlaske psima i njihovim vlasnicima i u noćnom periodu nakon tih famoznih 21 sat, pa recimo do 23 sata!
:thumbup:
User avatar
starii
Posts: 3388
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#18173 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by starii »

Hajvan wrote: 28/12/2018 10:52
putokaz1 wrote:oD NOVE VLADE ks OČEKUJEM
-da se posvađaju oko direktorskih pozicija
-da se posvađaju oko ''načela''
-da u ime''primjene zakona'',ili''zakon je jednak za sve'' RVI s porodicom izbace iz stana
-Da se SDA vrati što brže sa BOSS,SBB+



SDA- Srpska Demografska Akcija
Dok se cijeli svijet bori protiv korone, SDA se bori protiv četvorke :D
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#18174 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

aldinjo wrote: 18/03/2021 22:38
saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Promijenite te sendviče, sokove i ostalo. Gdje su čokolade, bombonjere i drugi slatkiši?
Sve glasači NS, SDP i NiP-a, krive SDA jer se četvorka skijala i ispijala kafe dok je trebalo ozbiljne stvari poduzimat, pa sad prijete da neće više glasat za SDA. :-)
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#18175 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by high_volume »

Login7777 wrote: 19/03/2021 06:36
aldinjo wrote: 18/03/2021 22:38
saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Promijenite te sendviče, sokove i ostalo. Gdje su čokolade, bombonjere i drugi slatkiši?
Sve glasači NS, SDP i NiP-a, krive SDA jer se četvorka skijala i ispijala kafe dok je trebalo ozbiljne stvari poduzimat, pa sad prijete da neće više glasat za SDA. :-)
Čokolade, bombonjere i slični slatkiši su luksuz za jadne i bijedne SDA botove, njihov interes je puko preživljavanje, pa im je i sendvič sa tankim jeftinim sirom i nekom sličnom salamom, i više nego pristojan :-)
Locked